Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia phre enas filos mou to k750 kai to kin exei provlima kathe fora pou to afhneis axrhsimopoihto kai arxizei kai deixnei tn ora meta po ligo kolaei kai dn kanei tpt kai deixnei sunexeia mia statheri ora kai oti kai na pathseis dn xekolaei !! ti ftaiei? ti na tou po na kanei?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@tasosvel

 

Opws exei anaferthei arketes fore, prokeitai gia koino provlima pou exoun oi siskeves me tin ekdosi logismikou RIA044. Pes tou na katevasei tin neoteri ekdosi logismikou apo to net i na to paei sto service

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

........i mean pos mporo na apothikeuso themes sto memory stick ?

Όταν συνδέεις το τφ με το pc, σου δείχνει το "SE File Manager" που αφορά μόνο τη μνήμη του κινητού. Αν όμως κοιτάξεις, στο "My computer" έχει εμφανίσει ξεχωριστά και ένα "removable disk". Αυτό είναι το memory stick.

Link to comment
Share on other sites

Δϊνουν εναν Lexmark Z515 . μεγειές μου :Ρ

 

Το αγορασες με καποιο προγραμμα ή σκετη συσκευη?Ποσο κοστισε?

 

Και μια ερωτηση προς ολους:

Εχει τη δυνατοτητα να βαλεις ενα MP3 σαν ηχο μηνυματος?

Link to comment
Share on other sites

Tafkappa σ'ευχαριστω ρε φιλε,εψαχνα ολη μερα στο ιντερνετ να βρω ποιοσ εκτυπωτης ειναι,την προσφωρα την ακουσα τυχαια στο ραδιο. ;) aitoum δεν το εχω παρει ακομα.πηγα πριν λιγο στο καταστημα της cosmote να το παρω και δεν εχουν ιδεα για την προσφωρα ακομα.βγαλαν διαφημηση στο ραδιο και το προσοπικο τους ακομα δεν το εχουνε ενημερωσει.α ρε ελλαδαρα,οτι μα****α θες σαυτο το κρατος θα τη δεις :fool: .εκτος αν εκανα λαθος και η προσφορα ειναι για αλλη εταιρια και δεν ακουσα καλα,αν και δεν νομιζω.

 

 

Η προσφορά τρέχει -για όσους μένουν Θεσσαλονίκη- στο κατάστημα ΟΤΕ στο κέντρο (Καρόλου Ντιλ). Πρώτα είχα πάει εκεί, με ενημέρωσαν γι' αυτό αλλά δεν τον είχαν ετοιμοπαράδοτο και έτσι γύρησα σε αλλα 2 καταστήματα cosmote να δω αν τον εχούν. Αυτοί δεν ήξεραν τίποτα :) Δεν είχαν ενημερωθεί προφανός ακόμα.

 

Τώρα φαντάζομαι ότι θα βγεί και σε όλα τα καταστήματα της cosmote... κάποια στηγμή

 

.......αυτή η προσφορα ισχύει για Cosmote και μόνο απο καταστήματα της Cosmote, τουλάχιστον μέχρι στιγμής. Αν κάποιοι δεν έχουν πάρει το κινητό καλό θα ήταν να το κοιτάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ενδιαφέρεται για το κ750i και μου είπε το εξής κουλό.

Του είπαν από το κατάστημα στο οποίο αναφέρθηκε, οτί δεν τραβάει video με ήχο!

Μόνο χωρίς ήχο.

Μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο ;Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έχει ήδη αγοράσει το τηλέφωνο ; Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ενδιαφέρεται για το κ750i και μου είπε το εξής κουλό.

Του είπαν από το κατάστημα στο οποίο αναφέρθηκε, οτί δεν τραβάει video με ήχο!

Μόνο χωρίς ήχο.

Μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο ;Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έχει ήδη αγοράσει το τηλέφωνο ; Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

ΕΧΕΙ ήχο ! Μόλις το έκανα check :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ενδιαφέρεται για το κ750i και μου είπε το εξής κουλό.

Του είπαν από το κατάστημα στο οποίο αναφέρθηκε, οτί δεν τραβάει video με ήχο!

Μόνο χωρίς ήχο.

Μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο ;Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έχει ήδη αγοράσει το τηλέφωνο ; Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

 

LOLLLLL!!!!!! :lol:

Ελεος πια με τους ασχετους υπαλληλους.... :mad:

Φιλε μου, ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΧYΕΙ!!!!!! :!:

Live and let live...
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ενδιαφέρεται για το κ750i και μου είπε το εξής κουλό.

Του είπαν από το κατάστημα στο οποίο αναφέρθηκε, οτί δεν τραβάει video με ήχο!

Μόνο χωρίς ήχο.

Μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο ;Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έχει ήδη αγοράσει το τηλέφωνο ; Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

 

...έπεσε σε φωστήρα να του πεις! :rolleyes:

 

Σαφώς κ τραβά video με ήχο... :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν σε καλουν πατωντας το "C" δεν σταματαει ο ηχος, τι γινεται??

Η λειτουργία μετακόμισε. Διαβάζουμε και κανένα manual :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχασα το Nokia 6680 και σκεφτομαι για αυτο τη τηλεφωνο...Η οθονη του ποσο πιο μικρη ειναι αραγε ????Δεδομενα που εχω στο pc με το Nokia pc suite υπαρχει τροπος να τα περασω στο SE ???? Ευχαριστω. :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

egw exo ftasei 222 sms simera ala apo prox8es otan eixa 212 mou evgaze full mnimi k den edina simasia kai sinexize lool tora tha dw ti tha pextei an mou kolisi opos sto k700i tha mamiso mou eixe kolisi h mnimi palia twn sms sta 99% k d mporousa na paro panw apo 1 sms eprepe na sviso to 1 pou eixa gia na paro alo htane provlima logismikou ekana update k eixa figei mi ginei kamia mlkia eyxomai.... :D :D
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τί διαφορά έχει το Κ750i με το K750; Ή μήπως είναι το ίδιο;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

@tasosvel

 

Opws exei anaferthei arketes fore, prokeitai gia koino provlima pou exoun oi siskeves me tin ekdosi logismikou RIA044. Pes tou na katevasei tin neoteri ekdosi logismikou apo to net i na to paei sto service

 

 

Εγω, παντως, που εχω την εκδοση λογισμικου R1A044 δεν εχω συναντησει καποιο παρομοιο προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία μετακόμισε. Διαβάζουμε και κανένα manual :mad: :mad:

Βρε kokoretsi, ας του απαντούσες. Πιο λίγα θα έγραφες.Το manual ελάχιστοι το διαβάζουμε. Η απάντηση είναι με τα πλαινά κουμπάκια της έντασης.

Link to comment
Share on other sites

paides exw ena P910i kainoyrgio...exei doylepsei 3 wres ... to allazw me k750

se idia katastasi (athikto)

...psinetai kaneis? :rolleyes:

 

 

Παίδες έχω το P910i καινούργιο...έχει δουλέψει 4 ώρες ... θέλω να το αλλάξω γιατί είναι ...παντόφλα... το αλλάζω με κ750 σε ίδια κατάσταση (άθικτο)

 

...ψήνεται κανείς?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει προγραμμα που κανει το se k750i remote control? Παρακαλω απαντηστε μου!!

Οχι δεν υπάρχει και δεν πρόκειται να βγεί γιατί δεν το υποστηρίζει η συσκευή. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να χρησιμοποιήσεις κάποια hids που υπάρχουν για να ελέγχεις διάφορα προγράμματα στο pc.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...