Jump to content

Καλοκαιρινό myPhone meeting 10/7/05


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mas rwtise o portieris posoi eimastan tou leme 3 kai 8a er8ei kai allos enas kai oti 8eloume gia to meeting myphone ktl kai den iksere tpt meta kaname gyra to magazi rwtisame tpt.kai katsame mexri tis 10.30.Kanonika eprepe na afhsete shma sto portieri na rwtaei pou pas kai na leme kai na mas stelnei

 

 

Ειλικρινα εκλησομαι .... Πως γινεται ρε παιδια να μη μας βρειτε??? :(

 

Καταρχην ειχαμε μαι ταμπελα που ελεγε myphone meeting, δευτερον ο rigasnic φορουσε μπλουζακι myphone, Τριτον ηταν εκει 30 ατομα, ξεχωριζανε οσο αν πεις, αλλη τετοια παρεα δεν υπηρχε. Εισασταν σιγουρα στο σωστο μαγαζι????

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nai ma den yparxei allo mono to Olympiko kai auto(pou eixe kati karekles kafeniou.

Den yphrxe kai eleu8eria kinhsewn na psa3oume die3odika giati apagoreuete opote kai kala piganame stis toualetes kati brwmikes katw.Alla eprepe na enhmerwsete ton portieri h kapion servitoroi giati otan tous ta legame mas koitagan les tous koroideuame.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν να έρθω και εγώ αλλά κάτι προέκυψε :( :cry: , πάντος είδα τις φωτογραφίες... πολύ ωραίες πρέπει να περάσατε πολύ καλά... :)

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Nai ma den yparxei allo mono to Olympiko kai auto(pou eixe kati karekles kafeniou.

Den yphrxe kai eleu8eria kinhsewn na psa3oume die3odika giati apagoreuete opote kai kala piganame stis toualetes kati brwmikes katw.Alla eprepe na enhmerwsete ton portieri h kapion servitoroi giati otan tous ta legame mas koitagan les tous koroideuame.

 

Ok tora bebaiothika pos eisastan se lathos magazi....

 

Παιδες σορυ, αλλα ειδικα στις 7 το μερος ηταν αδειο και θα μας βλεπατα απο τη πορτα.

 

Καναπεδες ειχε το μαγαζι, οχι καρεκλες και ο πορτιερης ηξερε.... Εγω οταν πηγα του λεω "Μια θορυβωδη παρεα ψαχνω" και μου εδειξε αμεσως....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα που ήταν στην είσοδο είναι γνωστή μου και είχε ενημερωθεί για το meeting. Guys, μάλλον σε λάθος μαγαζί πήγατε. Το «Ναι» δεν έχει καρέκλες καφενείου, εκτός και αν τα καφενεία έχουν εκσυγχρονιστεί τόσο. :p
Link to comment
Share on other sites

Paidia den eimaste treloi rwtisame kai kaneis den iksere tpt.Elege kanonika e3w NAI

Eixe kati plastikes karekles pou katsame prasines eleines kai kati trapezia me giali

pou to bradi anaban kai mia eikona mesa kai oi toualetes htan san dhmosia ourhthria me 10-15 nyptires kai lekanes.Kai i katalogoi htan kati stroggyloi.

Autos pou htan porta me to aspro sakaki den iksere tpt oute h servitora.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ

τώρα γύρισα εγώ

Και περάσαμε υπέροχα.

Και δείξαμε ότι όταν θέλουμε ακόμα και τελευταία στιγμή κατακαλοκαιριάτικα μαζεύουμε 34 άτομα!!! Όσοι ήρθαν θα ξαναρθουν γιατί πρέπει να περάσαν καλά. Όσοι δεν ήρθαν χάσατε! Είχαμε καλό χώρο (αλλά λίγο ζεστό), πολύ καλή προσέλευση (πριν την ώρα του meeting!!!) και ρίξαμε αρκετό γέλιο. Σύντομα θα ανεβάσω φωτογραφίες.

Α και τελικά είχα μια διαίσθηση που έλεγα στο ποστ μου ότι ευπρόσδεκτοι είναι όλοι, από το παλιότερο μέλος μέχρι αυτό που θα γραφτεί τη δευτέρα ;) ;)

 

 

Για τη παρέα που μάλλον πήγε σε λάθος μαγαζί, να πω ότι ούτε καρέκλες καφενείου είχε, ούτε βρώμικες τουαλέτες (κάθε άλλο!!!). για αυτό είχαμε δώσει το κινητό ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά περάσαμε πολύ ωραία και όντως όπως λέει ο rigasnic όσοι δεν ήρθατε χάσατε :p :p :p

Εμείς μόλις μπήκαμε ρωτήσαμε το γιατρό με τ'άσπρα που είναι τα παιδιά του myphone και μας έδειξαν αμέσως ;) Ήταν ενημερωμένοι. :)

Η παρέα φανταστική και η οργάνωση τέλεια. Μπράβο στα παιδιά που επιμελήθηκαν :happy: :happy:

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

αα επίσης:

1)δε θυμάμαι meeting να πηγαίνει τόσο αργά άλλη φορά, έστω και αν μεταφέρθηκε σε άλλο χώρο και με λιγότερα άτομα.

2) δεν έμεινε κανένας παραπονεμένος από τα νερά! με το που ερχόταν ο καθένας, σε χρόνο dt είχε ποτήρι με νερό μπροστά του. Μη μας ρωτάτε πώς, δε καταλάβαμε ούτε εμείς :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κανείς τη ζέστη που επικρατούσε (τους έπιασε κρίση οικονομίας φαίνεται, και δεν έλεγαν να ανοίξουν τον κλιματισμό... :down: ) ήταν πολύ καλό και το μέρος, και το μαγαζί. Η προσέλευση πιστεύω ήταν ικανοποιητική τόσο σε timing όσο και σε όγκο. Καλά περάσαμε, άντε να οργανωθεί και κάτι ανάλογο στη Βόρεια Ελλάδα, γιατί πεθύμησα τα τρίγωνα του Ελενίδη και τα τσουρέκια του Τερκενλή! :p :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κανείς τη ζέστη που επικρατούσε (τους έπιασε κρίση οικονομίας φαίνεται, και δεν έλεγαν να ανοίξουν τον κλιματισμό... :down: ) ήταν πολύ καλό και το μέρος, και το μαγαζί. Η προσέλευση πιστεύω ήταν ικανοποιητική τόσο σε timing όσο και σε όγκο. Καλά περάσαμε, άντε να οργανωθεί και κάτι ανάλογο στη Βόρεια Ελλάδα, γιατί πεθύμησα τα τρίγωνα του Ελενίδη και τα τσουρέκια του Τερκενλή! :p :lol: :lol:
το timing ήταν απίθανο!!!

 

ανέβασα φωτογραφίες: http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php?si=&thumbsonly=0&sort=2&perpage=24&cat=2&ppuser=&password=&thumbcheck=1&page=1&friendemail=email@yourfriend.com

(αλλά αν δε δουλέψει το link, πηγαίντε στο mygallery, στο myphone- τα δικά μας και δείτε τις τελευταίες.

 

όσο για τη βόρεια Ελλάδα. ας μαζευτούνε εκεί μερικοί και εγώ ανεβαίνω από αθήνα μονοήμερη!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

όσο για τη βόρεια Ελλάδα. ας μαζευτούνε εκεί μερικοί και εγώ ανεβαίνω από αθήνα μονοήμερη!

αν είναι ξεκινήστε εσείς σαν mods κάτι,έστω στο περίπου μια ημερομηνία και βλέπουμε μετά.όπως είχε γίνει και με τον vampyre πριν κανα δυο χρόνια αν θυμάμαι

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκαν και η δικες μου φωτογραφιες, περιμενουν εγκριση

 

http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/770

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει καλά περάσαμε...αλλά δεν είχαμε και τόσο high-end τεχνολογία....(εκτός από 2-3 κομμάτια)

 

Είχε έρθει αρκετός κόσμος αλλα εγώ έφυγα νωρίς για να κάνω μηχανογραφικό και από ότι είδα ήρθαν κι άλλοι μετά....

 

 

@Nikos_s3

 

Δεν με λές...σε κάποιο φανάρι στην βουλιαγμένης(νομίζω στο πι-μι/τωρινό Champion)είσουν δίπλα δίπλα με ένα Civic Type-R?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

teo,είναι πολύ σκοτεινές αλλά μερικές είναι καλές....

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκαν και η δικες μου φωτογραφιες, περιμενουν εγκριση

 

http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/770

 

Ετοιμεεεεεεςςςςςςςς. ;)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμεεεεεεςςςςςςςς. ;)

Που χάθηκες εσύ βρε?

Γιατι δεν ήρθες?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Nikos_s3

Δεν με λές...σε κάποιο φανάρι στην βουλιαγμένης(νομίζω στο πι-μι/τωρινό Champion)είσουν δίπλα δίπλα με ένα Civic Type-R?

 

τσου...έφυγα κατά τις 8 με κατεύθυνση Γλυφάδα (διέσχισα όλη την παραλιακή) και γύρισα σπίτι από Βουλιαγμένης κατά τις 9:30 το βράδυ...η κίνηση δε ήταν μεγάλη και δεν προσφερόταν για όμορφες καταστάσεις...:O

Link to comment
Share on other sites

Που χάθηκες εσύ βρε?

Γιατι δεν ήρθες?

 

H υπογραφή μου τα λέει όλα.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ποιά ειναι αυτή η όμορφη στην δεύτερη απο αριστερά φώτο, στο αριστερό σημείο της φώτος; :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ποιά ειναι αυτή η όμορφη στην δεύτερη απο αριστερά φώτο, στο αριστερό σημείο της φώτος; :cool:

Και οι τρεις όμορφες είναι :)

Με τη σειρά: menelia, TinaChriss, Sophaki.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εγινε με τις ρακετες του diman,τοσο αξια κεδισμενες?Παντως το meeting ηταν πολυ ωραιο και ειχαμε πιστευω,πολυ καλη προσελευση ατομων,οπως και ομορφες παρουσιες στο τραπεζι μας αλλα και γυρω γυρω... :p .Ξερει καλα ο προεδρος..Σωστα?Αντε με το καλο για το επομενο..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ήταν ένα S3.....κα@λα....μόνο και μόνο το θόρυβο που έκανε όταν άνοιγε η turbina......

 

 

@vamp

 

Sorry man δεν την είχα δει :(

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ

τώρα γύρισα εγώ

Και περάσαμε υπέροχα.

 

Πολυ καλα περασαμε στο meeting :), Αντε και στο επομενο :)

 

(την τραβηξατε πολυ την μασα βλεπω :D :p )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...