Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα τα ίδια. Από την πρώτη ώρα κυκλοφορίας φοράω την beta και δεν έχω κ α ν έ ν α θέμα. Υπομονή λοιπόν στα παιδιά που έχουν θέματα μέχρι να βγει ξανά σε κυκλοφορία. Σκεφτείτε ότι θα μπορούσατε να είχατε Samsung και να παίρνατε Android 10 την άνοιξη.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή σας έρχονται κανονικά όλες οι ειδοποιήσεις στην ambient display; Δεν έχετε εκει θέμα;

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σας έρχονται κανονικά όλες οι ειδοποιήσεις στην ambient display?

 

Σε όσες εφαρμογές χρησιμοποιώ εγω, ναι, κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα μα κανένα θέμα τουλάχιστον με την δικιά μου χρήση με την stable android 10 έκδοση.

Όλα μα όλα δουλεύουν άψογα.

Μπαταρία πάρα πολύ καλή, εμπειρία χρήσης άψογη.

 

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι έχουν ένα πρόβλημα κάποια έχουν ένα άλλο ! Κατά γενική ομολογία η έκδοση ήταν γεμάτη bugs. Αν κάποιος δεν τα παρατηρεί λόγω της χρήσης που κάνει δεκτό!
Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι έχουν ένα πρόβλημα κάποια έχουν ένα άλλο ! Κατά γενική ομολογία η έκδοση ήταν γεμάτη bugs. Αν κάποιος δεν τα παρατηρεί λόγω της χρήσης που κάνει δεκτό!

 

Ισχύει. Εμένα προσωπικά το μόνο θέμα που έχω είναι η μπαταρία, με το ζόρι βγάζω την ημέρα αυτή τη στιγμή. Το αστείο είναι ότι δοκίμασα και το έβαλα για μία ημέρα στο fhd+ και στα 60 hertz για να δω πόσο θα μου βγάλει και η απόδοση ήταν σχεδόν η ίδια!

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε όσες εφαρμογές χρησιμοποιώ εγω, ναι, κανονικά

 

Gmail , Outlook , Facebook messenger δεν χρησιμοποιείς?

Link to comment
Share on other sites

Gmail , Outlook , Facebook messenger δεν χρησιμοποιείς?

 

Από αυτά μόνο Gmail, του outlook, Hotmail, τα έχω συνδέσει στο Gmail και έρχονται εκεί. Facebook δεν έχω

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά μόνο Gmail, του outlook, Hotmail, τα έχω συνδέσει στο Gmail και έρχονται εκεί. Facebook δεν έχω

 

Στο Gmail δηλαδή οταν σου έρθει email σου ενεργοποιείται η ambient display?

Link to comment
Share on other sites

Στο Gmail δηλαδή οταν σου έρθει email σου ενεργοποιείται η ambient display?

 

Ναι, και το edge lighting

Link to comment
Share on other sites

Πω πω φαγωμάρα.!!!!!! Γιατί την έβγαλε;; Γιατί ήταν beta και την βάφτισε stable.

Ο καθενας έχει την επιλογή του. Κανένας δεν υποχρεώνει κανέναν

.

Be one plus with us.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω φαγωμάρα.!!!!!! Γιατί την έβγαλε;; Γιατί ήταν beta και την βάφτισε stable.

 

Ο καθενας έχει την επιλογή του. Κανένας δεν υποχρεώνει κανέναν

 

.

 

Be one plus with us.

μεγάλο κακό η αρρώστια φίλε..

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μεγάλο κακό η αρρώστια φίλε..
Χαλάρωσε και άσε στην άκρη τα των ηρεμιστικων, αρρωστιων και λοιπά flame post σου.

 

Βάλτο καλά στο μυαλό σου ότι αναφορές χρηστών με bugs εδώ και εκεί δεν σημαίνει ότι ξύπνησαν στραβά και είχαν όρεξη για τσάμπα κράξιμο.

 

Και είναι αδύνατο όλοι να βλέπουν ίδια συμπεριφορά στα κινητά τους διότι ο κάθε ένας έχει διαφορετική χρήση ή δίνουν βάρος σε διαφορετικά πράγματα και ενδεχομένως κάποιοι να παρατηρούν κάποια bugs άλλοι όχι.

 

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....

Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας αν κ οπως ειπα η καμερα δεν ειναι τοσο προτεραιότητα για μενα.

Τα παιχνιδια ομως κ τα βιντεο ειναι κ διαβαζω οτι οι κουρμπες στα πλαγια του κινητου ειναι λιγο ενοχλητικες μια κ ειναι μεγαλυτερες απο αυτες των σαμσουνγκ.

Στην γουιντ εχω παει σε 2 καταστηματα κ δεν το ειχαν σε βιτρινα να το δω κ να το πιασω... Ξέρουμε καποιο αλλο καταστημα?

Φιλε μου απο την καβαλα νασαι καλα αλλα μενω Αθήνα βορεια προαστια

 

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ Εδώ στη Ρόδο που μένω δεν υπάρχει πουθενά για να αντιληφθώ το μέγεθός του. Απ'οτι καταλαβαίνω στα ίδια με ένα Note 9 π.χ. πρέπει να είναι

Link to comment
Share on other sites

Είτε υπάρχουν bugs, είτε δεν υπάρχουν, είναι άσκοπο να μαλώνετε όταν γνωρίζετε πολύ καλά ότι η OnePlus μέσα σε μικρο χρονικό διάστημα θα τα διορθώσει, εφόσον δίνει updates αβερτα. Σε όσους λοιπόν παρατηρούν ότι έχουν προβλήματα, στέλνουν το σχετικό feedback και τα logs στην OnePlus και δεν το μαλώνουν μεταξύ τους.

 

Εγώ ας πούμε θα ήθελα λίγες παραπάνω ώρες αυτονομίας, σε σύγκριση με την Pie, αλλά δεν έχει νόημα να στείλω σχόλια και feedback γι' αυτό και δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω. Δηλαδή εύχομαι απλά οι επόμενες εκδόσεις να είναι καλύτερες σε αυτό το κομμάτι.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ώρα είναι σήμερα η παρουσίαση?

 

Αν έκανα καλά τη μετατροπή, είναι στις 18:00.

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η OPPO version του OnePlus 7T :p

Που παραδόξως έχει και θύρα ακουστικών και μεγαλύτερη μπαταρία και πιο ταχύ φόρτιση.

 

https://m.gsmarena.com/oppo_reno_ace_brings_90hz_refresh_rate_display_snapdragon_855_soc_and_65w_charging-news-39562.php

Επίσης ίσως στο κοντινό μέλλον να έχουμε και επίσημη αδιαβροχοποιηση σε OnePlus

 

https://m.gsmarena.com/oppo_reno_a_launches_in_japan_with_snapdragon_710_ip67_dust_and_water_resistance-news-39560.php

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι wakelock είναι αυτό?? b8f847379cf63b390bef638cfc0d5bf9.jpg

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία και απολαύστε το κορυφαίο κινητό του 2019.

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία και απολαύστε το κορυφαίο κινητό του 2019.
Είναι απόλαυση το κινητό! Αλλά η μπαταρία λιιιιιιγο καλύτερη να ήταν διάολε! Μονο εκεί! Ακόμα κ στη φωτογραφία που είχα ενδοιασμό, είδα ότι είναι εξαιρετική. Κυρίως με gcam που χρησιμοποιώ. Λιιιιγο καλύτερη η μπαταρία!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία και απολαύστε το κορυφαίο κινητό του 2019.
αυτό προσπαθώ και εγώ να περάσω φίλε αλλα δεν πρόκειται να καταφέρεις τίποτα ειναι σοβαρή η κατάσταση....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω να τα σκοτώνουμε όλοι και να περνούμε McLaren...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε Maclaren ούτε Ferrari ασχολούμαστε :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι απόλαυση το κινητό! Αλλά η μπαταρία λιιιιιιγο καλύτερη να ήταν διάολε! Μονο εκεί! Ακόμα κ στη φωτογραφία που είχα ενδοιασμό, είδα ότι είναι εξαιρετική. Κυρίως με gcam που χρησιμοποιώ. Λιιιιγο καλύτερη η μπαταρία!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν βγάζεις 6 ώρες οθόνη;

Προσωπικά παω για ύπνο με 3μιση ωρες και 50%.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζεις 6 ώρες οθόνη;

Προσωπικά παω για ύπνο με 3μιση ωρες και 50%.

 

Εγώ αυτή τη στιγμή έχω 52% με 2 ώρες και 5 λεπτά οθόνη φαντάσου. Ε, δεν την λες και καλή νομίζω. Ή με καλόμαθε το Mate 20 Pro.

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...