Jump to content

play now unlimited


omorfonios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωχ, έχεις δίκιο! Δεν το πρόσεξα γιατί κοιτούσα μέσα στο κυκλάκι πάντα...

Οπότε να υποθέσω πως χάρη σε κάποιο bug μου δείχνει τον αριθμό αντί για το σύμβολο του απείρου.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικό νούμερο δεν ισχύει η προσφορά? Γιατί στο app δεν μου το δείχνει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σε απλό what's up δεν μου το έδειχνε, και εμφανίστηκε νομίζω όταν έβαλα χρήματα και είχα υπόλοιπο μεγαλύτερο από 15. Νομίζω στο my Cosmote αυτό, και μετά φαινόταν και στο my what's up.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει ο κόφτης στο πρόγραμμα αυτό; Δηλαδή μπορείτε να δείτε βίντεο στα 1080p (60fps?)

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει ο κόφτης στο πρόγραμμα αυτό; Δηλαδή μπορείτε να δείτε βίντεο στα 1080p (60fps?)

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και 4Κ βλέπεις..

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα cosmote go το αγιαξ-παοκ σε 720p οσο δινει το go δηλαδη και δεν επεσε ουτε mb απο τα βασικα μου mb. Με whatsapp cosmote καρτα με hotspot σε nvidia shield και προβολη κανονικα σε τηλεοραση
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εχω mb απο ανανεωσεις καθε μηνα αν βαλω το πακετο unlimited θα πρεπει να αγορασω και καποιο αλλο; πχ το 1gb για ενα μηνα η ειμαι οκ με τα mb απο ανανεωσεις;
Link to comment
Share on other sites

Εισαι οκ από τα mb που έχεις ηδη

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σε όλους, εγώ το έχω ενεργοποιήσει το πακέτο (unlimited) κανονικά, μου τράβηξε τα 15 ευρώ. Παρόλα αυτά με χρεώνει κανονικά mb. Μήπως έχει σχέσει με τα απεριόριστα data ??? τα οποία τα έσκισα κ ενώ ήταν να λήξουν στις 02/01, μου ήρθε μήνυμα για 28/01. Στο my internet εμφανίζονται ενεργοποιημένα παρόλο το μήνυμα που δέχτηκα... έχει γίνει ένας χαμός!!! επίσης, επειδή πλέον το Cosmote go καταργείτε κ πάμε στο Cosmote tv (υπηρεσία Cosmote tv Ott) μήπως γνωρίζει κάποιος αν περιλαμβάνεται κ η καινούργια υπηρεσία στο πακέτο? Δυστυχώς, ενώ έχω την υπηρεσία, δεν μπορώ να δοκιμάσω λόγω του παραπάνω προβλήματος...
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σε όλους, εγώ το έχω ενεργοποιήσει το πακέτο (unlimited) κανονικά, μου τράβηξε τα 15 ευρώ. Παρόλα αυτά με χρεώνει κανονικά mb. Μήπως έχει σχέσει με τα απεριόριστα data ??? τα οποία τα έσκισα κ ενώ ήταν να λήξουν στις 02/01, μου ήρθε μήνυμα για 28/01. Στο my internet εμφανίζονται ενεργοποιημένα παρόλο το μήνυμα που δέχτηκα... έχει γίνει ένας χαμός!!! επίσης, επειδή πλέον το Cosmote go καταργείτε κ πάμε στο Cosmote tv (υπηρεσία Cosmote tv Ott) μήπως γνωρίζει κάποιος αν περιλαμβάνεται κ η καινούργια υπηρεσία στο πακέτο? Δυστυχώς, ενώ έχω την υπηρεσία, δεν μπορώ να δοκιμάσω λόγω του παραπάνω προβλήματος...
Το πακέτο αυτό αφορά συγκεκριμένες εφαρμογές. Τι κάνεις και σου τρώει δεδομένα;

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο αυτό αφορά συγκεκριμένες εφαρμογές. Τι κάνεις και σου τρώει δεδομένα;

Καλησπέρα φίλε, κ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Έχω ξαναχρησιμοποιήσει στο παρελθόν την συγκεκριμένη υπηρεσία πολλές φορές ( αν κ έχω κάνα χρόνο) οπότε έχω κάποια πρότερη εμπειρία. Συγκεκριμένα δοκίμασα YouTube, το live από το site της ert.gr , τα οποία περιλαμβάνονται κανονικά στο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε, κ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Έχω ξαναχρησιμοποιήσει στο παρελθόν την συγκεκριμένη υπηρεσία πολλές φορές ( αν κ έχω κάνα χρόνο) οπότε έχω κάποια πρότερη εμπειρία. Συγκεκριμένα δοκίμασα YouTube, το live από το site της ert.gr , τα οποία περιλαμβάνονται κανονικά στο πακέτο.

 

Από κινητό τα είδες ή από υπολογιστή;

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από κινητό τα είδες ή από υπολογιστή;
Από tablet για την ακρίβεια. Το έχω δοκιμάσει στο παρελθόν από tablet, από υπολογιστή σε hotspot, δεν είχε θέμα, έπαιζε κανονικά, εκτός αν αλλαξαν στο ενδιάμεσο κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Από tablet για την ακρίβεια. Το έχω δοκιμάσει στο παρελθόν από tablet, από υπολογιστή σε hotspot, δεν είχε θέμα, έπαιζε κανονικά, εκτός αν αλλαξαν στο ενδιάμεσο κάτι.
Χρησιμοποιούσες το application του YouTube και το application της ΕΡΤ; Γιατί αν όχι τότε σε χρεώνει.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που γράφει για ΕΡΤ; Νομίζω ότι η Cosmote δεν δίνει ΕΡΤ oπως η vodafone..

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που γράφει για ΕΡΤ; Νομίζω ότι η Cosmote δεν δίνει ΕΡΤ oπως η vodafone..

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δίνει, και τώρα τελευταία πρόσθεσε και ραδιοφωνικούς σταθμούς.

https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/play-now-unlimited

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία. Τους ραδιοφωνικούς σταθμούς πρέπει να τους ακούμε από κάπου συγκεκριμένα; εννοώ πρέπει να κατεβάσουμε την εκάστοτε εφαρμογή ή μέσω των sites των σταθμων;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ερώτηση. Αυτό ακριβώς ρώτησα και εγώ σήμερα την Cosmote αλλά δεν πήρα ξεκάθαρη απάντηση...2199bf178efee225b025ce1c36e508a9.jpg

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία. Τους ραδιοφωνικούς σταθμούς πρέπει να τους ακούμε από κάπου συγκεκριμένα
Μέσα από το site των σταθμών έχω δοκιμάσει στο παρελθόν κ δεν με χρέωνε. Γενικά στο official channel που έχουνε. παράλληλα είχα τα direct links για κάποια μέσα από το site τους κ τα είχα περάσει σε vlc urt (eg για πρώτο θέμα το official stream url που δεν σε χρεώνει MBs ειναι το https://stream.radiojar.com/cdk030dsvv5tv ).

Η ΕΡΤ όπως αναφέρει ο φίλος υποστηρίζεται κανονικά την είχα λιώσει στο παρελθόν κ δεν με χρέωνε. Εν τελεί πάντως δεν έχει σχέση με την εφαρμογή, δοκίμασα Cosmote tv go, δοκίμασα YouTube, τα ίδια.. κάτι άλλο ειναι!!! θα δω αυριο που λήγει επίσημα το unlimited των χριστουγέννων

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε, για μελωδία μέσα από το site τους ειναι το https://stream.radiojar.com/8du64725e3quv , άνοιξε το απευθείας σε ένα browser κ θα φορτώσει τον player, σιγουρέψου οτι δεν τρέχει κάτι αλλο, δεν θα πρέπει να σε χρεώσει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόβλημα με το πακέτο Play Now Unlimited, είναι γνωστό εδώ και πολύ καιρό, ωστόσο η εταιρεία συνεχίζει να σφυρίζει αδιάφορα.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόβλημα με το πακέτο Play Now Unlimited, είναι γνωστό εδώ και πολύ καιρό, ωστόσο η εταιρεία συνεχίζει να σφυρίζει αδιάφορα.
Ποιο ειναι το πρόβλημα, χρεώνει δεδομένα ενώ ειναι στο πακέτο unlimited? αν είναι έτσι να μην ξαναπληρώσω το 15αρι τσάμπα...
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το πρόβλημα, χρεώνει δεδομένα ενώ ειναι στο πακέτο unlimited? αν είναι έτσι να μην ξαναπληρώσω το 15αρι τσάμπα...

 

Ακριβώς. Όχι σε όλους μεν, αλλά έχει αναφερθεί από αρκετούς δε.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μέσα από την εφαρμογή του Cosmote TV Go (το χρησιμοποιήσα πολύ ώρα) δεν χρεώνει mb. Εντωμεταξύ, η βλακεία είναι οτι το go καταργείτε κ θα παίζει σύντομα το cosmote tv (οττ υπηρεσία με δική της εφαρμογή) την οποία δέν έχουν ενσωματώσει ακόμα δυστυχώς!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...