Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπυ έχω το εξής πρόβλημα, όταν πάω να ανεβάσω από το gallery photos μια φωτογραφία στο Instagram και κάνω tag το μέρος που είμαι, μου βγάζει τοποθεσία αλλού για αλλού π.χ στην Κίνα . Αυτό μου το κάνει μόνο στις φωτογραφίες πού έχουν τραβηχτεί από το κινητό....... Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει? Ευχαριστώ.

 

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι δικό μου.

 

Σε εκκρεμότητα λέει. Για αυτό.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν πάω να ακούσω ηχητικό μήνυμα από viber ο ήχος πάει μία στο ένα και μία στο άλλο ακουστικό. Σας το κάνει και εσάς; Πρέπει να βάλω ακουστικά για να το ακούσω.
Link to comment
Share on other sites

Σε εκκρεμότητα λέει. Για αυτό.

 

Το έχω παγώσει μέχρι να έρθει η καινούργια συσκευή. Τετάρτη την ξανά ανοίγω την αγγελία. Μήπως σε ενδιαφέρει;;;

Link to comment
Share on other sites

Του ήπια το αίμα σήμερα με χρήση WiFi. Πολύ καλά τα πήγε! b30cff2528993e858a70bfe77cb0dcb5.jpg9868bf1332fb2a4dc891f86ceaca32cc.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παγώσει μέχρι να έρθει η καινούργια συσκευή. Τετάρτη την ξανά ανοίγω την αγγελία. Μήπως σε ενδιαφέρει;;;

 

Τι πήρες ρε τρελέ ? Και άφησες το 7 pro.?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τι πήρες ρε τρελέ ? Και άφησες το 7 pro.?

 

Είπα μετά από 6 χρόνια με Android να γυρίσω ios. Έτσι για δοκιμή. Xs max.

Βλέποντας και κάνοντας. Αν δεν μου κάτσει ξανά γυρνάω ::)))

Link to comment
Share on other sites

Είπα μετά από 6 χρόνια με Android να γυρίσω ios. Έτσι για δοκιμή. Xs max.

 

Βλέποντας και κάνοντας. Αν δεν μου κάτσει ξανά γυρνάω ::)))

Συγχαρητήρια πολυ καλή επιλογή

Ωρα για πέταμα χρημάτων

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνεις πίσω τα λεφτά. Iphone πουλάς :)
λογικό μου ακούγεται που λέει κ ο Κώστας Τσακωνας....

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση μπορεί να σας φανεί αστείο όμως σε κάποιες συγκεκριμένες επαφές ενώ δεν έχω επιλέξει να χτυπάνε με ξεχωριστό ήχο όταν με καλούν δεν ακούγεται ο προεπιλογής ήχος μου ξέρει κανένας γτ; η του έχει τύχει κάποιου;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να στείλω το κινητό στο επίσημο σέρβις να μου αλλάξουν οθόνη γιατί μου έπεσε και μου έσπασε. Μου στείλανε το email με την ετικέτα, εκτός από το να την εκτυπωσω πρέπει να βρω και κουτί να το συσκευασω ή θα μου δώσουν από τη UPS? Επισης πρέπει να τους καλέσω για να έρθουν να το παραλάβουν;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να στείλω το κινητό στο επίσημο σέρβις να μου αλλάξουν οθόνη γιατί μου έπεσε και μου έσπασε. Μου στείλανε το email με την ετικέτα, εκτός από το να την εκτυπωσω πρέπει να βρω και κουτί να το συσκευασω ή θα μου δώσουν από τη UPS? Επισης πρέπει να τους καλέσω για να έρθουν να το παραλάβουν;

 

Κουτί θα βρεις εσύ. Θα τυπώσεις την ετικέτα από ups και θα σε καλέσει ο κούριερ όταν είναι να έρθει να παραλάβει....πόσο σου είπαν για την αντικατάσταση?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κουτί θα βρεις εσύ. Θα τυπώσεις την ετικέτα από ups και θα σε καλέσει ο κούριερ όταν είναι να έρθει να παραλάβει....πόσο σου είπαν για την αντικατάσταση?

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Δε ρωτησα καν, ειδα τις τιμες και φανταζομαι κανα 200 ισως και παραπανω με φπα και ολα. εχω μια ελπιδα μηπως δε με χρεωσουν αλλα δε νομιζω μια και εγω φταιω που επεσε και εσπασε. καμια ιδεα που θα βρω κουτι γιατι λενε στο email οχι μεγαλυτερο απο 25x10x10cm?

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στο κουτί του κινητού, τύλιξε το με κάνα πανί ή κάμμια φουσκαλα, βάλτο σε μια σακούλα με σελοτειπ κ είσαι έτοιμος! Το κανα κ εγώ 2 φορές!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στο κουτί του κινητού, τύλιξε το με κάνα πανί ή κάμμια φουσκαλα, βάλτο σε μια σακούλα με σελοτειπ κ είσαι έτοιμος! Το κανα κ εγώ 2 φορές!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ αυτό θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μου κολλάει απίστευτα ο Chrome. Ούτε skroll down δε μπορώ να κάνω. Εκνευριστικό!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου κολλάει απίστευτα ο Chrome. Ούτε skroll down δε μπορώ να κάνω. Εκνευριστικό!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Brave μόνο..
Link to comment
Share on other sites

Μου κολλάει απίστευτα ο Chrome. Ούτε skroll down δε μπορώ να κάνω. Εκνευριστικό!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την τελευταία εβδομάδα μου έκανε κι εμένα κάτι παγώματα και force stops. Έκανα διαγραφή όλων των δεδομένων της εφαρμογής και φαίνεται να έστρωσε. Συσκευή Huawei mate 10 pro. Δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε crhome beta. !

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ Firefox Preview με το λογαριασμό firefox που εχω, για sync ανάμεσα σε κινητό και υπολογιστή και για τα προσθετα που έχει. Είχα δοκιμάσει πολλούς άλλους browsers, αλλά δεν με βόλεψε κανένας σαν τον FP.

 

Ρε παιδιά, να ρωτήσω. Μπορούμε να φορτίσουμε σχετικά γρήγορα το τηλεφωνο με quick charge 3 φορτιστή; Γιατί ψάχνοντας στο internet δε μπορώ να βγάλω άκρη. Έχω έναν qc3 φορτιστή για το αυτοκίνητο και θα προτιμούσα να μην αγοράσω warp charger αυτοκινήτου μόνο γι'αυτό.

Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...