Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22. Πως μπορώ να ελέγχω τι firmware έκδοση έχει το κινητό μου?

 

 

Αυτό γίνεται πατώντας κάποια κουμπιά σε συγκεκριμένη σειρά η οποία είναι:

>*<<*<* που αντιστοιχούν σε:

Δεξιά-> Αστεράκι -> Αριστερά-> Αριστερά-> Αστεράκι -> Αριστερά-> Αστεράκι

 

mia erotisi san asxetos sto k750i ...pos tha valo afta me ti pliktra????

Δεξιά τον κεντρικό μοχλό,πατάς αστεράκι,αριστερά τον κεντρικό μοχλό,αριστερά τον κεντρικό μοχλό,πατάς αστεράκι,αριστερά τον κεντρικό μοχλό,πατάς αστεράκι (μη σε ενδιαφέρει τι εμφανίζεται ενδιάμεσα) και στο τέλος εμφανίζονται διαφορες πληροφορίες όπου και το firmware -ποιό αναλυτικά δεν παίζει :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...sto k750i ...pos tha valo afta me ti pliktra????

"Δεξιά" ή "Αριστερά" σημαίνει (μία) κίνηση του joystick προς αυτή την κατεύθυνση

Το "Αστεράκι" ... κανονικά.

(No prob. Ολοι είμαστε "άσχετοι" όταν πρωτοασχολούμαστε με μια συσκευή διαφορετική απ' αυτές που έχουμε συνηθίσει)

 

Edit: Με πρόλαβε ο argiris77 (και τα είπε και καλύτερα) :w00t:

Link to comment
Share on other sites

"Δεξιά" ή "Αριστερά" σημαίνει (μία) κίνηση του joystick προς αυτή την κατεύθυνση

Το "Αστεράκι" ... κανονικά.

(No prob. Ολοι είμαστε "άσχετοι" όταν πρωτοασχολούμαστε με μια συσκευή διαφορετική απ' αυτές που έχουμε συνηθίσει)

 

Edit: Με πρόλαβε ο argiris77 (και τα είπε και καλύτερα) :w00t:

 

Ευχαριστώ πολύ εγώ περίμενα να δω κάπου τα σύμβολα..

τελικά δούλεψε..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα μου πει κανένας τι να κάνω???Να το πάρω απο τον κωτσόβολο ή όχι?????? Μήπως να μην το πάρω καθόλου το κινητό και να πάρω κανένα της νοκια που έχει(έχει????) και καλύτερο service???

Καλύτερο service η nokia??? Δεν είναι φίλε μου καλύτερο. Πήγαινε μια βόλτα απο την alpha copy και θα καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

to dokimasa auto idi alla eno kanei ta prota vimata.. meta menei se mia leuki othoni..de vgazei kapoia kitrini mpara pou ipotithetai tha eprepe na vgazei.. alla auto mou to ekane kai stin aggliki ekdosi otan prospathisa na kano anavathmisi.. opote den ksero ti ftaiei.. isos na exei idi to teleutaio logismiko? :confused:

oso gia to unbranded... gia ena kai mono logo pira O2 .. epeidi einai i moni pou den peirazei ta kinita.. voda, orange kai t-mobile oles ta peirazoun..opote makria apo mas! hehe! ;)

 

 

file mou ki egw otan pira to k750 den eixe ellinika, kai piga opws esy na tou balw apo to site tis SE to neo elliniko firmware, alla arniotane pismatika, giati apla enw egw piga stin selida ekei pou einai gia anaba8misi ellinikis ekdwsis afto ebriske kseni pou den simbadize kai stamatouse!

 

to idio ginotane kai me to SX1 mou otan piga na kanw to idio,

opote i lish einai sou to anaba8misei kapio service center pou exoun tin service ekdwseis pou flasharei prota olo to kinito kai meta tou pernaei tin kainouria ekdwsi, egw afto to ekana me 5 euro stin boulgaria se ena magazaki, opou mou to exei kanei gia polla modela , kai se ola mou ebale ellinika mesa se 30-40 lepta kai me 5 euro ;)

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

pedia opos sas eipa to aniksa to kinito ala to mamisa to ekana xirotera sas eixa pei oti eixa problem me ta pliktra 2 5 8 0 kai to - kai to ekana xirotera ta pliktra den patioute kan epidi to piraksa lete na mou poune tpt sti SE sto service?na min isxiei h egihsi?kai na pliroso??thanai mlkia an einai etsi afou etsi kialios apo tin arxi d mou kanan epafh tora tha mou lene to pirakses.ti lete na kanw?
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α, παρεπιπτόντως, μου είπαν οτι έχουν έλλειψη και οτι σε καμμιά βδομάδα θα τους στείλει η SE κομμάτια... Αρα προφανώς θα είναι καινούρια παρτίδα το κινητό και όχι καμμια παλλια???

Τελοσπάντων, θα προσπαθήσω να κοιτάξω την ημ/μηνια, αν και τότε θα είναι πολύ αργα, αφού θα το χω ήδη παραγγείλει, θα χω πληρώσει και προκαταβολή...

Χθες πήρα από Γερμανό το Κ750, 05W40-R1N035 έκδοση λογισμικού,φρεσκότατο θα έλεγα και τα παρέλαβαν την Δευτέρα,Trendy πήγαινε σε κανα Γερμανό να το πάρεις κατευθείαν ή αλλού όπου είναι διαθέσιμο,τι το παραγγέλνεις,αυτοκίνητο είναι?

Link to comment
Share on other sites

mia aporia gi ayto pou mou eipate,na parw me epidotisi sketi siskevi,kai na tou valw ti karta mou pou exw syndesi vodafone,tha yparxei kanena provlima?
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

pedia opos sas eipa to aniksa to kinito ala to mamisa to ekana xirotera sas eixa pei oti eixa problem me ta pliktra 2 5 8 0 kai to - kai to ekana xirotera ta pliktra den patioute kan epidi to piraksa lete na mou poune tpt sti SE sto service?na min isxiei h egihsi?kai na pliroso??thanai mlkia an einai etsi afou etsi kialios apo tin arxi d mou kanan epafh tora tha mou lene to pirakses.ti lete na kanw?

 

Μα αν ολα τα εχεις βαλει στην θεση τους και δεν έχεις αφήσει σημάδια οτι 'πειράχτηκε' το κινητο, θα έχει την εγγύηση του. Αν όμως υπάρχουν φθορές απο το άνοιγμα, τότε βράστα. Απο την άλλη, όπως το ανοιξες, τι πιστεύεις οτι φταίει που δεν λειτουργουν τα πλήκτρα; Κάποια ανταλακτικά του k750 ειναι αρκετά φτηνά, όπως το keypad. Μήπως να το αλλάξεις μόνος σου? Εναλλακτικά προσπάθησε πάλι να το ανοίξεις μπας και διορθώσεις τυχόν λαθος τοποθέτηση και παράλληλα τσεκαρε τι ακριβώς φταιεί που δεν έχεις λειτουργια στα πλήκτρα.

Ηθικό δίδαγμα; Αφου εχεις εγγύηση τι το σκαλίζεις το ρημάδι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, προφανως και θα εχει αναφερθει πολλες φορες εδω μεσα το θεμα αλλα επειδη με τις 200 σελιδες δεν μπορω να βγαλω ακρη μιας και ειμαι και καινουργιος χρηστης, ενδιαφερομαι να αγορασω memory stick duo 1GB. Εχετε καμμια ιδεα για το που θα βρω τετοιου τυπου μνημες σε καλες τιμες?Ποσο περιπου κοστιζουν?

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρα από Γερμανό το Κ750, 05W40-R1N035 έκδοση λογισμικού,φρεσκότατο θα έλεγα και τα παρέλαβαν την Δευτέρα,Trendy πήγαινε σε κανα Γερμανό να το πάρεις κατευθείαν ή αλλού όπου είναι διαθέσιμο,τι το παραγγέλνεις,αυτοκίνητο είναι?

 

Στο γερμανό χαλκίδας δεν πιστεύω να έχουν φέρει κομματια(αν και δε ρωτησα...)Βασικα είπα οτι το πρόβλημα μου είναι οτι το θέλω με δόσεις, και έχω ρωτήσει παντου και όλοι μου λένε οτι η SE θα στείλει μετά τις 14 Ιανουαρίου... Στον κωτσόβολο μου είπαν οτι αμα το παραγγείλω θα κάνει 25+μερες!!! δηλαδή μηνα...

Καλορίζικο κιόλας, (ελπίζω) και στα δικά μου...

 

Α, και κάτι άλλο...επειδή δεν έχω πιστωτική, και θέλει μια magna κατι..., αυτή πόσο καιρό κάνει να εκδοθεί?????Δηλαδή αμα το χουν ετοιμοπαράδοτο θα πρέπει να περιμένω την έκδοση της κάρτας και μετά να μου δώσουν το κινητο???επειδή το βιάζομαι λίγο, γίνεται αμα δεν το χουν να το παραγγειλω απο γερμανό χαλκιδας και να το παραλάβω απο κάποιον γερμανό της πάτρας???

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

...ενδιαφερομαι να αγορασω memory stick duo 1GB. Εχετε καμμια ιδεα για το που θα βρω τετοιου τυπου μνημες σε καλες τιμες?Ποσο περιπου κοστιζουν?

 

Ευχαριστω πολυ.

Υπάρχει το Σχετικό Επισημασμένο Θέμα. Επειδή οι τιμές μεταβάλλονται γρήγορα, θα ξεκινούσα την ανάγνωση από το τέλος προς την αρχή. ;)

 

Μιά καλή βοήθεια για αναζήτηση είναι και η σελίδα του ανανεωμένου skroutz.

 

Hope it helps.

Link to comment
Share on other sites

pedia pio katastima theorite oti exi tin megaliteri ala kai pio axiopisti gama kartwn gia to kinito mas??

 

plaisio,voda,oteshop, germanos i telika ine sigekrimena pragmata pou ta exoun oloi??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

το ειχα ρωτησει και αλλου αλλα δε βρηκα απαντηση οποτε ρωταω παλι μπας και το δει κανεις που ξερει...

 

Υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω τον ηχο ειδοποιησης για χαμηλη μπαταρια (εκτος απο το να το βαλω σε silent mode) γιατι με ξυπνησε μεσα στ'αγρια χαραματα; :D

Link to comment
Share on other sites

pedia pio katastima theorite oti exi tin megaliteri ala kai pio axiopisti gama kartwn gia to kinito mas??

 

plaisio,voda,oteshop, germanos i telika ine sigekrimena pragmata pou ta exoun oloi??

 

Σκέψου το εξής: Οι ms duo pro, πρωτοκυκλοφόρησαν με στόχο τους χρήστες των sony ψηφιακών φωτογραφικών μηχανών πολύ πριν βγει στην αγορά το κ750 και το PSP. Οι Ψηφιακοι φωτογράφοι, καταναλώνουν περίσσοτερο αυτη τη κατηγορία προιόντων και τα καταστήματα που αναφέρεις δεν λειτουργουν τόσο με στόχο αυτους που ασχολούνται με την ψηφιακή φωτογραφία. Καταστήματα στα οποία θα βρεις καλή ποικιλία ms duo pro είναι τα καταστήματα που εμπορεύονται αποκλειστικά φωτογραφικό εξοπλισμό. Βρες κάποιο καλό και σοβαρο, να έχει κάποιο όνομα στην πιάτσα δλδ (εκει γύρω στην κάνιγγος ας πούμε, εαν εισαι αθήνα), μπες μεσα και θα βρεις ότι θες. Στα καταστήματα που αναφέρεις, εκτος των (πολλές φορές) άσχετων (με της κινητής τηλεφωνίας το άθλημα) υπαλλήλων που θα συναντήσεις, δεν πρόκειται να βρεις όλες τις msduo μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω τον ηχο ειδοποιησης για χαμηλη μπαταρια (εκτος απο το να το βαλω σε silent mode) γιατι με ξυπνησε μεσα στ'αγρια χαραματα; :D

 

Ο ήχος που αναφέρεις , ενεργοποιείται σε πολύ ακραία περίπτωση και ομολογώ οτι δεν τον εχω ακούσει. Το κόλπο ειναι να μην αφήνεις την μπαταρία να 'στεγνώνει' για λόγους καλής συντήρησης κυρίως. Ο ήχος αυτός δεν απενεργοποιείται. Καλύτερα να βάζεις το κινητό στην πρίζα όταν η μπαταρία ειναι Low. Αμα αρχίσεις να αφήνεις την μπαταρία άδεια, τότε σύντομα θα χρειαστεί να την αλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος που αναφέρεις , ενεργοποιείται σε πολύ ακραία περίπτωση και ομολογώ οτι δεν τον εχω ακούσει. Το κόλπο ειναι να μην αφήνεις την μπαταρία να 'στεγνώνει' για λόγους καλής συντήρησης κυρίως. Ο ήχος αυτός δεν απενεργοποιείται. Καλύτερα να βάζεις το κινητό στην πρίζα όταν η μπαταρία ειναι Low. Αμα αρχίσεις να αφήνεις την μπαταρία άδεια, τότε σύντομα θα χρειαστεί να την αλλάξεις.

 

Δηλαδή δεν πρέπει να αφήνεις την μπαταρία να αποφορτιστεί τελείως και μετά να την φορτίσεις ακόμα και με κλειστό το κινητό αν γίνεται?Εδώ λένε ότι πρέπει 1 φορά το μήνα να γίνεται αυτό για την καλύτερη απόδοση της μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν πρέπει να αφήνεις την μπαταρία να αποφορτιστεί τελείως και μετά να την φορτίσεις ακόμα και με κλειστό το κινητό αν γίνεται?Εδώ λένε ότι πρέπει 1 φορά το μήνα να γίνεται αυτό για την καλύτερη απόδοση της μπαταρίας

 

Και εγω αυτο εχω ακούσει. Ενδεχομένως να πρόκειται για μύθο (δεν ξερω αν υπάρχει επίσημη επιβεβαιωση. Όποιος εχει κάποιο στοιχείο ας μας το πει), αλλα ξέρω και οτι δεν πρέπει να αφήσεις μία μπαταρία να νεκρώσει. Οι τυπικες rechargable μπαταρίες, όταν 'τελειώσουν' απο ενέργεια, ειναι πιθανό ακόμα και να μην ξαναφορτίσουν (έχω πετάξει μπαταριες έτσι και το λεω)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο εχω ακούσει. Ενδεχομένως να πρόκειται για μύθο (δεν ξερω αν υπάρχει επίσημη επιβεβαιωση. Όποιος εχει κάποιο στοιχείο ας μας το πει), αλλα ξέρω και οτι δεν πρέπει να αφήσεις μία μπαταρία να νεκρώσει. Οι τυπικες rechargable μπαταρίες, όταν 'τελειώσουν' απο ενέργεια, ειναι πιθανό ακόμα και να μην ξαναφορτίσουν (έχω πετάξει μπαταριες έτσι και το λεω)

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε σχετικά με τις μπαταρίες.

Οι μπαταρίες: NiCd , ΠΡΕΠΕΙ να αποφορτίζονται πλήρως πριν επαναφορτιστούν!

>> : NiMH , Πρέπει να αποφορτίζονται πλήρως ανα 20 φορτίσεις!

>> : Li-Ion , ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να αποφορτίζονται ποτε!

 

Το k750 χρησιμοποιεί μπαταρία Li-Ion. Άρα, μην την αφήνεται να αποφορτίζεται πλήρως.

 

Σχετικά με το θέμα πληρους αποφόρτισης.

Μπορεί να μην μας αφορα οσο αφορά το κ750 αλλα δε χάνουμε τίποτα να ενημερωθούμε!

Το απίστευτο φαινόμενο που συναντάμε στις μπαταρίες NiMH και περισσότερο στις NiCd, έχει ως εξής: Φορτίζοντας την μπαταρία μας πριν αποφορτιστεί πλήρως, προκαλούμε ένα σταδιακό χάσιμο στην μέγιστη χωρητικότητα της. Κάτι σαν "απώλεια μνήμης". Αν συνηθίζουμαι να φορτίζουμε μια μπαταρία που περιέχει 20% υπόλοιπο ενέργειας, η μπαταρία αυτή σταδιακά θα φτάσει να διατηρεί χωρητικότητα ενέργειας ίση με το 80% των προδιαγραφών της! Αυτό συνεπάγεται μείωση στον χρόνο χρήσης της. Προσέχτε λοιπόν τις μαπταρίες που χρησιμοποιείτε. Επαναλαμβάνω οτι το k750 ΔΕΝ χρησιμοποιεί τέτοιου τύπου μπαταρίες και θα ήταν προτιμότερο να μην το αφήνεται να αποφορτίζεται πλήρως και έτσι γίνεται σαφές οτι δεν υπάρχει απολύτως κανενα πρόβλημα με την χρήση του φορτιστή ή της USB φόρτισης σε άτακτα χρονικά διαστήματα.

Μία ακόμα ενδιαφέρουσα πληροφορία η οποία δε γνωρίζω αν αφορά τις Li-Ion μπαταρίες, είναι οτι η διάρκεια ζωής τους ορίζεται στις 300 φορτίσεις. Κατα μέσο όρο υπολογίζεται οτι μετα απο 12 μήνες χρήση η μπαταρία είναι πολύ πιθανό να παρουσιάζει σημάδια κόπωσης και απαιτείται ο έλεγχος της και η αντικατάσταση της. (ποσο να κοστίζει μια μπαταρία για το K750?)

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι αν αφήσεις μια λιθίου αφόρτιστη για κανένα μήνα θα αρχίσει να χάνει σημαντικά την ισχύ της.Αυτό μου έχει συμβεί στην ψηφιακή μου όπου τώρα έχει πέσει η αποδοσή της.Γι' αυτό το λόγο μία λιθίου πρέπει να φορτίζεται τουλάχιστον μια φορά το μήνα.Πάντως όπως και να την φορτίσεις σίγουρα σε κανένα χρόνο θα κάνει τσίου τσίου και πας για άλλη,αυτό μου έχει συμβει σε όσες λιθίου χρησιμοποιούσα σε άλλα κινητα
Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι αν αφήσεις μια λιθίου αφόρτιστη για κανένα μήνα θα αρχίσει να χάνει σημαντικά την ισχύ της.Αυτό μου έχει συμβεί στην ψηφιακή μου όπου τώρα έχει πέσει η αποδοσή της.Γι' αυτό το λόγο μία λιθίου πρέπει να φορτίζεται τουλάχιστον μια φορά το μήνα.Πάντως όπως και να την φορτίσεις σίγουρα σε κανένα χρόνο θα κάνει τσίου τσίου και πας για άλλη,αυτό μου έχει συμβει σε όσες λιθίου χρησιμοποιούσα σε άλλα κινητα

Κι όμως, έχω να πω ότι μέχρι τώρα κρατούσα τις μπαταρίες μου (Li-Ion) για 2-3 χρόνια, χωρίς ουσιαστικά προβλήματα. Σίγουρα με ελαφρά πεσμένη απόδοση (πχ με ίδια χρήση μπορεί να έπεφταν από τις 4 μέρες στις 3) αλλά τίποτα πιο δραματικό. Το προηγούμενο τηλέφωνό μου είναι 3 ετών, έχει τραβήξει εντατικότατη χρήση (αν και αυτό δεν είναι κακό για την μπαταρία, μάλλον καλό φαίνεται να είναι) και το χρησιμοποιώ ακόμα σαν εναλλακτικό χωρίς πρόβλημα. Άλλωστε, αν αληθεύουν οι 300 φορτίσεις, με φόρτιση κατά μέσο όρο κάθε 3-4 ημέρες φτάνουμε αμέσως-αμέσως στα 2,5-3,5 χρόνια! Προφανώς παίζει αποφασιστικό ρόλο η χρήση-φόρτιση.

Προσωπικά, αυτό που έκανα πάντα με τις μπαταρίες μου είναι: αποφόρτιση μέχρι κάποιο χαμηλό σημείο (~ 10% - 30%) και μετά πλήρης ταχεία φόρτιση (συνήθως το άφηνα όλη τη νύχτα). Μια στο τόσο γινόταν και μεγαλύτερη αποφόρτιση (πχ 3-5%, όχι επί τούτου, αλλά επειδή τύχαινε). Ποτέ δεν μου έσβησε από χαμηλή μπαταρία, σπάνια έχει προλάβει να βγάλει ένδειξη.

Όσον αφορά σε μπαταρία που δεν χρησιμοποιείται και μένει αφόρτιστη για καιρό, συμφωνώ απόλυτα με τον Αργύρη: τα παίζει! Έχει τύχει σε φίλο να του αδειάσει τόσο που να μην μπορεί να την φορτίσει καν το τφ - τελικά πήρε μια δόση φόρτισης στο Γερμανό και μετά φορτίστηκε από το τφ, αλλά ποτέ δεν γύρισε στην αρχική της απόδοση.

BTW, δηλώνω για άλλη μια φορά ενθουσιασμένος από: 1) Τη μπαταρία του Κ750 και την απόδοσή της 2) Το γεγονός ότι σου δίνει το ακριβές υπόλοιπο (ποσοστό και όχι "2 γραμμούλες" όπως τα τφ από άλλες μάρκες) 3) Το ότι μπορείς να στηριχτείς σε αυτό το υπόλοιπο που σου δίνει και να χρησιμοποιείς το τφ αξιόπιστα μέχρι τελευταία στιγμή.

Τελικά, αυτό το τφ, αν δεν σου βγει τζούφιο (κουράγιο Tthawth ;) ) δεν παίζεται! :)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε MS Duo συνεργάζεται με το k750. ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ομως να ειναι "duo". To 'pro' δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί αφου ειναι στάνταρ ονομασία των ms με χωρητικότητα άνω των 256mb. Αλλα αν δεν αναγράφει duo ΔΕΝ χωράει καν στο k750.

 

εγώ δεν ανυσηχώ για το Pro ούτε για το Duo, ανησυχώ για το Gaming. Είπα μήπως είναι μια ξεχωριστή κατηγορία η οποία αν και ταιριάζει στο μέγεθος έχω να έχει πρόβλημα στο λειτουργικό. Δηλαδή λες οτι είναι οκ αυτή η κάρτα?

Τα λέτε..
Link to comment
Share on other sites

Tthawth

to piga simera sti SE k eipa exo ena provlima me to kinito se mia kopela ti lew exoune kolisi edw kai ena mina ta pliktra 2 5 8 0 kai to - den kanoun epafh exw kai tin eigihsi dn tin eipa tpt oti to aniksa h to piraksa blakas den eimai telos padon dinw ta stoixeia mou moy leei tora d prolabenoume na to doume ti deytera ela kata to mesimeraki lew ok me ta lew na mou kanoun k kamia anabathmisi sti R1N k mou elege kati ******es an fteei mono to logismiko tha sto kanoume klp lew d pirazei.edometaksi otan to aniksa skalisa to keypad oxi ayto pou exei ta pliktra to panw ayto pou kanei epafh me to kato mia aspri bash einai opios to exei aniksi 3eri k to piraksa poly malon tha to katalaboun makari omos na mi to katalaboune ystera ola mia xara ta ebala d 3ero tha doume an einai na pliroso poso lete na kanei ayth h basi tou keypad pola fraga h @@? na 3ero

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα. :)

Πριν λίγες ώρες έγινα κάτοχος ενός ολοκαίνουργιου Κ750i.

Έχω μια απορία. Υποτίθεται ότι η κάμερα ανοίγει με το που ανοίγουμε το κάλυμά της, σωστά;

Γιατί εμένα:

1) Δεν μου το κάνει αυτό και

2) όταν ανοίγω την κάμερα είτε πατώντας το σχετικό κουμπί, είτε από το μενού και έχοντας ανοιχτό το κάλυμα, μου βγάζει το μήνημα "Ανοίξτε το κάλυμμα του φακού";;;

 

Any help please; :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...