Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε εμένα εγκαθίσταται μέσω twrp.

Το κατέβασα 2 φορές μια μέσω OTA το full update zip μια μέσω oneplus forum και βγάζει error 1 σε twrp που συνήθως αυτό υποδηλώνει corrupt αρχειο.

 

Με την 3/4/5 δεν είχα κανένα θέμα αντίστοιχα.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Δύο φορές την κατέβασα από την ενημέρωση συστήματος και μια από το Oxygen updater με το ίδιο error.

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές την κατέβασα από την ενημέρωση συστήματος και μια από το Oxygen updater με το ίδιο error.

 

Το έχουν και άλλοι όπως διαβάζω σε telegram.

Κάτι στραβό σε full zip αρχείο που διανέμει από server η oneplus.

 

Λογικά θα είναι ενημεροι και θα ξαναβγαλουν εκ νέου νέο σωστό αρχείο.

 

Αν θες μπορείς μέσω Magisk να την περάσεις,όχι μέσω twrp.

 

Εγώ επειδή είμαι decrypted δεν θέλω να ρισκάρω μη γίνει καμία στραβή μιας και φλασαρω με μια πολύ συγκεκριμένη διαδικασία,αλλά εσύ αν είσαι encrypted δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Το είχα περάσει 2-3 φορές update μέσω Magisk και δεν είχα θέμα το καλοκαίρι όταν ήμουν ακόμα encrypted.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δύο ποστ πιο πάνω γράφτηκε φίλε μου. Ήδη με αυτήν είμαστε δυο ατομα .194 ΜΒ. Μεγαλουτσικο update και αμεσως ΟΤΑ. Το μεσημέρι στις 3 που ελενξα περίπου δεν είχε έρθει να φανταστείς.

 

Βλέπεις διάφορες? Προσωπικά νομίζω ότι βελτιώθηκε η λειτουργία κάποιων εφαρμογών, όπως το Viber. Επίσης και η διάρκεια της μπαταρίας.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις διάφορες? Προσωπικά νομίζω ότι βελτιώθηκε η λειτουργία κάποιων εφαρμογών, όπως το Viber. Επίσης και η διάρκεια της μπαταρίας.

Δεν προλαβα να ασχοληθω με τιποτα γιατι ημουν εκτος. Δεν νομιζω να βρω κατι. Η μπαταρια ηταν καλυτερη απο ποτε με ΟΒ4 και ΟΒ5 και αν μπορεσαν και βελτιωσαν κι αλλο,τους βγαζω το καπελο.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι σκέφτονται αγορά 7 pro μια καλή ευκαιρία τώρα μιας και παίζει Black Friday deals από oneplus

 

https://www.oneplus.com/gr/black-friday-2019?utm_source=emarsys&utm_medium=email&utm_campaign=2019BF&utm_term=cta&&sc_src=email_1154310&sc_customer=&sc_lid=112665472&sc_llid=203961&sc_uid=1TApGLHeXA

 

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να γίνει αγορα με πιστωτική και να μπουν δοσεις βρε παιδια?
Όχι φίλε μου. Δόσεις με πιστωτική λογικά μόνο σε wind που το φέρνει

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπηκα ειδα και γελασα!! 899€ το δινει το 8αρι!οκ!

 

Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Θα κοιταξω μπας και παρω το 6αρι αππ το επίσημο...

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι σκέφτονται αγορά 7 pro μια καλή ευκαιρία τώρα μιας και παίζει Black Friday deals από oneplus

 

https://www.oneplus.com/gr/black-friday-2019?utm_source=emarsys&utm_medium=email&utm_campaign=2019BF&utm_term=cta&&sc_src=email_1154310&sc_customer=&sc_lid=112665472&sc_llid=203961&sc_uid=1TApGLHeXA

 

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Αυτά μας κάνει η OnePlus και δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε. Χρησιμοποιώ δύο συσκευές (6τ και 5τ) και μάλλον θα αντικαταστήσει το 5τ το 7 προ. Κάνοντας τη διαδικασία βγάζει: 6/128 στα 599 και 8/256 στα 619. Τι να διαλέξω; Θα μου πείτε μόνο 20 ευρώ είναι η διαφορά αλλά αν δε μου προσφέρει κάτι γιατί να τα δώσω;

Επίσης πείτε δύο λόγια για το τηλέφωνο (ξέρω υπάρχουν πολλές αναφορές πιο πίσω), αλλά ειδικά μετά τη συμβίωσή σας τόσους μήνες και αν έχει πάει κανείς από 5τ ή 6τ στο 7προ.

Δεν το βλέπω μέχρι το βράδυ να κρατιέμαι και να μην το παραγγείλω, αν και πήγαινα για το 7τ. Οι λόγοι που θέλω το 7 προ σε σχέση με το 7τ είναι η χορταστική οθόνη 6,67 χωρίς notch, το ότι είναι καμπυλωτό και το ότι έχει 3Χ οπτικό. Ξεχνάω κάτι;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Αυτά μας κάνει η OnePlus και δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε. Χρησιμοποιώ δύο συσκευές (6τ και 5τ) και μάλλον θα αντικαταστήσει το 5τ το 7 προ. Κάνοντας τη διαδικασία βγάζει: 6/128 στα 599 και 8/256 στα 619. Τι να διαλέξω; Θα μου πείτε μόνο 20 ευρώ είναι η διαφορά αλλά αν δε μου προσφέρει κάτι γιατί να τα δώσω;

Επίσης πείτε δύο λόγια για το τηλέφωνο (ξέρω υπάρχουν πολλές αναφορές πιο πίσω), αλλά ειδικά μετά τη συμβίωσή σας τόσους μήνες και αν έχει πάει κανείς από 5τ ή 6τ στο 7προ.

Δεν το βλέπω μέχρι το βράδυ να κρατιέμαι και να μην το παραγγείλω, αν και πήγαινα για το 7τ. Οι λόγοι που θέλω το 7 προ σε σχέση με το 7τ είναι η χορταστική οθόνη 6,67 χωρίς notch, το ότι είναι καμπυλωτό και το ότι έχει 3Χ οπτικό. Ξεχνάω κάτι;

 

αρχισανε τα black friday μαγκεςςςςςςς. δεν εχουν ομως το μπλε ρε γαμοτο μονο το μαυρο φτουυυυυυυυυυυυυ............

Link to comment
Share on other sites

Στο 8/256 θα πας γιατι αυτο θα αποτελει λογω να μην το αλλαξεις συντομα. Ειναι φοβερη τιμη.

Το 6/128 δεν βγαινει σε ολα τα χρωματα. Το nebula blue δεν βγαινει με 6/128 ας πουμε.

 

Πληρης οθονη χωρις κοψιματα,καμερες,τρυπες κλπ και αστραπιαιο. Και πολυ καλες φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

Στο 8/256 θα πας γιατι αυτο θα αποτελει λογω να μην το αλλαξεις συντομα. Ειναι φοβερη τιμη.

Το 6/128 δεν βγαινει σε ολα τα χρωματα. Το nebula blue δεν βγαινει με 6/128 ας πουμε.

 

Πληρης οθονη χωρις κοψιματα,καμερες,τρυπες κλπ και αστραπιαιο. Και πολυ καλες φωτογραφιες

 

εγω εχω το p30 pro αδερφε και στις φωτο δεν παιζετε αλλα λεω να ερθω προς εσας. κανω καλα?χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Στο 8/256 θα πας γιατι αυτο θα αποτελει λογω να μην το αλλαξεις συντομα. Ειναι φοβερη τιμη.

Το 6/128 δεν βγαινει σε ολα τα χρωματα. Το nebula blue δεν βγαινει με 6/128 ας πουμε.

 

Πληρης οθονη χωρις κοψιματα,καμερες,τρυπες κλπ και αστραπιαιο. Και πολυ καλες φωτογραφιες

Ωχ τέτοια πες να το παραγγείλω άμεσα. Μου φαίνεται θα πιω έναν καφέ έξω να χαλαρώσω λίγο και θα το παραγγείλω. Το nebula blue σκέφτομαι και εγώ

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Τι σε χαλαει στο p30 pro?

 

τιποτα ειναι πυραυλος απλα ειπα να δοκιμασω το one plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωχ τέτοια πες να το παραγγείλω άμεσα. Μου φαίνεται θα πιω έναν καφέ έξω να χαλαρώσω λίγο και θα το παραγγείλω. Το nebula blue σκέφτομαι και εγώ

 

Το nebula blue φιλαρακι ειναι εκτος stock:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ειναι πυραυλος απλα ειπα να δοκιμασω το one plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το nebula blue φιλαρακι ειναι εκτος stock:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

 

Αμα σου ξινεται, αξιζει να δοκιμασεις. Εγω προσωπικα ενω λατρεψα το Huawei p10 που ειχα δεν μπορεσα να χωνεψω ποτε το emui.

Και αν δε σου αρεσει νομιζω θα το πουλησεις πανευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι αρρώστια είναι αυτη ετσι αλλάζεται τα κινητά σαν τα πουκάμισα??

Πεταγμα χρημάτων έτσι για πλάκα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι αρρώστια είναι αυτη ετσι αλλάζεται τα κινητά σαν τα πουκάμισα??

Πεταγμα χρημάτων έτσι για πλάκα

 

εχεις δικιο αδερφε αρρωστια ειναι αυτη αυτο μας εμεινε και το φαιιιι

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το βγαζει out of stock το συγκεκριμενο. Αλλα η προσφορα ειναι μεχρι 9/12

Έπεσαν όλοι πάνω του; Τι λέει το Almond σαν χρώμα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Έπεσαν όλοι πάνω του; Τι λέει το Almond σαν χρώμα;

 

Ειναι το αμεσως επομενο αγαπημενο μου απλα ειναι γυαλιστερο. Πολυ ξεχωριστο και ιδιαιτερο αλλα ομορφο.

Καποτε το ειχα πρωτη προτεραιοτητα αλλα μεσα απο φωτο και βιντεο κατεληξα στο ματ nebula blue με ματ μεμβρανη πλεον.

Παντα ενα καθαρο απο δαχτυλιες κινητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το αμεσως επομενο αγαπημενο μου απλα ειναι γυαλιστερο. Πολυ ξεχωριστο και ιδιαιτερο αλλα ομορφο.

Καποτε το ειχα πρωτη προτεραιοτητα αλλα μεσα απο φωτο και βιντεο κατεληξα στο ματ nebula blue με ματ μεμβρανη πλεον.

Παντα ενα καθαρο απο δαχτυλιες κινητο!!!

Δυστυχώς και αυτό out of stock. Μόνο το grey έμεινε...

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό και δεν την είχα πάρει χαμπάρι αυτή την επιλογή. Δεν ξέρω εάν προστέθηκε πρόσφατα η υπήρχε ανέκαθεν, αλλά πολύ καλό που υπάρχει.77ae9e9bc858c82c95246ba62aa6f1c6.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά σκέφτομαι να πάω στο Πλαίσιο να βάλω στο OnePlus mou το τζαμί προστασίας που είναι σαν υγρό που βάζουν στο Πλαίσιο έχει βάλει κανένας να μου πει αν δουλεύει σωστά ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων και επίσης αν βγαίνει εύκολα όταν αποφασίσω να το βγάλω ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

τιποτα ειναι πυραυλος απλα ειπα να δοκιμασω το one plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το nebula blue φιλαρακι ειναι εκτος stock:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

 

κατσε στο p30 pro καλυτερο σε ολα ειναι και με το (emui 10)το κινητο απογειωθηκε..

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...