Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

egw efaga friki prox8es den 3ero ti eixe ginei...ksafnika anigo tin camera k paratiro to ena koumpi pou kanei zoom out d litourgouse katholou to alo litourgouse to in.... to patao to patao.... tpt .... e vgaino apo tin camera pao menu ksafnika vlepw d litourgei oute to 2-5-8-0 ta koumpia ta pe3ane sta kala kathoumena patao patao tpt...e to klino leww tha eftiaxe k sto pin pou mou zitaei arxizei apo 5 k d mporousa na mpw!!!!!! eleos d litourgouse to 5 e telos padon eftiaxe meta apo kana misaoro k douleyane ola ta koumpia pou fagane kolima mia xara ystera tin epomenh mera patao ta koumpia paly 2-5 klp k vlepw einai kolimena ksanapatao me tin 3h 3ekolisan kanane epafh.. tora d 3ero ti pezei exo r1a044 ola ok htane olo to kairo mono ayto to kako mou egine ala tora einai ola ok den exo provlima d pisteyo na htane k provlima firmware.. ti lete esys??? thelw na rotiso kai ti diafora exei apo mp3 se mp4.. xiroteri poiothta pio liga mb?? treli diafora sta mb h mikri diafora??? simferi na balo etsi ta mp3 moy? se mp4?? as mou pei kapios kai ayto to dvd to mobile pou tha to vro? kai pos to xirizomai einai eykolo ???
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

entaxei mporei na eimai gademeis...simera piga na paragilo tin karta mnimis apo to ebay ayti tin sandisk 512mb kai mou evgale item has ended ELEOSSS :( den exo katalabei omos to playstation mou kolaei me tis kartes mnimes tis stick pro duo??? mporo na tis sindeso sto playstation k na einai san memory card gia na kanw save?? d katalaba.... kati lei sandisk 512mb PSP kai kati grafei gia to playstation its better for ur playstation... as mou e3igisei kapoios...
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mία βοήθεια ρε παιδιά, έχω εγκαταστήσει τό suite κανονικά (win 2000) το τηλ το βλέπει το πρόγραμμα , οι φάκελλοι ανοίγουν αλλά δεν μπορώ να στείλω τίποτα ούτε με copy paste ούτε με ΄΄συρσιμο΄΄, καμιά ιδέα?

 

HELP :( :( :(

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάντως,δεν ξέρω τι λέτε όλοι εσείς,αλλά μέχρι στιγμής το κινητό μου λειτουργεί άψογα.Στην αρχή δεν τραβούσε βίντεο,αλλά επιλέγοντας "αποθήκευση στη μνήμη του τηλεφώνου",ξεκίνησε κανονικά και μπορώ να το αποθηκεύσω πιά ΚΑΙ στο ΜStick.

Εχω ακόμη την R1A και μέχρι στιγμής δεν βρίσκω σοβαρό λόγο να προβώ σε αναβάθμιση.

Είμαι εντυπωσιασμένος επίσης απο την απόδοση της μπαταρίας,η οποία με Cosmote,άγγιξε τις 4 μέρες με 1 ώρα ομιλία και πολλά sms και να φανταστείτε οτι ακόμη δεν έχει στρώσει (είμαι στη 2η φόρτιση και δεν έχω συνδέσει καθόλου το USB καλώδιο).

Τέλος δεν μπορώ παρά να εκθειάσω τις άψογες νυκτερινές λήψεις με τη βοήθεια του εκτυφλωτικού ενσωματωμένου φλάς.

Πρόκειται όντως για το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ... :)

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που νεταρει η φωτογραφια μεχρι την αποθηκευση μεσολαβει καποιος χρονος. ετσι οταν το θεμα κινειται δεν παιρνεις την ποζα που στοχευσες αλλα την κουνημενη. υπαρχει λυση?

 

Periklh, an de kanw la8os kai edw as me dior8wsei opoios gnwrizei kalutera to 8ema, autos o xronos pou anafereis exei na kanei me th taxuthta tou "kleistrou " ths fwtografikhs. De nomizw oti einai kati to opoio mporeis na ru8miseis esu. De gnwrizw mhpws mesw kapoias anaba8mishs mporei na dior8w8ei kati an ola ta "mhxanika merh" einai pshfiaka. Den to pisteuw omws oti ginetai.

 

Auto to "problhma" to antipetwpizoun kai pshfiakes mhxanes arketwn ekatodadwn eurw...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό πρόγραμμα ώστε να στέλνω-παίρνω SMS μέσω PC; Αρκεί ν' αναγνωρίζει ελληνικά, long και 160 χαρακτήρες.
Link to comment
Share on other sites

@Tthawth: Για τη μπαταρια, αφου ειδα οτι δεν εχει παρουσιαστει σε κανεναν αυτο που συμβαινει σε μενα, θα παω σημερα κιολας στο Γερμανο να το κοιταξουν. Λες ετσι να μπορει να χαρακτηριστει η συσκευη ελαττωματικη και να ζητησω αντικατασταση;; Αυτο σκεφτομαι να κανω.. Συμφωνω για το κουμπι reset που λες οτι θα επρεπε να υπαρχει στο κινητο! Θα ηταν βολικο :D

Οσο για το bluetooth, σε μενα γινεται ανανεωση αν πας: Οι "Συσκευες μου" --> Νεα συσκευη, στο μηνυμα που εμφανιζεται πατας ΟΚ και μετα αρχιζει να ψαχνει...

 

@chryant: Πολυ ευθικτος εισαι..! Εσυ καταλαβες οτι σε ειρωνευτηκα;;; Απο που κι ως που; Πρωτα να διαβαζεις καλα τα μηνυματα και μετα να θιγεσαι (χωρις λογο), ειναι καλυτερο.. Κ επειδη ειχες μια λογομαχια με ενα αλλο μελος δε σημαινει οτι ολοι σε ειρωνευονται!!! Ελεος!! Για να σου απαντησω, το μονο που εκανα ηταν οτι αυτοσαρκαστηκα....

 

@pericles: Η μονη λυση που μπορω να σκεφτω ειναι να κρατας σταθερο το κινητο για λιγο πιο μετα αφοτου τραβηξεις τη φωτογραφια...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το forum.

 

Μηπως είχε κανείς σας προβλημα στην εγκατάσταση του pc suite γιατι εμένα κάθε φορά που φτάνει στο τέλος της η εγκατασταση μου βγαζει ενα λάθος assembly και ακυρώνει την εγκατάσταση. Είχε κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα κι αν ναι μήπως ξέρετε τη λύση του;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

 

Κώστας

Just me...
Link to comment
Share on other sites

Ενα review που έκανε κάποιος για την ποιότητα των φωτογραφιών σε διάφορα firmwares, συμπεριλαμβανομένου και του w800. http://www.kingmobilephone.com/Unlock/Sony%20Ericsson/Review_Sony%20Ericsson%20W800%20W800i.htm
Link to comment
Share on other sites

Χτες το πήρα και εγώ απο Γερμανο με την εκδοση R1J002.

 

1)Οπως προαναφερθηκε και σε αλλους ουτε εμενα κραταει στη μνημη τις συντομευσεις.

 

2)Επειδη εχω επαφες και με Αγγλικους και με Ελληνικους χαρακτηρες καθε φορα πρεπει να παταω παρατεταμενα το # για να μου πηγαινει στο abc?Γιατι αντε το κανω μια φορα αλλα μολις το κλεισεις και το ξανανοιξεις θελει παλι το ιδιο.

 

3)Γιατι αλλαξανε το μενο επιλογων στις κλησεις?Στο Τ65 σου εδινε τη δυνατοτητα για ΚΑΘΕ κληση που εκανες αν θελεις να εμφανιζεται η οχι ο αριθμος σου χωρις να χρεαζεται να βαζεις τα *31# η #31# καθε φορα που θελεις να καλεσεις καποιον.

 

Αν ρε παιδια μπορει να βοηθησει καποιος για τα παραπανω θεματακια θα του ειμαι υποχρεος.

Παντως μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα κολλημα ουτε προβλημα αλλο με το τηλεφωνο συμπεριφερεται αψογα.

Link to comment
Share on other sites

Periklh, an de kanw la8os kai edw as me dior8wsei opoios gnwrizei kalutera to 8ema, autos o xronos pou anafereis exei na kanei me th taxuthta tou "kleistrou " ths fwtografikhs. De nomizw oti einai kati to opoio mporeis na ru8miseis esu. De gnwrizw mhpws mesw kapoias anaba8mishs mporei na dior8w8ei kati an ola ta "mhxanika merh" einai pshfiaka. Den to pisteuw omws oti ginetai.

 

Auto to "problhma" to antipetwpizoun kai pshfiakes mhxanes arketwn ekatodadwn eurw...

Πολύ σωστά το θέτεις φίλε aim! Είναι το περίφημο "shutter release lag" χαρακτηριστικό των ψηφιακών φωτογραφικών.Δηλαδή πατάς το κλείστρο μεχρι κάτω( αφού πρώτα

πατήσεις΄μέχρι τη μέση και εστιάσεις) και η μηχανή τραβά τη φωτογραφία λίγο αργότερα.Στις ακριβές σύγχρονες ψηφιακές αυτή η καθυστέρηση (που ήταν το σημαντικότερο μειονέκτημα των ψηφιακών) έχει πρακτικά μηδενιστεί.Μην

περιμένουμε όμως κάτι τέτοιο σε ένα τηλέφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, s.o.s. Γρήγορη απάντηση.(φεύγω ταξίδι σε 2 ώρες) Κατέβασα κάποια παιχνίδια απο τον φίλο ραν ταν πλαν. Δεν θυμάμαι 1ον, πως τα μετατρέπουμε απο τον ζίπ φάκελο και δεύτερον, βλέπωντας τους φακέλους της μέμορυ στίκ, δεν λέει πουθενά για παιχνίδια. Που θα τα βάλω λοιπόν; Σε ποιον φάκελο;(ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ που έχει ειναι... video, audio, image, other, theme, webpage)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω μια απορία: Όταν κάποιος στέλνει ένα αρχείο με bt πως ξέρω ποιός είναι? :confused: Χθες βρισκόμουν σε καφετέρια και μου στείλανε ένα αρχείο. Το έλαβα κανονικά. Όταν όμως πήγα να στείλω εγώ βρήκα 6-7 συσκεύες με ενεργοιποιημένο bt με αποτέλεσμα να μην ξέρω ποιός είναι που μου το έστειλε :cry: . Πού μπορώ να δω ποιός έστειλε το αρχείο? Όταν το λαμβάνω λέει αν θέλω να λάβω το Χ αρχείο χωρίς να λέει από που? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά το θέτεις φίλε aim! Είναι το περίφημο "shutter release lag" χαρακτηριστικό των ψηφιακών φωτογραφικών.Δηλαδή πατάς το κλείστρο μεχρι κάτω( αφού πρώτα

πατήσεις΄μέχρι τη μέση και εστιάσεις) και η μηχανή τραβά τη φωτογραφία λίγο αργότερα.Στις ακριβές σύγχρονες ψηφιακές αυτή η καθυστέρηση (που ήταν το σημαντικότερο μειονέκτημα των ψηφιακών) έχει πρακτικά μηδενιστεί.Μην

περιμένουμε όμως κάτι τέτοιο σε ένα τηλέφωνο!

Συμφωνώ απόλυτα. Επίσης, ρόλο παίζει και η ταχύτητα της κάρτας που αποθηκεύεται η φωτογραφία. Μιας και μιλάμε για Sony, το απλό MS είναι πιο αργό από το Pro, το οποίο με τη σειρά του είναι πιο αργό από το Ultra (Sandisk) ή High Speed (Sony).

Τώρα, όσον αφορά το k750i, δεν είμαι σίγουρος αν η απλή Duo είναι πιο αργή από την Duo Pro. Αν είναι, τότε χρησιμοποιώντας Duo Pro θα έχουμε μικρότερο shutter lag.

Πάντως, πραγματικά έχει μειωθεί αρκετά αυτό το πρόβλημα. Έχει σχεδόν εξαληφθεί. Πήρα μια MS Pro Ultra του 1GB για την Sony W5 που έχω και πλέον, μέχρι στιγμής, δε φαίνεται να υφισταται κανένα lag. Μπορεί να υπάρχει, αλλά εγώ δε μπορώ να το δω πια. Μήπως γέρασα... :)

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, s.o.s. Γρήγορη απάντηση.(φεύγω ταξίδι σε 2 ώρες) Κατέβασα κάποια παιχνίδια απο τον φίλο ραν ταν πλαν. Δεν θυμάμαι 1ον, πως τα μετατρέπουμε απο τον ζίπ φάκελο και δεύτερον, βλέπωντας τους φακέλους της μέμορυ στίκ, δεν λέει πουθενά για παιχνίδια. Που θα τα βάλω λοιπόν; Σε ποιον φάκελο;(ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ που έχει ειναι... video, audio, image, other, theme, webpage)

 

1.Το κανεις απλα rename σε *.jar απο zip που ειναι. ;)

2. Αν το βαζεις νε bluetooth το κανεις απλα drug & drop και το βαζει αυτο εκει που πρεπει. :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, s.o.s. Γρήγορη απάντηση.(φεύγω ταξίδι σε 2 ώρες) Κατέβασα κάποια παιχνίδια απο τον φίλο ραν ταν πλαν. Δεν θυμάμαι 1ον, πως τα μετατρέπουμε απο τον ζίπ φάκελο και δεύτερον, βλέπωντας τους φακέλους της μέμορυ στίκ, δεν λέει πουθενά για παιχνίδια. Που θα τα βάλω λοιπόν; Σε ποιον φάκελο;(ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ που έχει ειναι... video, audio, image, other, theme, webpage)

Για περισσότερα δες το FAQ και συγκερκιμένα τα σημεία 28 και 29.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Επίσης, ρόλο παίζει και η ταχύτητα της κάρτας που αποθηκεύεται η φωτογραφία. Μιας και μιλάμε για Sony, το απλό MS είναι πιο αργό από το Pro, το οποίο με τη σειρά του είναι πιο αργό από το Ultra (Sandisk) ή High Speed (Sony).

Τώρα, όσον αφορά το k750i, δεν είμαι σίγουρος αν η απλή Duo είναι πιο αργή από την Duo Pro. Αν είναι, τότε χρησιμοποιώντας Duo Pro θα έχουμε μικρότερο shutter lag.

Πάντως, πραγματικά έχει μειωθεί αρκετά αυτό το πρόβλημα. Έχει σχεδόν εξαληφθεί. Πήρα μια MS Pro Ultra του 1GB για την Sony W5 που έχω και πλέον, μέχρι στιγμής, δε φαίνεται να υφισταται κανένα lag. Μπορεί να υπάρχει, αλλά εγώ δε μπορώ να το δω πια. Μήπως γέρασα... :)

 

;)

Πράγματι, η καθυστέρηση οφείλεται στο memory stick. Δεν το ήξερα αυτό. Δοκίμασα απο το options να αποθηκεύονται οι φωτογραφίες στη μνήμη του τηλεφώνου, και δεν υπήρχε καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Επίσης, ρόλο παίζει και η ταχύτητα της κάρτας που αποθηκεύεται η φωτογραφία. Μιας και μιλάμε για Sony, το απλό MS είναι πιο αργό από το Pro, το οποίο με τη σειρά του είναι πιο αργό από το Ultra (Sandisk) ή High Speed (Sony).

Τώρα, όσον αφορά το k750i, δεν είμαι σίγουρος αν η απλή Duo είναι πιο αργή από την Duo Pro. Αν είναι, τότε χρησιμοποιώντας Duo Pro θα έχουμε μικρότερο shutter lag.

Πάντως, πραγματικά έχει μειωθεί αρκετά αυτό το πρόβλημα. Έχει σχεδόν εξαληφθεί. Πήρα μια MS Pro Ultra του 1GB για την Sony W5 που έχω και πλέον, μέχρι στιγμής, δε φαίνεται να υφισταται κανένα lag. Μπορεί να υπάρχει, αλλά εγώ δε μπορώ να το δω πια. Μήπως γέρασα... :)

 

;)

Η καθυστέρηση εγγραφής στην κάρτα μνήμης είναι ένα άλλο επιπλέον "lag".

Πραγματικα στις τελευταίες SONY (έχω την P200) το Shutter Lag είναι μερικά δέκατα του δευτερολέπτου.Για βγάλε όμως μερικές φωτο της οθόνης της τηλεόρασης

(για κινούμενα γρήγορα θέματα) και τότε μάλλον θα δεις στις φωτο άλλα

από εκείνα που περίμενες...

Link to comment
Share on other sites

1.Το κανεις απλα rename σε *.jar απο zip που ειναι. ;)

2. Αν το βαζεις νε bluetooth το κανεις απλα drug & drop και το βαζει αυτο εκει που πρεπει. :D

1.πχ το παιχνίδι 3DPool.jar μόλις πατάω επάνω του, το παράθυρο jar ειναι παντελώς άδειο. :wacko:

2. Τα παιρνάω απευθείας απο το pc στην κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, s.o.s. Γρήγορη απάντηση.(φεύγω ταξίδι σε 2 ώρες) Κατέβασα κάποια παιχνίδια απο τον φίλο ραν ταν πλαν. Δεν θυμάμαι 1ον, πως τα μετατρέπουμε απο τον ζίπ φάκελο και δεύτερον, βλέπωντας τους φακέλους της μέμορυ στίκ, δεν λέει πουθενά για παιχνίδια. Που θα τα βάλω λοιπόν; Σε ποιον φάκελο;(ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ που έχει ειναι... video, audio, image, other, theme, webpage)

 

SakisPlayer, άνοιξε το .zip file (unzip) και μέσα περιέχει ενα .jar file. Drag & Drop στην κάρτα μέσα στον φάκελο other.

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήταν εύκολο βρε παιδιά. Μόλις άνοιγα τον φάκελο zip, αυτό που εμφανιζόταν μέσα, το έστελνα αυτούσιο στην καρτούλα στα other. Kατόπιν όταν έβαλα την κάρτα στο κινητό, μετακίνησα τα αρχεία στα παιχνίδια. Μάλιστα η μετακίνηση για την ακρίβεια έγινε απο το ίδιο το κινητό, στα παιχνίδια!!!! Ευχαριστώ πάντως και σόρυ.

Φεύγω. Καλές διακοπές σε μένα και σε εσάς. :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Mία βοήθεια ρε παιδιά, έχω εγκαταστήσει τό suite κανονικά (win 2000) το τηλ το βλέπει το πρόγραμμα , οι φάκελλοι ανοίγουν αλλά δεν μπορώ να στείλω τίποτα ούτε με copy paste ούτε με ΄΄συρσιμο΄΄, καμιά ιδέα?

 

PLEASE HELP ME!!!!!!!! :rolleyes:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

1.πχ το παιχνίδι 3DPool.jar μόλις πατάω επάνω του, το παράθυρο jar ειναι παντελώς άδειο. :wacko:

2. Τα παιρνάω απευθείας απο το pc στην κάρτα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=76910

Ερώτηση #28 και #29.

καλό ταξίδι :)

 

edit:

@gkandir: sorry, τώρα είδα το post σου (πώς το λένε εκείνο με το λίθο και τον αναμάρτητο; :) )

 

κι άλλο edit:

..........2)Επειδη εχω επαφες και με Αγγλικους και με Ελληνικους χαρακτηρες καθε φορα πρεπει να παταω παρατεταμενα το # για να μου πηγαινει στο abc?Γιατι αντε το κανω μια φορα αλλα μολις το κλεισεις και το ξανανοιξεις θελει παλι το ιδιο.......

Κι εγώ είχα αυτό τοι θέμα, το αντιμετωπίζω έτσι: Γλώσσα μόνιμα στα ελληνικά (οι ελληνικές επαφές μου είναι περισσότερες). Για να βρώ μια αγγλική, χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο: από την αναμονή, με παρατεταμένο πάτημα του 1 σε πάει στο αγγλικό Α, με του 3 σε πάει στο D κλπ. Επειδή οι αγγλικές μου είναι σχετικά λίγες, βολεύομαι έτσι σε συνδυασμό με λίγο πάνω-κάτω.

Link to comment
Share on other sites

@Tthawth: Για τη μπαταρια, αφου ειδα οτι δεν εχει παρουσιαστει σε κανεναν αυτο που συμβαινει σε μενα, θα παω σημερα κιολας στο Γερμανο να το κοιταξουν. Λες ετσι να μπορει να χαρακτηριστει η συσκευη ελαττωματικη και να ζητησω αντικατασταση;; Αυτο σκεφτομαι να κανω.. Συμφωνω για το κουμπι reset που λες οτι θα επρεπε να υπαρχει στο κινητο! Θα ηταν βολικο :D

Οσο για το bluetooth, σε μενα γινεται ανανεωση αν πας: Οι "Συσκευες μου" --> Νεα συσκευη, στο μηνυμα που εμφανιζεται πατας ΟΚ και μετα αρχιζει να ψαχνει...

 

@chryant: Πολυ ευθικτος εισαι..! Εσυ καταλαβες οτι σε ειρωνευτηκα;;; Απο που κι ως που; Πρωτα να διαβαζεις καλα τα μηνυματα και μετα να θιγεσαι (χωρις λογο), ειναι καλυτερο.. Κ επειδη ειχες μια λογομαχια με ενα αλλο μελος δε σημαινει οτι ολοι σε ειρωνευονται!!! Ελεος!! Για να σου απαντησω, το μονο που εκανα ηταν οτι αυτοσαρκαστηκα....

 

@pericles: Η μονη λυση που μπορω να σκεφτω ειναι να κρατας σταθερο το κινητο για λιγο πιο μετα αφοτου τραβηξεις τη φωτογραφια...

 

Dn viskw tn logo na autosarkasteis eis varos m egw ekana mia apli erwtisi telospantwn

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...