Jump to content

Έκλεισαν τα γυμναστήρια Universal Studios!


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:shock: Στα Joe Weider αναφέρεσαι;

Γιατί εδώ στο Γουδί κλείνουν στις 00.00 το βράδυ.

 

Σαφώς, έχει και πινακίδα έξω "24ώρες".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 139
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τυγχάνω χρήστης Joe Weider στην Αγ. Παρασκευή και την περασμένη εβδομάδα ήμουν μάρτυρας ενός διαλόγου στη reception:

"Καλησπέρα σας είμαι από τα Universal Studios Χολαργού, με ποιον μπορώ να μιλήσω για συνεργασία;".

 

Εδώ που τα λέμε τα Joe Weider δεν είναι και ότι καλύτερο, ότι πληρώνεις παίρνεις (έχω μπει και στο UNIVERSAL Χολαργού και έχω πάθει πλάκα) αλλά για τα λεφτά που σου ζητάνε για ένα χρόνο είναι μια χαρά. Επίσης έχουν το καλό ότι δεν κλείνουν ποτέ στο 24ωρο.

δηλ. θα γίνουν τα universal Χολαργου joe weider? Δυο joe weider σε απόσταση 20' με τα πόδια άντε 30' χλωμό το κόβω...

Link to comment
Share on other sites

Κορόιδο όποιος πήγαινε σε γυμναστήριο που έκλεισε,τρελός όποιος κάνει γυμναστική τα ξημερώματα...τι άλλο χαρακτηρισμό θα διαβάσουμε ;! :blink:

 

Ο καθένας με τις επιλογές και τις συνήθειές του !

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

και τι θα γίνει? πέρασα απ έξω και είχε ακόμα ταμπέλες και νόμιζα ότι δεν είχε κλείσει..

 

Ego piga stin eisodo kai egrafe: "To gymnastirio tha paramini kleisto - Kalo Kalokairi"

 

Kai eida kato sto patoma na exoun riksei 2-3 eksodika.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νέα από το πρώην Universal της Ούλωφ Πάλμε στου Ζωγράφου. Μέχρι πριν δυο μέρες όπως σας είχα πει και ο Trobocop έγραφε FITNESS GYM. Τώρα πλέον ξηλώσαν και αυτήν την πινακίδα. Δεν ξέρω τι παίζει. Το κτίριο είναι νεοανεγειρόμενο.
Link to comment
Share on other sites

το τηλ του ΙΝΚΑ ποιό είναι? τα 11721 και 2103632443 που μου έδωσαν δεν απαντάνε ή μιλάνε συνέχεια.. και αυτοί διάλυση βαρέσανε? :p
Link to comment
Share on other sites

E, μα, τόση κίνηση που έχουν με τους ελληναράδες εμπόρους, επιχειρηματίες και εγώ δεν ξέρω τι άλλο...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Η κυρία universal έκανε 3χρονες συμβάσεις και την κοπάνησε για Αμερική. Βάρεσε και μια πτώχευση και τώρα ψάχνονται οι πελάτες. Και στου Ζωγράφου 2 universal κλείσανε.

 

Universal............ by Natasha :lol:

 

Στο Μαϊάμι λένε ότι είναι?

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πέρασα χτες από τo γυμναστήριο και έχουν βάλει ένα πανό με το όνομα:

 

Sprinters Fitness Halls

 

 

είμαι πολύ περίεργος τι θα κάνουν με εμάς τους ήδη χρήστες του γυμναστηρίου και τις παροχές....

 

ΠΟΛΥ περίεργος όμως....

:X
Link to comment
Share on other sites

Πριν ακριβώς δυο χρόνια (31/07/03) έκλεισε το universal στον Πειραιά. Είχαμε κάνει "οικογενειακό" συμβόλαιο για 3 χρόνια δυο μήνες πριν. Δηλαδή είχαμε άλλες 34 δόσεις των 82 euro, ύστερα από αμέτρητα τηλέφωνα στην Δυναμική Ζωή, Αίτηση Αμφισβήτησης στη γνωστή τράπεζα που συνεργάζονται, τους απείλησα ότι θα κάνω καταγγελία στο ΙΝΚΑ.

Tελικά έκανα την καταγγελία στο ΙΝΚΑ (μέσω ίντερνετ, http://www.inka.gr), μόλις είπα ότι σας έκανα καταγγελία (ο υπάλληλος της τράπεζας αντέδρασε λες και του έβρισα ότι πολυτιμότερο είχε), στον επόμενο λογαριασμό είχαν πιστώσει όλο το ποσό που είχε ανέβει αρκετά (είχαν περάσει περίπου 9 μήνες), πλην μια δόση και κάτι τόκους. Με λίγα λόγια πλήρωσαμε κερατιάτικα μόνο 100 ευρώ, και τώρα κάθε μήνα έρχετε λογαριασμός της τράπεζας που χρεώνει το μηνιαίο ποσό και το πιστώνει, μέχρι να συμπληρωθούν οι 36 δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν βγαζετε ακρη διοτι και ο αδελφος μου που δουλευει στην Eurobank δεν καταφερε τιποτα και πληρωνει τις δοσεις κανονικα
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν βγαζετε ακρη διοτι και ο αδελφος μου που δουλευει στην Eurobank δεν καταφερε τιποτα και πληρωνει τις δοσεις κανονικα

 

Αρχίζω να πιστεύω ότι είμαι από τους λίγους τυχερούς της όλης υπόθεσης, πάντως αν θέλεις να δεις τις αποδείξεις, γιατί δεν έχω πετάξει τίποτα.

Το μόνο που δεν έχω τσεκάρει είναι τον Τειρεσία, μήπως μας έχει σταμπάρει η Eurobank (αν και απόφυγα να την αναφέρω για ευνόητους λόγους, στο προηγούμενο post μου), λόγω τις διακοπής της πληρωμής έως ότου τα πληρώσει η Δυναμική Ζωή.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΩΣΗ ΥΠΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΟΝ ΙΝΚΑ. Η EUROBANK (ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ) ΜΑΣ ΑΝΤΙΛΟΓΙΣΕ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ.Η ALPHA (ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ UNIVERSAL ΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΙΣ 8/8 ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΗ. ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠ'ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ.Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΝΕΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΩΣΗ ΥΠΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΟΝ ΙΝΚΑ. Η EUROBANK (ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ) ΜΑΣ ΑΝΤΙΛΟΓΙΣΕ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ.Η ALPHA (ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ UNIVERSAL ΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΙΣ 8/8 ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΗ. ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠ'ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ.Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΝΕΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

Έχεις τίποτα νέα; Άνοιξε τελικά 8/8 που σου είπαν;;

Link to comment
Share on other sites

και μένα από alpha bank μου είπαν ότι του Χολαργού θα άνοιξει σύντομα οπότε δεν μπορούν να διακόψουν τις δόσεις... προς το παρόν δεν υπάρχει καμία αλλάγη εκεί γύρω... Μόνο έβγαλαν το χαρτί κλειστό για καλοκαίρι και υπάρχει ένα χαρτί από δικηγόρο από το οποίο το μόνο που κατάλαβα ήταν ότι κάναν έξωση στην Δυναμική Ζωή και ότι τον χώρο τον πήρε μια άλλη επιχείρηση (είχα καμία 15άρα ονάματα από κάτω)... ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα διάβαζα στο ΝΙΤΡΟ οτι η Νατάσσα το χει σκάσει με τα λεφτά μας.

Συνολικά 18.000.000 Ευρώ. Ειναι Βραζιλία , Μαιάμι ή κάπου εκει...

 

Να την είχα να την έφτυνα....

:X
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα διάβαζα στο ΝΙΤΡΟ οτι η Νατάσσα το χει σκάσει με τα λεφτά μας.

Συνολικά 18.000.000 Ευρώ. Ειναι Βραζιλία , Μαιάμι ή κάπου εκει...

 

Να την είχα να την έφτυνα....

 

 

εμ.... το λέει και η γιαγιά μου:

 

την υπογραφή σου και την ψ*λή σου να προσέχεις πού την βάζεις.... :shifty:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

ναι. το έχω ακούσει και άλλου ότι την έχει κοπανήσει... είχε βγει στο alter (στον Βαρεμένο) κανένα διμηνο πρίν το έπαιζε άπορη και ότι και καλά την ζει ο άνδρας της... σαν δεν ντρέπεται και από πάνω.
Link to comment
Share on other sites

εμ.... το λέει και η γιαγιά μου:

 

την υπογραφή σου και την ψ*λή σου να προσέχεις πού την βάζεις.... :shifty:

Πολύ προχωρημένη γιαγιά έχεις. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

προτείνω να απευθυνθείτε στην ΕΚΠΟΙΖΩ. Είναι πολύ δυναμικοί σε τέτοια ζητήματα και αναλαμβάνουν ομαδικές προσφυγές στα δικαστήρια (μπορούν να υποχρεώσουν τις τράπεζες να σταματήσουν να σας χρεώνουν). Εχουν πετύχει σε κάμποσες υποθέσεις στο παρελθόν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...