Jump to content

Έκλεισαν τα γυμναστήρια Universal Studios!


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mπορεις να τους στριμωξεις απο εκατο μεριες. Πρωτον δε σου εδωσαν (ναι δε σου εδωσαν, ουτε σε μενα ειχαν δωσει και μου το εδωσαν οταν πηγα να κανω την υπαναχωρηση), επισης δε σου εδωσαν καμμια αποδειξη για τα λεφτα που πληρωσες (οπως δεν ειχαν δωσει και σε μενα) που σημαινει οτι στο ταμειο τους μπηκαν χρηματα χωρις εκδοση παραστατικου (αυτο τους κανει να τρεχουν διοτι βεβαιως δεν διορθωνεται και δε μπορουν να κοψουν παραστατικο με σημερινη ημερομηνια). Κι αν ανακατευτει και η ΓΓκαταναλωτη, θα βρεις σιγουρα λυση αλλα πρεπει να το κανεις γρηγορα γιατι μπορουν να κοψουν τις δοσεις μονο για καποιους μηνες πριν... Ασε που αν πεις για εφοριες κι ιστοριες μαλλον θα γινουν πιο διαλλακτικοι... αν δεν εχουν ηδη γινει βεβαια με τις τοσες καταγγελιες που εχουν φαει!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 139
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ 1520 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ. ΜΕΤΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ EUROBANK ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ. ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΑΛΛΗ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ, ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ) ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΑΞ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΔΙΑΚΩΠΗ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΤΛ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΔΙΟΤΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ! ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ******* ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΙΠΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΞΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥΣ;
:food:
Link to comment
Share on other sites

Στη δικη μου περιπτωση κι επειδη ο αντρας μου ηθελε να συνεχισει το προγραμμα πετυχαμε ευνοικοτερους ορους, δυνατοτητα παγωματος της συνδρομης για το διαστημα που δε τη χρησιμοποιουμε (οι μηνες που δεν πηγαινουμε προστιθενται στο τελος του συμβολαιου που σημαινει οτι παρατεινεται η διαρκεια του και μετα την τριετια που πληρωνουμε), καποιες δωρεαν υπηρεσιες στα τμηματα αισθητικης κλπ (εχει γινει πολυχωρος πλεον) και διαφορα αλλα γαλιφικα και καλοπιαστικα.. Οποτε πλεον εγω εχω παγωσει τη συνδρομη μου κι οποτε προλαβαινω το χρησιμοποιω σαν υπηρεσιες αισθητικης, κομμωτηριο κλπ κι ο αντρας μου σαν γυμναστηριο (τι γυμναστηριο, ειδα οτι εβαλαν κι ενα μπιλιαρδο στο χωρο πριν μπεις στα οργανα, τελως παντων). Γενικα ειναι τι επιλεγεις να κανεις καθε φορα, αλλα σε καμμια περιπτωση να μη δεχτεις το λιγοτερο απο αυτο που ειχες αρχικα συμφωνησει!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΙΠΟΜΕΤΡΗΣΗΣ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΟ ΠΑΕΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ 3 ΚΙΛΑ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΩΡΑ, Η ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΣΤΟ UNIVERSAL ΜΕ ΒΓΑΛΑΝ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΣΩ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ..ΚΤΛ. ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 'ΧΑΣΕ. ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑ ΗΣΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΗ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ! ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΑΦΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΑΡΑΙΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΙΣΗ SOLARIUM. ΤΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΜΑΥΡΙΣΜΑΤΟΣ.
:food:
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως σε Eurobank , καναμε αιτηση διακοπης , μας ειπανε οτι θα πιστωσουν τα χρηματα αλλα ποτε δε το κανανε οτι απειλες και αν ακουσανε...

 

αλητεια σκετη...

:X
Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου ειναι να συνεχιζεις να την ενοχλεις την τραπεζα οχι με φασαριες γιατι δεν βγαζεις ακρη πουθενα ετσι. βαλτους να σου δεσμευτουν με μια γραπτη επιστολη.
:food:
Link to comment
Share on other sites

Εμαθα οτι 31 Μαρτη κλεινει και το ΟΖΟΝ στο λιμανι του πειραια.....:( κριμα γιατι ειναι πολυ ωραιο γυμναστηριο...
[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΞΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥΣ;

 

Στο συγκεκριμένο γυμναστήριο που αναφέρεις,δεν άλλαξε τίποτα πέρα από το μεγαλύτερο μέρος του προσωπικού (το όνομα εννοείται). Ούτε το τηλέφωνο άλλαξε οπότε παραξενεύομαι που δεν το βρήκες εύκολα. Τελοσπάντων,ευτυχώς που σταμάτησες τα κεφαλαία και καλή τύχη στην ακύρωση :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εμαθα οτι 31 Μαρτη κλεινει και το ΟΖΟΝ στο λιμανι του πειραια.....:( κριμα γιατι ειναι πολυ ωραιο γυμναστηριο...

Όντως κρίμα γιατί είναι από τα πιο αξιόλογα ,αν όχι το πιο αξιόλογο, γυμναστήριο που υπάρχει στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά,Κερατσινίου και γύρω προαστείων! Μεγάλος και άπλετος χώρος με πολύ καλά μηχανήματα!

Το κλείνουν γιατί θέλουν να φτιάξουν ένα ίδιο ακριβώς στην Γλυφάδα... :down:

Πιστεύω πως άμα ήταν πιο ευέλικτο και προσιτό σε θέμα τιμών (γιατί από υπηρεσίες δεν τα πάει καθόλου άσχημα) θα μπορούσε να τα έχει χτυπήσει όλα και να μαζέψει τρελό κόσμο!

Αλλά κάποιοι νομίζουν ότι είμαστε κορόϊδα,αγέλη προβάτων που δεν σκεφτόμαστε τι δίνουμε και σε ποιόν και ζούμε στην εποχή του "Τσοβόλα δώσ' τα όλα!" για να ρεει το χρήμα άφθονο. :mad:

Άντε! Δεν συνεχίζω άλλο για να μη γίνει εδώ της... Γλυφάδας... :lol: :lol: :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ααα απλά τέλεια! Την πάτησα κι εγώ με αυτό το θέμα...γράφτηκα το καλοκαίρι στα FreeMotion στη Γλυφάδα για 1 χρόνο! Έχω πληρώσει 5 εκ των 12 δόσεων μέσω πιστωτικής...! Πληροφορήθηκα για το κλείσιμο με sms από νούμερο FREEMOTION...και προς διευκόλυνσή μου να απευθυνθώ στο Vari Sports Club...που είναι εντελώς άλλο γυμναστήριο και εννοείται πολύ πιο μακριά από το σπίτι μου! Μίλησα με αυτούς και μου είπαν πως μπορούν να μου κάνουν μια πρόσφορα με κάποια επιπλέον χρήματα για το δικό τους γυμναστήριο...είμαστε σοβαροί;;!! Πήρα τα FreeMotion στον Άγιο Δημήτριο και μου είπαν ότι τα γυμναστήρια FreeMotion είναι ανεξάρτητα και δε μπορώ να πω τα παράπονά μου σε αυτούς...πράγμα για το οποίο είμαι εντελώς σίγουρη πως μου λένε ψέμματα! Τι ενέργειες μπορώ να κάνω από εδώ και μπρος; Να κάνω αίτηση διακοπής των δόσεων στην κάρτα μου; Γίνεται έτσι απλά; Τους επιπλέον μήνες που έχω ήδη πληρώσει φαντάζομαι πως τους έχω χάσει, ε; Μπορώ να κάνω κάποια άλλη ενέργεια;;; Είμαι αρκετά συγχισμένη για να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες...

 

Τελευταία ερώτηση...θυμίστε μου λίγο τα συστατικά για μολότοφ... :mad:

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

http://www.efpolis.gr/

 

τουλαχιστον στη δικη μου περιπτωση με τα Universal εκαναν οντως δουλεια... Καποια στιγμη θα πρεπει να αρχισουμε να αμυνομαστε με τα οπλα που εχουμε, αλλιως θα τα χασουμε κι αυτα....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...