Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, είναι έτοιμη η μετάφραση του MyPhoneExplorer στα ελληνικά. Θα παρακαλέσω κάποιον mod, εάν γίνεται, να την επισυνάψω ώστε να τη δοκιμάσουν οι χρήστες του forum για μερικές ημέρες, να διορθώσω τα λάθη και να τη στείλω στον δημιουργό της εφαρμογής. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kai auto pws to pernaw sto kinhto mou??

 

Δεν την περνας στο κινητο του. Με αυτη την εφαρμογη αναβαθμιζεις την εκδοση του λειτουργικου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είναι έτοιμη η μετάφραση του MyPhoneExplorer στα ελληνικά. Θα παρακαλέσω κάποιον mod, εάν γίνεται, να την επισυνάψω ώστε να τη δοκιμάσουν οι χρήστες του forum για μερικές ημέρες, να διορθώσω τα λάθη και να τη στείλω στον δημιουργό της εφαρμογής. Ευχαριστώ.

ti akribws einai auto to MYPHONEEXPLORER??einai mhpws leksiko????

Link to comment
Share on other sites

ti akribws einai auto to MYPHONEEXPLORER??einai mhpws leksiko????

 

Είναι πρόγραμμα διαχείρισης του τηλεφώνου, όπως το FMA και άλλα. Απλό και εύχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

mporeis na mou th steileis sto e-mail mou mhpws??

 

Την είχε δώσει ο ksessalonikios στην 100ή σελίδα http://members.aon.at/fwechsel/Dateien/MyPhoneExplorer_Setup.exe

 

Άσχετο: Δεν κοιμάσαι τέτοια ώρα;

Link to comment
Share on other sites

to myphoneExplorer upostirizei sindesi meso USB kalwdioy kai den to eida? mono com7 port mou leei..

 

Ναι, μόνο σύνδεση με καλώδιο USB (αυτό της συσκευασίας ας πούμε).

Link to comment
Share on other sites

καλά το προγραμματάκι είναι τέλειο!!

θα το δοκιμάσω και στα ελληνικά και θα σου στείλω πιθανές διορθώσεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο σύνδεση με καλώδιο USB (αυτό της συσκευασίας ας πούμε).

 

Nai omws eipa oti den mou bgazei epilogh gia na sinde8w meso USB kalwdioy, alla exei mono mia epilogh, tin 8ira COM7. Sinepws den mporw na "dw" to kinito...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

βάλε την θύρα αυτή

 

εγώ επέλεξα την θύρα που είναι ενεργοποιημένη για το bluetooth

 

βρήκα πρόβλημα, μου τρώει χαρακτήρες στα SMS, τα βγάζει με κουτάκια(πρόκειται για τα γράμματα του ελληνικού αλφαβήτου πχ δεν δείχνει το Γ, Δ, Θ, Λ, Ξ, Π, Σ, Φ κλπ

 

(έχω Κ700, προς το παρόν σε εσάς τα δείχνει κανονικά;)

(εφόσον θα στείλεις μην στον δημιουργό στείλε του και γι αυτό π γράφω)

Link to comment
Share on other sites

βάλε την θύρα αυτή

 

εγώ επέλεξα την θύρα που είναι ενεργοποιημένη για το bluetooth

 

βρήκα πρόβλημα, μου τρώει χαρακτήρες στα SMS, τα βγάζει με κουτάκια(πρόκειται για τα γράμματα του ελληνικού αλφαβήτου πχ δεν δείχνει το Γ, Δ, Θ, Λ, Ξ, Π, Σ, Φ κλπ

 

(έχω Κ700, προς το παρόν σε εσάς τα δείχνει κανονικά;)

(εφόσον θα στείλεις μην στον δημιουργό στείλε του και γι αυτό π γράφω)

 

sto k750i ta ellinika sta sms de ta deixnei swsta...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει όντως πρόβλημα με τους αμιγώς ελληνικούς χαρακτήρες, οι οποίοι δεν εμφανίζονται σωστά. Έχω στείλει ήδη email στον προγραμματιστή, όπου το επισημαίνω και τον παρακαλώ να το διορθώσει στην επόμενη αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα:

 

Αγόρασα μια Sandisk 1GB και ενώ δείχνει ότι την βλέπει (βλέπει σωστά χωρητικότητα), όταν συνδέσω το κινητό με τον υπολογιστή, μου λέει ότι είναι κλείδωμένη, ενώ όταν πάω να μετακινήσω αρχεία μέσα στο ίδιο το τηλέφωνο στην συγκεκριμένη μνήμη, το κινητό σβήνει καη η οθόνη γίνεται λευκή και αναβοσβήνει. Το ίδιο συμβαίνει πριν και μερά στην αναβάθμιση σε R001L. :cry:

 

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από παράκληση πολλών φίλων, επισυνάπτω το αρχείο ελληνικής γλώσσας Greek.lng για το πρόγραμμα διαχείρισης τηλεφώνου MyPhoneExplorer http://members.aon.at/fwechsel/Dateien/MyPhoneExplorer_Setup.exe

 

1. Αποσυμπιέζετε το αρχείο rar με κωδικό staduk στο φάκελο C:\Program Files\MyPhoneExplorer\languages

3. Τρέχετε την εφαρμογή (μάλλον στα αγγλικά) και επιλέγετε File --> Options --> Advanced --> Language --> Greek --> OK --> OK και επανεκκινείτε το πρόγραμμα όπου λογικά τώρα θα βλέπετε ελληνικά μενού.

 

Αυτό που πρέπει να κάνετε όσοι δουλέψετε το πρόγραμμα είναι να μου στείλετε email ή ΡΜ με λάθη που έχω κάνει ώστε να τα διορθώσω και να στείλω το αρχείο στον κατασκευαστή.

Greek.rar

Link to comment
Share on other sites

eyad

Πρόβλημα:

 

Αγόρασα μια Sandisk 1GB και ενώ δείχνει ότι την βλέπει (βλέπει σωστά χωρητικότητα), όταν συνδέσω το κινητό με τον υπολογιστή, μου λέει ότι είναι κλείδωμένη, ενώ όταν πάω να μετακινήσω αρχεία μέσα στο ίδιο το τηλέφωνο στην συγκεκριμένη μνήμη, το κινητό σβήνει καη η οθόνη γίνεται λευκή και αναβοσβήνει. Το ίδιο συμβαίνει πριν και μερά στην αναβάθμιση σε R001L. :cry:

 

Καμιά ιδέα;

 

kantin ena format... alliws atixos..

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα άλλο ένα bug

στα sms όταν βάλεις έστω και ένα ελληνικό χαρακτήρα οι διαθέσιμοι χαρακτήρες μειώνονται στους 70

 

προτείνω τις εξής αλλαγές

---------

Στις ρυθμίσεις σύνδεσης η λέξη "Ρυθμός... δεν εμφανίζεται σωστά"-αλλαξέ το με ταχύτητα ή Ταχύτ.

Εγγραφή αρχείου καταχώρησης->Δημιουργία αρχείου καταγραφής

Εκκίνιση με Ελαχιστοποίηση->Ελαχιστοποιημένο κατα την έναρξη

Παράβλεψη->Ακύρωση

Link to comment
Share on other sites

καταρχήν μπράβο σου δασκαλε,πολύ καλή δουλειά,τωρα μια μικρή διορθωσούλα που επισήμανα...στην καρτέλα με τις επαφές του τηλεφώνου αμα κάνεις δεξί κλίκ πανω στη μπάρα με τον τίτλο της καθε στυλής ενεργοποιείς-απενεργοποιείς διαφορα στοιχεία για καθε επαφή πχ email,ιστοσελίδα κλπ εκει μπορείς να ορίσεις να εμφανίζει την επαφή με το πλήρες ονοματεπώνυμο ή χωριστά ονομα-επώνυμο.Στη μετάφρασή σου εχεις μεταφράσει σαν ''όνομα'' και το πραγματικό όνομα αλλά και το ονοματεπώνυμο
Link to comment
Share on other sites

Διορθωμένο αρχείο ελληνικών για το MyPhoneExplorer μετά τις παρατηρήσεις των φίλων.

 

 

Προσπαθω να στειλω στο κινητο το αρχειο Greek.lng ξεκιναει αλλα χανεται η συνδεση πριν ολοκληρωθει η μεταφορα... :!: :!: :!:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...