Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ με τον Kosant για τα μαυρα κουτιά. Αν δεν διορθώνεται δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να προχωρήσουμε σε αναβάθμιση αφού αυτό είναι και το μεγαλύτερο πρόβλημα αυτού του κινητού το οποίο το κάνει ασταθες. Αν και δεν πιστεύω ότι τα φιντάνια της SE θα με εκπλήξουν ευχάριστα, ας μας πει κάποιος αν τελικά διορθώνεται.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

The city never sleeps...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

xerei kapoios na mou pei tis ruthmiseis gia cosmote gia wap kai mms? esteila ta duo munhmata MMS E kai WAPA E sto 1651 alla den mporw na mpw se site. mou gragei oti h sundesh apetuxe. xrhmata mesa exw. ti allo na koitaxw stis ruthmiseis? ean mporei kapoios as vohthisei...

 

thanks paidia!

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

xerei kapoios na mou pei tis ruthmiseis gia cosmote gia wap kai mms? esteila ta duo munhmata MMS E kai WAPA E sto 1651 alla den mporw na mpw se site. mou gragei oti h sundesh apetuxe. xrhmata mesa exw. ti allo na koitaxw stis ruthmiseis? ean mporei kapoios as vohthisei...

 

thanks paidia!

 

:rolleyes: Καλημερα.μπες εδω και ακολουθησε της οδηγιες βημα-βημα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhmera! phga sto site pou moy eipes! esthla apo ekei sms sto kinhto mou afou prwta diegrapsa tis ruthmiseis pou mou eixe sthlei h cosmote.

na doume tha leitourghsei? kai kati akoma! ta sms den mou exoun erthei akoma!

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

κανονικα θα επρεπε να σου εχουν ερθει.ξανα δοκιμασε παλι!

απο'κει εχω ρυθμισει πολλα κινητα και ολα δουλευουν μια χαρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nomizo 0000

Καλά νομίζεις αυτός είναι 0000

 

edit

Να κάνω μια ερώτηση αν ξέρει κανείς να μου πει,προσπαθώ απο τις 9 χθες το βράδυ να μπώ στον updater να κάνω αναβάθμιση και με πάει μια χαρά μέχρι την έναρξη και εκεί μου κολλάει! Είναι ο server πεσμένος και τσαμπα συγχίζομαι?

:love:
Link to comment
Share on other sites

Καλά νομίζεις αυτός είναι 0000

 

edit

Να κάνω μια ερώτηση αν ξέρει κανείς να μου πει,προσπαθώ απο τις 9 χθες το βράδυ να μπώ στον updater να κάνω αναβάθμιση και με πάει μια χαρά μέχρι την έναρξη και εκεί μου κολλάει! Είναι ο server πεσμένος και τσαμπα συγχίζομαι?

To ksekinisa to proi kai molis prin apo ligo teleiose!!!

Exo pleon R1BC002 :)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω με την σειρα μου κατι, γνωριζει κανεις τα εξουσιοδοτημενα κεντρα στης SE στην Αθηνα; Εχω φαει τον κοσμο στο νετ να βρω μια διευθηνση για να το παω για σερβις, αλλα δεν βρησκω τιποτα. Εχω προβλημα με το bluetooth:blink: και μονο μια αναβαθμηση απο τα κεντρικα θα με σωσει.

 

Ευχαριστω.

CHAROLASTRAS
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση! Aν κάνω format στο M.S. τα εισερχόμενα μηνύματα θα χαθούν; Αν ναι υπάρχει τρόπος να τα σώσω;

 

:rolleyes: my phone explorer και σε λιγα λεπτα κανεις μπακαπ ολο το κινητο σου :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω με την σειρα μου κατι, γνωριζει κανεις τα εξουσιοδοτημενα κεντρα στης SE στην Αθηνα; Εχω φαει τον κοσμο στο νετ να βρω μια διευθηνση για να το παω για σερβις, αλλα δεν βρησκω τιποτα. Εχω προβλημα με το bluetooth:blink: και μονο μια αναβαθμηση απο τα κεντρικα θα με σωσει.

 

Ευχαριστω.

Μπορεις να μπεις στη σελιδα της S.E. Hellas και να τους στειλεις mail να στα πουν. Σε μενα το ειχαν κανει χωρις να τους ρωτησω, πιο παλια που'χα στειλει για το θεμα της ποιοτητας του βιντεο..

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση! Aν κάνω format στο M.S. τα εισερχόμενα μηνύματα θα χαθούν; Αν ναι υπάρχει τρόπος να τα σώσω;

 

Όχι, τα μηνύματα αποθηκεύονται στην μνήμη του κινητού, μονο αν κανεις "επαναφορά εργοστασιακών - διαγραφή όλον" θα τα χάσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών (master reset) υπάρχει περίπτωση να μη σέρνεται μετά όπως τώρα (κυρίως στις photo...? :(

 

:ninja:

History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών (master reset) υπάρχει περίπτωση να μη σέρνεται μετά όπως τώρα (κυρίως στις photo...? :(

 

:ninja:

 

Τις φωτό που τις έχεις αποθηκευμένες?

Αν τις έχεις στην κάρτα μνήμης το reset δεν νομίζω να κάνει τίποτα γιατί αυτό αφορά to ποσο γρηγορη είναι η κάρτα μνήμης σου (στην επικοινωνία της με το κινητό )και ποσο γεμάτη είναι

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών (master reset) υπάρχει περίπτωση να μη σέρνεται μετά όπως τώρα (κυρίως στις photo...? :(

 

:ninja:

'Η δοκιμασε να κανεις κανενα defrag(=ανασυγκροτηση) στην καρτα μνημης με card reader

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι κανετε;εχω το nero 7 σπασμενο .γνωριζετε καμια διευθυνση που να περιεχει καποια αναβαθμιση ;;;;;
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι κανετε;εχω το nero 7 σπασμενο .γνωριζετε καμια διευθυνση που να περιεχει καποια αναβαθμιση ;;;;;
Που κολλαει αυτο που λες με το θεμα μας;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι κανετε;εχω το nero 7 σπασμενο .γνωριζετε καμια διευθυνση που να περιεχει καποια αναβαθμιση ;;;;;

 

 

:rolleyes: φιλε μου αυτα δεν λεγονται εδω μεσα :lock:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι photos είναι μοιρασμένες (άλλες στο κινητό κ άλλες στην κάρτα μνήμης)... Θα δοκιμάσω το defragment γιατί μου ακούστηκε καλό! :)
History: 3210, 6210, t65, 7210, 7650, P800, 3650, 9110 Communicator, 7250i, z600, 6600, t310, k750i, qtek 9090, k800i, n95, n73, e52, Omnia Lite, iPhone... to be continued! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις σας αν υπαρχει προσοψη για το κ750ι, που μπορω να τη βρω και ποσο κοστιζει ? Την ιδια προσοψη εννοω με αυτη που εχουν ολα τα κ750ι.Απλα εχει κατι γρατσουνιες που μου τη δινουν η παλια μου..

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να ομολογήσω πως από το Σάββατο το μεσημέρι που έκανα την αναβάθμιση έως και τώρα, δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.... ούτε μαύρα κουτιά ούτε άλλες δυσλειτουργίες.

Πάντως αυτή τη φορά πριν την αναβάθμιση έκανα master reset. Εύχομαι να μην παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω με την σειρα μου κατι, γνωριζει κανεις τα εξουσιοδοτημενα κεντρα στης SE στην Αθηνα; Εχω φαει τον κοσμο στο νετ να βρω μια διευθηνση για να το παω για σερβις, αλλα δεν βρησκω τιποτα. Εχω προβλημα με το bluetooth:blink: και μονο μια αναβαθμηση απο τα κεντρικα θα με σωσει.

 

Ευχαριστω.

Στην Καλλιθέα, στην στάση της Αγίας Ελεούσας (επί της Θησέως). Εχω κάνει αρκετές αναβαθμίσεις εκεί. Φρόντισε να έχεις το χαρτί αγοράς μαζί σου. Θα σου το ζητήσουν..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...