Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

fobamai gia tin memory mou tin sandisk lete na exei problima?????

Τι εννοείς ότι φοβάσαι για την MS της Sandisk; Τι πρόβλημα έχεις;

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικα υπαρχει σε κανα καταστημα καμια θηκη για το κινητο;

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχει υπ' όψιν του κανένας φίλος κάποιο προγραμμα που να μπορούμε να δούμε τα *.3gp αρχεία video του Κ750 στο pc μας ?

Και κάτι άλλο :μήπως υπάρχει κάποιος converter που να κάνει τα 3gp σε mpeg ή avi ή τελοσπάντων κάποιο άλλο γνωστό format video ? :confused:

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΓΩ προβληματικης (ΕΛΕΙΠΗΣ) αναφορας παραδοσης sms σε ολα τα sony ericsson στο ρ900 που εχω με συνδεση (vodafone) παιζω με το γνωστο κολπο (ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΔΙΕΣΗ ΚΕΝΟ) και βλεπω την ακριβη ωρα παραδοσης sms ΣΤΟ Κ750 που εχω με συνδεση (cosmote) εχω προβλημα γιατι δεν ξερω ποτε παραδοθηκε (την ωρα) το sms αν κλεισω το κινητο Η αν κοιμηθω π.χ. ΞΕΡΗ καποιος αν με cosmote παιζη κατι παρομοιο ΠΙΣΤΕΥΩ οτι και αλλοι θα εχουν το ιδιο ερωτημα-προβλημα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ οποιον ξερη και ΒΟΗΘΗΣΗ
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Έχει υπ' όψιν του κανένας φίλος κάποιο προγραμμα που να μπορούμε να δούμε τα *.3gp αρχεία video του Κ750 στο pc μας ?

Και κάτι άλλο :μήπως υπάρχει κάποιος converter που να κάνει τα 3gp σε mpeg ή avi ή τελοσπάντων κάποιο άλλο γνωστό format video ? :confused:

 

τα 3gp τα βλεπεις με quicktime οσο για να τα μετατρεψεις κατεβασε το ImTOO 3GP Video Converter

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΓΩ προβληματικης (ΕΛΕΙΠΗΣ) αναφορας παραδοσης sms σε ολα τα sony ericsson στο ρ900 που εχω με συνδεση (vodafone) παιζω με το γνωστο κολπο (ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΔΙΕΣΗ ΚΕΝΟ) και βλεπω την ακριβη ωρα παραδοσης sms ΣΤΟ Κ750 που εχω με συνδεση (cosmote) εχω προβλημα γιατι δεν ξερω ποτε παραδοθηκε (την ωρα) το sms αν κλεισω το κινητο Η αν κοιμηθω π.χ. ΞΕΡΗ καποιος αν με cosmote παιζη κατι παρομοιο ΠΙΣΤΕΥΩ οτι και αλλοι θα εχουν το ιδιο ερωτημα-προβλημα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ οποιον ξερη και ΒΟΗΘΗΣΗ

16 Ιούν. 2005, 13:01

#143

Nokia 6600

 

Mobile Newbie

Ηλικία: 45

Εγγραφή: Μάι. 2004 Μηνύματα: 19

 

Καλημέρα,

 

Δεν μπόρεσα να το βρώ πουθενά, μήπως ξέρει κανείς?

 

Στη Vodafone, η αναφορά παράδοσης για μηνύματα, ειναι να βάλεις *# μπροστά στο μήνυμα, στην COSMOTE και ΤΙΜ? Ξέρει κανείς?

 

Ευχαριστώ :( :!: :X :X :X ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

τα 3gp τα βλεπεις με quicktime οσο για να τα μετατρεψεις κατεβασε το ImTOO 3GP Video Converter

tnx aare , δεν φανταζόμουνα ότι το QuickTime διαβάζει αρχεία 3gp !!! :wacko:

το converter ελπίζω να το βρώ και θα σας πω εντυπώσεις :)

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

tnx aare , δεν φανταζόμουνα ότι το QuickTime διαβάζει αρχεία 3gp !!! :wacko:

το converter ελπίζω να το βρώ και θα σας πω εντυπώσεις :)

 

Αν θες πες mail να στο στειλω.Ειναι 3 mb και εχω και για Mp4 που ειναι 5mb.

 

Ρε παιδια σε παλιοτερα Post ειδα οτι λεγατε για το DRM Packager αλλα δεν κατεβαινει στο Link που εχετε.Το εχει κανεις να μου το στιλει??

Link to comment
Share on other sites

tnx aare , δεν φανταζόμουνα ότι το QuickTime διαβάζει αρχεία 3gp !!! :wacko:

το converter ελπίζω να το βρώ και θα σας πω εντυπώσεις :)

Αν έχεις το QuickTime τι να τον κάνεις τον converter; μπορεις να μετατρέψεις με αυτό από mpg σε 3gp, mp4 ή ότι άλλο θες.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το QuickTime τι να τον κάνεις τον converter; μπορεις να μετατρέψεις με αυτό από mpg σε 3gp, mp4 ή ότι άλλο θες.

 

εισαι σιγουρος??

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος??

Εσύ τι λες; άνοιξε το αρχείο που θες και κάνε export σε 3gp. Έχει αρκετές επιπλέον ρυθμίσεις. Ρίξε μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σε παλιοτερα Post ειδα οτι λεγατε για το DRM Packager αλλα δεν κατεβαινει στο Link που εχετε.Το εχει κανεις να μου το στιλει??

 

Καλησπέρα.

 

Στο ανέβασα εδώ .

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

K με το Nero Recode μπορείτε να κάνετε μετατροπές σε mp4. Έχει μάλιστα κ το αντίστοιχο mobile profile, που μετατρέπει τα βίντεο αυτόματα κ χωρίς ρυθμίσεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

K με το Nero Recode μπορείτε να κάνετε μετατροπές σε mp4. Έχει μάλιστα κ το αντίστοιχο mobile profile, που μετατρέπει τα βίντεο αυτόματα κ χωρίς ρυθμίσεις.

Φυσικά. Απλά έλεγα ότι απο την στιγμή που έχεις ήδη το quicktime, δεν χρειάζονται άλλοι δέκα converters

Link to comment
Share on other sites

έκανα ένα test τις προάλες.. κ από ότι κατάλαβα.. κάτι δεν πάει καλά..

άντε κ δεν πέρνει codecs ας το χονέψουμε :P

αλλά να μην μπορεί να παίξει κ μεγαλύτερα από 320Χ240 (τα αναπαράγει μόνο ως ήχο τότε)..

Κ γενικά πάνω από 400kbps έχανε σε ήχο.. εκτός από τότε που το μετέφερα στην μνήμη του κινητού!!

 

Όσο για αυτονομία δεν το έχω αφήσει κ ποτέ να αδιάσει.. αλλά πάνω από 24ωρο.. δύσκολο το βλέπω (με όλη αυτήν την ώρα σε κυρίως αναπαραγωγή MP3s κ κλήση)

 

Κ κάτι άλλο με την μεταφορά δεδομένων Από κινητό σε άγνωστο κινητό :P .. Ή θέλει υπομονή, η γενικά crashάρει.. κ νομίζει πως κάνει συνέχεια transfer - επικοινωνια (κ αναγκαστηκά να κάνω χειροκίνητη αποσύνδεση)

Link to comment
Share on other sites

Κ κάτι άλλο με την μεταφορά δεδομένων Από κινητό σε άγνωστο κινητό :P .. Ή θέλει υπομονή, η γενικά crashάρει.. κ νομίζει πως κάνει συνέχεια transfer - επικοινωνια (κ αναγκαστηκά να κάνω χειροκίνητη αποσύνδεση)

Με ποιό κινητό στο έκανε αυτό; Τουλάχιστον μ' αυτά που δοκίμασα εγώ, δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει υπ' όψιν του κανένας φίλος κάποιο προγραμμα που να μπορούμε να δούμε τα *.3gp αρχεία video του Κ750 στο pc μας ?

Και κάτι άλλο :μήπως υπάρχει κάποιος converter που να κάνει τα 3gp σε mpeg ή avi ή τελοσπάντων κάποιο άλλο γνωστό format video ? :confused:

 

1. Player for .3gp ( mpegable player )

2. Phillips Platform 4 Player τα παίζει σχεδόν όλα.

3. Converter ( ImTOO 3GP Video Converter )

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ

 

Παρακαλώ .

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

Με ποιό κινητό στο έκανε αυτό; Τουλάχιστον μ' αυτά που δοκίμασα εγώ, δεν είχα πρόβλημα.

δεν ξέρω..

Καλά στα της παρέας, μια χαρά είναι.. κ μετάδοση στα 40kb/s

Αλλά το κόλλημα το παθαίνει στο bluejaking :P

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα το κ750

 

ωραιο κινητο αλλα μεσα σε μια ωρα χρησης καταφερα να το κολλησω ενω προσπα8ουσα να το συνδεσω στον υπολογιστη με bt.

 

αυτο δεν μου εχει ξανατυχει με κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Μεγιά - Μεγια :D

Καλά.. τώρα γι αυτό το κενό στο bt, το έχω συναντήσει κ εγώ.. ;)

Άμα είναι για κάτι μεγάλο.. Card Reader ;)

Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφερω της επαφες απο το outlook και δεν μπορω. απο οτι φαινετε αρκετοι χρηστες εχουν το ιδιο προβλημα με το κ750-> μμμμ ανακάλυψα το καλώδιο.....

 

εχω τους drivers της widcomm, επισης πρεπει να φταιει και αυτο..

Link to comment
Share on other sites

για άλλους ομοιοπαθείς η τελευταιοι drivers της widcomm , υπόψη η εταιρια εξαγοράστηκε οποτε βλεπω το support να πηγαινει περιπατο

 

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=215149

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...