Jump to content

Καλοκαιρινό myPhone meeting 10/7/05


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πραγματικα πρεπει να ηταν πολυ ωραια,κριμα που δυστυχως δεν μπορουσα να ερθω αθηνα εστω και για 1 μερα.

οσο για τις κοπελες στην φωτο,απλα καταπληκτικες.μπραβο ρε παιδια χαρηκα κι ας μην ηρθα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω εχω μια απορία... κάποιος είχε βάλει όνομα bluetooth στο κινητό του N91 ποιός ηταν; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ποιά ειναι αυτή η όμορφη στην δεύτερη απο αριστερά φώτο, στο αριστερό σημείο της φώτος; :cool:

 

Εγω παλι δινω την ψηφο μου στο sophaki απο δεξια!!!PPP :tease:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δινω την ψηφο μου στο sophaki απο δεξια!!!PPP :tease:

Αντί να τις προσέχετε τις κοπέλες που ήρθαν (άλλωστε 3 ήταν όλες κι όλες) κάθεστε και τις διαχωρίζετε κιόλας; :O :p Και οι τρεις πολύ καλές είναι. :)

 

Δεν μπόρεσα να έρθω κι εγώ στο meeting παιδιά, είχα μια ανειλημμένη υποχρέωση... :O Θα τα πούμε στο επόμενο meeting που ελπίζω να είναι σύντομα. :D

Link to comment
Share on other sites

To lepon.

1) ME ADIKHSATE STIS PHOTO

2) RE ALHTES opos eipe kai o prohgoumenos anti na koitate oti ir8an kopeles tis ksexorizete kiolas??? 3 oles ki oles kai o 3 8ees.THAT'S ALL I HAVE TO SAY....

@Overclocker @@@@@@@@@@@@@@@@@@ (osoi itan ekei 8a katalavoun ti ennow kai giati to lew..) :p :p :p :p

Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Αντί να τις προσέχετε τις κοπέλες που ήρθαν (άλλωστε 3 ήταν όλες κι όλες) κάθεστε και τις διαχωρίζετε κιόλας; :O :p Και οι τρεις πολύ καλές είναι. :)

To lepon.

1) ME ADIKHSATE STIS PHOTO

2) RE ALHTES opos eipe kai o prohgoumenos anti na koitate oti ir8an kopeles tis ksexorizete kiolas??? 3 oles ki oles kai o 3 8ees.THAT'S ALL I HAVE TO SAY....

@Overclocker @@@@@@@@@@@@@@@@@@ (osoi itan ekei 8a katalavoun ti ennow kai giati to lew..) :p :p :p :p

καλά,είστε απαράδεκτοι :p :) την freckles δεν την είδατε;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Pantos den vlepw tis photo tou dimangelid....ok tora tis vlepw...telika eimai ontos gkavos...

Einai Edo:http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/96

Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Grrrrr ρε ‘σεις πότε προλάβατε? Σήμερα το είδα. Ήθελα πολύ να έρθω. Κλαπςςςςς Πότε θα είναι το επόμενο? :( :cry: :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια απορία... κάποιος είχε βάλει όνομα bluetooth στο κινητό του N91 ποιός ηταν; :confused:

Εχμ... :whistle:

Σας ψάρωσα κανονικότατα :lol:

Ειδικά τον mirror :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να έρθω κι εγώ στο meeting παιδιά, είχα μια ανειλημμένη υποχρέωση... :O

Ναι, να πας για μπάνιο. :mad:

Εγώ δεν πήγα στον Κολινδρό τελικά γιατί αναβλήθηκαν τα εγγαίνεια και μου τυχε μια παραγγελία, αν και τελικά άδικα ανέβηκα ως το Μαρούσι... :(

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το meeting ο eLeKtriK EyE εδωσε ρεστα..Μια με το καρτελακι...μια με το bluetooth.. :lol: Αντε παντα τετοια...Ελπιζω στο επομενο meeting να μπορεσω κι εγω να ερθω...
Link to comment
Share on other sites

Καλά πότε προλάβατε να το ανακοινώσετε να το κάνετε και να μην πάρω χαμπάρι;

Μια βδομάδα έλειψα κι εγώ... όχι βέβαια ότι θα γύρναγα νωρίτερα από Σκιάθο για το meeting...

Ωραίες φωτογραφίες πάντως. ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καμια φωτο του Mythozz εχουμε να δουμε; :p είμαι περίεργος να τον δω :p

 

Δεν είχε έρθει στο μίτινγκ, για να διατηρήσει το Μύθο γύρω από το όνομά του! :p :p :lol:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλα σορι κιολας δηλαδη elektrik eye τι πορωση ειναι αυτη που φορας και ταμπελακι με το ονομα και με το κινητο!!! και απο κατω λεει και moderator για να μην ξεχνιομαστε ε?

... :worry:

Link to comment
Share on other sites

PowerZ αισθηση του χιουμορ μηδεν ε;;;Κανεις αλλος δεν το σχολιασε αρνητικα αλλα το ειδαν σαν αστειο.Τωρα εσυ γιατι το πηρες ετσι.... :what:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...