Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ειμαι μεταξύ mw1 και sbh50

 

κυριοτερα τα θελω για να ακουω μουσική με το xperiaz που έχω

 

είμαι λίγο πιο κοντά στο mw1 λόγω αυτόνομου ραδιοφώνου

 

 

καμιά ιδέα - πρόταση απ όσους τα έχουν?

 

 

Και το sbh 50 έχει αυτόνομο Ραδιόφωνο.

Το mw1 δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά το sbh 50 ταιριάζει γάντι με το z...

Βλέπεις μηνύματα, αναπάντητες, συμβάντα ημερολογίου, facebook, tweeter και rss στην οθόνη του χωρίς να χρειάζεται καθόλου το κινητό.

 

Το θεωρώ ιδανικό σύντροφο της ζεταρας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και το sbh 50 έχει αυτόνομο Ραδιόφωνο.

Το mw1 δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά το sbh 50 ταιριάζει γάντι με το z...

Βλέπεις μηνύματα, αναπάντητες, συμβάντα ημερολογίου, facebook, tweeter και rss στην οθόνη του χωρίς να χρειάζεται καθόλου το κινητό.

 

Το θεωρώ ιδανικό σύντροφο της ζεταρας

 

οντως ετσι ειναι,

η αυτονομια δεν ειναι οπως στο 600 που εμενα μου εβγαζε εβδομαδες, αλλα 4-5 μερες σιγουρα τις βγαζει χαλαρα, με πολλη χρηση σιγουρα 1-2 μερες. ακομα δεν εχω προλαβει να το λιωσω

 

το mw1 δεν αξιζει γιατι το μονο παραπανω που εχει ειναι η προσθηκη καρτας μνημης (δε θυμαμαι να ειδα αλλη διαφορα) και 50 ευρω παραπανω..

το sbh50 ειναι ιδανικο, ειδικα για τα νεα κινητα σονυ που εχεις και σχεδον πληρη ελεγχο βασικων λειτουργιων!

 

α! να πω οτι μηνυματα δεν μου εχει εμφανισει αν και εχω κατεβασει τη σχετικη εφαρμογη, ισως με το Τ να μην εχει υποστηριξη αν και το θεωρω δυσκολο αφου για ολα τα αλλα εχει τελεια υποστηριξη. βεβαια SMS δε στελνω ουτε 20 το μηνα, ναναι καλα τα whatsapp και viber! οποτε δε με νοιαζει.

αν βεβαια δουμε υποστηριξη σε αυτα, τοτε καηκαμε! δεν ξανα παιρνω αλλο ΒΤ!!!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

thanx mate

+1 για το sbh50

 

γιατι το απέσυρε η sony απ τα επισημα προιόντα της ? επειδη θα κάνει launch το sbh52? Πάντως σε σκρουτζο μαγαζα το βρισκεις ευκολα

 

επίσης δεν καταλαβαίνω τι σου δινει παραπάνω η τεχνολογία nfc που εχει το sbh50 από το από bluetooth του mw1

 

Τελικά η κάρτα χρησιμοποιείται στο mw1 ? γιατι εχω διαβάσει πολλά για lags, οτι δεν παίζει κλπ κλπ

 

ταυτόχρονη (εννοω όντως ταυτόχρονη) συνδεση με 2 κινητά έχει το sbh50?

Edited by mylogic_x
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

thanx mate

+1 για το sbh50

 

γιατι το απέσυρε η sony απ τα επισημα προιόντα της ? επειδη θα κάνει launch το sbh52? Πάντως σε σκρουτζο μαγαζα το βρισκεις ευκολα

 

επίσης δεν καταλαβαίνω τι σου δινει παραπάνω η τεχνολογία nfc που εχει το sbh50 από το από bluetooth του mw1

 

Τελικά η κάρτα χρησιμοποιείται στο mw1 ? γιατι εχω διαβάσει πολλά για lags, οτι δεν παίζει κλπ κλπ

 

ισως επειδη θα ερθει το 52, αλλα ειναι πολυ μακρυ νομιζω και το μονο που κερδιζεις ειναι το ηχειο..οχι οτι ειναι ασχημο, αλλα απο τη στιγμη που ακομα και η οθονη ειναι ιδια δεν ξερω αν αξιζει..μεγαλυτερη οθονη ναχε οκ, αλλα μονο το ηχειο?δεν ξερω..

τωρα για την καρτα μνημης, αν μενεις ειδικα αθηνα σιγουρα καλυπτεσαι απο ραδιο, εγω ειχα βαρεθει να κατεβαζω τραγουδια και προτιμουσα το ριαδιοφωνο..

για την επαρχια πχ που κινουμαι τωρα,αν και βαζω ραδιοφωνο, αν θελησω μουσικη μου, βαζω του κινητου. οκ τρως και τη μπαταρια του αλλα αν δεν εισαι τοσο μουσικοφιλος (για μουσικη δικη σου) δεν πιστευω οτι αξιζουν τα 50 ευρω παραπανω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

έγινε παιδια ευχαριστώ πολυ

και κάτι τελευταίο

 

από ήχο, είτε σε μουσική είτε σε συνομιλία από τα δύο πιο θεωρείτε πιο αξιόπιστο?

 

και πιο γερό?

 

(ευχαριστώ)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

έγινε παιδια ευχαριστώ πολυ

και κάτι τελευταίο

 

από ήχο, είτε σε μουσική είτε σε συνομιλία από τα δύο πιο θεωρείτε πιο αξιόπιστο?

 

και πιο γερό?

 

(ευχαριστώ)

 

δεν ειναι σωστο να σου πω, γιατι το εχω πολυ λιγο και γενικα ειναι πολυ καινουριο το 50..οποιος πει θαναι πιο βιαστικη αποψη θεωρω. σαν ενταση και ποιοτητα ομως νομιζω οτι το 50 ειναι πολυ καλυτερο..αντοχη, οκ, ελαφριες συσκευες ειναι, αν δεν τις πατησεις αντεχουν στο πεσιμο!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω το Samsung Galaxy nexus I9250 και θελω να αγορασω ενα bluetooth. Θελω να ειναι στο αυτι και οχι με κλιψακι. Θελω να εχει αρκετα καλη απομονωση ηχου, και να μην κοστιζει πανω απο 20-25€...Σιγουρα μιλαμε για καλη αυτονομια, καλο ηχο, και αν παιζει και 2 συσκευες δεν θα λεγαμε οχι. (προς το παρον μια συσκευη εχω, αλλα ισως να εχω και δευτερη καποια στιγμη)

 

Βοηθατε λιγο γιατι δεν βρηκα να τα λετε πουθενα αλλου!! Και εδω σε πολυ ακριβα πραγματα αναφερεστε!!! :) :)

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα αγόρασα το backbeat go της plantronics. Είχα εστιαστεί σε κάτι πολύ ποιοτικό απο θέμα ήχου ακρόασης και αναμετάδοσης όπως το voyager pro hd ή το legend αλλά λίγο η ογκώδης εμφάνιση λίγο το ότι δεν ήθελα να το έχω μόνιμα στο αυτί ή τέλος πάντων ήθελα κάπου να το έχω ετοιμοπόλεμο λίγο οτι ήθελα να ακούω και λίγο μουσικούλα τελικά κατέληξα στο backbeat.

 

Η μέχρι τώρα συμβίωση είναι πολύ ωραία !

 

Κάθεται πολύ ωραία στο λαιμό ζυγισμένα ακόμα και αν τρέξεις. Στο αυτί ταίριαξα με του μεσαίου μεγέθους earbuds και δεν φεύγουν και ας χωροπηδάς!

 

Γενικά θα δοκιμαστεί σε δύσκολο εργασιακό περιβάλλον (βαριά βιομηχανία) σε πολύ σκόνη,θόρυβο και θα με συντροφεύσει και στις χωματόβολτες με το mtb μου!

 

Θα ενημερώσω για περαιτέρω απόψεις!!!

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Από ιδρώτα κινδυνεύουν τα bt ρε παιδιά?? Μάλλον για να το θέσω πιο σωστά..από πολύ ιδρώτα..???

 

Αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να το φοράω στο ποδήλατο. Ανα φέρομαι και στους 2 τύπους (καλώδιο και όχι) αν και το bh50 (σιγο)ψήνω..

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Από ιδρώτα κινδυνεύουν τα bt ρε παιδιά?? Μάλλον για να το θέσω πιο σωστά..από πολύ ιδρώτα..???

 

Αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να το φοράω στο ποδήλατο. Ανα φέρομαι και στους 2 τύπους (καλώδιο και όχι) αν και το bh50 (σιγο)ψήνω..

 

επειδη κανω ποδηλατο και για αυτο πηρα το sbh50, να μπορω να χειριζομαι το κινητο καιοχι μονο να βλεπω ποιος με παιρνει οπως το mw600, θα σου πω οτι δεν ειχα ποτε προβλημα..βεβαια η σταση στο ποδηλατο ειναι τετοια που το κεφαλο καθως ιδρωνει πεφτει πιο μπροστα και ο ιδρωτας δεν παει πανω στο ΒΤ, καθως αυτο ειναι περιπου μεταξυ λαιμου και στηθους, αναλογα ποσο χαμηλα το βαλεις στην μπλουζα.τα καλωδια κτλ που τα ειχα μεσα απο τη μπλουζα δεν ειχαν θεμα. ουτε τα ακουστικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από ιδρώτα κινδυνεύουν τα bt ρε παιδιά?? Μάλλον για να το θέσω πιο σωστά..από πολύ ιδρώτα..???

 

Αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να το φοράω στο ποδήλατο. Ανα φέρομαι και στους 2 τύπους (καλώδιο και όχι) αν και το bh50 (σιγο)ψήνω..

 

Εγώ στο MW600 όταν κάνω ποδήλατο, αλλάζω τα μαμίσια ακουστικά με τα Sony MDR-AS50G, τα οποία κάθονται καλύτερα για τέτοιες δουλειές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω το Samsung Galaxy nexus I9250 και θελω να αγορασω ενα bluetooth. Θελω να ειναι στο αυτι και οχι με κλιψακι. Θελω να εχει αρκετα καλη απομονωση ηχου, και να μην κοστιζει πανω απο 20-25€...Σιγουρα μιλαμε για καλη αυτονομια, καλο ηχο, και αν παιζει και 2 συσκευες δεν θα λεγαμε οχι. (προς το παρον μια συσκευη εχω, αλλα ισως να εχω και δευτερη καποια στιγμη)

 

Βοηθατε λιγο γιατι δεν βρηκα να τα λετε πουθενα αλλου!! Και εδω σε πολυ ακριβα πραγματα αναφερεστε!!! :) :)

 

Ευχαριστω!

 

 

 

Οποιος μπορει ας με βοηθησει παρακαλω!! :) Ειδα αυτο εδω: Samsung HM1700

τι λετε?? Μηπως με συμβουλευετε κατι αλλο??

Edited by igoumenos7
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και δεν το βολεύτηκα ποτέ. Δεν μου αρέσει ούτε η ποιότητα ήχου ούτε το πως κάθεται στο αυτί. Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει ας με βοηθησει παρακαλω!! :) Ειδα αυτο εδω: Samsung HM1700

τι λετε?? Μηπως με συμβουλευετε κατι αλλο??

 

Το αγορασα (samsung hm1700) και το κρατησα μονο 4 μερες.Πολυ μακρυ, δεν στεκοταν στο αυτι οπως ηθελα.Απο ακουστικη δεν ειχα θεμα.Ειχε καλη ακυρωση θορυβου.Ομως δεν μου αρεσε.Δεν ηταν αυτο που περιμενα. Το εδωσα σε ενα κολλητο μου μισοτιμης. Την επομενη ημερα παρειγγηλα το plantronics discovery 975 και δεν το αλλαζω με κανενα.

Edited by scorpios44
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα όσο το δυνατόν πιο οικονομικό bluetooth που να δουλεύει με το HTC Desire C. εχω καταλήξει σε αυτό: http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.011310&sid=1, υπάρχει τίποτα καλύτερο στην ιδια η χαμηλότερη τιμή?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, νομίζω με καλύψατε, αν και νιώθω την ανάγκη να εξαντλήσω-να το πω(?), την οποία πιθανότητα "παρεξήγησης"... Όταν μιλάμε για ιδρώτα, εννοούμε ότι σε ορισμένες διαδρομές γίνονται τα πάντα όλα μούσκεμα πχ ανάβαση Υμηττού.. και όχι απλός να νοτισει το δέρμα... σωστά??

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, νομίζω με καλύψατε, αν και νιώθω την ανάγκη να εξαντλήσω-να το πω(?), την οποία πιθανότητα "παρεξήγησης"... Όταν μιλάμε για ιδρώτα, εννοούμε ότι σε ορισμένες διαδρομές γίνονται τα πάντα όλα μούσκεμα πχ ανάβαση Υμηττού.. και όχι απλός να νοτισει το δέρμα... σωστά??

 

Επειδη καταλαβαινω ακριβως τι λες, προσωπικα εχω αφησει στην ακρη τα bt στο ποδηλατο και στο γυμναστηριο. Χρησιμοποιω αδιαβροχο κινητο και αδιαβροχα ακουστικα (ενσυρματα) με μικροφωνο. Και ειμαι κομπλε! :D

Ο καταλληλος εξοπλισμος για την καθε δραστηριοτητα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, νομίζω με καλύψατε, αν και νιώθω την ανάγκη να εξαντλήσω-να το πω(?), την οποία πιθανότητα "παρεξήγησης"... Όταν μιλάμε για ιδρώτα, εννοούμε ότι σε ορισμένες διαδρομές γίνονται τα πάντα όλα μούσκεμα πχ ανάβαση Υμηττού.. και όχι απλός να νοτισει το δέρμα... σωστά??

 

και εγω για τετοια μιλαω. αναβαση υμηττου εκανα με κουρσακι, καταβαση με το DH μου, (σκεψου οτι εχω σπασει 2 οθονες σε παλιοτερο κινητο μονο απο το τρανταγμα που εφαγε)

απλα σε μερικα πραγματα χρειαζεται λιγο μυαλο. αν το χωσεις μες το στηθος σου εννοειται πως θα φαει πολυ περισσοτερο ιδρωτα απο οτι αν το πιασεις με το κλιπ πανω στο φερμουαρ που ανοιγει η μπλουζα (αν φορας τις κλασσικες ποδηλατικες) κτλ..εκει δεν κινδυνευεις.

πχ αλλο παραδειγμα, ηθελα να παρω θηκη κινητου για το τιμονι αλλα ειδα οτι ο ιδρωτας σταζει περιπου στο υψος του τιμονιου και πισω, αναλογα την ταχυτητα και την κλιση (του δρομου αλλα και τη δικη μου) και απλα το απεφυγα. το ΒΤ ομως στο σημειο που καθεται δεν ιδρωνει τοσο πολυ, ειδικα οταν το κλικ καθεται απο μεσα και η συσκευη απεξω απο τη μπλουζα.

προσωπικα δεν ειχα ποτε προβλημα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα (samsung hm1700) και το κρατησα μονο 4 μερες.Πολυ μακρυ, δεν στεκοταν στο αυτι οπως ηθελα.Απο ακουστικη δεν ειχα θεμα.Ειχε καλη ακυρωση θορυβου.Ομως δεν μου αρεσε.Δεν ηταν αυτο που περιμενα. Το εδωσα σε ενα κολλητο μου μισοτιμης. Την επομενη ημερα παρειγγηλα το plantronics discovery 975 και δεν το αλλαζω με κανενα.

 

Φιλαρακι αυτο ειναι ΠΑΡΑ πολυ ακριβο(73€ το βλεπω στο skroutz)... :lol::lol:

που να βρουμε τοσα φραγκα!! Μεχρι 25€ (Αντε στην χειροτερη 30€, μονο αν κατι αξιζει παααρα πολυ) εχουμε κατι να δουμε??

 

 

Ευχαριστω πολυ!! Περιμενω απαντηση σας για να το παραγγειλω!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό ήθελα ένα BT με μονό καλώδιο και αναγνώριση κλήσης. Έχω το mw1 και android 4.3. Μετά την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση, το BT άρχισε να δουλεύει σωστά. Πήρα ενα παλιό καλώδιο με ακουστικά Sony που είχα, έκοψα το ένα ακουστικό και τέλος.

Τώρα μένει μόνο να λυθεί το πρόβλημα που έχω όταν επιλέξω την έξοδο της φωνής.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα όσο το δυνατόν πιο οικονομικό bluetooth που να δουλεύει με το HTC Desire C. εχω καταλήξει σε αυτό: http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.011310&sid=1, υπάρχει τίποτα καλύτερο στην ιδια η χαμηλότερη τιμή?

 

Επειδή το έχω χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο, θα σου πω ότι στην τιμή που το έχουν προσφορά, αξίζει μέχρι το τελευταίο λεπτό του. Η μπαταρία του είναι λίγο μικρή, αν είσαι heavy user. Αν όχι, θα σε εξυπηρετήσει πλήρως.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Σωστά τα λέτε.. Σκέφτομαι μάλλον να συνδυάσω τις επιλογές σας.. Δηλαδή bt με αδιάβροχα ακουστικά..μιας κινητό είναι ήδη :-) ευχαριστώ :-)

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα ένα πάρα πολύ εκνευριστικό bug του MW1.

 

Έχω μια επαφή "Wind Spam" που εκεί έχω όλα τα νούμερα από το τηλεφωνικό κέντρο που παίρνει σε όλες τις ώρες της ημέρας για προώθηση συμβολαίων από τη Wind και το έχω βάλει να κάνει αυτόματα block μέσα από την επαφή (προώθηση στον τηλεφωνητή όπως λέγεται στα ελληνικά από το android) οπότε στο κινητό δεν χτυπάει ποτέ, και απλά φαίνεται rejected μια κλήση από τον Wind Spam.

 

Το θέμα είναι όμως ότι στο bluetooth καταρχήν μεταφέρθηκε η κλήση και μάλιστα μετά που έγινε reject από το android συνέχισε να κουδουνίζει στο bluetooth.

 

Φυσικά δεν γινόταν τίποτα με κανένα κουμπί, και έκανα restart. Και μαντέψτε: συνέχισε να κουδουνίζει!! :lol: μαγικά πράγματα!

 

Το άφησα να κουδουνίζει εφόσον δε μπορούσα να κάνω κάτι άλλο και νομίζω μετά από κανένα δεκάλεπτο-τέταρτο σταμάτησε!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω το Samsung Galaxy nexus I9250 και θελω να αγορασω ενα bluetooth. Θελω να ειναι στο αυτι και οχι με κλιψακι. Θελω να εχει αρκετα καλη απομονωση ηχου, και να μην κοστιζει πανω απο 20-25€(αν ειναι καποια σουπερ ευκαιρια και παταει τα 30€ δεν θα πω οχι!). Σιγουρα μιλαμε για καλη αυτονομια, καλο ηχο, και αν παιζει και 2 συσκευες δεν θα λεγαμε οχι. (προς το παρον μια συσκευη εχω, αλλα ισως να εχω και δευτερη καποια στιγμη-το σκεφτομαι)

 

Ευχαριστω για την βοηθεια εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω το Samsung Galaxy nexus I9250 και θελω να αγορασω ενα bluetooth. Θελω να ειναι στο αυτι και οχι με κλιψακι. Θελω να εχει αρκετα καλη απομονωση ηχου, και να μην κοστιζει πανω απο 20-25€(αν ειναι καποια σουπερ ευκαιρια και παταει τα 30€ δεν θα πω οχι!). Σιγουρα μιλαμε για καλη αυτονομια, καλο ηχο, και αν παιζει και 2 συσκευες δεν θα λεγαμε οχι. (προς το παρον μια συσκευη εχω, αλλα ισως να εχω και δευτερη καποια στιγμη-το σκεφτομαι)

 

Ευχαριστω για την βοηθεια εκ των προτερων!!

 

Πιστευω πως αυτο ειναι οτι καλυτερο στα χρηματα που ζητας και το βασικοτερο, ειναι plantronics!! https://www.skroutz.gr/s/2622269/Plantronics-M55.html

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...