Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δώσε του λίγο χρόνο. Πχ μπες στο play store και σκρόλαρε κάνω κάτω στις εφαρμογές...

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όπως θα διαπιστώσεις παρακάτω, είμαι σε ένα μπαλκόνι τώρα που επικρατεί σχεδόν σκοτάδι. Καμία πηγή φωτισμού κοντά μου. Νομίζω ότι η φωτεινότητα, κάνει κάτι κουλά, όταν είσαι σε κάποιο δωμάτιο με κλειστά τα φώτα, αλλά έχεις ας πούμε λίγο πιο δίπλα τηλεόραση η οθόνη υπολογιστή.

 

Εδώ μια σύγκριση με την stable Gcam που μου έστειλε εχθές ο Γιάννης και με την stock κάμερα. Και οι δύο φωτό με την αντίστοιχη νυχτερινή λειτουργία της κάθε κάμερας. Νομίζω πως ναι μεν φωτίζει καλύτερα η Gcam, αλλά διακρίνω και πολλή κιτρινιλα. Ειδικά στα δέντρα που είναι σε κάποια απόσταση. Η μαμά κάμερα δείχνει λίγο πιο σκοτεινή, αλλά νομίζω έχει πιο φυσικά χρώματα. Οι ειδικοί εδώ ας αποφανθούν.

 

https://photos.app.goo.gl/oe4pJa51hb1jNoWG6

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ειμαι ειδικος...

Κανε φωτομετρησεις με την στοκ λειτουργια νυχτερινο τοπιο,δηλαδη tap σε σκοτεινα σημεια ωστε να τα φωτισει απο μονο του.

Μεχρι τωρα δοκιμαζω και αρχιζει να μ αρεσει παρα πολυ για δυσκολες σκοτεινες συνθηκες.

Η gcam τον ουρανο τον ριμαξε. Φωτισε αφυσικα πολυ τον κορμό αλλα ειναι πιο ευχαριστο στο ματι απο την σκοταδιλα της στοκ.

Η πιο σωστη απο ολες μου φανηκε η IMG_20190721_222440

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να ειμαι ειδικος...

 

Κανε φωτομετρησεις με την στοκ λειτουργια νυχτερινο τοπιο,δηλαδη tap σε σκοτεινα σημεια ωστε να τα φωτισει απο μονο του.

 

Μεχρι τωρα δοκιμαζω και αρχιζει να μ αρεσει παρα πολυ για δυσκολες σκοτεινες συνθηκες.

 

Η gcam τον ουρανο τον ριμαξε. Φωτισε αφυσικα πολυ τον κορμό αλλα ειναι πιο ευχαριστο στο ματι απο την σκοταδιλα της στοκ.

 

Η πιο σωστη απο ολες μου φανηκε η IMG_20190721_222440

 

Και εγώ έτσι πιστεύω, χωρίς να είμαι ειδικός. Επίσης όσο μεγενθυνεις την φωτό (αυτο είναι λεγόμενο crop, που διαβάζω αριστερά και δεξιά;) αν παρατηρήσεις τα δέντρα που είναι σε μακρινή απόσταση, εκτός ότι η Gcam τα κιτρινίζει πολύ, χάνουν και σε λεπτομέρεια. Στην stock μου φαίνεται ότι έχουν ίσως παραπάνω λεπτομέρεια. Ακόμα και τα πρόσωπα των ανθρώπων που κάθονται στο εστιατόριο λίγο πιο δίπλα, μου φαίνονται πιο καλά απεικονισμενα στην stock. Δεν ξέρω. Στις ρυθμίσεις της Gcam δεν έχω πειράξει κάτι εξεζητημένο. Τα βασικά μόνο.

 

Άρα αυτή που λες πιο σωστή, είναι της stock κάμερας.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι πιστεύω, χωρίς να είμαι ειδικός. Επίσης όσο μεγενθυνεις την φωτό (αυτο είναι λεγόμενο crop, που διαβάζω αριστερά και δεξιά;) αν παρατηρήσεις τα δέντρα που είναι σε μακρινή απόσταση, εκτός ότι η Gcam τα κιτρινίζει πολύ, χάνουν και σε λεπτομέρεια. Στην stock μου φαίνεται ότι έχουν ίσως παραπάνω λεπτομέρεια. Ακόμα και τα πρόσωπα των ανθρώπων που κάθονται στο εστιατόριο λίγο πιο δίπλα, μου φαίνονται πιο καλά απεικονισμενα στην stock. Δεν ξέρω. Στις ρυθμίσεις της Gcam δεν έχω πειράξει κάτι εξεζητημένο. Τα βασικά μόνο.

 

Άρα αυτή που λες πιο σωστή, είναι της stock κάμερας.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στον δεξι τοιχο μονο βλεπω οτι η gcam εδωσε πολυ καλυτερο αποτελεσμα.

Να προσθεσω οτι τις βλεπω σε λαπτοπ.Αν ειναι διαθεσιμο το ιδιο τοπιο παιξε λιγο με φωτομετρησεις που σου ειπα.

Δες διαφορα νορμαλ λειτουργια (αν και λιγο κουνημενη) συγκριτικα με νυχτερινο τοπιο με tap σε πολυ σκοτεινο σημειο:

48341218342_ee7ec1d9f9_c.jpgIMG_20190721_220402 by Dim Tsak, on Flickr

 

48341216097_85d3764be6_c.jpgIMG_20190721_220416 by Dim Tsak, on Flickr

 

Οταν δοκιμασω gcam θα μιλησω με πιο μεγαλη σιγουρια.

Link to comment
Share on other sites

Στον δεξι τοιχο μονο βλεπω οτι η gcam εδωσε πολυ καλυτερο αποτελεσμα.

 

Να προσθεσω οτι τις βλεπω σε λαπτοπ.Αν ειναι διαθεσιμο το ιδιο τοπιο παιξε λιγο με φωτομετρησεις που σου ειπα.

 

Δες διαφορα νορμαλ λειτουργια (αν και λιγο κουνημενη) συγκριτικα με νυχτερινο τοπιο με tap σε πολυ σκοτεινο σημειο:

 

48341218342_ee7ec1d9f9_c.jpgIMG_20190721_220402 by Dim Tsak, on Flickr

 

 

 

48341216097_85d3764be6_c.jpgIMG_20190721_220416 by Dim Tsak, on Flickr

 

 

 

Οταν δοκιμασω gcam θα μιλησω με πιο μεγαλη σιγουρια.

Όταν λες να κάνω tap σε πιο σκοτεινά σημεία, να ανεβάζω ταυτόχρονα και τον δείκτη φωτεινότητας που εμφανίζεται στην οθονη; Η δεν επηρεάζει πουθενά αυτο;

 

Εγώ από το κινητό της βλέπω φαντάσου και καταλαβαίνω τι βλέπεις. Τον κορμό μπροστά μου, τον δείχνει λες και είναι χιονισμένος ένα πράμα. Τον τοίχο στα δεξιά, όντως τον βλέπω να έχει περισσότερη λεπτομέρεια. Γενικά και οι δύο κάμερες, κάπου χάνουν και κάπου κερδίζουν.

 

Ο μόνος μου ενδοιασμούς στην stock κάμερα, είναι το motion blur. Ότι κινείται το θολώνει. Αυτό λογικά έχει να κάνει με την ταχύτητα κλείστρου. Κάτι που το ρυθμίσεις σε manual mode όμως. Οποτε η OnePlus πρέπει να το διορθώσει στο auto.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να κανεις και ρυθμιση φωτεινοτητας.Πχ. στις φωτο σου με την στοκ καμερα, πριν βγαλεις την φωτο,κανεις ενα απλο tap σε σκοτεινο σημειο οπως ειναι ο κορμος του δεντρου.Αυτοματως φωτιζονται ολα τα σκοτεινα σημεια της φωτο παραπανω.Αντιθετα,αμα κανεις tap σε φωτεινο σημειο,τοτε θα μειωθει ο φωτισμος.

Ολα αυτα γινονται ακομα καλυτερα με το νυχτερινο τοπιο.

 

Αν θες να ρυθμιζεις φωτεινοτητα απο τον ρυθμιστη που ανεφερες,παλι μπορεις αλλα σε γρηγορες φωτογραφιες ειναι μπερδεμα και πιο αργο να βρεις το σωστο.

Λιγη φωτεινοτητα να ανεβασεις μονος και αμεσως πχ. οι λαμπες καιγονται. Βλεπεις η gcam πως εχει υπερφωτισει τις λαμπες?

 

Η επαγγελματικη λειτουργια εχει πολυ ψωμι να παιξουμε με κλειστρο,εκθεση κλπ αλλα δεν ξερω γιατι,η ποιοτητα τους δεν ειναι καλη ακομα.

Στην 9.5.10 ειπανε οτι κανανε βελτιωσεις και εκει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να κανεις και ρυθμιση φωτεινοτητας.Πχ. στις φωτο σου με την στοκ καμερα, πριν βγαλεις την φωτο,κανεις ενα απλο tap σε σκοτεινο σημειο οπως ειναι ο κορμος του δεντρου.Αυτοματως φωτιζονται ολα τα σκοτεινα σημεια της φωτο παραπανω.Αντιθετα,αμα κανεις tap σε φωτεινο σημειο,τοτε θα μειωθει ο φωτισμος.

Ολα αυτα γινονται ακομα καλυτερα με το νυχτερινο τοπιο.

 

Αν θες να ρυθμιζεις φωτεινοτητα απο τον ρυθμιστη που ανεφερες,παλι μπορεις αλλα σε γρηγορες φωτογραφιες ειναι μπερδεμα και πιο αργο να βρεις το σωστο.

Λιγη φωτεινοτητα να ανεβασεις μονος και αμεσως πχ. οι λαμπες καιγονται. Βλεπεις η gcam πως εχει υπερφωτισει τις λαμπες?

 

Η επαγγελματικη λειτουργια εχει πολυ ψωμι να παιξουμε με κλειστρο,εκθεση κλπ αλλα δεν ξερω γιατι,η ποιοτητα τους δεν ειναι καλη ακομα.

Στην 9.5.10 ειπανε οτι κανανε βελτιωσεις και εκει.

Την επαγγελματική λειτουργία και εγώ πολύ σπάνια θα την χρησιμοποιήσω. Στην περίπτωση που ανέφερα όμως παραπάνω για το motion blur, που προφανώς έχει να κάνει με το κλείστρο, στην επαγγελματική λειτουργία ίσως να φτιάχνει εάν βάλεις την σωστή τιμή. Απλά σε κάτι που κινείται, δεν έχεις τον χρόνο να κάνεις πειράματα με ταχύτητες κλείστρου, ISO κλπ.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δώσε του λίγο χρόνο. Πχ μπες στο play store και σκρόλαρε κάνω κάτω στις εφαρμογές...

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η πρώτη εικόνα είναι μέτρηση των lux όταν έχεις ανοιχτές τις ρυθμίσεις. Η δεύτερη είναι στο playstore. Μετράει παραπάνω φως το οποίο προέρχεται από την οθόνη λόγω του ότι ο αισθητήρας φωτεινότητας είναι κάτω από αυτή. e3b74d2cd0f4252aae187c5dea030598.jpg555f26eb7afdfe4ff80b2db43f5a54d0.jpg

Τι κάνω λάθος;8e9da21a1e54a5c3c729190d8d651f0b.jpg8048410ec40748a3f17454bbbf0bd6fa.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο βρε το θηρίο :D

Σίγουρα θα μείνεις σε μεγάλο βαθμό ευχαριστημένος.

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Να σαι καλά Άλεξ. Σίγουρα ευχαριστημενος είμαι, αν και ήταν η πρώτη φορά που έκανα την αλλαγή και είχα ενδοιασμούς.

 

Το μόνο που με χαλάει λίγο μέχρι τώρα είναι η edge οθόνη αλλά είναι θέμα συνήθειας καθαρά. Κάμερα δεν έχω τεστάρει ακόμα, ενώ το μέγεθος περιμένα να με δυσκολέψει παραπάνω αλλά οκ.

 

Μπαταρία δεν με έχει ενθουσιάσει αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να κρίνω.

 

Επίσης έχουν βγάλει οι ηλίθιοι την εναλλαγή καρτελών με swipe στο Τηλέφωνο? Εκεί δηλαδή που είναι το ιστορικό των κλήσεων δεξιά έχει το speed dial και αριστερά τις επαφές, δεν γίνεται πλέον εναλλαγή με swipe.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά Άλεξ. Σίγουρα ευχαριστημενος είμαι, αν και ήταν η πρώτη φορά που έκανα την αλλαγή και είχα ενδοιασμούς.

 

 

 

Το μόνο που με χαλάει λίγο μέχρι τώρα είναι η edge οθόνη αλλά είναι θέμα συνήθειας καθαρά. Κάμερα δεν έχω τεστάρει ακόμα, ενώ το μέγεθος περιμένα να με δυσκολέψει παραπάνω αλλά οκ.

 

 

 

Μπαταρία δεν με έχει ενθουσιάσει αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να κρίνω.

 

 

 

Επίσης έχουν βγάλει οι ηλίθιοι την εναλλαγή καρτελών με swipe στο Τηλέφωνο? Εκεί δηλαδή που είναι το ιστορικό των κλήσεων δεξιά έχει το speed dial και αριστερά τις επαφές, δεν γίνεται πλέον εναλλαγή με swipe.

Αυτό έχει γίνει εδώ και κάποιους μήνες με την Pie. Όχι από την αρχή της, αλλά από τότε που τάχα μου τους πρότειναν κάποιοι να φτιάξουν ενα πιο νέο UI. Και στο 5αρι θυμάμαι έτσι είχε γίνει. Επίσης αφαίρεσαν εδώ και καιρό το pocket mode.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο 6 που είχα δεν είχε γίνει πάντως μέχρι και το Σάββατο που το έδωσα. Είναι απίστευτα άβολο για καταστάσεις όπως πχ οδήγηση.
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο 6 που είχα δεν είχε γίνει πάντως μέχρι και το Σάββατο που το έδωσα. Είναι απίστευτα άβολο για καταστάσεις όπως πχ οδήγηση.
Τώρα που το λες μάλλον σε open beta το δοκίμαζαν ακόμη.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει γίνει εδώ και κάποιους μήνες με την Pie. Όχι από την αρχή της, αλλά από τότε που τάχα μου τους πρότειναν κάποιοι να φτιάξουν ενα πιο νέο UI. Και στο 5αρι θυμάμαι έτσι είχε γίνει. Επίσης αφαίρεσαν εδώ και καιρό το pocket mode.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μεγάλη μπούρδα αφαίρεσαν pocket mode.

Ακατανοητη ενέργεια τους διότι υπάρχει θέμα με double tap που έβρισκα οθόνη να ανάβει μόνη της στην τσέπη ειδικά με 9.5.10 με την προηγούμενη όχι.

Ευτυχώς σε custom rom διατηρούν αυτή τη χρήσιμη ρύθμιση.

 

Και double tap to wake κάτω από την βάση παίρνουν.

 

Ούτε με Q πρόσθεσαν pocket mode,ούτε AOD τουλάχιστον double tap to wake δουλεύει πιο αξιόπιστα.

 

Αντίθετα σε custom rom και με Havoc και Omni rom το dt2w δουλεύει υποδειγματικα.

 

Βέβαια έχουν και τα δικά τους bug custom rom λόγο ότι είναι σε earlier stage αλλά όχι τέτοια παιδικά θέματα :p

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μπούρδα αφαίρεσαν pocket mode.

Ακατανοητη ενέργεια τους διότι υπάρχει θέμα με double tap που έβρισκα οθόνη να ανάβει μόνη της στην τσέπη ειδικά με 9.5.10 με την προηγούμενη όχι.

Ευτυχώς σε custom rom διατηρούν αυτή τη χρήσιμη ρύθμιση.

 

Και double tap to wake κάτω από την βάση παίρνουν.

 

Ούτε με Q πρόσθεσαν pocket mode,ούτε AOD τουλάχιστον double tap to wake δουλεύει πιο αξιόπιστα.

 

Αντίθετα σε custom rom και με Havoc και Omni rom το dt2w δουλεύει υποδειγματικα.

 

Βέβαια έχουν και τα δικά τους bug custom rom λόγο ότι είναι σε earlier stage αλλά όχι τέτοια παιδικά θέματα :p

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Όλα θα φτιάξουν Alex! Αρχή είναι ακομα. Mην ανησυχείς.

 

 

Πάντως μια χαρά η μπαταρία του. Τώρα ειδικά στις διακοπές που όλη μέρα είμαι κολλημένος στην οθόνη του και το σήμα κινητής είναι κακό στο δωμάτιο, σπέρνει.

 

37da770db10bbe84dcf0efbac59ad533.jpg562fbff68b2b941c4acb5bc01212a93e.jpg

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μετά από πολύ πειραματισμό κατέληξα στο εξής απλό πείραμα που φανερώνει ένα κατασκευαστικό πρόβλημα της συσκευής. Κάντε ένα πείραμα κι εσείς και θα το δείτε να συμβαίνει. Με αυτόματη φωτεινότητα ενεργή σε σκοτεινό περιβάλλον, μπείτε στις ρυθμίσεις πχ ή σε κάποια εφαρμογή με μαύρο φόντο. Αμέσως μετά μπειτε πχ στο Google η σε κάποια εφαρμογή με λευκό φόντο και παρατηρήστε την φωτεινότητα μετά από λίγα δευτερόλεπτα. Τι βλέπετε να συμβαίνει;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ισχύει και είναι όντως πολύ ενοχλητικό. Νομίζω είναι πολύ πιο έντονο με dark theme. Σερφαρωντας με λευκό background μόνο και μόνο κατεβάζοντας την κουρτίνα μετά από λίγο μειώνεται η φωτεινότητα σε υπερβολικό βαθμό. Δεν ξέρω πώς αλλά πρέπει να βρει τρόπο η ΟΡ να το διορθώσει.

Edited by depmode
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Υπάρχει κάποια gesture control εφαρμογή για να κάνεις back από το πλάι δεξιά και αριστερά?

Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις εφαρμογές και δεν κάνουν back από το πλάι

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Υπάρχει κάποια gesture control εφαρμογή για να κάνεις back από το πλάι δεξιά και αριστερά?

Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις εφαρμογές και δεν κάνουν back από το πλάι

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασες vivid gesture navigation ( λεγόταν oneplus gesture navigation στην αρχή)

Δεν μπορώ να δοκιμάσω τώρα διότι είμαι με custom Rom αλλά έχω την εντύπωση κάνει αυτό που θες.

 

Αλλιώς σε developer beta 3 Android Q έχει προσθέσει αυτή την επιλογή native η oneplus και μάλιστα κατάργησε το bottom swipe gesture από δεξιά ή αριστερά.

 

Στα πλάγια με βολεύει μόνο ως Last app όχι ως πίσω λειτουργία.

 

Ελπίζω στην τελική έκδοση δώσει και τις 2 επιλογές αλλιώς στάνταρ θα βάλω vivid gesture navigation.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Υπάρχει κάποια gesture control εφαρμογή για να κάνεις back από το πλάι δεξιά και αριστερά?

Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις εφαρμογές και δεν κάνουν back από το πλάι

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Fluid navigation gestures

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fb.fluid

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω και δεν μπορω να τα αλλαξω.Μ αρεσει παρα πολυ στον τροπο λειτουργιας του,ειδικα στο back απο τα ακρα της οθονης. Με κοφτο συρσιμο κανω πισω και με παρατεταμενο να βγαζω της προσφατες εφαρογες.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε αναφέρει ότι θα ήθελε full screen image όταν δέχεται κλήσεις.

 

Ε λοιπόν προς έκπληξη μου Omni Rom stock dailer app έχει αυτή τη επιλογή native και δουλεύει άψογα. :p

 

 

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε αναφέρει ότι θα ήθελε full screen image όταν δέχεται κλήσεις.

 

Ε λοιπόν προς έκπληξη μου Omni Rom stock dailer app έχει αυτή τη επιλογή native και δουλεύει άψογα. :p

 

 

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Εγώ το έψαχνα κ που το βρίσκω αυτό μπορείς να μου πεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έψαχνα κ που το βρίσκω αυτό μπορείς να μου πεις;
Σε custom rom αναφέρεται ο @alex, οπότε δύσκολο να βρεις τον dialer αυτής της ROM ξεχωριστά. Ίσως μπορέσει ο Alex να σου στείλει το APK εάν τον βρει μέσα σε κάποιο file manager τύπου root explorer.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε custom rom αναφέρεται ο @alex, οπότε δύσκολο να βρεις τον dialer αυτής της ROM ξεχωριστά. Ίσως μπορέσει ο Alex να σου στείλει το APK εάν τον βρει μέσα σε κάποιο file manager τύπου root explorer.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την βρήκα την custom rom αλλά λέει ότι έχει πολλά bugs οπότε άκυρη δεν το ρισκάρω .....

Αν βρεθεί το apk θα το περάσω αν όχι θα έχω τον κανονικό.

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπω αν δουλεύει το WiFi calling? Βλέπω μονο το volte.. 605865ec31df3ac66e8db9a3b20e7422.jpg

 

Sent from my GM1910 using Tapatalk

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Την βρήκα την custom rom αλλά λέει ότι έχει πολλά bugs οπότε άκυρη δεν το ρισκάρω .....

 

Αν βρεθεί το apk θα το περάσω αν όχι θα έχω τον κανονικό.

 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως

Από εχθές το πρωί που την έβαλα είναι εξαιρετική, δεν έχω βρει bug έως τώρα αντίθετα Havoc με το καλήμερα βρήκα 4-5 ενοχλητικά.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...