Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παιδια, εχει κανενας το plantronics Μ165 να μας πει εντυπωσεις?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εμένα μου φαίνεται τεράστιο αυτό το SBH52. και δεν βλέπω ιδιαίτερο νόημα στο να το πάρω, σαν να παίρνω 2ρο τηλέφωνο. αν θέλω μικρότερο τηλέφωνο,ξαναγυρνάω στα παλιά καλά με κουμπάκια :cool: και γενικά βλέπω ότι αντί να απλοποιούμε τα πράγματα,τείνουμε να τα κάνουμε πιο πολύπλοκα. δεν είναι και πάρα πολλοί άνθρωποι που όντως χρειάζονται τόση τεχνολογία.

 

Θέλω την αυτόματη απάντηση στο bluetooth μου !!!! ζητάω πολλά ?! :music:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παραγγειλει απο το e-bay το mw1 μηπως επρεπε να προτιμησω το sbh52? εχουν μεγαλη διαφορα σε ποιοτητα κλησεων? Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παραγγειλει απο το e-bay το mw1 μηπως επρεπε να προτιμησω το sbh52? εχουν μεγαλη διαφορα σε ποιοτητα κλησεων?

 

Στο s4 της γυναίκας μου, δεν παίζει πολύ καλά η κλήση από το call log. Κάνει κολλήματα, για δες το όταν με το καλό έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Στο s4 της γυναίκας μου, δεν παίζει πολύ καλά η κλήση από το call log. Κάνει κολλήματα, για δες το όταν με το καλό έρθει.
δεν με ενδιαφερουν τοσο αυτες οι λειτουργιες θα ειναι μονιμα κρεμαστενο αλλωστε αλλα θα το τσεκαρω ευχαριστω πολυ
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

πηρα το Mw1 αλλα εχω το εξης θεμα οταν ακουω μουσικη η βιντεο στο youtube κανει σπασιματα λες και προχωραει το τραγουδι το εχει κανεις αλλος αυτο?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα στο youtube και δεν είχα κανένα πρόβλημα.
δεν ξερω μου κοβει τα τραγουδια και κανει ενα ψψψψ
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε για σύνδεση δυο κινητών ; iPhone έχω , κάποιο δοκιμασμένο από εσάς κ αξιόπιστο αν γίνετε να μου πείτε
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε για σύνδεση δυο κινητών ; iPhone έχω , κάποιο δοκιμασμένο από εσάς κ αξιόπιστο αν γίνετε να μου πείτε

sony sbh 50. Το έχω και είναι δοκιμασμένο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

sony sbh 50. Το έχω και είναι δοκιμασμένο.

 

Οκ ευχαριστώ, ας περιμένω λίγο αν έχει να προτείνει κάποιος κάτι διαφορετικό για να συγκρίνω λίγο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

Έχω βρει σε πάρα πολύ καλή τιμή το Bluetooth Sony ericcson mw600

Η ερώτησή μου εναι η εξής:

 

Στα 25€ καινούργιο, αξίζει;

 

Και το βασικότερο όλων!!!!!! (για όποιον ξέρει) δουλεύει αρμονικά με Nokia lumia 920 wp?

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το mw600 είναι τέλειο σε ποιότητα ήχου, από εκεί και πέρα αν το ψάξεις στο ίντερνετ (για Ελλάδα μιλάω) δεν θα το βρεις λιγότερο από 34 ευρώ, οπότε τα 25 που λες είναι μια καλή προσφορά, προτίμησέ το.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

Έχω βρει σε πάρα πολύ καλή τιμή το Bluetooth Sony ericcson mw600

Η ερώτησή μου εναι η εξής:

 

Στα 25€ καινούργιο, αξίζει;

 

Και το βασικότερο όλων!!!!!! (για όποιον ξέρει) δουλεύει αρμονικά με Nokia lumia 920 wp?

 

που αν επιτρεπεται?

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Α εισαι πατρινος.κριμα

Εγω θα το χτυπαγα αν μπορουσα. :)

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το mw600 εκτος του οτι ειναι πλεον παλιο ακουστικο, υπαρχουν πολλες αναφορες χρηστων για ευαισθητο μανταλακι (σπαζει ευκολα) οπως και το οτι η λειτουργια αναγνωρισης κλησης στα περισσοτερα κινητα δεν δουλευει, δειχνει μονο τον αριθμο.Θα προτεινα να το προσπερασετε
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το mw600 εκτος του οτι ειναι πλεον παλιο ακουστικο, υπαρχουν πολλες αναφορες χρηστων για ευαισθητο μανταλακι (σπαζει ευκολα) οπως και το οτι η λειτουργια αναγνωρισης κλησης στα περισσοτερα κινητα δεν δουλευει, δειχνει μονο τον αριθμο.Θα προτεινα να το προσπερασετε

 

Και επιπροσθέτως ,μερικές παρτίδες όπως η δική μου ,κάνει συνεχώς αποσυνδέσεις και θάλει reboot του bluetooth για να συνδεθεί πάλι.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το mw600 εκτος του οτι ειναι πλεον παλιο ακουστικο, υπαρχουν πολλες αναφορες χρηστων για ευαισθητο μανταλακι (σπαζει ευκολα) οπως και το οτι η λειτουργια αναγνωρισης κλησης στα περισσοτερα κινητα δεν δουλευει, δειχνει μονο τον αριθμο.Θα προτεινα να το προσπερασετε

 

Το μανταλακι ειναι εντελως ψευτικο, αλλα μη νομιζετε οτι και στο sbh 50 ειναι πολυ καλυτερο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το mw600 εκτος του οτι ειναι πλεον παλιο ακουστικο, υπαρχουν πολλες αναφορες χρηστων για ευαισθητο μανταλακι (σπαζει ευκολα) οπως και το οτι η λειτουργια αναγνωρισης κλησης στα περισσοτερα κινητα δεν δουλευει, δειχνει μονο τον αριθμο.Θα προτεινα να το προσπερασετε

 

Να πούμε και τα καλά του όμως: Δεν είναι "κουμούτσα" (αυτό το sbh 52 λίγο πιο μεγάλο να ήταν θα ξεπέρναγε το κινητό σε μέγεθος!), έχει ράδιο, αποδεκτή αυτονομία και ποιότητα ήχου και η τιμή του πλέον πολύ καλή...

Το μανταλάκι μετά από 2 χρόνια δεν έχει πάθει τίποτα σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Το μανταλακι ειναι εντελως ψευτικο, αλλα μη νομιζετε οτι και στο sbh 50 ειναι πολυ καλυτερο.

 

Γιατι, σου επαθε κατι το μανταλακι στο πενηνταρι? Εγω το βλεπω ανθεκτικο και ειναι και σφιχτο, οπου το πιασεις καθεται αμεσως

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, σου επαθε κατι το μανταλακι στο πενηνταρι? Εγω το βλεπω ανθεκτικο και ειναι και σφιχτο, οπου το πιασεις καθεται αμεσως

 

Οχι, δεν μου επαθε κατι, αλλα αν δεις το σιδερακι που εχει, ειναι λεπτο. Μπορει να ειμαι και προκατειλημμενος λογω του mw600

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν μου επαθε κατι, αλλα αν δεις το σιδερακι που εχει, ειναι λεπτο. Μπορει να ειμαι και προκατειλημμενος λογω του mw600

 

Δεν υπαρχει θεμα μην το φαβασαι, δεν εχει καμια σχεση με το mw600

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...