Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

μήπως μπορείτε να προτείνετε κάποιο site για αγορά για NOKIA BH-903 bluetooth? το ιδανικό θα ήταν σε τιμή κάτω από κατοστάρικο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μήπως μπορείτε να προτείνετε κάποιο site για αγορά για NOKIA BH-903 bluetooth? το ιδανικό θα ήταν σε τιμή κάτω από κατοστάρικο...

http://cgi.ebay.co.uk/Nokia-Bluetooth-Headset-BH-903-For-Nokia-N95-8GB-6500_W0QQitemZ350101031520QQcmdZViewItem?hash=item350101031520&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

 

To πιο φτηνό που βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα το itech απο πλαίσιο με 49 ευρώ. Αξιζει να δωσεις αυτα τα παραπανω χρηματα, γτ υποστηριζει συνδεση ταυτοχρονη δυο κινητων.Επισης εχει πολυ καλη ποιοτητα ηχου/ επικοινωνιας και εμβελεια.

 

Eγω απο την itech ειχα δει αυτο και μου αρεσε http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003594

Ειναι και πιο κοντα στα λεφτα που δινω.Αξιζει?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορείτε να προτείνετε κάποιο site για αγορά για NOKIA BH-903 bluetooth? το ιδανικό θα ήταν σε τιμή κάτω από κατοστάρικο...

 

Δες στο emarket.gr εχει με 75 καινουριο συν μεταφορικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ego pou exo to Itech clip vibrate doulevei apo tin proigoumeni triti k sigkekrimena prin ligo arxise na anavosvinei kokkino.diladi doulevei mia vdomada aneta to vibrate k to doulevo para poli tora to clip radio kamia 4-5 meres aneta pistevo.analoga me tin xrisi vevea
Link to comment
Share on other sites

Δες στο emarket.gr εχει με 75 καινουριο συν μεταφορικα

 

που στο emarket?

 

το έψαξα αλλά δεν βρήκα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

που στο emarket?

 

το έψαξα αλλά δεν βρήκα τίποτα...

 

Γιώργο άσε το συγκεκριμένο και ψάξε κάτι σε plantronics;)

 

Υ.Γ. Κέρασε και κανέναν καφέ...μην ντρέπεσαι:D

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν δεν κατέβαινα την Παρασκευή Κύπρο, με μεγάλη μου χαρά!

 

Καλά τα plantronics... εξαιρετικά θα έλεγα, αλλά δεν έχουν την ριμαδο-αναγνώριση... και έμπλεξα πάλι με iphone...

 

Για τον καφέ από Δευτέρα που θα είμαι πίσω! Στείλε 1 PM με το κινητό σου γιατί δεν το έχω πλέον...

Link to comment
Share on other sites

ego pou exo to Itech clip vibrate doulevei apo tin proigoumeni triti k sigkekrimena prin ligo arxise na anavosvinei kokkino.diladi doulevei mia vdomada aneta to vibrate k to doulevo para poli tora to clip radio kamia 4-5 meres aneta pistevo.analoga me tin xrisi vevea

 

2,5 μέρες το μέγιστο μου κρατά. Λες να φταίει που το φορτίζω από usb?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και από μένα... Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας... Χρειάζομαι ένα Bluetooth handsfree για επαγγελματική χρήση, πράγμα που σημαίνει ότι είναι αναγκαίο να έχει αρκετή αντοχή μπαταρίας. Επίσης, είναι πολύ σημαντικό να μπορεί να συνδεθεί απρόσκοπτα με 2 συσκευές, εκ των οποίων η μια είναι ένα HTC PDA και η άλλη -προς το παρόν- ένα Sony Ericsson K770i. Τέλος θα ήθελα να είναι ιδιαίτερα άνετο στο αυτί και να έχει καλή ακουστική...

Η βοήθεια σας θα είναι πραγματικά πολύτιμη!!!

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων... :) :) :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και από μένα... Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας... Χρειάζομαι ένα Bluetooth handsfree για επαγγελματική χρήση, πράγμα που σημαίνει ότι είναι αναγκαίο να έχει αρκετή αντοχή μπαταρίας. Επίσης, είναι πολύ σημαντικό να μπορεί να συνδεθεί απρόσκοπτα με 2 συσκευές, εκ των οποίων η μια είναι ένα HTC PDA και η άλλη -προς το παρόν- ένα Sony Ericsson K770i. Τέλος θα ήθελα να είναι ιδιαίτερα άνετο στο αυτί και να έχει καλή ακουστική...

Η βοήθεια σας θα είναι πραγματικά πολύτιμη!!!

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων... :) :) :rolleyes: :)

 

1)Plantronics 650

2)Plantronics 925

 

Και τα δύο συνδέονται ταυτόχρονα με δυο συσκευές,έχουν τέλεια και δυνατή ακουστική και στα συνιστώ ανεπιφύλακτα για επαγγελματική χρήση:)

Link to comment
Share on other sites

Thanks, αν υπάρχει και κάποια άλλη πρόταση θα ήμουν υπόχρεη μια και είχα ένα παλαιότερο Plantronics αλλά δεν με βόλευε στο αυτί... Βέβαια μπορεί αυτά να είναι διαφορετικά αλλά αν υπάρχει και κάποια άλλη πρόταση... θα με ενδιέφερε!!

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Plantronics 925 εκτός eshops μπορούμε να βρουμε;

Δύσκολα... Μόνο αν βρεις κανένα μαγαζί που να τα εισάγει μόνος του, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρηγγειλα το plantronics 925 μέσω e-shop και θα το παραλάβω απ'το καταστημά τους στη καλλιθέα. Αυτό με βολευει γιατί προτιμώ να μη μπλέκω με ταχυδρομεία..
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρηγγειλα το plantronics 925 μέσω e-shop και θα το παραλάβω απ'το καταστημά τους στη καλλιθέα. Αυτό με βολευει γιατί προτιμώ να μη μπλέκω με ταχυδρομεία..

 

Πόσο το πήρες φίλε?

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το πήρες φίλε?

 

90E έχει. jor1ge τι λέει? Είναι καλό? Λέω να το πάρω και εγώ. Μου άρεσε που έχει θήκη και το βάζεις οπότε δεν σπάει και εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το hc touch diamond

μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο bluetooth Μεχρι 30 ευρω περιπου και να ειναι καλο? (να ακους καλα,να ποιανει καλο σημα και να ειναι ωραιο εμφανισιακα)

Link to comment
Share on other sites

90E έχει. jor1ge τι λέει? Είναι καλό? Λέω να το πάρω και εγώ. Μου άρεσε που έχει θήκη και το βάζεις οπότε δεν σπάει και εύκολα.

Η θήκη το φορτίζει κιόλας!http://www.laymark.com/i/m/m121.gif (Έχει ενσωματωμένη μπαταρία)

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη το φορτίζει κιόλας!http://www.laymark.com/i/m/m121.gif (Έχει ενσωματωμένη μπαταρία)

To πήρα σήμερα αλλά θα το πουλήσω γιατι δε μου κάθεται καλά στο μάτι:p

Θα μείνω με το 650 και ίσως δοκιμάσω το jabra 8040.

Απο ακουστική που το δοκίμασα λίγο είναι καλό.

Στο αυτί καλά κάθεται αλλά μου προκαλει μία αισθηση οτι μπορεί να πέσει ανα πάσα στιγμή κάτι που δύσκολα συμβαίνει

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...