Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paides geia sas.eimai neos katoxos to k750 kai tha hthela na sas rwthsw an yparxei kanena programma gia na kleidwnw kapoies foto kai kapoious fakelous.ennoeitai oti to thelw free!!!sas euxaristw gia ton xrono sas

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paides geia sas.eimai neos katoxos to k750 kai tha hthela na sas rwthsw an yparxei kanena programma gia na kleidwnw kapoies foto kai kapoious fakelous.ennoeitai oti to thelw free!!!sas euxaristw gia ton xrono sas

 

Μάλλον δεν χρησιμοποίησες την αναζήτηση. :)

Για κλείδωμα των φωτογραφιών:

Myphoto

Για κλείδωμα φακέλων:

Locker

 

Την δεύτερη εφαρμογή δεν την χρησιμοποίησα. Η πρώτη δουλεύει αλλά δεν είναι πολύ πρακτική. Από τέτοιου είδους Java εφαρμογές μην περιμένεις πολλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν χρησιμοποίησες την αναζήτηση. :)

Για κλείδωμα των φωτογραφιών:

Myphoto

Για κλείδωμα φακέλων:

Locker

 

Την δεύτερη εφαρμογή δεν την χρησιμοποίησα. Η πρώτη δουλεύει αλλά δεν είναι πολύ πρακτική. Από τέτοιου είδους Java εφαρμογές μην περιμένεις πολλά πράγματα.

 

zhtaei kati kwdikous alla den kserw poioi einai.ksereis esy?

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

zhtaei kati kwdikous alla den kserw poioi einai.ksereis esy?

 

Τους κωδικούς θα τους ορίσεις εσύ, για να μην έχουν πρόσβαση οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μου καναν δωρο αυτο ORIGINAL SIEMENS HHB-130 Bluetooth Headset που οταν το αγορασαν τους ειπαν οτι κανει για το 750ι,ομως δεν το βρισκει οταν κανω αναζητηση????καμια ιδεα:mad:

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μου καναν δωρο αυτο ORIGINAL SIEMENS HHB-130 Bluetooth Headset που οταν το αγορασαν τους ειπαν οτι κανει για το 750ι,ομως δεν το βρισκει οταν κανω αναζητηση????καμια ιδεα:mad:

ευχαριστω

 

Μήπως χρειάζεται κάποιος κωδικός να του βάλεις για να στο αναγνωρίσει? Διάβασε καλά τις οδηγίες χρήσης του bluetooth

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bασικά, είχα πάει πριν καιρό σε ένα κατάστημα για αλλαγή πρόσοψης και μου είχαν ζητήσει 40 ευρώ.Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα αυτή η τιμή αλλά στο άμεσο μέλλον θα την κάνω την αλλάξω σίγουρα.

 

Όταν έψαχνα για την πρόσοψη του W700, είχα ρωτήσει τιμές. Το συνολάκι έβγαινε περίπου στα 140-150 ευρώ, μόνο αγορά. Πλήκτρα, εμπρός-πίσω καπάκι, χωρίς το "σασί". Τελικά το πήρα από e-bay, απομίμηση βέβαια, αλλά 35. Η αλλαγή μόνος μου. ΚΑΙ το "σασί" μαζί. Ψαχτείτε με e-bay, αξίζει...

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Όταν έψαχνα για την πρόσοψη του W700, είχα ρωτήσει τιμές. Το συνολάκι έβγαινε περίπου στα 140-150 ευρώ, μόνο αγορά. Πλήκτρα, εμπρός-πίσω καπάκι, χωρίς το "σασί". Τελικά το πήρα από e-bay, απομίμηση βέβαια, αλλά 35. Η αλλαγή μόνος μου. ΚΑΙ το "σασί" μαζί. Ψαχτείτε με e-bay, αξίζει...

 

 

:confused: :blink: Το κινητό κάνει 190 και η πρόσοψη 150.Δεν νομίζω αλλά θα ρωτήσω σε ένα κατάστημα όταν βρω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω κάτι ; To K750 κόπηκε απο την παραγωγή; Το GSM Arena το έχει ταυτόχρονα και στα "Avaliable" και στα "Old" Μοντέλα.

 

... Μηπώς διακρίνω μια τάση "θαψίματος" του μοντέλου απο τη Sony που θέλει ... Sony και καλά να μας πουλήσει "φύκια για μεταξωτές κορδέλλες" ; sorry άλλα εγώ, όπως και πολύς κόσμος νομίζω, δεν αλλάζω το 750αρι.

file molis ex8es to agorasa k gia na to brw efaga oles tis vodafone tis 8essalonikis peripou. malon prospa8oun na to stamatisoun mpas k poulisoun kana alo

Link to comment
Share on other sites

:confused: :blink: Το κινητό κάνει 190 και η πρόσοψη 150.Δεν νομίζω αλλά θα ρωτήσω σε ένα κατάστημα όταν βρω χρόνο.

35€ (χωρίς πληκτρολόγιο) κανει στο 9volto όπως έιδα σε προυγούμενες σελίδες. Ενας φιλος μου πήρε Imitation από το ebay με 20ε όλο το housing (Μπρος πίσω πληκτρολόγιο κτλ) αλλά μέτριας πιότητας:(

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

file molis ex8es to agorasa k gia na to brw efaga oles tis vodafone tis 8essalonikis peripou. malon prospa8oun na to stamatisoun mpas k poulisoun kana alo

μα κι ετσι πρεπει να γινει.το κινητο μεν ειναι πολυ καλο...αλλα παραεχει ξεφτιλησθει το θεμα της τιμης του.ουτε το κ700ι δεν επεσε τοσο χαμηλα.φαντασου για εναν που πριν 1 χρονο το πηρε σχεδον στην διπλασια τιμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολύ χλωμό

 

άλλοι λένε 8 ώρες, άλλοι 4, κανένας όμως δεν λέει 2 (τόσο κάνει να φορτίζει)

Σε ολα μου τα κινητα η πρωτη φορτιση μου εκανε γυρω στις 5 ωρες,απο κει και περα τις 3-4 φορες που τον ξαναφορτισα`φροντιζα η μπαταρια να δειχνει χαμηλη σταθμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολύ χλωμό

 

άλλοι λένε 8 ώρες, άλλοι 4, κανένας όμως δεν λέει 2 (τόσο κάνει να φορτίζει)

 

Και άλλοι λένε 16, άλλοι λένε 12. Και 50 ώρες να το έχεις δεν πρόκειται να φορτίσει παραπάνω από τις 2 περίπου που χρειάζεται για να δείξει η ένδειξη ότι γέμισε.

Link to comment
Share on other sites

Και άλλοι λένε 16, άλλοι λένε 12. Και 50 ώρες να το έχεις δεν πρόκειται να φορτίσει παραπάνω από τις 2 περίπου που χρειάζεται για να δείξει η ένδειξη ότι γέμισε.

σωστός

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Χρισημοποίησα το Locker για να κλειδώσω μία φωτό και στο 70% που έκανα encrypted το αρχείο μου κόλλησε.

Βγήκα από το πρόγραμμα και η φωτό πλέον είναι κενή με 0 bytes.

Πάω να την ξεκλειδώσω και στο 20% μου βγάζει java error.

Καμιά συμβουλή;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Χρισημοποίησα το Locker για να κλειδώσω μία φωτό και στο 70% που έκανα encrypted το αρχείο μου κόλλησε.

Βγήκα από το πρόγραμμα και η φωτό πλέον είναι κενή με 0 bytes.

Πάω να την ξεκλειδώσω και στο 20% μου βγάζει java error.

Καμιά συμβουλή;

Κι εγω οταν το χρησιμοποιησα αυτο το προγραμμα..κατι αντιστοιχο επαθα.αποτελεσμα να κολλησει το κινητο..και να βγαλω μπαταρια και να χασω και την φωτογραφια.δεν ειναι και πολυ αξιοπιστh αυτη η εφαρμογη :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Πριν λιγες μερες αγορασα και εγω το K750.Βασικα δεν περιμενα να τελειωσει η μπαταρια και το φορτισα απευθειας.Ειναι πιθανον αυτο να διμηουργησε προβλημα?Επισης, ποσο περιπου κραταει η μπαταρια τον πρωτο καιρο?Παρατηρω οτι αν εχεις ανοιχτη καμερα τελειωνει πολυ γρηγορα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Πριν λιγες μερες αγορασα και εγω το K750.Βασικα δεν περιμενα να τελειωσει η μπαταρια και το φορτισα απευθειας.Ειναι πιθανον αυτο να διμηουργησε προβλημα?Επισης, ποσο περιπου κραταει η μπαταρια τον πρωτο καιρο?Παρατηρω οτι αν εχεις ανοιχτη καμερα τελειωνει πολυ γρηγορα.

 

Μια χαρά έκανες και δεν το περίμενες. Μην σε αγχώνει η φόρτιση.

Και η αυτονομία του Κ750 είναι πολύ καλή.

Το πρώτο καιρό και ανάλογα με την χρήση, θα σου κρατάει κατά μέσο όρο 2 ημέρες. Μετά την τρίτη-τέταρτη φόρτιση θα πάει στις 3-4 μέρες. Εμένα μου κρατούσε μέχρι και εφτά μέρες σε περίοδο που δεν το χρησιμοποιούσα πολύ. Εννοείται χωρίς να κλείνει ποτέ το κινητό.

Για την κάμερα είναι φυσιολογικό. Η κάμερα, τα παιχνίδια και η αναπαραγωγή multimedia αρχείων είναι οι πιο ενεργοβόρες λειτουργίες.

Link to comment
Share on other sites

pws mporw na kanw diko mou 8ema?to themes_creator_3.11 pou brika mou bgazei sfalma exete kati alo na protinete?

 

Βασικά, δοκίμασε ξανά μήπως κάνεις κάτι λάθος.Εδώ είναι ακόμα ένα πρόγραμμα της Sony Ericsson για την δημιουργία θεμάτων.:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...