Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

diladi axizei i anavathmisei i tha to xalasei poio poli? :p

An dn xrisimopoeis ton video recorder tou kinitou sixna tote axizei. se antitheti peripwsi kalitera na perimeneis

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μια ερώτηση. Έχω λάβει 5-6 mms με κείμενο και ενώ μου λένε ότι έχουν γράψει κάτι εγώ δεν βλέπω τπτ. Τα κείμενα στα mms δεν εμφανίζονται :( ?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν τον αριθμο βαζε το #31#.

Δηλαδη #31#6912345678

Σ΄ευχαριστω φιλε μου το ξερω και εγω αυτο..ο σκοπος ειναι να μην καθομαστε καθε φορα και να πληκτρολογουμε ολα αυτα τα συμβολα..να κανουμε την ζωη μας λιγο ποιο ευκολη..ετσι δεν ειναι?

D.T.A :)
Link to comment
Share on other sites

re paidia. na to paro to SE k750i i oxi?? apo tosa pou exo akousei sxetika me ta kollimata pou exei kai ta firmware kai olo auto to mperdema,paei na mou allaxei gnomi. ego meno kerkira kai den uparxei kai antiprosopeia tis SE edo.an thelo na tou kano anabathmisi.xreiazomai apantiseis. EUXARISTO :D
Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και εχασα πολλους ηχους που ειχε το κινητο απο το εργοστασιο. Ξερετε μηπως που θα τους βρω;;

 

Επισης λετε οι com να ειναι η αιτια που το κινητο και το pc να συνεργαζονται αψογα εκτος απο τον Sony Ericsson File Manager στο PC;; Εκει λεει μονιμα NON CONNECTED.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, μόλις διάβασα τα μηνύματα του Σαββατοκύριακου και είδα ότι κάποιοι συνεχίζουν και ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια.

Λοιπόν, για το k750i έχει φτιαχτεί ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ FAQ που απαντάει σε όλα αυτά και σε ακόμα περισσότερα.

Με την ευκαιρία, πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά γι' αυτό.

Επίσης, σε κάθε σελίδα, πάνω-πάνω και προς τα δεξιά γράφει Αναζήτηση σε αυτό το Θέμα. Use it...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και εχασα πολλους ηχους που ειχε το κινητο απο το εργοστασιο. Ξερετε μηπως που θα τους βρω;;

 

Επισης λετε οι com να ειναι η αιτια που το κινητο και το pc να συνεργαζονται αψογα εκτος απο τον Sony Ericsson File Manager στο PC;; Εκει λεει μονιμα NON CONNECTED.

 

 

Στο site της SonyEricsson υπαρχει το Fun&Dowloads. Απο εκει μπορεις να κατατεβασεις τους ηχους της SΕ που υπαρχουν για το κινητο.

Δεν σε χρεωνουν για τον ηχο αλλα πρεπει να το κανεις μεσω wap.( Επισης πρεπει να κανεις και εγγραφη , τιποτα το ιδιετερο ).

Λογικα αν κανεις αναβαθμιση του firmware στο κινητο απο το Internet θα πρεπει να σου βαλει τους εργοστασιακους ηηχους παλι μεσα ( δεν ειμαι σιγουρος , καποιος που εχει κανει αναβαθμιση ισως μπορει να σου πει )

Για το δευτερο δεν ξερω να σου πω , ισως να μην εχουν μπρει σωστα οι drivers ;

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψαξεις ελαχιστα στο φορουμ της ΣΕ εδω θα δεις οτι υπαρχει thread και του w800 και αναβαθμιση απο κ750 σε w800 ωστε να δεις τις διαφορες.

Sorry, sorry, sorry παιδιά τελικά το βρήκα τι thread για το W800 :sorry: :sorry: :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστω φιλε μου το ξερω και εγω αυτο..ο σκοπος ειναι να μην καθομαστε καθε φορα και να πληκτρολογουμε ολα αυτα τα συμβολα..να κανουμε την ζωη μας λιγο ποιο ευκολη..ετσι δεν ειναι?

 

Πας στο μενου, μετα στις ρυθμισεις, κανεις τρεις φορες αριστερα το joystick και πατας εκει που λεει Εμφ/Αποκρ Αριθμ.

υστερα, πατας αποκρυψη και εχεις αυτο που ζητας.

Link to comment
Share on other sites

patris -> Άμα γράφεις με μικρά ελληνικά πάει 70 χαρακτήρες ανα sms, οπότε κ στους 160 θα έχεις φτάσει τα 3 ;)

Αλλά αν έχεις απενεργοποιημένο το multi η όπως το λέει κ γράφει με κεφαλαία, είσαι κανονικά στα 160!! :)

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwthsh uparxei periptwsh na allazei prosopseis to k750i???pls apanthste giati einai epeigon!!!

Νομιζω ναι, κατι τετοιο ειχε πει ο SEMC Freak πιο παλια.. Να μη σε παρω και στο λαιμο μου παντως...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ναι, κατι τετοιο ειχε πει ο SEMC Freak πιο παλια.. Να μη σε παρω και στο λαιμο μου παντως...

pws mporoume na to eksakribosoume????o semc freak exw na ton dw kairo sto foroum!!mou to pathse amaksi to kinhto mou kai apo panw exei 5 gratzounies!!!! Eleos??

Link to comment
Share on other sites

pws mporoume na to eksakribosoume????o semc freak exw na ton dw kairo sto foroum!!mou to pathse amaksi to kinhto mou kai apo panw exei 5 gratzounies!!!! Eleos??

Στο πατησε αμαξι και εχει 5 γρατζουνιες;; Τυχερος μεσα στην ατυχια σου! Μπορεις να παρεις τηλεφωνο σε κανενα καταστημα (Γερμανος, Πλαισιο, οτιδηποτε) να ρωτησεις ή στην αντιπροσωπεια της SE, λεπτομερειες δε ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Στο πατησε αμαξι και εχει 5 γρατζουνιες;; Τυχερος μεσα στην ατυχια σου! Μπορεις να παρεις τηλεφωνο σε κανενα καταστημα (Γερμανος, Πλαισιο, οτιδηποτε) να ρωτησεις ή στην αντιπροσωπεια της SE, λεπτομερειες δε ξερω...

ok re file thanks!!nai mou to pathse kai den epa8e tpt eswterika mono ekswterika ekane autes tis gratzounies!!!kai apo pisw to plastiko ths camera ekane mia gratzounia kai efuge ligo to ashmi!!!Kata t' alla omws douleei apsoga!!

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwthsh uparxei periptwsh na allazei prosopseis to k750i???pls apanthste giati einai epeigon!!!
Είναι το πρώτο σοβαρό ατύχημα που καταγράφεται, και πέρασε με επιτυχία το crash test! Θα πάς σε ένα εξουσιοδοτημένο service της se οποιοδήποτε level, και θα σου αλλάξει ότι χρειάζεται.
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πρώτο σοβαρό ατύχημα που καταγράφεται, και πέρασε με επιτυχία το crash test! Θα πάς σε ένα εξουσιοδοτημένο service της se οποιοδήποτε level, και θα σου αλλάξει ότι χρειάζεται.

perito na sas pw oti to tzamaki ths o8onhs den xarazete para polu eukola!!!molis twra phra ena kleidi kai ebala kamposh dunamh kai ekane mia gratzounia!!mou fainete oti to tzamaki einai polu kalo!!!kai peripou poso 8a exei re paidia olh prosopsh????kamia 50arou eurw??

Link to comment
Share on other sites

patris -> Άμα γράφεις με μικρά ελληνικά πάει 70 χαρακτήρες ανα sms, οπότε κ στους 160 θα έχεις φτάσει τα 3 ;)

Αλλά αν έχεις απενεργοποιημένο το multi η όπως το λέει κ γράφει με κεφαλαία, είσαι κανονικά στα 160!! :)

 

Είμαι ένας νέος κάτοχος του K750i μπορείτε να με διαφωτίσετε στο παραπάνω που είπατε ? 1) τι πρέπει να κάνω για να μη χρεώνομαι παραπάνω από ένα μήνυμα τη κάθε φορά που στέλνω ? ή τουλάχιστον να το γνωρίζω ?

 

2) Αξίζει τηλεόραση από το Κ750ι ? μου είπαν από την ΤΙΜ ότι τους έβγαλαν κάτι προβλήματα τα κινητά της σειράς Κ700 και το ψάχνουν

 

3) Πως μπορώ να μετατρέψω αρχεία mpeg σε 3gp ή mp4 για να παίζουν στο κινητό μου ? Εν'ολίγοις πως μπορώ να φτιάξω screensaver ?

( Βρήκα παλιότερο ποστ που απαντά σε αυτό απλά δεν ξέρω αν μπορείς μετά να τα βάλεις σαν screen saver )

 

4) Η χρέωση για τηλεόραση στο κινητό είναι ανά μήνα 1 ευρώ ? ή ανά Kilobyte ? ή εφάπαξ ? ξέρει κανείς ? αξίζει τον κόπο ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη σκεφτομαι να το αγορασω απο ΤΙΜ ξερετε αν εχει πανω καποιο λογοτυπο της ΤΙΜ η γενικα αν υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο καποιος που επισης το χει παρει απο εκει εχει ξενερωσει?Γενικα εχει καινουργια παρτιδα τηλεφωνων και με προσφατο λογισμικο?

 

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!! Ο Γερμανός δεν το λέει αλλά με σύνδεση στην ΤΙΜ δεν ισχύουν τα πακέτα δωρεάν χρόνου για κλήσεις προς Q TELECOM

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwthsh uparxei periptwsh na allazei prosopseis to k750i???pls apanthste giati einai epeigon!!!

 

Aλλαζει ...αλλα πρεπει να το πας στην ΣΕ..γιατι δεν ειναι τοσο απλο οπως στα Νοκια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...