Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Είπα και εγώ να πάρω ένα απλό Bluetooth με καλώδιο για να μιλαω όταν οδηγώ μιας και το hands free είναι κάπως ενοχλητικό και δεν βολεύει πάντα .

Πάω εχθές στο Saturn και βλέπω διάφορα απλά Bluetooth στην τιμή των 20 περίπου ευρώ.

Αποφάσισα να πάρω το “ezi smart clip” που το είχανε σε προσφορά και μου είπανε στο μαγαζί ότι είναι και πολύ καλό.

Τέλος πάντων το πείρα και μετά την φόρτιση δεν λειτούργησε ποτέ … ούτε το “on” δεν λειτουργεί. :mad::nuke::nuke:

Αύριο θα πάω να το αλλάξω και να πάρω κάτι άλλο …Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό στα 30 περίπου ευρώ η να ξαναπάρω το ίδιο ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είπα και εγώ να πάρω ένα απλό Bluetooth με καλώδιο για να μιλαω όταν οδηγώ μιας και το hands free είναι κάπως ενοχλητικό και δεν βολεύει πάντα .

Πάω εχθές στο Saturn και βλέπω διάφορα απλά Bluetooth στην τιμή των 20 περίπου ευρώ.

Αποφάσισα να πάρω το “ezi smart clip” που το είχανε σε προσφορά και μου είπανε στο μαγαζί ότι είναι και πολύ καλό.

Τέλος πάντων το πείρα και μετά την φόρτιση δεν λειτούργησε ποτέ … ούτε το “on” δεν λειτουργεί. :mad::nuke::nuke:

Αύριο θα πάω να το αλλάξω και να πάρω κάτι άλλο …Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό στα 30 περίπου ευρώ η να ξαναπάρω το ίδιο ?

Ευχαριστώ

Όχι και καλά τα ezi...!:lol::lol::lol:

Πάρε ένα ITech clip Me 304, με 19,90.

Ουδεμία σύγκριση με αυτό που πήρες..

 

Κύριοι της i-tech hellas σας ευχαριστώ για την απάντηση σας . Αυτή την στιγμή είμαι ένας ικανοποιημένος κάτοχος του i-tech clip music 801 και είμαι σίγουρος πως θα το χαρώ όπως και το προηγούμενο i-tech clip II που το απέσυρα λόγω ασυμβατότητας με το iphone μου και όχι προβλήμματος.

 

Πες μας για τι ασυμβατότητα μιλάς, να ξέρουμε και εμείς...

 

Τελικά του πατέρα μου το καινούργιο clip D (έχει κανά δίμηνο που το πήρε) το στείλαμε στο service και για μια ακόμη φορά μας πιστώθηκε ποσό ... (μας έχουν μάθει πλέον στο e-shop) ...

Ε..δεν άντεξα πλέον τη γκρίνια του και του πήρα ένα sony ericsson με καλώδιο.. (γύρω στα 10 ευρώ φθηνότερο) .. γιατί κατάντησε αηδία .. κουράστηκε κι ο ίδιος δηλαδή με την όλη ιστορία να μην μπορεί να κάνει τη δουλειά του (είναι συνεχώς εν κινήσει .. οπότε το χρειάζεται το bluetooth)

Τη Δευτέρα θα το πάρουμε .. και θα σας μεταφέρω σύντομα εντυπώσεις ...

 

υ.γ. Τρίτη θα πάω στο public το άλλο clip-D .. πάλι πίστωση ποσού μας κόβω να δίνουν...

 

Ενημέρωσέ μας γιατί ταλαιπωρήσε..

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Όχι και καλά τα ezi...!:lol::lol::lol:

Πάρε ένα ITech clip Me 304, με 19,90.

Ουδεμία σύγκριση με αυτό που πήρες..

Με τιποτα ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ το ITech clip Me 304!!!Απογοητευμενος πληρως. :(

Αν και η itech με καλυψε με την ισοβια εγγυηση σε 2 itech clip v τα οποιά ειχα και χαλασαν μεσα σε λιγους μηνες, μου εστειλαν σε αντικατασταση τα παμφθηνα μοντελα ITech clip Me 304 (πολυ φθηνοτερα του itech clip v) τα οποία θελουν φορτισμα καθε μερα σχεδον (αυτονομια μηδεν), και η ποιότητα κατασκευης κυμαινεται κατω του μετριου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τιποτα ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ το ITech clip Me 304!!!Απογοητευμενος πληρως. :(

Αν και η itech με καλυψε με την ισοβια εγγυηση σε 2 itech clip v τα οποιά ειχα και χαλασαν μεσα σε λιγους μηνες, μου εστειλαν σε αντικατασταση τα παμφθηνα μοντελα ITech clip Me 304 (πολυ φθηνοτερα του itech clip v) τα οποία θελουν φορτισμα καθε μερα σχεδον (αυτονομια μηδεν), και η ποιότητα κατασκευης κυμαινεται κατω του μετριου.

 

Ποιο ειναι το Clip V?

 

Εγω που θελω να παρω το Clip D, εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης και αυτονομια?

 

Ειμαι αναμεσα στο Clip Vibrate και στο Clip D.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Με τιποτα ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ το ITech clip Me 304!!!Απογοητευμενος πληρως. :(

Αν και η itech με καλυψε με την ισοβια εγγυηση σε 2 itech clip v τα οποιά ειχα και χαλασαν μεσα σε λιγους μηνες, μου εστειλαν σε αντικατασταση τα παμφθηνα μοντελα ITech clip Me 304 (πολυ φθηνοτερα του itech clip v) τα οποία θελουν φορτισμα καθε μερα σχεδον (αυτονομια μηδεν), και η ποιότητα κατασκευης κυμαινεται κατω του μετριου.

 

Από που συμπέρανες ότι το clip Me304 είναι πάμφθηνο?

Θυμάσαι την τελευταία τιμή του clip V?

33,00 ευρώ.

Όσο δηλαδή είχε περίπου (29,90) και το Clip Me 304 πριν από 10 ημέρες, πριν δηλαδή την αλλαγή τιμοκαταλόγου τους.

Οπότε αυτό που γράφεις, δεν ισχύει:!:

Όσον αφορά την αυτονομία τους, επειδή το είχα για αρκετό καιρό, σε καμιά περίπτωση δεν είναι μίας ημέρας.

Εγώ μιλάω περίπου τα 30 λεπτά.

Αλήθεια, πόση ώρα περίπου μιλάς την ημέρα?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,

Τελικά πείρα το clip Me304 με 20 ευρώ . Δεν έχω κάνει πολλά πράγματα ακόμα αλλά έχω κολλήσει στον βομβητή που λέει … υποτίθεται ότι έχει δόνηση ? γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο και ούτε στις οδηγίες βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,

Τελικά πείρα το clip Me304 με 20 ευρώ . Δεν έχω κάνει πολλά πράγματα ακόμα αλλά έχω κολλήσει στον βομβητή που λέει … υποτίθεται ότι έχει δόνηση ? γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο και ούτε στις οδηγίες βρήκα κάτι.

 

Ο βομβητής είναι το μπιπ-μπιπ που κάνει όταν σε καλούν. Δεν έχει δόνηση. Το κακό, αν δεν κάνω λάθος, είναι πως στο Me304 δεν μπορείς να το απενεργοποιήσεις αν θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,

Τελικά πείρα το clip Me304 με 20 ευρώ . Δεν έχω κάνει πολλά πράγματα ακόμα αλλά έχω κολλήσει στον βομβητή που λέει … υποτίθεται ότι έχει δόνηση ? γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο και ούτε στις οδηγίες βρήκα κάτι.

 

Δόνηση δεν έχει, παρά μόνο το Vibrate.

Έχει μόνο τον βομβητή, που όντως δεν απενεργοποιείται, αλλά είναι διακριτικός.

Δεν τσιρίζει:D

Link to comment
Share on other sites

Από που συμπέρανες ότι το clip Me304 είναι πάμφθηνο?

Θυμάσαι την τελευταία τιμή του clip V?

33,00 ευρώ.

Όσο δηλαδή είχε περίπου (29,90) και το Clip Me 304 πριν από 10 ημέρες, πριν δηλαδή την αλλαγή τιμοκαταλόγου τους.

Οπότε αυτό που γράφεις, δεν ισχύει:!:

Όσον αφορά την αυτονομία τους, επειδή το είχα για αρκετό καιρό, σε καμιά περίπτωση δεν είναι μίας ημέρας.

Εγώ μιλάω περίπου τα 30 λεπτά.

Αλήθεια, πόση ώρα περίπου μιλάς την ημέρα?

 

1. Η τιμη αγοράς του clip v οταν εγω το ειχα αγορασει απο ΓΕΡΜΑΝΟ προ εξαμηνου ηταν 37€

2. Οταν ενα προιον αντικαθισταται λογω βλαβης, η αντικατασταση αφορά το ιδιο μοντελο ή αλλο (αντικατασταση του) ΙΔΙΑΣ ΑΞΙΑΣ.

Το Clip Me 304 ειναι το entry model της εταιρείας, φυσικα το φθηνότερο ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΗΣ ΤΟΥ CLIP V

3. Αν συγκρινεις τις αυτονομίες με ενα απλο googlaρισμα θα διαπιστωσεις οτι

το clip v ειχε ικανοποιητικη αυτονομία (150 ωρες)

το Clip Me 304 εχει αυτονομία πολυ μικρότερη (90 ωρες) που δεν την πιανει κιολας.

4. Μιλάω περιπου 30-40 λεπτα την ημερα, αλλα οχι συνεχεια απο το bluetooth.

5. Υπαρχουν μοντελα με αυτονομια 250 ωρες και περεμφερη τιμή, οποτε για αυτο προτεινα να αποφυγετε το Clip Me 304.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Η τιμη αγοράς του clip v οταν εγω το ειχα αγορασει απο ΓΕΡΜΑΝΟ προ εξαμηνου ηταν 37€

2. Οταν ενα προιον αντικαθισταται λογω βλαβης, η αντικατασταση αφορά το ιδιο μοντελο ή αλλο (αντικατασταση του) ΙΔΙΑΣ ΑΞΙΑΣ.

Το Clip Me 304 ειναι το entry model της εταιρείας, φυσικα το φθηνότερο ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΗΣ ΤΟΥ CLIP V

3. Αν συγκρινεις τις αυτονομίες με ενα απλο googlaρισμα θα διαπιστωσεις οτι

το clip v ειχε ικανοποιητικη αυτονομία (150 ωρες)

το Clip Me 304 εχει αυτονομία πολυ μικρότερη (90 ωρες) που δεν την πιανει κιολας.

4. Μιλάω περιπου 30-40 λεπτα την ημερα, αλλα οχι συνεχεια απο το bluetooth.

5. Υπαρχουν μοντελα με αυτονομια 250 ωρες και περεμφερη τιμή, οποτε για αυτο προτεινα να αποφυγετε το Clip Me 304.

 

Βασικά, όσον αφορά την πολιτική της εταιρείας, δεν είμαι αρμόδιος εγώ, βέβαια.

Θα μας απαντήσει ο χρήστης "ITECHHELLAS".

Όσον αφορά όμως την αυτονομία του Clip Me, το ξαναέβγαλα από το συρτάρι και το φόρτισα να μετρήσω ακριβώς πόσες ώρες μου κρατάει και με πόση ομιλία.

Υπομονή δύο - τρεις μερούλες ακόμη..

Edited by ibiza1_0
Link to comment
Share on other sites

Τα bluetoothia θελουν και αυτα πολυωρη φορτιση οπως και τα κινητα πριν την πρωτη χρηση?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τα bluetoothia θελουν και αυτα πολυωρη φορτιση οπως και τα κινητα πριν την πρωτη χρηση?

 

 

Ουτε τα κινητα ουτε τα μπλουτούθια θελουνε πολυωρη φορτιση. Αυτο ισχυε παλια.

Τωρα ολα θελουν φορτιση μεχρι να γεμισουν και μετα βγαλσιμο απο πριζα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ουτε στα κινητα ισχυει πλεον? Αυτο ειναι μεγαλη ανακουγιση αν ειναι οντως αληθινο :)

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ουτε στα κινητα ισχυει πλεον? Αυτο ειναι μεγαλη ανακουγιση αν ειναι οντως αληθινο :)

 

where do u live m8?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ουτε στα κινητα ισχυει πλεον? Αυτο ειναι μεγαλη ανακουγιση αν ειναι οντως αληθινο :)

Δες αυτό για περισσότερα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

πειτε ρε παιδια κανα καλο bluetooth με καλωδιο γιατι εχω χασει λιγο τη μπαλα

 

δεν θελω κατι πολυ ακριβο μεχρι 30Ε το πολυ

 

ακουω αποψεις :)

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

πειτε ρε παιδια κανα καλο bluetooth με καλωδιο γιατι εχω χασει λιγο τη μπαλα

 

δεν θελω κατι πολυ ακριβο μεχρι 30Ε το πολυ

 

ακουω αποψεις :)

 

Σε ενδιαφέρει με καλώδιο ή χωρίς?

Link to comment
Share on other sites

καλωδιο το γραφω κιολας :)

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις παρελαβα το discovery 975 απο ebay

πολυ ωραιο με μικρες διαφορες απτο 925 (το ειχα παλια)

οποτε το ivoicepro παει στην ακρη...

πολυ βολικη η θηκη , και δεν θα εχεις το νου σου που το χεις αφησει και να φοβασαι αν παθει κατι ...

Link to comment
Share on other sites

1. Η τιμη αγοράς του clip v οταν εγω το ειχα αγορασει απο ΓΕΡΜΑΝΟ προ εξαμηνου ηταν 37€

2. Οταν ενα προιον αντικαθισταται λογω βλαβης, η αντικατασταση αφορά το ιδιο μοντελο ή αλλο (αντικατασταση του) ΙΔΙΑΣ ΑΞΙΑΣ.

Το Clip Me 304 ειναι το entry model της εταιρείας, φυσικα το φθηνότερο ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΗΣ ΤΟΥ CLIP V

3. Αν συγκρινεις τις αυτονομίες με ενα απλο googlaρισμα θα διαπιστωσεις οτι

το clip v ειχε ικανοποιητικη αυτονομία (150 ωρες)

το Clip Me 304 εχει αυτονομία πολυ μικρότερη (90 ωρες) που δεν την πιανει κιολας.

4. Μιλάω περιπου 30-40 λεπτα την ημερα, αλλα οχι συνεχεια απο το bluetooth.

5. Υπαρχουν μοντελα με αυτονομια 250 ωρες και περεμφερη τιμή, οποτε για αυτο προτεινα να αποφυγετε το Clip Me 304.

 

Αγαπητέ χρήστη Analyzer,

 

Θα σας παρακαλούσα να ξαναδιαβάσετε τους όρους ισόβιας εγγύησης που θα βρείτε στην επίσημη ιστιοσελίδα της εταιρείας μας και συγκεκριμένα στη παράγραφο 5.

Μπορείτε να διαβάσετε τους όρους εδώ .

 

Η αντικατάσταση του Clip V με το Clip ME304 έγινε τηρώντας τους όρους ισόβιας εγγύησης μιας και το προϊόν που αντικαταστάθηκε είναι ίσης αξίας.

 

Όσον αφορά την αυτονομία αυτές είναι οι προδιαγραφές του Clip ME 304 οι οποίες μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τις συνθήκες επικοινωνίας του κάθε χρήστη.

 

Με εκτίμηση,

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ χρήστη Analyzer,

 

Θα σας παρακαλούσα να ξαναδιαβάσετε τους όρους ισόβιας εγγύησης που θα βρείτε στην επίσημη ιστιοσελίδα της εταιρείας μας και συγκεκριμένα στη παράγραφο 5.

Μπορείτε να διαβάσετε τους όρους εδώ .

 

Η αντικατάσταση του Clip V με το Clip ME304 έγινε τηρώντας τους όρους ισόβιας εγγύησης μιας και το προϊόν που αντικαταστάθηκε είναι ίσης αξίας.

 

Όσον αφορά την αυτονομία αυτές είναι οι προδιαγραφές του Clip ME 304 οι οποίες μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τις συνθήκες επικοινωνίας του κάθε χρήστη.

 

Με εκτίμηση,

 

Aγαπητε itech

 

Επειδη καθε αλλο παρα ανοητος ειμαι, γνωστης των τεχνικων χαρακτηριστικων και ξερω και να ψαχνω(ομαι) interneτικα και μη,

σας επισυναπτω απλα με ενα προχειρο googlαρισμα και απο ΙΔΙΟ ESHOP τα εξης:

http://www.e-mobile.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=906&category_id=40&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

http://www.e-mobile.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=40&product_id=4223&Itemid=53

 

Συνοπτικά αναφερω

ΙΤECH CLIP V Ομιλία/Αναμονή(ώρες) 6/120 τιμη 35,09€

ΙΤΕCH ME 304 Ομιλία/Αναμονή(ώρες) 4.5/90 τιμη 21,90€

 

Ελατε τωρα εσεις να με πεισετε οτι το ΜΕ304 ειναι αντικαταστασης του CLIP V.

Ουτε η τιμη (35,09>21,90) ουτε τα τεχνικα χαρακτηριστικα (6>4,5) (120>90) συναδουν σε αυτο.

Eπίσης OΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ σε ηλεκτρονική συσκευη ο ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΔΕΕΤΣΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΥ

Απλά εχασα μερος των χρηματων μου....(με την αντικαταστη των 2 clip v με τα me304) αν και αγοραστης πολλων προιοντων σας στο παρελθόν

 

PS. Sorry για τον εκνευρισμο μου, απλα δεν ανεχομαι την κοροιδια...

Edited by Analyzer
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πείρα το ITECH CLIP 304 και πρέπει να πω ότι είναι μια χαρά για την δουλειά που το θέλω.

Αλλά έχω ένα μεγάλο παράπονο και δεν ξέρω αν φταίει το saturn ή η ITECH .

Το αγόρασα , όπως μου είπανε και οι πωλητές του καταστήματος , με ισόβια εγγύηση.

Τώρα διαβάζω τους όρους και λέει ότι είναι 2 χρόνια.

Τι παίζει ρε παιδιά ? Στο σταντ του προϊόντος λέει ισόβια εγγύηση και μέσα το χαρτάκι λέει 2 χρόνια ?

Τι πρέπει να κάνω εγώ τώρα ? να δηλώσω την εγγύηση που λέει 2 χρόνια η να το επιστρέψω ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πείρα το ITECH CLIP 304 και πρέπει να πω ότι είναι μια χαρά για την δουλειά που το θέλω.

Αλλά έχω ένα μεγάλο παράπονο και δεν ξέρω αν φταίει το saturn ή η ITECH .

Το αγόρασα , όπως μου είπανε και οι πωλητές του καταστήματος , με ισόβια εγγύηση.

Τώρα διαβάζω τους όρους και λέει ότι είναι 2 χρόνια.

Τι παίζει ρε παιδιά ? Στο σταντ του προϊόντος λέει ισόβια εγγύηση και μέσα το χαρτάκι λέει 2 χρόνια ?

Τι πρέπει να κάνω εγώ τώρα ? να δηλώσω την εγγύηση που λέει 2 χρόνια η να το επιστρέψω ?

 

Αγαπητέ ellohim,

 

Στην καρτέλα της εγγύησης αναγράφεται το mail στο οποίο χρειάζεται να στείλετε για να ενεργοποιηθεί η ισόβια εγγύηση.

Για οποιαδήποτε άλλη απορία μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

 

Με εκτίμηση,

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητε itech

 

Επειδη καθε αλλο παρα ανοητος ειμαι, γνωστης των τεχνικων χαρακτηριστικων και ξερω και να ψαχνω(ομαι) interneτικα και μη,

σας επισυναπτω απλα με ενα προχειρο googlαρισμα και απο ΙΔΙΟ ESHOP τα εξης:

http://www.e-mobile.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=906&category_id=40&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

http://www.e-mobile.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=40&product_id=4223&Itemid=53

 

Συνοπτικά αναφερω

ΙΤECH CLIP V Ομιλία/Αναμονή(ώρες) 6/120 τιμη 35,09€

ΙΤΕCH ME 304 Ομιλία/Αναμονή(ώρες) 4.5/90 τιμη 21,90€

 

Ελατε τωρα εσεις να με πεισετε οτι το ΜΕ304 ειναι αντικαταστασης του CLIP V.

Ουτε η τιμη (35,09>21,90) ουτε τα τεχνικα χαρακτηριστικα (6>4,5) (120>90) συναδουν σε αυτο.

Απλά εχασα μερος των χρηματων μου....(με την αντικαταστη των 2 clip v με τα me304) αν και αγοραστης πολλων προιοντων σας στο παρελθόν

 

PS. Sorry για τον εκνευρισμο μου, απλα δεν ανεχομαι την κοροιδια...

 

Αγαπητέ Analyzer,

 

Όπως είχατε και εσείς αναφέρει σε προηγούμενο post σας το entry model της εταιρείας τώρα είναι το Clip ME 304, στο παρελθόν ήταν το Clip V οπότε είναι και αντικαταστάτης του.

 

Με εκτίμηση,

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Analyzer,

 

Όπως είχατε και εσείς αναφέρει σε προηγούμενο post σας το entry model της εταιρείας τώρα είναι το Clip ME 304, στο παρελθόν ήταν το Clip V οπότε είναι και αντικαταστάτης του.

 

Με εκτίμηση,

 

 

Πως ειναι δυνατον μια σοβαρη εταιρεια να ισχυριζεται οτι αντικαθιστα ενα προιον , με ενα αλλο υποδεεστερο , και σε τιμη και σε επιδοσεις ?

Πως ειναι δυνατον να μη δινετε στον πελατη ενα αντιστοιχο προιον με αυτο που πληρωσε ?

Γιατι απο οποια σκοπια και αν το δει κανεις , τo Clip ME 304 δεν ειναι ουτε ο φτωχος μογγολος ξαδερφακος του Clip V

 

Με ολο το σεβασμο , η απαντηση σου δεν κοροιδευει μονο τον analyzer , αλλα και καθετι με δεικτη νοημοσυνη ανω του μηδεν

Περαν τουτου , παγκοσμια πρωτοτυπια ειναι η αντικατασταση χαλασμενης συσκευης με αλλη φθηνοτερη (και χειροτερη) κατα 40% , αλλα τι να λεμε....αφου αυτο ειναι το entry level

 

Αν ειναι ετσι , μπορειτε να λανσαρετε και ενα νεο ακουστικο entry level με κοστος 10 ευρω , και οταν με το καλο χαλασουν οι παρτιδες των ΜΕ304 που τωρα κανουν 22 ευρω , τα αντικαθιστατε με τα αλλα των 10 , επειδη θα ειναι οι "entry level" αντικαταστατες τους .

 

Πολυ βολικο ε ?

Ωραια πολιτικη , κοροιδευουμε το κοσμο καταμουτρα και με πολυ θρασος ετσι ?

Α ρε υπουργειο αναπτυξης που χρειαζεται σε μερικους

Edited by pittas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...