Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλεξ σίγουρα υπάρχει κόσμος που περιμένει το επόμενο OnePlus για να το αγοράσει.

Όπως σε κάθε μάρκα έτσι και εδώ υπάρχουν.

Προσπαθώ να δω πως τα 750€ που αναφέρθηκαν είναι μια τιμή για να κερδίσει νέους πελάτες η εταιρεία.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όπως περιμένει η Samsung και η Huawei να σκάσουν 2 και 2,5 χιλιάρικα για τα αναδιπλούμενα. Όλα έχουν το κοινό τους.

 

Όσο για τα 750 ευρώ η δολλάρια, νομίζω, σύμφωνα με τις φήμες πάντα, ότι αναφέρονται στο 5G μοντέλο, που λογικά δεν ενδιαφέρει κανέναν προς το παρον. Τουλάχιστον στην χώρα μας. Εάν κοστίζουν τόσο και τα απλά Pro, ναι υπάρχει θέμα.

 

Το ότι σε κάποιους από εμάς δεν μας ενδιαφέρουν χαρακτηριστικά όπως η ασύρματη φόρτιση, που κάποιοι το έχουν κάνει καραμέλα και ταυτόχρονα δεν έχουν κάποιο επιχείρημα για τα ποια είναι τα οφέλη της έναντι της ενσύρματης γρηγόρης φόρτισης (που δεν έχει κανένα) η της αδιαβροχοποιησης ίσως, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να ανεβάσει τιμές λόγω άλλων χαρακτηριστικών που προσθέτει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσο για τα 750 ευρώ η δολλάρια, νομίζω, σύμφωνα με τις φήμες πάντα, ότι αναφέρονται στο 5G μοντέλο, που λογικά δεν ενδιαφέρει κανέναν προς το παρον. Τουλάχιστον στην χώρα μας. Εάν κοστίζουν τόσο και τα απλά Pro, ναι υπάρχει θέμα..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό ουσιαστικά έγραψα ότι αν κοστίζει το απλό pro 750€ μάλλον δεν έχει ανάγκη νέων πελατών.

Τώρα αν είναι θέμα ή όχι θα δείξει.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

 

Ούτε και για τα stereo ηχεία με ενδιαφέρουν.(Άσχετα που θα το φάω στη μούρη κατά πάσα πιθανότητα και ελέω ότι δεν γουστάρω δρακουλοδοντες και θέλω 4000 μπαταρία όπως και η νέα πιο προικισμενη οθόνη είναι τα βασικά κίνητρα μου έναντι του regular)

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Έχω μια έντονη υποψία ότι 3700 μπαταρία + 1080 οθόνη = καλύτερο battery life σε σχέση με 4000 Μπαταρία + 2Κ οθόνη με 90 refresh rate.

 

Άρα μάλλον το πλεονέκτημα των 4000 mAh χάνεται. Ας περιμένουμε τα πρώτα συγκριτικά βέβαια για να δούμε τι ισχύει.

Σίγουρα θα βγάλουν battery life test review μεταξύ του απλού και του pro μοντέλου.

 

Συμφωνώ πάντως απόλυτα κι εγώ μαζί σου ότι είναι εν τέλει καλό που δινει 2 επιλογές ώστε να μην είναι εξαναγκασμένοι να πληρώσουν όλοι παραπάνω για features που δεν χρειάζονται.

Edited by maria_1
Link to comment
Share on other sites

Όπως περιμένει η Samsung και η Huawei να σκάσουν 2 και 2,5 χιλιάρικα για τα αναδιπλούμενα. Όλα έχουν το κοινό τους.

 

Όσο για τα 750 ευρώ η δολλάρια, νομίζω, σύμφωνα με τις φήμες πάντα, ότι αναφέρονται στο 5G μοντέλο, που λογικά δεν ενδιαφέρει κανέναν προς το παρον. Τουλάχιστον στην χώρα μας. Εάν κοστίζουν τόσο και τα απλά Pro, ναι υπάρχει θέμα.

 

Το ότι σε κάποιους από εμάς δεν μας ενδιαφέρουν χαρακτηριστικά όπως η ασύρματη φόρτιση, που κάποιοι το έχουν κάνει καραμέλα και ταυτόχρονα δεν έχουν κάποιο επιχείρημα για τα ποια είναι τα οφέλη της έναντι της ενσύρματης γρηγόρης φόρτισης (που δεν έχει κανένα) η της αδιαβροχοποιησης ίσως, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να ανεβάσει τιμές λόγω άλλων χαρακτηριστικών που προσθέτει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

750 το θεωρω στανταρακι για το Pro 8/256 και μεταξυ 670-700 το Pro 6/128

Εδω το αντίστοιχο 6Τ 8/256 το πουλάει 630 αρα μια αύξηση 120 ευρώ το θεωρώ δεδομένο.

 

Για το 5G αντίστοιχα κατω απο 850 δεν το κοβω οταν ηδη η Oppo για το Reno 5G θα κοστολογεί στα 900 ευρω στην Ευρώπη.

Αντιστοιχα η Sammy το S10 Plus 5G στα 1300 δολαρια σε Αμερικη αρα εδω Ευρωπη αν το εχει 1200 ευρω θα πρέπει ευχαριστημενοι να ειμαστε :p

Βεβαια δεν θα μας αφορα Ελλαδα αφου δεν πρόκειται να τα πουλανε σε εμας.

 

Τα απλα μοντέλα στα επίπεδα του 6T θα ειναι με μια μικρή απόκλιση 20-30 ευρω χοντρικά.

 

Έχω μια έντονη υποψία ότι 3700 μπαταρία + 1080 οθόνη = καλύτερο battery life σε σχέση με 4000 Μπαταρία + 2Κ οθόνη με 90 refresh rate.

 

Άρα μάλλον το πλεονέκτημα των 4000 mAh χάνεται. Ας περιμένουμε τα πρώτα συγκριτικά βέβαια για να δούμε τι ισχύει.

Σίγουρα θα βγάλουν battery life test review μεταξύ του απλού και του pro μοντέλου.

 

Συμφωνώ πάντως απόλυτα κι εγώ μαζί σου ότι είναι εν τέλει καλό που δινει 2 επιλογές ώστε να μην είναι εξαναγκασμένοι να πληρώσουν όλοι παραπάνω για features που δεν χρειάζονται.

 

Σε συγκεκριμένα σενάρια χρησης ναι θεωρω και εγω το απλο μοντελο θα υπερτερεί σε αυτονομία.

Ας οψετε που παιχνίδια δεν παίζω ποτέ και video αραιά και που:p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μοντέλο πρακτικά απλό ρε παιδιά. Μεταξύ μας δουλευομαστε; 6Τvol2 είναι.

 

Μη τρώμε και ότι μας δίνουν αμασητο.

 

Το απλό για μένα δεν υπάρχει σαν επιλογή καν πολύ απλά γιατί δεν έχει ούτε το vfm του απλού 6Τ.

 

Τεσπά λίγο καιρός έμεινε. Το χειρότερο απολα είναι ότι στα 700 αν είναι το 8/128 θα λέμε πάλι καλά.

 

Υγ: tl;dr για το από κάτω:δεν είναι όλοι power user/κάποιοι προτιμάμε την εταιρεία λόγω του vfm που δίνει.

 

Κατάθεση ψυχής και σκέψεις:

 

είμαι φανατικός στα 1+ θέματα. Και έχω μόνο 1+3 σαν κινητό. Τα άλλα απλά τα έχω πιάσει στα χέρια μου. Είναι πάρα πολύ ωραία κινητά όλα αλλά ακόμα και το 1+3 δε θα το έπαιρνα τότε σε τιμή σ6/s7.

 

Tα κινητά μου κοιτάω πάνω απολα να είναι vfm. Και αλλάζω συνήθως ανά 1-2 χρόνια. Τα τελευταία χρόνια είχα galaxy (το μοναδικό το πρώτο)το νεξους 4 το g3(3gb) και τώρα το 1+3. Πάντα έψαχνα τα vfm. Σήμερα που μιλάμε ψάχνω vfm & all screen κινητό. Δεν έχω πλέον καθόλου χρόνο για να περνάω ρομ και είμαι πολύ ευχαριστημένος με τις υπάρχουσες rom σχεδόν όλων των κινητών.

 

Μπορώ να κατανοήσω ότι δεν είμαι ο powerwuser όπως άλλοι με τα 1+ που τα σκίζουν και δοκιμάζουν ένα κάρο πράγματα πάνω τους, μιαςςκαι προσωπικά η εμπειρία χρήσης που έχω με τις μαμάδες στοκ ρομ είναι κάτι παραπάνω από απολαυστική και το να κερδίσω 20 λεπτά μπαταρία η να έχω 3msecond καλύτερη ταχύτητα δε με ενδιαφέρει τρελά.

 

Το 7pro(προφανώς το 8ρι) σκόπευα να το πάρω day1 από uk. Η σκέψη αυτή ακόμα υπάρχει αλλά είμαι πλέον πάρα πολυ διστακτικος. Φαντάζομαι ότι όσοι δεν είναι power user(Ω και είναι ΠΑΡΑ πολλοί) σκέφτεται όπως εγώ.

 

Θα δούμε πως θα πάει η εταιρεία και απλά να δούμε και πώς θα είναι το όλο κονσεπτ τιμολογιακα πλέον.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μοντέλο πρακτικά απλό ρε παιδιά. Μεταξύ μας δουλευομαστε; 6Τvol2 είναι.

 

Μη τρώμε και ότι μας δίνουν αμασητο.

 

Το απλό για μένα δεν υπάρχει σαν επιλογή καν πολύ απλά γιατί δεν έχει ούτε το vfm του απλού 6Τ.

 

Τεσπά λίγο καιρός έμεινε. Το χειρότερο απολα είναι ότι στα 700 αν είναι το 8/128 θα λέμε πάλι καλά.

 

Υγ: tl;dr για το από κάτω:δεν είναι όλοι power user/κάποιοι προτιμάμε την εταιρεία λόγω του vfm που δίνει.

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Κοιτα θα υπερτερεί σίγουρα σε σχέση με 6T το απλο 7αρι σε-4-5 πράγματα.

 

1.νεοτερο soc

2.το ιδιο πιο αξιόπιστο και γρήγορο το δαχτυλικό αποτύπωμα οπως θα εχει το Pro

3.Θα φοράει και αυτο ufs 3.0

4.Και κάμερα σιγουρα 1 κλικ καλύτερο θα είναι απο 6Τ.

5.Μπαταρία σίγουρα και εδω σε κάποια σενάρια χρησης θα ειναι καλύτερο μιας και θα εχει πολυ λιγότερη ενεργοβόρα οθόνη και μικρότερη σε ιντσες και μικρότερη ανάλυση απο το pro.

6.πιο βολικό στο χειρισμό και κράτημα.

7.θα εχει flat οθόνη και οχι edge που δεν αρέσει σε αρκετούς.

 

Αρα δεν το λες οτι ειναι του πεταμου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ αλλά εγώ το βλέπω σαν ένα vol2. Και γι'αυτό και λέω ότι ΣΤΑ ΔΙΚΑ μου μάτια είναι αδιανόητο ΑΚΟΜΑ και το προ να κινηθεί σε επίπεδα 700.

 

1.Ειναι τεράστια συνολικά η διαφορά σίγουρα αλλά έχουν φτάσει τα soc σε ένα σημείο να μη με τρελαίνει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ μετά τα sd 820 φτάσαμε σε ένα σημείο ουαου.

 

2.πάλι μικρές διαφορές. Θα είναι γρήγορο αλλά δε βλέπω διαφορά και παράπονα μεγάλα στο 6Τ.

 

3.ΜΕΓΑΛΟ+ ΕΔΩ. Ίσως το πιο πολύτιμο τεχνολογικό άλμα η ταχύτητα και η κατανάλωση στο νέο πρότυπο. Εδώ δίνω το πραγματικό+. Αλλά από τη στιγμή που θα το έχει ούτως η άλλως το pro γιατί να μη πας εκεί?

 

4.Nα τη δούμε. Απλά και εδώ τι διαφορές να περιμένουμε από τα 1+?δεν είναι καμεροκινητα. Νομίζω ότι οι διαφορές στο σοφτγουεαρ θα περαστούν και στο 6Τ οπότε δε περιμένω καινοτομία. Όχι σε βαθμό 3 καμερών τουλάχιστον.

 

5.Να δούμε την οθόνη. Λογικά λόγω "κινητήρα"θα πάει καλύτερα αλλά και πάλι το άλλο σου δίνει 4000. Γιατί για 30-40-50 ευρώ να αρκεστω στα λίγα;

 

6.???ε? Καλύτερο κράτημα; από το 6Τ? ίδιο σασί σχεδόν δε θα είναι;

 

7. Δεν κατάλαβα τι πλεονέκτημα έχει εδώ με το 6Τ.

 

Γενικά μικρές οι διαφορές. Γι'αυτό και λέω για βολ2 μάλλον επειδή ξεμειναμε με κομμάτια από το 6Τ. Η 1+ έχει κυριότερο προσόν τα softwear+ της. Δεν έχει ΤΟΣΟ μεγάλο κόστος R&D λόγω BBK συνολικά. Έξοδα τρελά για προμο και διαφήμιση πάλι δεν έχει. Δεν καταλαβαίνω και δε θεωρώ λογικό άλμα 100+ (για το pro ο μοντέλο). Δεν έχεις δικά σου εργοστάσια δεν έχεις δικό σου κινητήρα...ε τι διάλο έκανες πια; Πήρες από τη μαμά το ήδη φορεμένο μηχανισμό κάμερας και το πουλάς για πετρέλαιο and thats it?

 

Βέβαια αυτό είναι η δική μου οπτική πάντοτε. Η οθόνη,η ραμ,η νέα κάμερα κτλ μπορεί να έχουν όντως κόστος τεράστιο στην εταιρία(πάντα για το προ). Εσύ(το εσύ δεν είναι επιθετικό-δε σου κάνω κάποια επίθεση)μπορείς να το βλέπεις ως τεράστια καινοτομίες. Και η εταιρεία ως μια ευκαιρία να σου πεί"το βρίσκεις ακριβό? πάρε το πετσοκομενο". Απλά στη δική μου λογική αν ήθελα ντροπ στην οθόνηδε θα περίμενα μετά το περσινό NEX η το mimax κάτι ανάλογο στην αγορά. Θα είχα πάρει το 6Τ. Βέβαια φουτσα της η εταιρεία απλά είναι απογοητευτικό ότι προσπαθούμε να περάσουμε πρακτικές άλλων εταιρειών (καλύτερη οθόνη μοναδική κάμερα κτλ)σε εταιρεία που είχε όλα τα εφόδια να φτάσει σε τεράστια ποσοστά πωλήσεων.

 

Edit:το έχουμε βάλει παραπάνω αυτό; Δε θυμάμαι. Κλεμμένο από διπλανό ιστότοπο τεχνολογίας:

 

Σύμφωνα με τον leakster Ishan Agarwal και το Android Central, το OnePlus 7 Pro θα στοιχίζει €749 στην έκδοση με τα 8GB RAM και τα 256GB αποθηκευτικού χώρου. Το κόστος του μοντέλου με τα 12GB RAM και 256GB αποθηκευτικού χώρου θα είναι €819. Κατά πάσα πιθανότητα θα υπάρχει και μία «basic» έκδοση του OnePlus 7 Pro με 6GB RAM, που το πιθανότερο είναι –επειδή δεν υπάρχουν ασφαλείς πληροφορίες στη συγκεκριμένη περίπτωση- να στοιχίζει €699.

 

Λολ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα μιας και θα κυκλοφορήσουν 2 εκδόσεις της συσκευής άνοιξα νέο νήμα όπου θα συζητάμε τα Pro έκδοσης και στο παρόν νήμα η συζήτηση να επικεντρωθεί στην απλή έκδοση του oneplus 7.

 

Εδώ λοιπόν θα συζητάμε τα του Pro version

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=477155

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τι έγινε τελικά? Δεν θα εμφανιστεί σήμερα μαζί με το pro ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τελικά? Δεν θα εμφανιστεί σήμερα μαζί με το pro ?

Στις 6 η ώρα και τα 2.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στις 6 η ώρα και τα 2.

 

για να δούμε.......οι πληροφορίες είναι ισχνές σε σχέση με το pro αλλά από την πλευρά μου δεν είμαι διατεθειμένος να δώσω 700+ € για aυτό, οπότε ας δω το απλό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

https://www.androidpolice.com/2019/05/14/the-oneplus-7-is-basically-an-updated-6t-and-its-not-coming-to-the-us

 

€559 — 6/128GB

€609 — 8/256GB

 

Δεν είναι κακή επιλογή

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

https://www.androidpolice.com/2019/05/14/the-oneplus-7-is-basically-an-updated-6t-and-its-not-coming-to-the-us

 

€559 — 6/128GB

€609 — 8/256GB

 

Δεν είναι κακή επιλογή

κακή επιλογή δεν είναι αλλά η διάθεσή του θα ξεκινήσει Ιούνιο :O

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή αναβάθμιση του 6t, θα μπορούσαν βέβαια να είχαν βάλει και μια telephoto δεύτερη καμερα.
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 7 specifications

6.41-inch (2340 × 1080 pixels) Full HD+ 19.5:9 aspect ratio Optic AMOLED display with sRGB color gamut, DCI-P3 color gamut 2.5D Corning Gorilla Glass protection

Octa-Core Snapdragon 855 7nm Mobile Platform (1 x 2.84GHz Kryo 485 + 3 x 2.42GHz Kryo 485 + 4x 1.80GHz Kryo 485) with Adreno 640 GPU

6GB LPDDR4X RAM with 128GB (UFS 3.0) storage, 8GB LPDDR4X RAM with 256GB (UFS 3.0) storage

Android 9.0 (Pie) with OxygenOS 9.5

Dual SIM (nano + nano)

48MP rear camera with Dual LED Flash, f/1.6 aperture, 1/2.25″ Sony IMX586 sensor, 0.8μm pixel size, OIS, EIS, 5MP secondary camera with 1.12 µm pixel size, f/2.4 aperture

16MP front-facing camera with Sony IMX471 sensor, f/2.0 aperture, 1.0μm pixel size

In-display fingerprint sensor

Dimensions: 157.7×74.8×8.2mm; Weight: 182g

USB Type-C audio,Stereo Speakers, Dolby Atmos

4G VoLTE, WiFi 802.11 ac (2.4GHz + 5GHz), Bluetooth 5, GPS (L1 + L2 Dual Band) + GLONASS, USB Type-C

3700mAh battery with fast charging (5V – 4A)

 

Το OnePlus 7 έρχεται σε Mirror Grey και σε Red (Ινδία και Κίνα μόνο) χρώμα και διατίθεται στα 549 ευρώ για 6/128GB και 599 ευρώ για 8/256GB. Θα κυκλοφορήσει κάποια στιγμή τον Ιούνιο.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πλήρης απαξίωση για το 7. Τι εννοούν κάποια στιγμή στον Ιούνιο;
Θα συμφωνήσω απόλυτα.. Δεν είναι λογική ούτε στρατηγική παρουσίασης νέων προϊόντων..

Απλά θελει να πλασάρει το Pro στους ανυπόμονους και μετά βλέπουμε.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Που εντομεταξυ έχει περάσει στα ψιλά αλλά είναι πολύ καλή συσκευή το 7. Ειδικά η έκδοση 8/256 και για ποιον δεν θέλει μηχανικά μέρη.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το 7 pro αλλά προτιμώ το απλό 7αρι. Λόγο όμως των δύο μοντέλων μάλλον το απλό θα πέσει γρήγορα η τιμή του στα κινεζομαγαζα όπου θα το τσιμπήσω του χρόνου :p
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω κι εγώ το απλό 7αρι. Το pro είναι πολύ μεγάλο και βαρύ, ενώ και αυτή η edge οθόνη δεν χωνεύεται με τίποτα. Πιστεύω ότι καθυστερούν σκόπιμα να το βγάλουν στην αγορά για να πουλήσει περισσότερο το pro
Link to comment
Share on other sites

Που εντομεταξυ έχει περάσει στα ψιλά αλλά είναι πολύ καλή συσκευή το 7. Ειδικά η έκδοση 8/256 και για ποιον δεν θέλει μηχανικά μέρη.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Αν έχεις το 6τ προσωπικά δεν θεωρώ ότι αξίζει.. Ούτε καν από το 6. Από εκεί και πέρα δεδομένα αποτελεί μια σούπερ συσκευή.

Αυτό που με ενθουσιάζει περισσότερο ως κάτοχος του 6τ είναι ότι δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.. Με 6 128 η συσκευή μου δεν με πρόδωσε ούτε κόλλησε ποτέ. Εις αναμονή των Τ μοντέλων από εμένα από Χριστούγεννα μεριά.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το 6τ προσωπικά δεν θεωρώ ότι αξίζει.. Ούτε καν από το 6. Από εκεί και πέρα δεδομένα αποτελεί μια σούπερ συσκευή.

Αυτό που με ενθουσιάζει περισσότερο ως κάτοχος του 6τ είναι ότι δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.. Με 6 128 η συσκευή μου δεν με πρόδωσε ούτε κόλλησε ποτέ. Εις αναμονή των Τ μοντέλων από εμένα από Χριστούγεννα μεριά.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

συμφωνω απολυτα μαζι σου σαν κατοχος του 6Τ. Ενα παραπανω που εχει και ακριβως την ιδια εμφανιση. Για εμας ισως θα ειναι καλη αναβαθμιση το 7Τ και αν.. Απο το 6 ομως στο 7 νομζιω ειναι μια χαρα μεταβαση (ηχεια,notch,επεξεργαστη,υποστηριξη)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα μαζι σου σαν κατοχος του 6Τ. Ενα παραπανω που εχει και ακριβως την ιδια εμφανιση. Για εμας ισως θα ειναι καλη αναβαθμιση το 7Τ και αν.. Απο το 6 ομως στο 7 νομζιω ειναι μια χαρα μεταβαση (ηχεια,notch,επεξεργαστη,υποστηριξη)

 

 

Εγώ το 7 το βρίσκω πολύ καλό και σε πολύ καλή τιμή σε αντίθεση με το pro. Θεωρώ ότι έχει αρκετά καλύτερα σημεία από το 6τ, όπως ufs 3, stereo με atmos, πιο γρήγορο δαχτυλικό,855. Αν βγει 7τ δεν νομίζω να είναι τόσες πολλές οι διαφορές από 7.

Σαν κάτοχος 6 και αν δεν μου είχε φέυγει η λόξα να αλλάζω συνέχεια κινητά θα το χτυπούσα. Αλλά τώρα θέλω να κρατήσω το 6αρι μου 2 χρόνια.

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...