Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έστειλαν σήμερα να σβήσω την εφαρμογή και να την ξαναπεράσω αλλά τίποτα ! Μου κάνει εντύπωση να είναι από αναφορές γιατί το νούμερο είναι καινούργιο
Δεν παύει να σημαίνει ότι κάποιος το έκανε report
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν σήμερα να σβήσω την εφαρμογή και να την ξαναπεράσω αλλά τίποτα ! Μου κάνει εντύπωση να είναι από αναφορές γιατί το νούμερο είναι καινούργιο

 

Λέω τώρα εγώ, μπορεί να είναι και βλακεία, με τον πάροχο μίλησες καθόλου;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Λέω τώρα εγώ, μπορεί να είναι και βλακεία, με τον πάροχο μίλησες καθόλου;

 

 

Ναι και μου είπε ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone XS MAX 256gb
Link to comment
Share on other sites

Λέω τώρα εγώ, μπορεί να είναι και βλακεία, με τον πάροχο μίλησες καθόλου;
Το έχω δει αρκετές φορές λόγο δουλειάς και στο viber και μερικές φορές στο whatsup
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την κάρτα σε άλλο κινητό
Το δοκίμασα αλλά ούτε εκεί μπορούσα να το ενεργοποιήσω

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

iPhone XS MAX 256gb
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλά ούτε εκεί μπορούσα να το ενεργοποιήσω

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

πως κάνεις διαγραφή εφαρμογής?...

δοκίμασες καθόλου διαγραφή δεδομένων και cache εφαρμογής?

...η απλά κάνεις διαγραφή και μετά install πάλι?

...κάνε και μια τέτοια προσπάθεια,αν δεν το έχεις κάνει.

ρυθμίσεις---εφαρμογές---εφαρμογές---viber---αποθηκευτικός χώρος---εκκαθάριση σε όλα---και δεν χρειάζεται απεγκατάσταση

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

πως κάνεις διαγραφή εφαρμογής?...

δοκίμασες καθόλου διαγραφή δεδομένων και cache εφαρμογής?

...η απλά κάνεις διαγραφή και μετά install πάλι?

...κάνε και μια τέτοια προσπάθεια,αν δεν το έχεις κάνει.

ρυθμίσεις---εφαρμογές---εφαρμογές---viber---αποθηκευτικός χώρος---εκκαθάριση σε όλα---και δεν χρειάζεται απεγκατάσταση

 

 

Τα έκανα όλα αυτά αλλά δυστυχώς τίποτα ! Με το what’s up που έβαλα είμαι οκ αλλά το viber τίποτα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone XS MAX 256gb
Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα σκοτώνεσαι δεν είναι θέμα εφαρμογής η κινιτου απλά για κάποιο λόγο (πχ αναφορά για κακόβουλη χρήση η παρενόχληση) έχει γίνει blacklist ο αριθμός στο viber servers.

Καμία φορά το βγάζουν εκτός μόνοι τους (παίρνει κάνα 3 μήνες και βάλε) καμία φορά πρέπει να μηλησεις με εκπρόσωπο αλλά δεν εγγυάται κάνεις ότι θα λυθεί το ζήτημα (ανάλογα γιατί έφαγε blacklist)

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα σκοτώνεσαι δεν είναι θέμα εφαρμογής η κινιτου απλά για κάποιο λόγο (πχ αναφορά για κακόβουλη χρήση η παρενόχληση) έχει γίνει blacklist ο αριθμός στο viber servers.

Καμία φορά το βγάζουν εκτός μόνοι τους (παίρνει κάνα 3 μήνες και βάλε) καμία φορά πρέπει να μηλησεις με εκπρόσωπο αλλά δεν εγγυάται κάνεις ότι θα λυθεί το ζήτημα (ανάλογα γιατί έφαγε blacklist)

 

 

Απλά μου κάνει εντύπωση πως έγινε αυτό σε καινούργιο νούμερο ...

iPhone XS MAX 256gb
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο σε σένα είναι καινούριο. Μπορεί να το είχε άλλος χρήστης έως πριν 6 μήνες (χωρίς να το ανανεώνει) και να έκανε κάτι κακόβουλο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό γυαλί για την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό γυαλί για την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και τα περρισοτερα δεν κάθονται (εγώ έχω ζελατίνα σιλικόνης) το tmax θα έλεγα
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση, μια και είμαι διακοπές και αν κάνω κάτι λάθος, δε θα υπάρχει επιστροφή: έχει βάλει κανείς το τηλέφωνο στο νερό και να τραβήξει φωτος χωρίς κάποια αδιάβροχη θήκη? Θεωρητικά βάσει specs γίνεται! Στην πραγματικότητα όμως?
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση, μια και είμαι διακοπές και αν κάνω κάτι λάθος, δε θα υπάρχει επιστροφή: έχει βάλει κανείς το τηλέφωνο στο νερό και να τραβήξει φωτος χωρίς κάποια αδιάβροχη θήκη? Θεωρητικά βάσει specs γίνεται! Στην πραγματικότητα όμως?

Δεν το έχω βάλει, διότι ενώ είναι αδιάβροχο, το θαλασσινο νερό έχει αλάτι, που όταν στεγνώσει θα σου κάτσει στις τρύπες των μικροφώνων. Δε ξέρω αν με το που βγεις το ξεπλύνεις καλά αν θα φύγει το αλάτι. Το θέμα ειναι μη μείνει έστω και λίγο και μετά ξεκινάει και οξυδωνει εσωτερικά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή το πήρα χθες το τηλέφωνο και το ψάχνω ακόμα.. Βλέπω ότι παστελιαζει - ζωγραφίζει λίγο τα πρόσωπα και η μπροστινή σε κοντινές αποστάσεις δεν είναι καθαρή σαν να μη κάνει focus.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή το πήρα χθες το τηλέφωνο και το ψάχνω ακόμα.. Βλέπω ότι παστελιαζει - ζωγραφίζει λίγο τα πρόσωπα και η μπροστινή σε κοντινές αποστάσεις δεν είναι καθαρή σαν να μη κάνει focus.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κλασσικό θέμα ειδικά στο τελευταίο update (κάναμε σιζητησση ποιο πάνω) τραβά σε Pro mode χωρίς να πειράξεις κάτι έχει καλύτερα αποτελέσματα

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γρήγορη ερώτηση, μια και είμαι διακοπές και αν κάνω κάτι λάθος, δε θα υπάρχει επιστροφή: έχει βάλει κανείς το τηλέφωνο στο νερό και να τραβήξει φωτος χωρίς κάποια αδιάβροχη θήκη? Θεωρητικά βάσει specs γίνεται! Στην πραγματικότητα όμως?
Γρήγορη απάντηση μην το βάλεις στο νερό αν και έχει από της ποιο καλές αδιαβροχοποιησης στην αγορά (όχι rugged phones) μόνο και μόνο που έχουμε τόσο μεγάλες θερμοκρασίες η συστολή διαστολή αρκεί γειά να πάρει νεράκι μέσα. Και να μην αναφέρω για θαλασσινό νερό τι θα του κάνει το αλάτι.

Με λίγα λόγια μόνο σε ειδική σακούλα. Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση, μια και είμαι διακοπές και αν κάνω κάτι λάθος, δε θα υπάρχει επιστροφή: έχει βάλει κανείς το τηλέφωνο στο νερό και να τραβήξει φωτος χωρίς κάποια αδιάβροχη θήκη? Θεωρητικά βάσει specs γίνεται! Στην πραγματικότητα όμως?

 

Εγώ δεν έχω πάρει αδιάβροχο που να μην το έχω βρέξει εκτός από το Xperia Z. Όταν λέω όμως νερό εννοώ βρύση για πλύσιμο, ποτάμια σε ραφτινγκ, πισίνα όπου το επλενα κατευθείαν. Θάλασσα δεν θα το έβαζα ποτέ, δε συγκρίνεται το αλμυρό νερό με τα υπόλοιπα ακόμα και αν είχα δίπλα μια βρύση να το πλυνω. Πάρε μια gopro 6άρα και θα κάνεις τη δουλειά σου άνετα και φθηνά χωρίς άγχος. Κρίμα το κινητό να μπει θάλασσα.

Τέλος όπως λέει και ο φίλος από πάνω, αν το κινητό το έχεις εκθέσει σε υψηλές θερμοκρασίες κτλ, ίσως έχει πάει περίπατο η αδιαβροχοποιηση. Οπότε καλό θα είναι να γίνεται συνετη χρήση ακόμα και σε γλυκό νερό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Την διάθεσιμη ram γιατί δεν την δείχνει στο multitasking; σήμερα είχα και ένα p20 pro στα χέρια μου και εκείνο την είχε κανονικά με Android 10,ειναι κάπου στις ρυθμίσεις και δεν το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικό θέμα ειδικά στο τελευταίο update (κάναμε σιζητησση ποιο πάνω) τραβά σε Pro mode χωρίς να πειράξεις κάτι έχει καλύτερα αποτελέσματα

 

Με την μπροστινή τι κάνουμε που είναι θολή; Σαν να μην εστιάζει. Την 133 έκδοση έχω αν παίζει ρόλο. Η 140 δεν μου ήρθε ακόμη. Απλά αναρωτιέμαι επειδή πήρα χθες το κινητό μην είναι ελαττωματικό.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την διάθεσιμη ram γιατί δεν την δείχνει στο multitasking; σήμερα είχα και ένα p20 pro στα χέρια μου και εκείνο την είχε κανονικά με Android 10,ειναι κάπου στις ρυθμίσεις και δεν το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει στο μενου των προγραμματιστων αυτό που ζητάς.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικό θέμα ειδικά στο τελευταίο update (κάναμε σιζητησση ποιο πάνω) τραβά σε Pro mode χωρίς να πειράξεις κάτι έχει καλύτερα αποτελέσματα

 

Με την μπροστινή τι κάνουμε που είναι θολή; Σαν να μην εστιάζει. Την 133 έκδοση έχω αν παίζει ρόλο. Η 140 δεν μου ήρθε ακόμη. Απλά αναρωτιέμαι επειδή πήρα χθες το κινητό μην είναι ελαττωματικό.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

H μπροστινή δεν έχει autofocus. Εστιάζει παντα σε καποια συγκεκριμένη απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

 

H μπροστινή δεν έχει autofocus. Εστιάζει παντα σε καποια συγκεκριμένη απόσταση.

 

Έτσι ακριβώς.

auto focus στη μπροστινή έχει το p40 pro αλλά μεγάλο το κενό στην οθόνη.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Έτσι ακριβώς.

 

auto focus στη μπροστινή έχει το p40 pro αλλά μεγάλο το κενό στην οθόνη.

Έχετε δίκιο γιατί σε λίγο πιο μακρυνή απόσταση κάνει focus.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...