Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρήγγειλα τελικά το κινητό την προηγούμενη Πέμπτη και το έστειλαν την Παρασκευή (όχι με priority) και τώρα βρίσκεται στο Μιλάνο (από σήμερα το μεσημέρι), με estimate delivery Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου. Έχω να αγοράσω από τη σελίδα της OnePlus από πρόπερσι τα Χριστούγεννα (21 Δεκεμβρίου η παραγγελία - 27 το είχα στα χέρια μου, μεσολαβούσαν και Χριστούγεννα). Τόσο πολύ αργεί. Και περίπου από Μιλάνο πόσες μέρες θέλει για Αθήνα;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τελικά το κινητό την προηγούμενη Πέμπτη και το έστειλαν την Παρασκευή (όχι με priority) και τώρα βρίσκεται στο Μιλάνο (από σήμερα το μεσημέρι), με estimate delivery Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου. Έχω να αγοράσω από τη σελίδα της OnePlus από πρόπερσι τα Χριστούγεννα (21 Δεκεμβρίου η παραγγελία - 27 το είχα στα χέρια μου, μεσολαβούσαν και Χριστούγεννα). Τόσο πολύ αργεί. Και περίπου από Μιλάνο πόσες μέρες θέλει για Αθήνα;

Την ημερα που θα σου ρθει sms λογικα θα το παραλαβεις.Εμενα με priority,χαραματα ηταν Γερμανια,πρωι Αθηνα και μεσημερι στα χερια μου στην Θεσσαλονικη. Αφου ειναι στο Μιλανο τωρα πιστευω σε 2-3 μερες θα το χεις,ασχετα που λεει 9/12.

Link to comment
Share on other sites

Την ημερα που θα σου ρθει sms λογικα θα το παραλαβεις.Εμενα με priority,χαραματα ηταν Γερμανια,πρωι Αθηνα και μεσημερι στα χερια μου στην Θεσσαλονικη. Αφου ειναι στο Μιλανο τωρα πιστευω σε 2-3 μερες θα το χεις,ασχετα που λεει 9/12.

Έτσι πιστεύω και εγώ. Απλά, και το 3Τ και το 5Τ (το 6Τ το πήρα μεταχειρισμένο 20 ημερών από φίλο), δεν ερχόταν μέσω Ιταλίας αλλά Βουλγαρίας, αν δεν κάνω λάθος. Αν διατηρηθεί το χρονοδιάγραμμα έξι ημερών όπως με το 5Τ, την Τετάρτη θα είναι εδώ και θα με βόλευε γιατί το Σαββατοκύριακο θέλω να πάω στη Θεσσαλονίκη και δε θέλω να είναι εκείνες τις μέρες να παραλάβω.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας υπάρχει τρόπος να βγάλουμε 3d φώτο στο Facebook? Ξέρει κανένας;
Link to comment
Share on other sites

Sorry που ξαναρωτάω. Έχει βρει κανείς τι γίνεται με το Google lens που είχε η stock εφαρμογή της κάμερας παλιότερα;

 

Υπάρχει περίπτωση να το αφαίρεσα με το debloat που έκανα μέσω adb;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το επανεγκατεστησα για δοκιμη το Google Lens και αφου δοκιμασα να το ανοιξω,βγαζει μηνυμα οτι προσωρινα ειναι μη διαθεσιμο.

Λογικα καποια σχεση θα εχει και αυτο αλλα μαλλον αφαιρεθηκε τελειως απο την καμερα.

Δεν ξερω αν φταιει η διαφορετικη πολιτικη με αδειες,δικαιωματα,κλπ στο Android 10

To ειχες μεχρι προσφατα στην στοκ καμερα?

Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας να έρθει το κινητό (ταξιδεύει από Μπολόνια... πόσο το μετάνιωσα που δεν έδωσα το 10άρικο για priority), ξεκίνησα να διαβάζω από την αρχή το θέμα και ουσιαστικά αυτό που αισθάνθηκα ήταν "αντιμετώπιση" "μεγάλου" τηλεφώνου. Εννοώ ότι το "νταβαντούρι" που γινόταν εδώ μέσα μου θύμισε το χαμό που γινόταν με τις κορυφαίες symbian συσκευές της Nokia και πολύ χάρηκα το hype.

"Επειδή ως δεύτερο τηλέφωνο θα έχω το 6Τ (αλήθεια, ποιες είναι οι εντυπώσεις από 6Τ σε 7pro;), έκανα ερώτηση και στο αντίστοιχο θέμα:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για το πίσω να πηγαίνει όπως στο oxygen με σύρσιμο πάνω (swipe up) γιατί σε AOSP που έχει το χειρισμό στο πλάι, μου τη σπάει πολύ που σβήνει τις ειδοποιήσεις ή άλλα χρήσιμα πράγματα;"

Έχω lineage 17 και μου έχει σπάσει τα νεύρα τα gestures να μου σβήνουν τις ειδοποιήσεις.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς έχει και επιλογή για OOS gesture navigation,όχι μόνο stock android 10 επιλογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς έχει και επιλογή για OOS gesture navigation,όχι μόνο stock android 10 επιλογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Εννοείς οι AOSP Roms;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς οι AOSP Roms;
Custom rom δεν έχουν OOS gesture navigation και ούτε θα αποκτήσουν ποτέ.

Θα βάζεις τριτη εφαρμογή όπως βάζω εγώ vivid gesture navigation.

 

Μονό σε OOS έχεις και τις 2 επιλογές και σε αυτό αναφέρθηκα.

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Custom rom δεν έχουν OOS gesture navigation και ούτε θα αποκτήσουν ποτέ.

Θα βάζεις τριτη εφαρμογή όπως βάζω εγώ vivid gesture navigation.

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Για αυτό ψάχνω και εγώ για τρίτη εφαρμογή. Τώρα έχω το 5Τ και το 6Τ και στο 5Τ OOS κσι συνέχεια μπερδεύομαι με τα gestures στην lineage που θεωρώ ότι είναι πολύ υποδεέστερα σε σχέση με τα OOS gestures.

Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση της εφαρμογής. Θα τη δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία γιατί τώρα ετοιμάζομαι για τη δουλειά. Καλημέρα

Τι κακό αυτό να έχει πάνω από 24 ώρες που έφυγε από Μπολόνια και να μην έχει φτάσει ακόμα Αθήνα; Ούτε με τα πόδια να ερχόταν!!! :lol::p:D

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Και σε xiaomi αυτή δουλεύω μιας και miui gesture navigation είναι παρόμοια φιλοσοφία με stock Android 10.

 

Και προτιμώ OOS στυλ.

 

ΥΓ:Αύριο θα φτάσει Αθήνα

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τυχαία το έκανα σήμερα. Αρχίσαμε να τα παίρνουμε από playstore πλέον τα security;d3802de3173d8bee37a55ab8ffbf15bb.jpg

 

Και είναι Νοεμβρίου τελικά :(

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και σε xiaomi αυτή δουλεύω μιας και miui gesture navigation είναι παρόμοια φιλοσοφία με stock Android 10.

 

Και προτιμώ OOS στυλ.

 

ΥΓ:Αύριο θα φτάσει Αθήνα

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Εννοείς αυτήν που είναι επί πληρωμή ε;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivianuu.oneplusgestures

Μου προτάθηκε από το 6Τ και η fluid navigation gesture και είναι πολύ καλή.

Από ό,τι βλέπω έχεις και το Mi Mix 3. Και αυτό με custom ROMs και έτσι;

Θέλω να πιστεύω ότι απόψε το βράδυ θα είναι Αθήνα. Και από εδώ και πέρα ποτέ ξανά χωρίς priority

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αυτήν που είναι επί πληρωμή ε;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivianuu.oneplusgestures

 

Μου προτάθηκε από το 6Τ και η fluid navigation gesture και είναι πολύ καλή.

 

Από ό,τι βλέπω έχεις και το Mi Mix 3. Και αυτό με custom ROMs και έτσι;

 

Θέλω να πιστεύω ότι απόψε το βράδυ θα είναι Αθήνα. Και από εδώ και πέρα ποτέ ξανά χωρίς priority

Ναι την έχω αγοράσει πολύ καιρό από τότε λεγόταν oneplus gesture.

Και οι 2 πολύ καλές όποια θες αγόρασε.

 

Το mix 3 το δουλεύω stock, δεν σκέφτομαι να το ρουταρω τώρα αφού έχω το OP7P με root και unlock bootloader.

 

Δεν ξέρω και τη διαδικασία σε Xiaomi, θέλει διάβασμα αλλά και το Mix 3 δεν έχει το πλούτο υποστήριξη όπως oneplus εδώ που τα λέμε.

 

Απόγευμα η βράδυ θα φτάσει Αθήνα απλά αύριο θα παραλάβεις.

 

 

 

Αυτό τυχαία το έκανα σήμερα. Αρχίσαμε να τα παίρνουμε από playstore πλέον τα security;

 

Και είναι Νοεμβρίου τελικά :(

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα αυτό μου λέει σε πληροφορίες λογισμικό.

734e37997120f010147cc6e296eefadb.jpg

 

Σε εσένα τι λέει?

 

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το fluid το δούλευα εγώ και ήταν πολύ καλό και στο oneplus και στο xz3 πριν. Με την έλευση της 10αρας συνήθισα σιγά σιγά τα στοκ gestures και όλα καλά
Link to comment
Share on other sites

Ναι την έχω αγοράσει πολύ καιρό από τότε λεγόταν oneplus gesture.

Και οι 2 πολύ καλές όποια θες αγόρασε.

 

Το mix 3 το δουλεύω stock, δεν σκέφτομαι να το ρουταρω τώρα αφού έχω το OP7P με root και unlock bootloader.

 

Δεν ξέρω και τη διαδικασία σε Xiaomi, θέλει διάβασμα αλλά και το Mix 3 δεν έχει το πλούτο υποστήριξη όπως oneplus εδώ που τα λέμε.

 

Απόγευμα η βράδυ θα φτάσει Αθήνα απλά αύριο θα παραλάβεις.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Την FNG που τη δοκίμασα λίγο μου άρεσε πολύ. Έβαλα να μου κατεβάζει και το notification panel και είναι πολύ λειτουργική. Λίγο όταν έχω ανοιχτό το πληκτρολόγιο πρέπει να κάνεις swipe το δάχτυλο πιο αργά για να το πιάσει (αλλιώς γράφει στο πληκτρολόγιο), αλλά θα κοιτάξω μήπως και έχει κάποια ρύθμιση για αυτό. Τη δωρεάν κατέβασα και μου άρεσε. Ακόμα δεν έψαξα τα premium χαρακτηριστικά που είναι επί πληρωμή τι ευκολίες σου δίνουν και αν είναι σημαντικές θα το αγοράσω. Αφού σκέφτομαι και στα δύο τηλέφωνα που θα έχω (6Τ και προ) να χρησιμοποιώ το πρόγραμμα και σε oos από τη στιγμή που μου δίνει και άλλες επιλογές στις χειρονομίες και άλλες επιλογές όταν θα το ψάξω καλύτερα.

Όσο για το xiaomi, κάποτε ήταν τεράστια και τώρα το Pro έχει μεγαλύτερη οθόνη. Πέρασε και σε εμένα από το μυαλό μου για κανένα xiaomi αλλά με το που είδα την OnePlus να ρίχνει την τιμή στο 7Pro δεν υπήρχε κάτι άλλο να σκεφτώ (αν και αμφιταλαντεύτηκα μεταξύ αυτού και του 7Τ), αλλά το βαρέθηκα το notch και ήθελα μεγαλύτερη οθόνη και ανάλυση, όπως επίσης και 3Χ οπτικό (άσχετα που είδα ότι δεν είναι τεχνικά 3Χ, εμένα μου αρέσει πόσο κοντά φέρνει τα αντικείμενα και είμαι ικανοποιημένος).

Όσο για το πότε θα έρθει, το δείχνει σε σάρωση αναχώρησης από Μπολόνια εχτές 3/12 στις 4:45 το πρωί. Και απόψε να έρθει Αθήνα, δεν ξέρω αν θα προλάβει να έρθει σε εμένα αύριο (Δυτική Μακεδονία), γιατί νομίζω από Αθήνα πάνε Θεσσαλονίκη και μετά σε μικρότερες πόλεις της βόρειας Ελλάδας.

Το κινητό μου βγήκε 619 με την έκπτωση. Τι 619 τι 629 να ζητούσα priority. Απλά επειδή πρόπερσι παρήγγειλα το 5Τ 21 Δεκεμβρίου και παρέλαβα 27 (σκέφτηκα 6 μέρες και μεσολαβούσαν και Χριστούγεννα, οπότε τώρα σε 3-4 μέρες θα είναι εδώ. Αλλά ήρθαν ανάποδα τα πράγματα. Τέλος πάντων...

Το fluid το δούλευα εγώ και ήταν πολύ καλό και στο oneplus και στο xz3 πριν. Με την έλευση της 10αρας συνήθισα σιγά σιγά τα στοκ gestures και όλα καλά

Ναι πολύ καλό είναι, όπως έγραψα και παραπάνω. Πάντως τα gestures του Android 10 για μένα είναι πάρα πολύ αχώνευτα. Να έχεις ανοιχτό το πληκτρολόγιο και να μην πηγαίνει πίσω αλλά να γράφει με swipe; Τι φωστήρες ήταν αυτοί. Τελικά η OnePlus είναι σε μερικά πράγματα πολύ μπροστά. Όπως και στο ξεκλείδωμα με το πρόσωπο στο 5Τ και μετά ακολούθησαν οι άλλοι αλλά και το φοβερό κλείδωμα των εφαρμογών (άσχετα που εγώ χρησιμοποιώ άλλο app).

Διαβάζοντας από την πρώτη σελίδα το παρόν θέμα, και ευρισκόμενος στην 56 αυτή τη στιγμή, βλέπω ότι σχολιάζατε ιδιαίτερα ενδιαφέροντα πράγματα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω το εξης αν μπορει καποιος να βοηθησει .

 

Κατοχος του 7 pro εδω και δυο βδομαδες , και εχω την απορια ..... οταν το συνδεουμε με PC μεσω USB το κινητο φορτιζει μονο και πρεπει να συρεις απο πανω και να πατησεις ωστε να επειλεξεις το "μεταφορα αρχειων"

 

υπαρχει καποια επιλογη ( δεν εχω βρει κατι ) μεσα απο τις ρυθμισεις που να κανει να ειναι προεπιλογη το "μεταφορα αρχειων" κατα την συνδεση με το PC , γιατι ειναι λιγο εκνευριστικο καθε φορα που το συνδεουμε να το παμε χειροκινητα .

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι την έχω αγοράσει πολύ καιρό από τότε λεγόταν oneplus gesture.

Και οι 2 πολύ καλές όποια θες αγόρασε.

 

Το mix 3 το δουλεύω stock, δεν σκέφτομαι να το ρουταρω τώρα αφού έχω το OP7P με root και unlock bootloader.

 

Δεν ξέρω και τη διαδικασία σε Xiaomi, θέλει διάβασμα αλλά και το Mix 3 δεν έχει το πλούτο υποστήριξη όπως oneplus εδώ που τα λέμε.

 

Απόγευμα η βράδυ θα φτάσει Αθήνα απλά αύριο θα παραλάβεις.

 

 

 

 

 

Εμένα αυτό μου λέει σε πληροφορίες λογισμικό.

734e37997120f010147cc6e296eefadb.jpg

 

Σε εσένα τι λέει?

 

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

1 Οκτωβρίου στο security level

 

1 Νοεμβρίου στο Google play.a8faf7c4e61cc67691add8a6f3e82770.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ob6 security patch 1 Νοεμβρίου και Google play 1 Οκτωβρίου
Το ανάποδο εδώ. Το security πίστευα θα αλλάξει, αλλά τζιφος.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω το εξης αν μπορει καποιος να βοηθησει .

 

 

 

Κατοχος του 7 pro εδω και δυο βδομαδες , και εχω την απορια ..... οταν το συνδεουμε με PC μεσω USB το κινητο φορτιζει μονο και πρεπει να συρεις απο πανω και να πατησεις ωστε να επειλεξεις το "μεταφορα αρχειων"

 

 

 

υπαρχει καποια επιλογη ( δεν εχω βρει κατι ) μεσα απο τις ρυθμισεις που να κανει να ειναι προεπιλογη το "μεταφορα αρχειων" κατα την συνδεση με το PC , γιατι ειναι λιγο εκνευριστικο καθε φορα που το συνδεουμε να το παμε χειροκινητα .

 

 

 

ευχαριστω.

Σε developer menu είναι.

Πάτα 6-7 φορές build number να σου εμφανίσει developer menu αν δεν το έχεις κάνει ήδη.

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά για gcam μιας και λογικα θα έχει ίδια συμπεριφορά και στο δικο σας. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7941703#post7941703
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω. Σε τι συνθηκες θελεις και σε ποιες λειτουργιες να επικεντρωθω?

 

Πρωτη δοκιμη

 

Stock auto

49174880193_2cac7bc2d2_z.jpgIMG_20191206_003551 by Dim Tsak, on Flickr

 

Gcam auto

49175580202_08f3e25d51_z.jpgIMG_20191206_003601 by Dim Tsak, on Flickr

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω. Σε τι συνθηκες θελεις και σε ποιες λειτουργιες να επικεντρωθω?

 

Πρωτη δοκιμη

 

 

Σχετικα μακρυνες για να μην εχουμε αμφιβολια το που εστησε το καθενα. Δοκιμασε καλα φωτισμένους δρόμους.

 

Σε τοπία πάντως ειναι καλυτερη απο τη προηγούμενη που ειχα ανεβάσει. Χάνει βέβαια λιγο σε προσωπα σε σχέση με τη πρωτη (παραμένει βέβαια καλυτερη απο τη στοκ)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...