Jump to content

Έκλεισαν τα γυμναστήρια Universal Studios!


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 139
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

k to prive ston peiraia 4.5xil tetragwnika ekleise...

 

Στο χώρο που ήταν το prive ήταν το universal του Πειραιά που έκλεισε τον Ιούλιο του 2003. Όταν άνοιξε το prive πήγα από περιέργεια να δω το "καινούργιο" γυμναστήριο. ΜΟΝΟ η ταμπέλα άλλαζε, ούτε καν τις θέσεις στα μηχανήματα δεν είχαν αλλάξει, έτσι για τα μάτια

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και αυτά στην Ούλωφ Πάλμε στου Ζωγράφου έβαλαν λουκέτο... Πινακίδες ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ βλέπεις απέξω. Και να φανταστείτε ότι είχε αλλάξει για ένα μήνα σε FITNESS GYM. Να σημειώσω ότι το κτίριο αυτό ήταν νεόδμητο και χτιζόταν ειδικά για universal για 2-3 χρόνια. Άργησε η κατασκευή του και αφού άνοιξε δεν άντεξε παρά μόνο κανά χρόνο...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις τίποτα νέα; Άνοιξε τελικά 8/8 που σου είπαν;;

 

ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ'ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΓΙΝΕΙ;

Link to comment
Share on other sites

ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ'ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΓΙΝΕΙ;

ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ALPHA & ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ UNIVERSAL ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΥΡΙΟ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ 'ΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ & 135€ (ΒΛΕΠΕ UNIVERSAL).

Link to comment
Share on other sites

EKANE ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΝ ΧΟΛΑΡΓΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ
Link to comment
Share on other sites

Χολαργό από την alpha bank υποστηρίζουν ότι θα ανοίξει σύντομα στον Χολαργό... εγώ πάντως δεν έχω δει να γίνεται κάτι...
Link to comment
Share on other sites

δε μπορει να ζητησει κανεις απλα διακοπη συμβολαιου; Το καινουργιο που θα ανοιξει θα προσφερει αυτα που ελεγε το αρχικο συμβολαιο με την ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΖΩΗ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω καταλάβει.

- Άμα ανοίξει με νέα διεύθυνση και δεχτεί να νέα μέλη δεν μπορείς να το διακόψεις από τράπεζα. Η alpha μάλιστα με διαβεβαίωσε ότι θα μου δώσει τους μήνες που χάθηκαν όσο ήτνα κλειστό στο τέλος του συμβολαίου. Άμα όμως θες να το διακόψεις μπορείς να κάνεις μια αίτηση στο υπουργείο ανάπτυξης για την οποία δεν ξέρω και πολλά.

- Άμα δεν ανοίξει ή άμα δεν δεχτεί τα παλιά μέλη στο διακόπτει η τράπεζα μετά από αίτηση (έχω κάνει ήδη)... με τους μήνες που έχεις πληρώσει ένω ήταν κλειστό δεν ξέρω τι γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ EUROBANK ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΔΙΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ :w00t: ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ :w00t: ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!!
Link to comment
Share on other sites

η Δυναμική Ζωή έχει εισπράξει τα λεφτά από τις τράπεζες και εμείς πληρώνουμε στις τράπεζες τις δόσεις
Link to comment
Share on other sites

καντε μια καταγγελια στο 1520... Σε μενα που δεν εκλεισε απλα αλλαξε διευθυνση, με πηραν απο την εθνοκαρτα για να ακυρωσουμε τις δοσεις κι οχι για τωρα αλλα και για τοδιαστημα που δε με εξυπηρετουσαν συμφωνα με το αρχικο συμβολαιο.

Οφειλω να πω οτι η Γενικη Γραμματεια Καταναλωτη ειναι μια απο τις υπηρεσιες που πραγματικα δουλευουν!!! (ξερετε καμμια αλλη;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

τα universal Χολαργού θα άνοιξουν σύντομα με νέα διεύθυνση. ΠΛηροφορίες 6976743081 (έχει χαρτί κρεμασμένο στην πόρτα)
Link to comment
Share on other sites

To Universal της Σάμου πάντως έχει κλείσει οριστικά και μάλιστα άλλαξε και ταμπέλα..

Τουλάχιστον τα μέλη που είχαν συμβόλαια και κάρτες being best συνεχίζουν κανονικά.

Εγώ πάντως σηκώθηκα και έφυγα γιατί ξενέρωσα.Τελικά μου βγήκε σε καλό γιατί αυτό που πάω τώρα μπορεί να ναι μικρότερο αλλά με πορώνει περισσότερο :D

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εκανα και εγώ αιτηση διακοπης στη Eurobank λόγω των Universal που έκλεισαν. Ο υπευθυνος είπε οτι θα μας ειδοποιησουν αν γίνει και απλα να πληρώνουμε την ελαχιστη καταβολή μεχρι να μάθουμε. Και ερωτω απο οσους εκαναν διακοπή. Ποτε θα μαθω τι εγινε με τα λεφτα? Θα γίνει χρεωστικό υπόλοιπο? Θα μας δώσουν όσα έχουμε πληρώσει παραπανω? ας με ενημερώσει καποιος τι πρεπει να προσέχω...
:X
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ Η ALPHA ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΡΑΠΕΖΑ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΑ SPRIDER ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΟΧΕΣ (ΠΙΣΙΝΑ, ΜΑΣΑΖ, ΥΔΡΟΜΑΣΑΖ Κ.Α.). ΕΦ' ΟΣΟΝ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑΞΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ & ΑΛΛΑΞΑΝ & ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΗ. ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ & ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΜΠΑΛΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ.ΕΓΩ ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ & ΑΝ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ, ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγώ αιτηση διακοπης στη Eurobank λόγω των Universal που έκλεισαν. Ο υπευθυνος είπε οτι θα μας ειδοποιησουν αν γίνει και απλα να πληρώνουμε την ελαχιστη καταβολή μεχρι να μάθουμε. Και ερωτω απο οσους εκαναν διακοπή. Ποτε θα μαθω τι εγινε με τα λεφτα? Θα γίνει χρεωστικό υπόλοιπο? Θα μας δώσουν όσα έχουμε πληρώσει παραπανω? ας με ενημερώσει καποιος τι πρεπει να προσέχω...

 

Έκανα και εγώ την διακοπή. Πήρα τηλ στην εξυπηρέτηση της eurobank και μου είπαν να στείλω ένα fax με τα στοιχεία μου και τα στοιχεία της κάρτας μέσω της οποίας πλήρωνα και να ζητάω την διακοπή. Μου είπαν ότι ή θα με ενημερώσουν τηλεφωνικά (δεν το βλέπω όμως..) ή στον λογαριασμό θα δω ότι πιστώνεται το ποσό.. Δεν ξέρω ακόμα τί έχει γίνει, λογαριασμός δεν μου έχει έρθει.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ Η ALPHA ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΡΑΠΕΖΑ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΑ SPRIDER ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΟΧΕΣ (ΠΙΣΙΝΑ, ΜΑΣΑΖ, ΥΔΡΟΜΑΣΑΖ Κ.Α.). ΕΦ' ΟΣΟΝ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑΞΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ & ΑΛΛΑΞΑΝ & ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΗ. ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ & ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΜΠΑΛΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ.ΕΓΩ ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ & ΑΝ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ, ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ.

Και πολύ καλά θα κάνεις να κινηθείς δικαστικά κατα τη γνώμη μου.Η συμπεριφορά της alpha bank είναι κοινώς αλητεία.Οφείλει να ακυρώσει τις κάρτες και όχι να στέλνει τους πελάτες σε άλλα γυμναστήρια με δυσμενέστερους μάλιστα όρους για να μην χάσει τα συμβόλαια.

 

Με τα κανάλια δεν ξέρω αν θα βγάλεις άκρη ,για πολλούς και διαφόρους λόγους , αλλά είναι δική σου η επιλογή.

 

Φρόντισε μόνο από όλη αυτή τη δικαστική διαμάχη να μη βγείς οικονομικά ζημιωμένη/ος.

.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΖΩΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ (ΤΗ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ΕΤΩΝ) ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΤΑΞΙΔΕΥΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ. ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠ' ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΘΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΗ ΕΠΩΝΥΜΙΑ? ΜΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ 12 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΚΟΨΩ. ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΟΥ 11888 (Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 15 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΗΞΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΠΕΜΨΟΥΝ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ! ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.
:food:
Link to comment
Share on other sites

προσεξε μη σου ζητησουν να πληρωσεις οτιδηποτε κερατιατικα για τη διακοπη του συμβολαιου (αν εχεις και συ beingbest οπως φανταζομαι). Πουθενα δε λεει οτι αν διακοψεις θα πρεπει να πληρωσεις κατι, κι αν σου πουν οτιδηποτε γραμμη στην Γ.Γ. Καταναλωτη... (ειναι πολυ εξυπηρετικοι )

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΓΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΒEING BEST ΒΓΗΚΕ 1 Ή 2 ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟΥ 2004. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΜΙΑ ΑΚΥΡΩΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ. ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ Κ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΟΤΙ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΤΑ BODYLINE ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ. ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑΝ ΤΑ ΜΕΛΗ (ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΠΛΗΡΩΝΟΥΝ) ΜΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΑΝ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΤΟΥΣ. ΛΟΓΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΧΡΕΩΣΗΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ.
:food:
Link to comment
Share on other sites

ήμουν γραμμένος στο universal Χολαργού (δεν έχει ανοίξει με άλλη επωνυμία)... Έκανα αίτηση διακοπής σε alpha bank το καλοκαίρι του 2005 που έκλεισε το γυμναστήριο. Δεν έβλεπα φως. Το Σεπτέμβρη έκανα αίτηση υπαναχώρησης από του υπ. ανάπτυξης. Μετά από πολλά τηλέφωνα και πρήξιμο, τον Ιανουάριο του 2006 μου σταμάτησαν τις δόσεις και μου πίστωσαν τα 200-250 ευρώ που είχα πληρώσει ενώ ήταν κλειστό το γυμναστήριο στην πιστωτική κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...