Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πήγαινε στις ρυθμίσεις δικτύου και βάλε χειροκίνητα την cosmote,αν συνεχιστεί δήλωσε βλάβη και μην τους ακούς,μόνο τότε θα ασχοληθουν προσωπικά με την γραμμή σου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα, εχει κανείς προβλημα με το σήμα στο mi9t pro global ,εννοείται? Εκει που έχει 2-3 γραμμές πεφτει στην μια μετά καμια κ μετά παει φουλ και ξανα τα ίδια... Χωρις να μετακινήθω εννοείται.... Με καλούν κ φαίνεται κλειστό ενω έχω σήμα ..Κόβονται απότομα οι κλήσεις... Από 4G πεφτει σε 3G κ δεν μπαίνει ίντερνετ.... εννοείται οτι μίλησα με κοσμοτε δεν βλέπουν κάποιο θέμα στην κεραία της περιοχής....το αντιμετωπιζει κανείς άλλος αυτο?

 

Για αρχη δοκιμασε απενεργοποιωντας το voWIFI και αν δεν στρωσει απενεργοποιησε και το voLTE. τετοια θεματα ειχα/εχω κυριως με την vodafone που το volte/vowifi τους ειναι ΓΤΠ!

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη δοκιμασε απενεργοποιωντας το voWIFI και αν δεν στρωσει απενεργοποιησε και το voLTE. τετοια θεματα ειχα/εχω κυριως με την vodafone που το volte/vowifi τους ειναι ΓΤΠ!

 

Και εγώ το απενεργοποίησα αφού έκοβε το σήμα και ξαφνικά δεν με ακούγανε.

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη βοηθεια για αν καποιος ξερει καποιον τροπο.

Γινεται καπως να εχουμε τις εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο να μενουν ενεργες?

Συνεχεια μου τις κανει refresh οταν τις ελαχιστοποιω. Το κλασσικο κλειδωμα που κάνεις με την κλειδαριτσα δεν κανει τιποτα, δεν τις κραταει ανοιχτες. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της κάθε εφαρμογής την έχεις βγάλει από την εξοικονόμηση miui?

Να είναι στο ανενεργό δηλαδή για τη βελτίωση της μνήμης

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

b08350d4e2e1f7678c21d0005a34d456.jpg

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Είναι απενεργοποιημένα όλα δεν τα χρησιμοποιούσα κ ποτέ κ έχω βάλει κ χειροκίνητη επιλογή δικτύου....το προβλημα παραμένει.... χάνεται το σήμα ξαφνικά....
Link to comment
Share on other sites

Είναι απενεργοποιημένα όλα δεν τα χρησιμοποιούσα κ ποτέ κ έχω βάλει κ χειροκίνητη επιλογή δικτύου....το προβλημα παραμένει.... χάνεται το σήμα ξαφνικά....

 

η sim ειναι καινουργια ή παλια; αν εχεις την δυνατοτητα παρε νέα ή δοκιμασε sim ιδιας εταιρειας αλλουνου, για να τεσταρεις το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στον 1 με 1.5 χρονο μαξ ειναι που έχω αλλάξει κάρτα σχεδόν... Δεν νομιζω να φταιει η sim ,εχω κ μια δεύτερη Vodafone κ συμβάδιζει το σήμα παρατήρησα ....δλδ μια γραμμη η cosmote κ μια η Vodafone δυο η Cosmote δυο κ η Vodafone, για να προλάβω επομενη ερωτηση εχω απενεργοποιήσει την μια απο τις δυο sim κ παραμένει το πρόβλημα...κατι δεν μου παει καλά.. αλλα δεν μπορω να το βρω ακόμη... σίγουρα η κεραία του συγκεκριμένο κινητού είναι απ τις χειρότερες ολων των xiaomi που είχα απο όταν σχεδόν πρωτοκυκλοφόρησαν κ πριν γινουν γνωστά καν....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα, εχει κανείς προβλημα με το σήμα στο mi9t pro global ,εννοείται? Εκει που έχει 2-3 γραμμές πεφτει στην μια μετά καμια κ μετά παει φουλ και ξανα τα ίδια... Χωρις να μετακινήθω εννοείται.... Με καλούν κ φαίνεται κλειστό ενω έχω σήμα ..Κόβονται απότομα οι κλήσεις... Από 4G πεφτει σε 3G κ δεν μπαίνει ίντερνετ.... εννοείται οτι μίλησα με κοσμοτε δεν βλέπουν κάποιο θέμα στην κεραία της περιοχής....το αντιμετωπιζει κανείς άλλος αυτο?

Σε ότι αφορά τις διακοπές, απενεργοποίησα το Volte και βρήκα την υγειά μου. Έχω αφήσει μόνο το Vowifi.

Δε θεωρώ ότι μου προσέφερε και κάτι.

Το μόνο που έχω παρατηρήσει, χωρίς να με ενοχλεί και ιδιαίτερα, είναι ότι δεν έχω πάντα δεδομένα κατά τη διάρκεια μιας κλήσης.

Αν, δηλαδή, την ώρα που μιλάω θέλω να ελέγξω το viber ή να μπω σε μια ιστοσελίδα, δεν μπορώ. Αυτό όμως όχι πάντα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση google camera είναι αυτή την εποχή στα ΄΄πάνω΄΄ της για την συσκευή μας ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση google camera είναι αυτή την εποχή στα ΄΄πάνω΄΄ της για την συσκευή μας ?
μια ήταν πάντα καλή σε όλα ισως όχι η καλύτερη σε κάποια σημεία,δοκιμάζεις και κρίνεις ποια κρατάς

εγώ πάντα έχω burial !!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια ήταν πάντα καλή σε όλα ισως όχι η καλύτερη σε κάποια σημεία,δοκιμάζεις και κρίνεις ποια κρατάς

εγώ πάντα έχω burial !!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

εχει να κάνει αναβάθμιση από τον Αυγουστο !!!!

Με ποιο config είσαι ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εχει να κάνει αναβάθμιση από τον Αυγουστο !!!!

 

Με ποιο config είσαι ?

πριν λίγες μέρες

https://t.me/burial_channel/118

xml:

https://t.me/TBXML/51

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της κάθε εφαρμογής την έχεις βγάλει από την εξοικονόμηση miui?

Να είναι στο ανενεργό δηλαδή για τη βελτίωση της μνήμης

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ναι τα εχω βγαλει απο την εξοικονομηση miui. Ολα ειναι στα no restrictions

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγες μέρες

https://t.me/burial_channel/118

xml:

https://t.me/TBXML/51

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Δεν μας αφηνει να το κατεβασουμε.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας αφηνει να το κατεβασουμε.

 

Mέσω telegtam εφαρμογής προσπάθησε

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση google camera είναι αυτή την εποχή στα ΄΄πάνω΄΄ της για την συσκευή μας ?
Hypercam_E3 για πρωινές.

Urnyx05 για βραδυνές.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Miui V12.03 419mb για Global μόλις έσκασε μύτη, (optimization system performance, improve system security and stability)

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Mια από τα ίδια και σε εμένα, μόλις την εγκατέστησα .

Για να δούμε .......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελικά EIS στα 1080p/60fps εχει το κινητό η όχι?Εμενα με EEA και δεν εχει έρθει κάτι
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...