Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα κ πάλι υπαρχή κάποιος τρόπος να γίνει επαναφορα(έστω αποσυμπίεση στο pc) από back up του hisuite γτ δεν μπαίνει ο κωδικός;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα κ πάλι υπαρχή κάποιος τρόπος να γίνει επαναφορα(έστω αποσυμπίεση στο pc) από back up του hisuite γτ δεν μπαίνει ο κωδικός;
Κωδικός είναι για αποκρυπτογραφιση ουσιαστικά είναι κωδικός αποσυμπίεσης. Που συμαινει χωρίς κωδικό αρχεία δεν παίρνεις
Link to comment
Share on other sites

Κωδικός είναι για αποκρυπτογραφιση ουσιαστικά είναι κωδικός αποσυμπίεσης. Που συμαινει χωρίς κωδικό αρχεία δεν παίρνεις

 

Οπότε ακλαφτα;;

Link to comment
Share on other sites

Ότι είναι είναι -(όχι πάντα) πχ άλλο τρώει με 100 άλλο με 10

Άλλο sot βγάζει κάποιος που ανεβάζει κατεβάζει αρχεία απειρων gb και άλλο αυτός που μήλαει chat αλλά sot βγάζει κάποιος που μήλαει κάνα webex κάνα δυο ώρες και άλλο κάποιος που απλά βλέπει video στο YouTube για αυτό έβλεπες κάτι 7 8 ώρες και νωμιζες ότι έχεις χαλασμένη συσκευή καιβο άλλος το έβγαλε με ελάχιστο φωτισμό με WiFi κλπ μόνο και μόνο να δει το νούμερο

 

Οκ δεν είναι μόνο το sot.

Επίσης έτσι όπως τα έχουνε κάνει δεν μπορείς να δεις ούτε το συνολικό χρόνο ομιλίας σου από την τελευταία φόρτιση πχ. Οκ ας το κάνουν έτσι αλλά ας έδιναν και την παλιά επιλογη.

Οκ χρήσιμο που μου δείχνει τα στατιστικα ανά ώρα τι μου καταναλώνει τι άλλα καλό θα ήταν να υπήρχε και η επιλογή σου συνόλου. (που υπάρχει μεν αλλά όχι από την στιγμή που θα βγει ο φορτιστής).

Πραγματικά αυτή τη λογική δεν τη καταλαβαίνω.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

εχει ενα ΩΡΑΙΟΟΤΑΤΟ bug η 11 μου το ελεγε ο φιλος μου το το πιστευα........

 

εχει ενα smartwatch gt2e

οταν κλείνεις το bluetooth στην υγεία λέει ότι δεν ειναι συνδεδεμένο (όλα καλά μεχρι εκεί) αλλά............... αλλά................ όταν καποιος στείλει μήνυμα έρχεται κανονικά στο ρολόι :lol::lol::lol::lol:

λογικά δεν κλείνει το bluetooth LE

αν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα πραγματικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις πεκανα αναβαθμιση σε emui 11 μεσω της εφαρμογης support.Τα βηματα ειναι τα εξης.Μπαινουμε στην εφαρμογη υποστηριξη/

παμε κατω στην καρδουλα υπηρεσιες/γρηγορες υπηρεσιες/παταμε περισσοτερα/ενημερωση και βουαλα ενημερωση.:D:D:D:D

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις πεκανα αναβαθμιση σε emui 11 μεσω της εφαρμογης support.Τα βηματα ειναι τα εξης.Μπαινουμε στην εφαρμογη υποστηριξη/

παμε κατω στην καρδουλα υπηρεσιες/γρηγορες υπηρεσιες/παταμε περισσοτερα/ενημερωση και βουαλα ενημερωση.:D:D:D:D

Ο κάθε ένας με την σειρά του. Εγώ έτσι έκανα την 201. Από τότε έχουν περάσει 3 4 μέρες και η 11 πουθενά. Θα έρθει. Δε βιάζομαι ειδικά αφού δεν έφτιαξαν την κάμερα όπως είπαν εδώ πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

εχει ενα ΩΡΑΙΟΟΤΑΤΟ bug η 11 μου το ελεγε ο φιλος μου το το πιστευα........

 

εχει ενα smartwatch gt2e

οταν κλείνεις το bluetooth στην υγεία λέει ότι δεν ειναι συνδεδεμένο (όλα καλά μεχρι εκεί) αλλά............... αλλά................ όταν καποιος στείλει μήνυμα έρχεται κανονικά στο ρολόι :lol::lol::lol::lol:

λογικά δεν κλείνει το bluetooth LE

αν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα πραγματικά

 

Ισχύει το bug που αναφέρεις.

Τα ίδια και με gt2.

Δεν το ειχα παρατηρησει γιατί δεν κλείνω ποτέ bluetooth και ρολόι αλλά το έκανα δοκιμή για να τσεκάρω αν ισχύει.

Βέβαια δεν το ειχα δοκιμάσει ποτέ με την 10 να δω αν προϋπήρχε το πρόβλημα.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το bug που αναφέρεις.

Τα ίδια και με gt2.

Δεν το ειχα παρατηρησει γιατί δεν κλείνω ποτέ bluetooth και ρολόι αλλά το έκανα δοκιμή για να τσεκάρω αν ισχύει.

Βέβαια δεν το ειχα δοκιμάσει ποτέ με την 10 να δω αν προϋπήρχε το πρόβλημα.

 

δεν υπηρχε το ξέρω 100% γιατι ο άνθρωπος κλείνει το bluetooth όταν πάει σπίτι για να μην έρθει κάνα μήνυμα ξέμπαρκο και γκρινιάζει η γυναικά του :lol::lol::lol::lol:

 

πραγματικά κλαίω με το bug αυτό τα εχω δει όλα πλέων τώρα :lol::lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

δεν υπηρχε το ξέρω 100% γιατι ο άνθρωπος κλείνει το bluetooth όταν πάει σπίτι για να μην έρθει κάνα μήνυμα ξέμπαρκο και γκρινιάζει η γυναικά του :lol::lol::lol::lol:

 

πραγματικά κλαίω με το bug αυτό τα εχω δει όλα πλέων τώρα :lol::lol::lol::p

 

Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες τελικά χάχα...

Δε μας έχει συνηθίσει η huawei σε τέτοια.

Όσες συσκευές είχα στο παρελθόν το λογισμικό της ήταν bug free και σταθερότατο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες τελικά χάχα...

Δε μας έχει συνηθίσει η huawei σε τέτοια.

Όσες συσκευές είχα στο παρελθόν το λογισμικό της ήταν bug free και σταθερότατο.

 

και εγώ θυμάμαι από το p6 μεχρι και σήμερα που τα είχα ποτέ δεν είχα θέματα μετά στο p30 pro μετά που χάλασε η camera είχα ξενερώσει και το έδωσα και πήρα oppo αλλά ποτέ δεν σταμάτησα να παρακολουθώ τι παίζεται

αυτό το bug αν δεν μου το έλεγαν θα έλεγα ότι ειναι σε κάνα xiaomi εκεί συνηθίζονται τετοια τραγικά λάθη :p

Link to comment
Share on other sites

πάντως παιδιά θα ξαναπώ ότι με την κάμερα προσωπικά δεν έχω δυσαρεστηθεί σε κανένα σημείο και τις οποίες φορές έχω ανοίξει φωτογραφία σε υπολογιστή,παλι ευχαριστημένος είμαι!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν έχεις δουλέψει με την 9,1.Δυστυχως έχει διαφορά, χωρίς να σημαίνει ότι με adroid 10 και μετά, είναι για πετάμα. Όμως έχει διαφορά κάτι που είναι ανεπίτρεπτο.
πάντως παιδιά θα ξαναπώ ότι με την κάμερα προσωπικά δεν έχω δυσαρεστηθεί σε κανένα σημείο και τις οποίες φορές έχω ανοίξει φωτογραφία σε υπολογιστή,παλι ευχαριστημένος είμαι!
Link to comment
Share on other sites

πάντως παιδιά θα ξαναπώ ότι με την κάμερα προσωπικά δεν έχω δυσαρεστηθεί σε κανένα σημείο και τις οποίες φορές έχω ανοίξει φωτογραφία σε υπολογιστή,παλι ευχαριστημένος είμαι!

 

η δεν εχεις απαιτήσεις η δεν εχεις δουλέψει 9.1 η έγινε θαύμα και ένα p30 pro από όλα δουλεύει διαφορετικά

Link to comment
Share on other sites

μα το πήρα παιδιά Δεκέμβριο του 2019 και νομίζω ένα η δυο μήνες το είχα με την 9.1

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η δεν εχεις απαιτήσεις η δεν εχεις δουλέψει 9.1 η έγινε θαύμα και ένα p30 pro από όλα δουλεύει διαφορετικά

 

τι απαιτησεις δηλαδή?δικευκολυνε με να κατανοήσω!!!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

μα το πήρα παιδιά Δεκέμβριο του 2019 και νομίζω ένα η δυο μήνες το είχα με την 9.1

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τι απαιτησεις δηλαδή?δικευκολυνε με να κατανοήσω!!!

 

ενωω στην ποιότητα φωτογραφίας (λεπτομέρειες στο crop ορθότητα χρωμάτων, κλπ)

δεν μπορει 99,9 % χρηστών παγκόσμιος να λένε οτι η φωτογραφική τα σκάτωσε μετά το update και ουσιαστικά γύρισε σε ενα μόνιμο beauty mode, το οποίο ειναι και κάτι πολύ ωραίο ειδικά αν ανεβάζεις φώτο στα social φαινεται πολύ ποιο ωραία αλλά μεχρι εκεί όταν πας και της ανοίξεις σε μια ips οθονη να δεις λεπτομέρειες κλπ εκει καταλαβαίνεις ότι δεν εχεις πλέον camera phone αλλά social media camerphone

κάποια στηγμη είχα κανει και σύγκριση με δυο ίδια ακριβός κινιτα φρεσκοξυρισμένα το ένα με 9,1 και το άλλο με 10,1

πάρα πολλές φώτο είχα ανεβάσει μαλιστα

Link to comment
Share on other sites

Το 99% αυτών των χρηστών δεν απεικονίζει το σύνολο των μέσων χρηστών που βολεύονται με τις εύκολες λύσεις σε ό,τι αφορά τα ΜΚΔ. Για τους απαιτητικούς υπάρχει και η επιλογή της ασυμπίεστης (κι αφτιασίδωτης) φωτογραφίας στη μέγιστη ανάλυση, όπου όντως υπάρχει διαφορά στην ποιότητα και στην εμφάνιση. Κατά την γνώμη μου, γίνεται πολύ κακό για το τίποτα κι όλη αυτή η εμμονή με την φωτογραφία έχει κουράσει. Το τηλέφωνο είναι μια χαρά και το μόνο που του λείπει είναι το 5G (που σιγά τα ωά δηλαδή για την ώρα).

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ενωω στην ποιότητα φωτογραφίας (λεπτομέρειες στο crop ορθότητα χρωμάτων, κλπ)

δεν μπορει 99,9 % χρηστών παγκόσμιος να λένε οτι η φωτογραφική τα σκάτωσε μετά το update και ουσιαστικά γύρισε σε ενα μόνιμο beauty mode, το οποίο ειναι και κάτι πολύ ωραίο ειδικά αν ανεβάζεις φώτο στα social φαινεται πολύ ποιο ωραία αλλά μεχρι εκεί όταν πας και της ανοίξεις σε μια ips οθονη να δεις λεπτομέρειες κλπ εκει καταλαβαίνεις ότι δεν εχεις πλέον camera phone αλλά social media camerphone

κάποια στηγμη είχα κανει και σύγκριση με δυο ίδια ακριβός κινιτα φρεσκοξυρισμένα το ένα με 9,1 και το άλλο με 10,1

πάρα πολλές φώτο είχα ανεβάσει μαλιστα

 

 

φίλε μου,το έχω κάνει κι αυτό,ειλικρινα δεν είδα κάτι το απογοητευτικό!!!απεναντίας,αν δεν το διάβαζα εδώ,δεν θα το είχα πάρει ποτέ xαμπάρι ότι υπάρχει τέτοιο πρόβλημα!

εξακολουθώ να δηλώνω πολύ ευχαριστημένος:) με τις φωτό του!

Edited by NasosMazdaspeed6

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Το 99% αυτών των χρηστών δεν απεικονίζει το σύνολο των μέσων χρηστών που βολεύονται με τις εύκολες λύσεις σε ό,τι αφορά τα ΜΚΔ. Για τους απαιτητικούς υπάρχει και η επιλογή της ασυμπίεστης (κι αφτιασίδωτης) φωτογραφίας στη μέγιστη ανάλυση, όπου όντως υπάρχει διαφορά στην ποιότητα και στην εμφάνιση. Κατά την γνώμη μου, γίνεται πολύ κακό για το τίποτα κι όλη αυτή η εμμονή με την φωτογραφία έχει κουράσει. Το τηλέφωνο είναι μια χαρά και το μόνο που του λείπει είναι το 5G (που σιγά τα ωά δηλαδή για την ώρα).

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

ναι για ένα μέσο χρήστη ειναι μια χαρουλα η camera (δεν είπε κάνεις από αυτούς που κράζει το αντίθετο) αλλά όλοι αυτοί που το αγόραζαν σαν cameraphone απογοητεύτηκαν πολύ

οτι το χάλασαν ναι αποτελεί γεγονός απλά τους καθημερνούς χρήστες δεν το πείραξε και πολύ

Link to comment
Share on other sites

2 Ομορφες αλλαγές που βρήκα στο emui11.

1.Πλεον στην συλλογή ότι φωτο μετακινήσεις από τον φάκελο όλες πάει να τις έχει διπλές και στον φάκελο όλες και στο άλμπουμ που τις πας.

2.Αν φωτογραφήσει κάτιε γράμματα π.χ σε ένα σαμπουάν τις οδηγίες χρήσης τότε εμφανίζει στην φωτο ένα εικονίδιο σαν ενγραφο και αν το πατήσεις ζουμάρει μόνο τσα γράμματα και την αποθηκεύεις.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.στην κάμερα τυχόν βελτιώσεις?

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...