Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο εχει πολυ ψωμι πραγματικα να ελεγχεις διαφορες εφαρμογες με ΒΤ και καλο θα ηταν να το αναλυσουμε λιγο...φυσικα ενδιαφερει πολλους...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα μια διάφανη θήκη, μπορείς να μου πεις από που την πήρες? Υπάρχει κάποιο link ή φωτογραφία για να τη δω?

file h 8hkh einai diafanes kai apo ta plagia kleinei me frermouar!!!dustuxws file den exw kapoia foto na sth deiksw!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τί διαφορά έχει το Κ750i με το K750; Ή μήπως είναι το ίδιο;

απότι έχει ξαναγράψει ένας φίλος είναι η διαφορά Ευρώπης με την Αμερική;υπόλοιπο κόσμο πάντος κάτι από αυτό :D

Link to comment
Share on other sites

απότι έχει ξαναγράψει ένας φίλος είναι η διαφορά Ευρώπης με την Αμερική;υπόλοιπο κόσμο πάντος κάτι από αυτό :D

file nomizw sthn amerikh legete k750c an den kanw la8os!!as me dior8wsei kapoios an lew kati la8os!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τί διαφορά έχει το Κ750i με το K750; Ή μήπως είναι το ίδιο;

Δεν υπάρχει σκέτο K750

Κυκλοφορούν οι εκδόσεις K750c, K750a και K750i που είναι οι εκδόσεις για την Κίνα, την Λατινική Αμερική και τον υπόλοιπο κόσμο αντίστοιχα.

Και πέρα από κάποιες ιδιαιτερότηες των συγκεκριμένων αγορών που εξυπηρετούν οι εν λόγω εκδόσεις, δεν υπάρχει άλλη διαφορά στις προδιαγραφές.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

@sakisplayer

 

Eixa postarei pio palia oti kati ligotero apo 200 minimata xwraei, kai pros to paron etsi prepei na einai mias kai eimai sta 146 kai proxoraw :)

Σε ευχαριστώ. Επιτέλους και μια απάντηση σε αυτό το θέμα. ;)
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο TinaChriss! Ωραία συλλογή. Σε ευχαριστούμε που τα μοιράζεσαι μαζί μας !

Μια παράκληση μόνο. Είναι δυνατόν να ανέβουνε κάπου όλα μαζί σαν zip ή rar έτσι ώστε να τα καταβάσουμε όλα μαζί ?

Να'σαι καλά, χαίρομαι που σας αρέσουν :D Όσο για το δεύτερο, πρώτον δεν τα κρατώ όλα τα αρχεία στον υπολογιστή μου και δεύτερον μιλάμε για πολλά ΜΒ και ο pathfinder επιτρέπει μέχρι 1 ΜΒ ανέβασμα, τη φορά :(

πολυ καλο το theme !!!!! αν εισαι εσυ στη φωτο χεχεχεχχε pm me !!
domal, λυπάμαι έχασες ... δεν είμαι εγώ στη φωτό. Είναι καλλιτεχνικές φωτογραφίες από σπουδαίους φωτογράφους κι έφαγα πολλές ώρες για να βγει "καλλιτεχνικό" το θέμα και όχι π@ρν@ :X χε,χε

Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε :D :D :D

 

Υ.Γ. Πρόσθεσα και ringtones στο briefcase (πολλά είναι του crazyfrog) :p :p

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

tina γιατί δεν ανεβάζεις τα θεματάκια σου στα εξειδικευμένα site πχ σαν το http://www.zedge.no ώστε να έχουμε κι ένα preview και να μην τα κατεβαζουμε στην τύχη

 

ακυρο,ειδα οτι μερικα τα εχεις ανεβασει κι εκει :O

Link to comment
Share on other sites

tina γιατί δεν ανεβάζεις τα θεματάκια σου στα εξειδικευμένα site πχ σαν το http://www.zedge.no ώστε να έχουμε κι ένα preview και να μην τα κατεβαζουμε στην τύχη

 

To zedge και τα υπόλοιπα έχουν πάρα πολλά θέματα και χάνεις πάρα πολλή ώρα για να τα ψάξεις όλα. Γι αυτό το λόγο έχω βάλει τα καλλύτερα στα briefcases ώστε να μη χάνετε χρόνο για να τα ψάχνετε.

Όταν θέλω να δω ένα θέμα, αντί να πατήσω save πατάω open και ανοίγει με τον theme creator. Aν τώρα είναι καλό, πατάω από κει save και το κρατάω. Δηλαδή ώση ώρα χρειάζεσαι να δεις ένα preview, τόση κάνεις να δεις το θέμα από τον creator και να το σώσεις ;)

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η αναπαραγωγή mp3 στο κινητό αυτό, είναι ικανοποιητική; Παίζει δυνατά; Για να ακούσεις mp3 χρειάζονται τα ακουστικά; Όχι ε;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

1) Πόση ώρα βίντεο τραβάει;

2) Εάν μπορώ να δημιουργώ φακέλους και να βάζω ότι αρχείο θέλω μέσα;

3) Εάν μπορώ να μεταονομάζω ένα αρχείο πχ 1.jpeg σε 1.mp3;

4) H ποιότητα των φωτογραφιών είναι σαν του Nokia 6600 ή καλύτερη (πλησιάζει την ποιότητα film);

5) Σε φως δωματίου τη νύχτα η ποιότητα της φωτογραφίας θα είναι κάτι σαν Nokia 6600;

6) Ποιο(α) forma χρησιμοποιεί για το βίντεο;

7) Το πρόγραμμα φωτογραφίας έχει εφέ και πλαίσια;

8) Υποστηρίζει real tones;

9) Είναι 3G;

Ξέρει κανείς πώς βάζω υπογραφή; :p
Link to comment
Share on other sites

1) Πόση ώρα βίντεο τραβάει;

2) Εάν μπορώ να δημιουργώ φακέλους και να βάζω ότι αρχείο θέλω μέσα;

3) Εάν μπορώ να μεταονομάζω ένα αρχείο πχ 1.jpeg σε 1.mp3;

4) H ποιότητα των φωτογραφιών είναι σαν του Nokia 6600 ή καλύτερη (πλησιάζει την ποιότητα film);

5) Σε φως δωματίου τη νύχτα η ποιότητα της φωτογραφίας θα είναι κάτι σαν Nokia 6600;

6) Ποιο(α) forma χρησιμοποιεί για το βίντεο;

7) Το πρόγραμμα φωτογραφίας έχει εφέ και πλαίσια;

8) Υποστηρίζει real tones;

9) Είναι 3G;

 

4)τη forma nike.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το βίντεό του, τί ποιότητας είναι;

 

Αν θέλετε απαντήστε και στην προηγούμενή μου ερώτηση:

Παιδιά η αναπαραγωγή mp3 στο κινητό αυτό, είναι ικανοποιητική; Παίζει δυνατά; Για να ακούσεις mp3 χρειάζονται τα ακουστικά; Όχι ε;
Ευχαριστώ πάρα πολύ :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πηρα εχτε το κινητο και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν εξαιρεσεις οτι στην online αναβαθμιση κολησε :mad: και δεν ανοιγε και χρειαστηκε να κανω ανακτηση.ευτυχως ολα καλα :D

Βγηκε η καινουργια εκδοση του theme creator 1.8

http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/multimedia/p_multimedia.jsp

Link to comment
Share on other sites

2) να φτιαξεις φακελους ναι αλλα νομιζω οτι δεν μπορεις να βαλεις οτι αρχεια θες

δεν ειμαι σιγουρος

3)μετονομασια μπορεις να κανεις αλλα οχι και τις καταληξεις

7)η camera εχει και πλαισια και εφε!και ειναι παρα πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που άκουσα από τα ακουστηκά κάποια κομματάκια που είχα μεταφέρει.. (Δεν δοκίμασα το radio του..)

Εκπλάγει ιδίως πάνω στο moto Μέσα από πιέσεις κ αέριδες :P

Κ όταν χρειάστηκε να τηλεφωνήσω άκουγα κ με άκουγαν πολύ καλά :)

 

Όσο για την ποιότητα.. για κινητό, καλό είναι :P στα 176χ144 1,30' γύρω στα 900Kb ( Κ το zoom του σε on the fly, επίσης σβέλτο!!)

Link to comment
Share on other sites

Paidia agorasa kai egw to peri ou o logos kinito..Peite mou oti paizei mp3 ixous san ringtones kai san sms tone...Mi mou peite oti de ginete giati prospathw oli ti mera kai de ton anagnwrizei ton ixo san mp3
mess with the best die like the rest
Link to comment
Share on other sites

γίνεται κ με πολύ απλό τρόπο.. use as -> ringtone...

κ μιλάμε για δικά μου mp3

Αν από κάποιες άλλες πηγες έχουν κάποιον τύπο φραγής, είναι μια άλλη ιστορία :/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τιμή του Κ750;ακόμα 380;ξέρει κάνεις αν θα πέσει η τιμή του σύντομα;γιατί τα κάνει αυτά η μαμά SE...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί θέλει να βάλει και κανένα € στην τσέπη :P, είναι ακόμα καινούργιο κινητό και δεν πιστεύω να πέσει σύντομα ή εκτός και βγάλει πρόωρα κανένα άλλο κινητό συνέχεια του k750 και πέσει.
Ξέρει κανείς πώς βάζω υπογραφή; :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...