Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου, μ' έφτιαξες! Νά 'σαι καλά :) :) :)

Eπιπλέον , μπορεί το κείμενο να είναι κ μορφοποιημένο ( χρωματισμένα γράμματα κτλ ).

 

Για παράδειγμα στο Microsoft Word, "φτιάξε το κείμενό σου όπως θες , κ μετά καντο save σε *.html .

 

Mετά , ανοίγεις το html αρχείο με το Notepad , κ το ξανακάνεις save, με encoding: Unicode

 

:D :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είναι βέβαια για μεγάλα κείμενα (τουλάχιστον για ένα των 180Kb που προσπάθησα).. Αλλά από το τίποτα, μια χαρά είναι ;)

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εχτες παρατήρησα πως αντέχει το handsfree του σε υψηλές θερμοκρασίες.. μιας κ έκατσε πάνω σε εξάτμιση για μερικά δευτερόλεπτα.. κ εκεί που είχε γίνει πολύ εύκαμπτο σήμερα ήταν μια χαρά χωρίς κάποια παραμόρφωση...

 

ΥΓ: Που θα βρούμε ΗPM-70? από 2βδόμαδο σε 2βδόμαδο με πάνε!!

Link to comment
Share on other sites

Hey παιδια! Μολις πηρα το Κ750 και εχω ξετρελαθει! Πολυ ανωτερο απο οποιοδηποτε Samsung (e800 πχ που ειχα πριν) και απο καθε Νοκια. Κανει τα παντα και εχει και ανταγωνιστικη τιμη. Μηπως καποιος μπορει να μου πει καποια sites για να κατεβασω themes, ηχους και παιχνιδια java αλλα τσαμπα?(οχι μεσω wap)

Χιλια ευχαριστω και ... καλως σας βρηκα στην παρεα σας!!! :)

Αφου δεν υπαρχεις, δεν θα σε χασω ποτε...
Link to comment
Share on other sites

Hey παιδια! Μολις πηρα το Κ750 και εχω ξετρελαθει! Πολυ ανωτερο απο οποιοδηποτε Samsung (e800 πχ που ειχα πριν) και απο καθε Νοκια. Κανει τα παντα και εχει και ανταγωνιστικη τιμη. Μηπως καποιος μπορει να μου πει καποια sites για να κατεβασω themes, ηχους και παιχνιδια java αλλα τσαμπα?(οχι μεσω wap)

Χιλια ευχαριστω και ... καλως σας βρηκα στην παρεα σας!!! :)

 

καλοριζικο το κινητο :) ..επισης μπορεις και απο εδω μπορεις να κατεβασεις οτι θελεις και μαλιστα χωρις καμια εγγραφη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@singer:

sto episimo site tou lame

http://lame.sourceforge.net/

λέει:

"Latest LAME release : v3.96.1 July 2004"

Επειδή μου έκανε εντύπωση το 3.97 που είπες το έψαξα.

Η έκδοση που χρησιμοποιείς είναι unstable (beta).

Πιθανώς να έχεις πρόβλημα με τον ήχο σε κάποια players σε ορισμένα kbps.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου καποιος που υπαρχει το κινητο

γιατι σε οσα μαγαζια εχω ρωτησει δεν το εχουν.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω update από το site της SonyEricsson και μου γράφει:Αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει υπηρεσία για συσκευές η οποία να ανήκει στο φορέα εκμετάλλευσης του δικτύου σας. :wacko:

Και το επόμενο μήνυμα έλεγε: Η συσκευή σας δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία

Ο λειτουργός του δικτύου σας δεν επιτρέπει τη χρήση αυτής της υπηρεσίας για αυτή τη συσκευή.

Περιμένουμε να σάς βοηθήσουμε ξανά σύντομα.

Σάς ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την Υπηρεσία Ενημέρωσης της Sony Ericsson!

 

Καμιά ιδέα για το τι είναι αυτό; :blink:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πρόβλημα που μου το είχε παρουσιάσει και το Κ 700 χωρίς να υπάρξει λύση.

Κάποιες φορές όταν υπάρχει εισερχόμενη κλήση ΔΕΝ χτυπάει το τηλέφωνο αλλά

λειτουργεί μόνο η δόνηση , με συνέπεια αν δεν είναι δίπλα σου να μην το ακούς.

Ξέρει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει και πως μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω update από το site της SonyEricsson και μου γράφει:Αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει υπηρεσία για συσκευές η οποία να ανήκει στο φορέα εκμετάλλευσης του δικτύου σας. :wacko:

Και το επόμενο μήνυμα έλεγε: Η συσκευή σας δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία

Ο λειτουργός του δικτύου σας δεν επιτρέπει τη χρήση αυτής της υπηρεσίας για αυτή τη συσκευή.

Περιμένουμε να σάς βοηθήσουμε ξανά σύντομα.

Σάς ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την Υπηρεσία Ενημέρωσης της Sony Ericsson!

 

Καμιά ιδέα για το τι είναι αυτό; :blink:

Mάλλον έχεις Vodafone Live......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Ξέρει κανείς να μου πει πώς μπορώ να στέλνω e-mail από το Κ750?? Στο site της SE - στη διαμόρφωση του τηλεφώνου - δεν υπάρχει η Ελλάδα ως χώρα επιλογής... Με το Κ700 έστελνα χωρίς καμμία ρύθμιση...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον έχεις Vodafone Live......

 

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά έχω 2 K750i και καμία συσκευή δεν είναι Vodafone Live :!: :!:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω update από το site της SonyEricsson και μου γράφει:Αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει υπηρεσία για συσκευές η οποία να ανήκει στο φορέα εκμετάλλευσης του δικτύου σας. :wacko:

Και το επόμενο μήνυμα έλεγε: Η συσκευή σας δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία

Ο λειτουργός του δικτύου σας δεν επιτρέπει τη χρήση αυτής της υπηρεσίας για αυτή τη συσκευή.

Περιμένουμε να σάς βοηθήσουμε ξανά σύντομα.

Σάς ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την Υπηρεσία Ενημέρωσης της Sony Ericsson!

 

Καμιά ιδέα για το τι είναι αυτό; :blink:

 

ακριβώς το ίδιο πράμα μου κάνει και μένα το sony ericsson z800i και δεν ειναι vodafone live!!!

γιατί ρε παιδιά??

help!! :(

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά έχω 2 K750i και καμία συσκευή δεν είναι Vodafone Live :!: :!:

Συμφωνώ αλλά εγώ με ένα Κ700 ΤΙΜ Ιmagine μου έβγαζε τα ίδια ακριβώς μηνύματα.Ενω με ένα ¨καθαρό¨ Κ750i η αναβάθμιση προχώρησε χωρίς πρόβλημα (Απλώς χρειάστηκε Master Reset γιά να δει Ελληνικά)

Αυτά.

Εχω ακούσει πως γενικά υπάρχει πρόβλημα στις online αναβαθμίσεις και ίσως να τις 'εχουν προσωρινά κλειδώσει....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά εγώ με ένα Κ700 ΤΙΜ Ιmagine μου έβγαζε τα ίδια ακριβώς μηνύματα.Ενω με ένα ¨καθαρό¨ Κ750i η αναβάθμιση προχώρησε χωρίς πρόβλημα (Απλώς χρειάστηκε Master Reset γιά να δει Ελληνικά)

Αυτά.

Εχω ακούσει πως γενικά υπάρχει πρόβλημα στις online αναβαθμίσεις και ίσως να τις 'εχουν προσωρινά κλειδώσει....

Μάλλον αυτό έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Emena mou kollaei panta sto 55%! kai leei sfalma epikoinwnias me syskeuh. Kai den ginete na ksanakatevasw kai to update(kalytera vasika). Kai den anoigei oute camera oute tpt. Ti na kanw???
Link to comment
Share on other sites

πήρα τηλέφωνο στην se σήμερα και ζήτησα τον Θεοδώρου.

Μου λέγανε τα γνωστά να αφήσω ενα τηλέφωνο και θα επικοινωνήσει αυτός μαζι μου και κάτι τέτοια. Στο τέλος μου δώσανε να μιλήσω με ενα τύπο (Χατζή..... κάπως έτσι τον έλεγαν δεν το συγκράτησα) από όπου κατάλαβα ότι σε μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχει μπει το νέο update και όλα θα διορθωθούν. είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Παρότι φαίνεται ότι η αναβάθμιση μέσω SEUS έχει "παγώσει" να αναφέρω πως η R1N τελικά μάλλον έχει μικροπροβληματάκια.

Έχω την διαολεμένη αίσθηση πως οι φωτογραφίες που βγάζω ΔΕΝ είναι το ίδιο καθαρές με πριν (R1L) και δεν μπορώ να το διασταυρώσω ρε γμτ :mad: !! Μου βγαίνουν σαν ανετάριστες, σαν θολές .....δεν ξέρω πραγματικά τι να πώ. Μάλλον στον τομέα της φωτογραφίας κάτι υποβάθμισαν με την R1N.

Επίσης όταν προεπισκοπώ τις φωτογραφίες (Οριζόντια) ΔΕΝ δίνεται η δυνατότητα να ζουμάρω σε Φωτογραφίες που έχω τραβήξει με Πανοραμικό τρόπο. :wacko: (Στην R1L μπορούσα)

Περιμένετε μέχρι να βγεί ή ....... R1M!!! :X

Link to comment
Share on other sites

Παρότι φαίνεται ότι η αναβάθμιση μέσω SEUS έχει "παγώσει" να αναφέρω πως η R1N τελικά μάλλον έχει μικροπροβληματάκια.

Έχω την διαολεμένη αίσθηση πως οι φωτογραφίες που βγάζω ΔΕΝ είναι το ίδιο καθαρές με πριν (R1L) και δεν μπορώ να το διασταυρώσω ρε γμτ :mad: !! Μου βγαίνουν σαν ανετάριστες, σαν θολές .....δεν ξέρω πραγματικά τι να πώ. Μάλλον στον τομέα της φωτογραφίας κάτι υποβάθμισαν με την R1N.

Επίσης όταν προεπισκοπώ τις φωτογραφίες (Οριζόντια) ΔΕΝ δίνεται η δυνατότητα να ζουμάρω σε Φωτογραφίες που έχω τραβήξει με Πανοραμικό τρόπο. :wacko: (Στην R1L μπορούσα)

Περιμένετε μέχρι να βγεί ή ....... R1M!!! :X

 

Οι φώτο ειναι μια χαρα. Απλά δεν πετυχαίνει πάντα η αναβάθμιση! Δεν εξηγήτε βέβαια το πρόβλημα, αλλά σε άλλους χαλάνε οι φώτο σε άλλους όχι. Με μία επανανέωση του update ξαναφτιάχνουν οι φωτο. Τρέχα γύρευε. Απαράδεκτη η sony-ericsson. Μακριά άλλη φορά. Ούτε αξεσουάρ έχουμε δει ακόμα ούτε update της προκοπής... Μακριά...

Link to comment
Share on other sites

geia sas katevasa to GameMagic S60 gia na paizo ta paixnidia prin ta valos to kin alla mou fnetai oti den leitourgei..apla mou vgazei ta paixnidia ston fakelo pou ta exo kano klik alla tipota den mporo na paikso kanena.ti ginete?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πρόβλημα που μου το είχε παρουσιάσει και το Κ 700 χωρίς να υπάρξει λύση.

Κάποιες φορές όταν υπάρχει εισερχόμενη κλήση ΔΕΝ χτυπάει το τηλέφωνο αλλά

λειτουργεί μόνο η δόνηση , με συνέπεια αν δεν είναι δίπλα σου να μην το ακούς.

Ξέρει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει και πως μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα.

Καμμία απάντηση υπάρχει ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...