Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκεφτόμουν να αγοράσω και μια θήκη-βιβλίο, ποιά θα προτιμούσατε;

 

Η πρώτη έχει μαλακή εσωτερική θήκη και PU δέρμα στη πλάτη του κινητού, η δεύτερη σκληρό πλαστικό

https://www.banggood.com/NILLKIN-Qin-Series-Vintage-Flip-Card-Slot-Holder-PC-Bumper-PU-Leather-Protective-Case-for-Xiaomi-Redmi-K20-Redmi-K20-Pro-p-1506705.html

https://www.banggood.com/Mofi-Shockproof-Flip-PU-Leather-Full-Cover-Protective-Case-for-Xiaomi-Redmi-K20-Redmi-K20-Pro-Xiaomi-Mi-9T-Xiaomi-Mi-9T-Pro-p-1513817.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα παιδιά...

 

Ψήνομαι σοβαρά για το κινητό και την 128 έκδοση, αλλά απ' ότι κατάλαβα στα 350 ευρώ που βρίσκουμε το κινητό στα σκρουτζομαγαζα θεωρείται υπερτιμημένο. Λογικό αν σκεφτείς ότι τόσο βρίσκεις το Mi 8 pro και το Mi 9 (64 GB). Δεν ξέρω πόσο μπορεί να πέσει μέσα στον επόμενο μήνα, αλλά αν μιλάμε για κανενα 50 ευρω αξιζει να περιμένω. Εσείς τι πιστεύετε;

 

Εμπειρία με απευθείας αγορά με Κίνα δεν έχω, αλλά βλέπω ότι πολλοί το έχουν καθιερώσει. Έκανα εγγραφή σε gearbest και banggood και κατάλαβα ότι μόνο με κουπόνι αξίζει. Το θέμα είναι ότι μπερδεύτηκα με το κουπονοσύστημα. Αυτά με τα 100 $ ισχύουν για όλους; Μου έστειλαν κάτι κουπόνια, αλλά όχι κάτι τέτοιο. Επίσης, όταν πάω να κάνω αγορά δε βρίσκω κάποιο πεδίο για να περάσεις το κουπόνι.

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Εγώ θα κοιτούσα και για κανένα μεταχειρισμένο σε καλή τιμή,πριν κάνα μήνα είχα πάρει το 6/128 στα 300 μιας εβδομάδα που και πάλι πολλά τα θεωρώ αλλά οκ,στα 350€ δεν αξίζει εννοείται άσε που θα κυκλοφορήσει και το pro οπότε λογικά οι τιμές από Σεπτέμβρη θα πέσουν αρκετά, εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο ακόμα.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω το νημα και βλεπω μονο αναφορες για Κινεζομαγαζα,δεν γραφετε κατι για την συσκευη....?

Υπαρχει σχετικο νημα για τα κινεζομαγαζα παιδια,και απαντησεις σχετικες εκει για της αγορες κτλ.:)

 

Στην Ελλαδα επισημα θα ερθει με τον επεξεργαστη 855,με τιμη κατω απο τα 400 ευρο.

 

Τωρα σχετικα με την συσκευη,καθως την ειχα 1 μηνα για δοκιμες.

Ποιοτητα κατασκευης αριστη,πολυ πανω απο τον μεσο ορο,δεν τριζει δεν σκουζει.

Γλυστραει κομματακι οποτε προσοχη.Και ειδικα το μαυρο ειναι δαχτυλομαγνητης,οπως ola με γυαλινη πλατη αλλωστε.Με την μαμα θηκουλα μια χαρα.Εφαγε και 2-3 τουμπιτσες ανώδυνα την εβγαλε.

Επεξεργαστης,σφαιρα παει,κανενα κολλημα λογκαρισμα πουθενα,ακομα και σε βαρια παιχνιδακια,ζεστενεται ελαφρως μετα απο ωρα παιχνιδιου,αλλα σε λογικα επιπεδα παντα.

Μπαταρια,σε αριστα επιπεδα με μεσο ορο 5-6 ωρες soc,ανετα την μερα με ολα ανοιχτα.σκυλος μαυρος.

Καμερα,πολυ πανω απο τον μεσο ορο με αξαιρετικα αποτελεσματα σε foto,ειδικα σε video κανει θαυματα το eis,αλλο επιπεδο.

Περνάτε αφοβα και gcam και εχετε και αψογες νυχτερινες foto.Πολυ καλη και η μπροστινη,αλλα οχι στο επιπεδο της κυριας.

Τo gps κλειδωνει αμεσα και δεν χανει το σημα πουθενα,δοκιμαστηκε με το igo.

Το n.l. εκει που το εθαψαν δεν βοηθα και πολυ,πρεπει να το εχεις σε καποια θεση για να το βλεπεις.Με εφαρμογη λυνεται ανετα το θεματακι αυτο.

Ηχος πολυ καλος και δυνατος,αλλα στο τερμα υπαρχει μια σχετικα μικρη πτωση ποιοτητας.

Ηχος απο το m.j. πολυ καλος και δυνατος,κουναει μια χαρα τα μπασατα sony που εχω.

Το δαχτυλικο με κουρασε λιγο στην αρχη,αλλα το εμαθα και τω ρα ξεκλειδωνει αριστα,πολυ καλυτετο απο το samsung a50 που μου τα εκανε τσουρεκια και το παρατησα στο τελος.

Sd δεν παιρνει,οποτε η στο συνεφο,η αδειάζεται το χωρο συχνα,οχι οτι ειναι λιγα τα 64gb της βασικης μην τρελαθουμε κιολας,διαφορετικα η συσκευη αυτη δεν κανει για εσας.

 

Σε γενικες γραμμες θα την ελεγα ανετα προτεινομενη την συσκευη.

Καντε και μια ερευνα αγορας....το βλεπω σε μεγαλη αλυσιδα με 2 χρονια εγγυηση στα 333 ευρο το μαυρο....:rolleyes:

 

Οτι θελετε ρωτατε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα επισημα θα ερθει με τον επεξεργαστη 855,με τιμη κατω απο τα 400 ευρο.

 

Γνωρίζουμε πότε θα κάνει την εμφάνιση του;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε πότε θα κάνει την εμφάνιση του;

Τελος του μηνα λογικα απο ενημερωση που υπηρχε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται το απλό να το έχει σε μεγάλη αλυσίδα 333€ που κυκλοφορεί εδώ και 1-2 μήνες και το pro με τον 855 θα έχει αρχική τιμή κάτω από 400€.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται το απλό να το έχει σε μεγάλη αλυσίδα 333€ που κυκλοφορεί εδώ και 1-2 μήνες και το pro με τον 855 θα έχει αρχική τιμή κάτω από 400€.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και απο Κινα στα 270 περιπου.και στα σκρουτζομαγαζα απο 330 περιπου,ολα γινονται τελικα.:)

Επλιζω να μην αλλαξει τιμολογιακη σταση η ινφο για το pro.Αντε 10-20 ευρο κομματια να γινει......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καποια θεματακια που παρατηρησα και δεν ξερω αν εμφανιζονται και σε σας.

1. Μια αγαπημενη συνηθεια εχω και εγω με το κινητο, να ακουω spotify στη διαδρομη μετρο απο Αλιμο μεχρι Πανορμου. Τι χρειαζομαι λοιπον? καλη ληψη σηματος και καλη ποιοτητα στα ακουστικα (bluetooth). Αντομετωπιζω προβλημα και στα δύο. Η ληψη 3G/4G αιναι κακη θα έλεγα ισως χειροτερη απο το Coolpad F1 που χρησιμοποιουσα μεχρι προσφατα. Ο ηχος μεσω bluetooth στα παρα πολυ καλα BOSE SoundSport ειναι κακος θα έλεγα χωρις την διαύγεια και το σωμα που εχουν σε καθε αλλο κινητο που τα εχω δοκιμασει.Με την χρηση EQualizer δεν αλλαζει τιποτα ισα ισα χαλαει περισσοτερο(αληθεια δοκιμαστε να ενεργοποιησετε το EQ και αkουστε μουσικη απο το ηχειο ...εμένα μπουκωνει τελειως) Το χειροτερο απο ολα με την ακροαση μεσω bluetooth ειναι οτι εχω διακοπες στην αναπαραγωγη (κατι σαν να πεφτεις σε λακουβα και να πηδαει το CD:)) και δυστυχως μου το κανει μονο στα BOSE. Ας ελπιζω με καποια μελλοντικη αναβαθμιση να εχω λύση.

2.Νομιζω πως ειναι παρα πολυ ευαίσθητο το touch και καθως ειναι και borderless πατιουνται ευκολα οι εφαρμογες που ειναι στα ακρα της οθονης οταν το εχεις στη χουφτα

3.Η οθονη περιστρεφεται ευκολα αν δεν το κρατας ισια και του δωσεις ελαχιστη κληση.

4.Το Carousel δεν δουλευει παρα μονο με 5 εικονες ολες κι ολες παρολο που εχω ενεργοποιησει ολα τα θεματα.

5.Η οθονη δεν σε τρελενει για S.Amoled. Δεν ξερω αλλα οταν κοιτας αντιστοιχες οθονες σε Samsung φαινεται να υπαρχει διαφορα.

6. Εχω περιπου 10% πτωση στην μπαταρια μεσα σε 6 ωρες κατα την διαρκεια του υπνου με κλειστα gps, bluetooth, sync και ολες τις εφαρμογες.

 

Κατα τάλλα η ταχυτητα ειναι απολαυστικη καθως και η γρηγορη φορτιση απο 17% σε 97% σε 70 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καποια θεματακια που παρατηρησα και δεν ξερω αν εμφανιζονται και σε σας.

1. Μια αγαπημενη συνηθεια εχω και εγω με το κινητο, να ακουω spotify στη διαδρομη μετρο απο Αλιμο μεχρι Πανορμου. Τι χρειαζομαι λοιπον? καλη ληψη σηματος και καλη ποιοτητα στα ακουστικα (bluetooth). Αντομετωπιζω προβλημα και στα δύο. Η ληψη 3G/4G αιναι κακη θα έλεγα ισως χειροτερη απο το Coolpad F1 που χρησιμοποιουσα μεχρι προσφατα. Ο ηχος μεσω bluetooth στα παρα πολυ καλα BOSE SoundSport ειναι κακος θα έλεγα χωρις την διαύγεια και το σωμα που εχουν σε καθε αλλο κινητο που τα εχω δοκιμασει.Με την χρηση EQualizer δεν αλλαζει τιποτα ισα ισα χαλαει περισσοτερο(αληθεια δοκιμαστε να ενεργοποιησετε το EQ και αkουστε μουσικη απο το ηχειο ...εμένα μπουκωνει τελειως) Το χειροτερο απο ολα με την ακροαση μεσω bluetooth ειναι οτι εχω διακοπες στην αναπαραγωγη (κατι σαν να πεφτεις σε λακουβα και να πηδαει το CD:)) και δυστυχως μου το κανει μονο στα BOSE. Ας ελπιζω με καποια μελλοντικη αναβαθμιση να εχω λύση.

2.Νομιζω πως ειναι παρα πολυ ευαίσθητο το touch και καθως ειναι και borderless πατιουνται ευκολα οι εφαρμογες που ειναι στα ακρα της οθονης οταν το εχεις στη χουφτα

3.Η οθονη περιστρεφεται ευκολα αν δεν το κρατας ισια και του δωσεις ελαχιστη κληση.

4.Το Carousel δεν δουλευει παρα μονο με 5 εικονες ολες κι ολες παρολο που εχω ενεργοποιησει ολα τα θεματα.

5.Η οθονη δεν σε τρελενει για S.Amoled. Δεν ξερω αλλα οταν κοιτας αντιστοιχες οθονες σε Samsung φαινεται να υπαρχει διαφορα.

6. Εχω περιπου 10% πτωση στην μπαταρια μεσα σε 6 ωρες κατα την διαρκεια του υπνου με κλειστα gps, bluetooth, sync και ολες τις εφαρμογες.

 

Κατα τάλλα η ταχυτητα ειναι απολαυστικη καθως και η γρηγορη φορτιση απο 17% σε 97% σε 70 λεπτα.

 

Με τις κεραιες σημα κτλ δεν ειχα καποιο θεμα,για το bt δεν δουλευω καθολου οποτε δεν εχω εικονα,ο ηχος απο τα ακουστικα ειναι εξαιρετικος ομως.Στο κανει και με αλλα ακουυστικα αυτο?

Η οθονη ειναι amoled,οχι s.amoled.Oποτε ναι με s.amoled ισως εχει μια διαφορα,ειδικα στο μαυρο,βεβαια στα σαμ ειναι ολα υπερτονισμενα σε βαθμο που δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα πολλες φορες αυτο που βλεπεις.

Για την μπαταρια καποια εφαρμογη σου κανει την ζημια απο οτι καταλαβαινω.

Θα ελεγα να κανεις μια επαναφορα,μπορει αυτο να κανει και την διαφορα στο bt.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με τις κεραιες σημα κτλ δεν ειχα καποιο θεμα,για το bt δεν δουλευω καθολου οποτε δεν εχω εικονα,ο ηχος απο τα ακουστικα ειναι εξαιρετικος ομως.Στο κανει και με αλλα ακουυστικα αυτο?

Η οθονη ειναι amoled,οχι s.amoled.Oποτε ναι με s.amoled ισως εχει μια διαφορα,ειδικα στο μαυρο,βεβαια στα σαμ ειναι ολα υπερτονισμενα σε βαθμο που δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα πολλες φορες αυτο που βλεπεις.

Για την μπαταρια καποια εφαρμογη σου κανει την ζημια απο οτι καταλαβαινω.

Θα ελεγα να κανεις μια επαναφορα,μπορει αυτο να κανει και την διαφορα στο bt.

 

Εχεις δικιο για την οθονη ειχα μεινει με την εντυπωση οτι ειναι S.Amoled.

Με ακουστικα ενσυρματα εχω δοκιμασει διαφορα, Xiaomi Piston, Sony Phillips που μου εβγαζαν πολυ καλο ηχο σε Coolpad και Honor 6x.

Απλα στο 9Τ εχω την εντυπωση πως ειναι ενα κλικ κατω,

Τωρα για το θεμα της επαναφορας ισως ειναι η λυση για καποια θεματα απλα μολις ειχα τελειωσει το στησιμο απο το προηγουμενο κινητο μου .Θα δουμε μηπως εχεις ακουσει για νεα global?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο για την οθονη ειχα μεινει με την εντυπωση οτι ειναι S.Amoled.

Με ακουστικα ενσυρματα εχω δοκιμασει διαφορα, Xiaomi Piston, Sony Phillips που μου εβγαζαν πολυ καλο ηχο σε Coolpad και Honor 6x.

Απλα στο 9Τ εχω την εντυπωση πως ειναι ενα κλικ κατω,

Τωρα για το θεμα της επαναφορας ισως ειναι η λυση για καποια θεματα απλα μολις ειχα τελειωσει το στησιμο απο το προηγουμενο κινητο μου .Θα δουμε μηπως εχεις ακουσει για νεα global?

Oχι δεν ξερω κατι να αναφερω.Καποια εφαρμογη σου κανει ζημια για αυτο ειπα και για επαναφορα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα επισημα θα ερθει με τον επεξεργαστη 855,με τιμη κατω απο τα 400 ευρο.

 

Κώστα που το διάβασες αυτό? Το 9Τ pro είναι με 855, όχι το 9T, εκτός αν τα έχω μπερδέψει...

Link to comment
Share on other sites

Κώστα που το διάβασες αυτό? Το 9Τ pro είναι με 855, όχι το 9T, εκτός αν τα έχω μπερδέψει...

Ναι αυτο εννοω,το pro,μονο με τον 855 θα ερθει επισημα το 9t,οχι με τον730,αυτη ειναι η ενημερωση που εχουμε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Εχω το εξης θεμα με το κινητο.

Βαζω google maps και πλοηγουμαι προς μια κατευθυνση. Πατωντας το power button η οθονη σβηνει, οι χαρτες ομως ειναι ενεργοι, πχ αν ξαναπατησω το power button η προδιαγεγραμμενη πορεία ξαναεμφανιζεται παρακαμπτωντας το κλειδωμα της αρχικης οθονης.

Οταν δεχομαι κληση ενω ειμαι στην παραπανω κατασταση, δεν μου εμφανιζεται το ονομα που με καλει, παρα μονο ακουγεται ο ηχος κλησης ενω αναβει η οθονη αλλα μου δειχνει τους χαρτες!

Με λιγα λογια, θελω να εχει μεγαλυτερη προτεραιότητα η κληση, παρα οι χαρτες.

Εχουμε καμια ιδεα πως;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα,πριν λίγο το έστησα...Τι κινηταρα είναι αυτή,πανέμορφο!!!Το πήρα με σκοπό να το δώσω γιατί στο ενδιάμεσο παρήγγειλα το Note 10+ αλλά για κάποιο λόγο μου ακύρωσε τις δόσεις ο Κωτσόβολος και σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν δεν βγάλω άκρη να το κρατήσω ως μόνιμο!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα,πριν λίγο το έστησα...Τι κινηταρα είναι αυτή,πανέμορφο!!!Το πήρα με σκοπό να το δώσω γιατί στο ενδιάμεσο παρήγγειλα το Note 10+ αλλά για κάποιο λόγο μου ακύρωσε τις δόσεις ο Κωτσόβολος και σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν δεν βγάλω άκρη να το κρατήσω ως μόνιμο!!!

 

Από που κα ποσο καιρό σου έκανε;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα,πριν λίγο το έστησα...Τι κινηταρα είναι αυτή,πανέμορφο!!!Το πήρα με σκοπό να το δώσω γιατί στο ενδιάμεσο παρήγγειλα το Note 10+ αλλά για κάποιο λόγο μου ακύρωσε τις δόσεις ο Κωτσόβολος και σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν δεν βγάλω άκρη να το κρατήσω ως μόνιμο!!!

Kαι εγω ενα σημερα για προσωπικο μου,ειχα 1 για δοκιμη κανα μηνα περιπου και το στεκαρα καλα,οποτε εμεινα με αυτο επι του παροντως.:)

Τρενο παντου παει.

Δεν του τοχα του 730 να πω την αληθεια,αλλα με καλυψε και με το παραπανω.

Βεβαια περιμενω και το Note 10+ για δοκιμη,Παρασκευη μου ειπαν θα εχω 1 τεμαχειο......:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Από που κα ποσο καιρό σου έκανε;

 

Από Banggood το πήρα 12 εργάσιμες...Θα το δωσω τελικά βρέθηκε η άκρη με το Note10+ αλλά δεν θέλω είναι πολύ ωραίο κινητό.

 

@Κωστα ναι πάει τραίνο,εσύ που ασχολείσαι πιο πολύ το βλέπεις και καλύτερα.Μπράβο στην Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Και απο Κινα στα 270 περιπου.και στα σκρουτζομαγαζα απο 330 περιπου,ολα γινονται τελικα.:)

Επλιζω να μην αλλαξει τιμολογιακη σταση η ινφο για το pro.Αντε 10-20 ευρο κομματια να γινει......

 

Υποθέτω αναφέρεσαι στην 64 έκδοση ....Προφανώς έχεις εσωτερικη πληροφόρηση και μακάρι να έχεις δίκιο γιατί διαβάζοντας εδώ δεν ήμουν πολύ αισιόδοξος.

 

https://www.angroid.gr/android-news/hardware/to-xiaomi-mi-9t-pro-kanei-tin-episimi-emfanisi-toy-stin-eyropi

 

 

Το σιγουρο είναι ότι ανεξαρτήτως τιμής του pro θα πεσει περαιτέρω το απλό οπότε μάλλον θα περιμένω λίγο να δω που θα κάτσει η μπιλια....αρκει βέβαια να μην μας προλάβει η παρέλαση

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω αναφέρεσαι στην 64 έκδοση ....Προφανώς έχεις εσωτερικη πληροφόρηση και μακάρι να έχεις δίκιο γιατί διαβάζοντας εδώ δεν ήμουν πολύ αισιόδοξος.

 

https://www.angroid.gr/android-news/hardware/to-xiaomi-mi-9t-pro-kanei-tin-episimi-emfanisi-toy-stin-eyropi

 

 

Το σιγουρο είναι ότι ανεξαρτήτως τιμής του pro θα πεσει περαιτέρω το απλό οπότε μάλλον θα περιμένω λίγο να δω που θα κάτσει η μπιλια....αρκει βέβαια να μην μας προλάβει η παρέλαση

 

Δεν ξερω εκδοση και για αυτο δεν το αναφερω:)Η ενημερωση ειναι κοντα στα 400 + - αρκει να μην κανουν καποιο μαγικο παλι στις τιμες.

Aποψη μου να πας στο απλο και οχι στο pro.Εκτος και εαν θες 4Κ στα 60.

Σημερα πηρα ενα για προσωπικο μου απο Ελληνικη αλυσιδα (e-shop) στα 333 ευρο με 2 χρονια εγγυηση.

Και παλι εαν θες να γλυτωσεις ακομα 20-30-40 ευρο αναμονη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εκδοση και για αυτο δεν το αναφερω:)Η ενημερωση ειναι κοντα στα 400 + - αρκει να μην κανουν καποιο μαγικο παλι στις τιμες.

Aποψη μου να πας στο απλο και οχι στο pro.Εκτος και εαν θες 4Κ στα 60.

Σημερα πηρα ενα για προσωπικο μου απο Ελληνικη αλυσιδα (e-shop) στα 333 ευρο με 2 χρονια εγγυηση.

Και παλι εαν θες να γλυτωσεις ακομα 20-30-40 ευρο αναμονη.

 

Για το βίντεο δεν καίγομαι...μόνο για τον επεξεργαστή λόγω gaming, αλλά είπες ότι και ο 730 πάει σφαίρα στην πραξη οπότε ίσως ούτε αυτός να είναι ουσιαστικός λόγος πλέον.

 

Από ποιο eshop το πήρες αν επιτρέπεται και ποια έκδοση;....μου κάνει εντύπωση και η διετής εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα κόκκινο 128αρι, δεν το έχω ψάξει πολύ ακόμα αλλά από εμφάνιση σκίζει το άτιμο
Link to comment
Share on other sites

Για το βίντεο δεν καίγομαι...μόνο για τον επεξεργαστή λόγω gaming, αλλά είπες ότι και ο 730 πάει σφαίρα στην πραξη οπότε ίσως ούτε αυτός να είναι ουσιαστικός λόγος πλέον.

 

Από ποιο eshop το πήρες αν επιτρέπεται και ποια έκδοση;....μου κάνει εντύπωση και η διετής εγγυηση

4/64.

Δικη τους εγγυηση προφανως δεν ειναι απο info.

Βεβαια το e-shop δεν ειναι καποιο σκρουτζομαγαζο,αγοραζω χρονια απο εκει,και ποτε δεν υπηρξε το παραμικρο θεμα με εγγυησεις κτλ.

Αλλα ας σταματησω,θα πουν οτι κανω και promo.:)

Αγοραστε απο οπου εσεις πιστευεται πιο ορθό για την τσεπη και τα χρηματα σας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα κόκκινο 128αρι, δεν το έχω ψάξει πολύ ακόμα αλλά από εμφάνιση σκίζει το άτιμο

Δεν μπορεσα να βρω κοκκινο που ηθελα και εγω...μαυρο πηρα...αλλαζουμε....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

4/64.

Δικη τους εγγυηση προφανως δεν ειναι απο info.

Βεβαια το e-shop δεν ειναι καποιο σκρουτζομαγαζο,αγοραζω χρονια απο εκει,και ποτε δεν υπηρξε το παραμικρο θεμα με εγγυησεις κτλ.

Αλλα ας σταματησω,θα πουν οτι κανω και promo.:)

Αγοραστε απο οπου εσεις πιστευεται πιο ορθό για την τσεπη και τα χρηματα σας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπορεσα να βρω κοκκινο που ηθελα και εγω...μαυρο πηρα...αλλαζουμε....:lol:

 

Και γω κόκκινο πήρα από Banggood,είχε περίπου ίδια τιμή στο Gearbest για τα 128αρια αλλά εγώ ήθελα κόκκινο και βολεύτηκα με το 64αρι.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν αποφασισμένος, κόκκινο ή τίποτα!

Πέρασα και gcam που πρότεινε ο φίλος κάποιες σελίδες πίσω, καμία σχέση με τη στοκ τώρα που εβγαλα λίγες στο δωμάτιο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...