Jump to content

[S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο καρκινος ειναι ο messenger .Δεν υπαρχει χειροτερο σκουπιδι σε ολο τον πλανητη απο την φουλ εκδοση.

 

Ενας κατοχος που θα εχει συνδυασμο φουλ εκδοση facebook με Λαιτ εκδοση mesenger θα ησυχασει κατα πολυ .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο καρκινος ειναι ο messenger .Δεν υπαρχει χειροτερο σκουπιδι σε ολο τον πλανητη απο την φουλ εκδοση.

 

Ενας κατοχος που θα εχει συνδυασμο φουλ εκδοση facebook με Λαιτ εκδοση mesenger θα ησυχασει κατα πολυ .

 

 

Τι διαφορές έχει με το κανονικό messenger?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορές έχει με το κανονικό messenger?

 

Δεν ξερω πλεον να σου απαντησω γιατι την φουλ εκδοση εχω να την βαλω εδω και καιρο.

Οποτε ομως την εβαζα μετα απο μια-δυο μερες η διαχειριση μπαταριας πηγαινε κατα διαολου.

Τα βασικα τηλεφωνο και μηνυματα τα εχει .

Παντως ενας που θα βαλει την λαιτ εκδοση πρωτα πρεπει να διαγραψει εντελως την φουλ απο την συσκευη.

Η φουλ εκδοση εχει τοσο χαλια δομη ως εφαρμογη που δεν προκειται να διορθωθει ποτε.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω full εκδόσεις και τίποτα κομμένο και πάνε μια χαρά τα κινητά. 2 μέρες αυτονομία σταθερά με πάνω από 5 ώρες οθόνη και αρκετές ομιλία και social..απορώ αν έχει νόημα να παίρνετε τέτοια κινητά και να τους κόβετε τις δυνατότητες τους για λίγο sot παραπάνω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η φουλ εκδοση του messenger εχει τεραστιο θεμα στην διαχειριση .Αυτο παρατηρειται κυριως σε καποιον που κανει εκτεταμμενη χρηση.

Απο ενα σημειο και μετα ανεβαζει ραγδαια την καταναλωση ακομα και εαν η συσκευη ειναι σβηστη η οθονη.Η αλληλεπιδραση ανεβαζει κατακορυφα και την φουλ εκδοαη του Facebook.

Στην ουσια η λαιτ εκδοση ειναι ο messenger κατασκευασμενος απο την αρχη με καλυτερη δομη και διαχειριση.

Link to comment
Share on other sites

Η φουλ εκδοση του messenger εχει τεραστιο θεμα στην διαχειριση .Αυτο παρατηρειται κυριως σε καποιον που κανει εκτεταμμενη χρηση.

Απο ενα σημειο και μετα ανεβαζει ραγδαια την καταναλωση ακομα και εαν η συσκευη ειναι σβηστη η οθονη.Η αλληλεπιδραση ανεβαζει κατακορυφα και την φουλ εκδοαη του Facebook.

Στην ουσια η λαιτ εκδοση ειναι ο messenger κατασκευασμενος απο την αρχη με καλυτερη δομη και διαχειριση.

 

Εγώ που το δουλεύω αρκετά λόγω δουλειάς δεν βλέπω καμία διαρροή πάντως.. Ο lite δεν έχει καμία σχεδόν δυνατότητα, λογικό είναι να μην τρώει δεν είναι θέμα κατασκευής μόνο. όμως είναι άχρηστος αν δε θες μόνο να μιλάς. Πχ να κάνεις mute συνομιλίες κλπ. Εκτός αν τα έβαλαν.

Γενικά θεωρώ ότι όλα είναι θέμα στησιματος, αν έχεις βάλει του messenger να συγχρονίζει με επαφές, να ψάχνει φίλους και ότι μπούρδα υπάρχει όκ τρώει, αν τον κόψεις από μερικά περιττά μέσω των ρυθμίσεων του τότε μπορείς να τον έχεις με πλήρη λειτουργικοτητα και χωρίς τρομερή κατανάλωση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο δευτερο κομματι που αναφερεις .

Οι περισσοτεροι κανουν εγκατασταση και πατανε ναι σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο δευτερο κομματι που αναφερεις .

Οι περισσοτεροι κανουν εγκατασταση και πατανε ναι σε ολα.

 

Δυστυχώς όλες οι εφαρμογές κατά το στήσιμο αν δεν τις ρυθμίσεις σύμφωνα με τις ανάγκες σου κάνουν ένα Κάρο πράγματα στο αυτόματο που και δεν χρειάζονται και τρώνε μπαταρία..γιαυτό επιμένω ότι παίζει ρόλο το στήσιμο / ρύθμιση μιας μιας των εφαρμογών. Όρεξη να έχεις βέβαια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το Σάββατο τη συσκευή από τη Smartec με αλλαγή μπαταρίας.

Τρίτη μέρα σήμερα και η μπαταρία μου συνεχίζει να είναι τραγική όπως πριν την αλλαγή.

Και όλα αυτά ρε γ@μωτο το τελευταίο 20ημερο. Πριν είχα τόσους μήνες στο τσεπάκι το 6ωρο επί καθημερινής βάσης.

Ούτε άλλαξα τίποτα, ούτε πείραξα τίποτα.

Αν και υποπτεύομαι ότι τα updates του τελευταίου μήνα σε Facebook και Instagram τα γ@μησαν όλα. fa5d50f462d5098c6456a104f6e741da.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το Σάββατο τη συσκευή από τη Smartec με αλλαγή μπαταρίας.

Τρίτη μέρα σήμερα και η μπαταρία μου συνεχίζει να είναι τραγική όπως πριν την αλλαγή.

Και όλα αυτά ρε γ@μωτο το τελευταίο 20ημερο. Πριν είχα τόσους μήνες στο τσεπάκι το 6ωρο επί καθημερινής βάσης.

Ούτε άλλαξα τίποτα, ούτε πείραξα τίποτα.

Αν και υποπτεύομαι ότι τα updates του τελευταίου μήνα σε Facebook και Instagram τα γ@μησαν όλα. fa5d50f462d5098c6456a104f6e741da.jpg

 

σιμ εχεις αλλαξει? δεν ειναι λογικο αυτο...

ή φταιει η συσκευη γενικα, ή η σιμ. Εγω δεν εχω δει διαφορα στην καταναλωση μου και μαλιστα πηρα και exynos εκδοση και παει αριστα επισης.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

απεργοποιησε το arcore της google και στις υπηρεσιες google play βρες τις αδειες και κλεισε τον αισθητηρα σωματος
Link to comment
Share on other sites

σιμ εχεις αλλαξει? δεν ειναι λογικο αυτο...

ή φταιει η συσκευη γενικα, ή η σιμ. Εγω δεν εχω δει διαφορα στην καταναλωση μου και μαλιστα πηρα και exynos εκδοση και παει αριστα επισης.

Όχι Νίκο sim δεν έχω αλλάξει γιατί είναι σχετικά καινούριο.

Λες να την αλλάξω να δω αν φταίει αυτό;

απεργοποιησε το arcore της google και στις υπηρεσιες google play βρες τις αδειες και κλεισε τον αισθητηρα σωματος
Μπορείς να γίνεις λίγο συγκεκριμένος;

Οκ το ARCore το έπιασα.

Ποιες άδειες να κλείσω από Google Play services; Τι δε θα δουλεύει μετά;

Αισθητήρα σώματος;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ναι στις αδειες, αισθητητες σωματος , τιποτα δεν θα αλλαξει αυτο χρησιμοποιειται για το Google Fit , αλλα εφοσον εχουμε το samsung health , ειναι αχρηστο και ενεργοβορο, θα δεις μεγαλη διαφορα
Link to comment
Share on other sites

Αν και υποπτεύομαι ότι τα updates του τελευταίου μήνα σε Facebook και Instagram τα γ@μησαν όλα.

Καλά, αυτό για μένα είναι το μόνο σίγουρο.

2-3 μέρες που απενεργοποίησα δοκιμαστικά το Facebook είδα καταπληκτικές επιδόσεις στο θέμα της μπαταρίας... αλλά... το να ενεργοποιώ / απενεργοποιώ την εφαρμογή μέσα στις ρυθμίσεις είναι χρονοβόρο και ηλίθιο αν δεν υπάρχει ένας εικονικός "διακόπτης" που να κάνει όλη την μπελαλίδικη δουλειά με ένα κλικ.

Οπότε αποφάσισα να αφήσω ενεργό το FB, αλλά να αφαιρέσω κάποια δικαιώματα που ήθελε η εφαρμογή και τα είχε ενεργά με την εγκατάσταση του. (Απενεργοποίηση του να ψάχνει στο παρασκήνιο την τοποθεσία μου, την λήψη δεδομένων, το πότε θα φαίνομαι ενεργός στους άλλους, και μερικές ακόμη περιττές και άκυρες ρυθμίσεις που θα βρεις αν ψάξεις την εφαρμογή.)

Δεν ξέρω τι έχω γλιτώσει από θέμα αυτονομίας (δεν αναφέρομαι σε SOT αλλά για χρόνους αναμονής -που είναι ποιο σημαντικοί για μένα) μιας και το έστησα έτσι εχθές, αλλά θα το δω με τον καιρό και θα αναφέρω.

Θα ελέγξω και το instagram στη συνέχεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ το ARCore το έπιασα.

Πες μου ότι το βρήκες... γιατί ακόμη το ψάχνω!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ειστε πιστοι ακολουθοι του Ζάκερμπεργκ αυτα παθαινετε:p:p:p

Εγω εχω παραμεινει στην παλια εκδοση και ειμαι...καλα:lol:

Του χρονου θα σκεφτω ισως να την αναβαθμισω:p

 

66849354_2275758759354851_568530906940178432_o.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkuw6vM1qfkgdOcxI6-W3Mutbc6m20MPe9rZhc6OOVrQ9Ro6hox1zit22bIVK4-_1Y&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=4b3cb823806893295e885462eef4a4e4&oe=5DA0D137

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτό για μένα είναι το μόνο σίγουρο.

2-3 μέρες που απενεργοποίησα δοκιμαστικά το Facebook είδα καταπληκτικές επιδόσεις στο θέμα της μπαταρίας... αλλά... το να ενεργοποιώ / απενεργοποιώ την εφαρμογή μέσα στις ρυθμίσεις είναι χρονοβόρο και ηλίθιο αν δεν υπάρχει ένας εικονικός "διακόπτης" που να κάνει όλη την μπελαλίδικη δουλειά με ένα κλικ.

Οπότε αποφάσισα να αφήσω ενεργό το FB, αλλά να αφαιρέσω κάποια δικαιώματα που ήθελε η εφαρμογή και τα είχε ενεργά με την εγκατάσταση του. (Απενεργοποίηση του να ψάχνει στο παρασκήνιο την τοποθεσία μου, την λήψη δεδομένων, το πότε θα φαίνομαι ενεργός στους άλλους, και μερικές ακόμη περιττές και άκυρες ρυθμίσεις που θα βρεις αν ψάξεις την εφαρμογή.)

Δεν ξέρω τι έχω γλιτώσει από θέμα αυτονομίας (δεν αναφέρομαι σε SOT αλλά για χρόνους αναμονής -που είναι ποιο σημαντικοί για μένα) μιας και το έστησα έτσι εχθές, αλλά θα το δω με τον καιρό και θα αναφέρω.

Θα ελέγξω και το instagram στη συνέχεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πες μου ότι το βρήκες... γιατί ακόμη το ψάχνω!

Δε μπορώ να μπαίνω στη διαδικασία ρε γ@μωτο να ανοιγοκλείνω 50 φορές την ημέρα πράγματα.

Και δυστυχώς ή ευτυχώς όλα τα social τα χρειάζομαι και τα χρησιμοποιώ κατά κόρον.

 

Για το ARcore πήγαινε στα apps, πάτα πάνω δεξιά να σου δείξει τα system apps και με μία αναζήτηση το βρίσκεις μετά.

Οσοι ειστε πιστοι ακολουθοι του Ζάκερμπεργκ αυτα παθαινετε:p:p:p

Εγω εχω παραμεινει στην παλια εκδοση και ειμαι...καλα:lol:

Του χρονου θα σκεφτω ισως να την αναβαθμισω:p

 

66849354_2275758759354851_568530906940178432_o.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkuw6vM1qfkgdOcxI6-W3Mutbc6m20MPe9rZhc6OOVrQ9Ro6hox1zit22bIVK4-_1Y&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=4b3cb823806893295e885462eef4a4e4&oe=5DA0D137

Λολ, τι 202, 232 έχει φτάσει!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ειστε πιστοι ακολουθοι του Ζάκερμπεργκ αυτα παθαινετε:p:p:p

Χαχαχαχα!

Ναι, αυτό πες στο στην γυναίκα μου, που αν αποσυρθεί ο Μαρκ από την προεδρία την βλέπω την την παίρνει άνετα αυτή, και με διαφορά βέβαια!

Είμαι σίγουρος πως αν κρασάρει ποτέ το FB θα ευθύνεται αυτή.

Και όσο για το instagram, μετά από το mega upload που είχει κάνει με πάνω από 23.000 φωτογραφίες, τους βλέπω να νοικιάζουν νέο server!

Παρόλ'αυτά, στα δικά μας. είναι δυνατό να κάνω downgrade το FB σε παλιότερη έκδοση, κι αν κάποιος γνωρίζει αν η lite έκδοση θα με ωφελήσει σε κάτι; Είμαι περιστασιακός χρήστης του FB και δεν με ενδιαφέρουν πολλά πράγματα. Η χρήση του FB για μένα είναι 2-3 φορές τη βδομάδα, αλλά όπως είπα βαριέμαι να κάνω ενεργοποιήση / απενεργοποίηση της εφαρμογής χειροκίνητα.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το διαγραψεις πρωτα απο το google play να ερθει στην αρχικη του μορφη.

 

Σε ενδεχομενο που δεν το θες καθολου μετα πας στις ρυθμισεις συστηματος και το απενεργοποιεις.Να γινει ολικη διαγραφη δεν γινεται γιατι ειναι εγκατεστημενο στον framework και στο system του λειτουργικου.Καποτε δεν ηταν αλλα γινανε φιλαρακια με την google και το βαλανε:p

 

Εφοσον το διεγραψες οπως ειπα πας στο apkmirror και βαζεις οποια εκδοση θες αρκει να εχει προδιαγραφες v7a και android 8.0+.

 

Καλα εαν εισαι περιστασιακος οπως λες βαζεις οτι ναναι αλλοι μπαινουν απο τον browser αλλοι βαζουν λαιτ εκδοσεις κτλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

. Λολ, τι 202, 232 έχει φτάσει!!

 

Και τι κα κανω ρε Bill ? Λες και δεν ξερω οτι σε καθε update γινετε χαμος?:p Θα μας στειλουν αδιαβαστους τα τρελοκομεια απο το Αμερικα...

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το διαγραψεις πρωτα απο το google play να ερθει στην αρχικη του μορφη.

 

Σε ενδεχομενο που δεν το θες καθολου μετα πας στις ρυθμισεις συστηματος και το απενεργοποιεις.Να γινει ολικη διαγραφη δεν γινεται γιατι ειναι εγκατεστημενο στον framework και στο system του λειτουργικου.Καποτε δεν ηταν αλλα γινανε φιλαρακια με την google και το βαλανε:p

 

Εφοσον το διεγραψες οπως ειπα πας στο apkmirror και βαζεις οποια εκδοση θες αρκει να εχει προδιαγραφες v7a και android 8.0+.

 

Καλα εαν εισαι περιστασιακος οπως λες βαζεις οτι ναναι αλλοι μπαινουν απο τον browser αλλοι βαζουν λαιτ εκδοσεις

Θα το ακολουθήσω όπως μου τα έγραψες...

Τελικά οι Αμερικάνοι συνεργάζονται απόλυτα μεταξύ τους για να μας κάνουν την ζωή μας δύσκολη.

Να είσαι καλά, s_wind!!!!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια χαρά τη βλέπω την αυτονομία σου με χρήση social. Και εγώ με φουλ χρήση, 4g τόση έχω. Το πολύ 4 ώρες sot.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δε ξέρω τι άλλο να κάνω, αποκαρδιωτικά κάθε μέρα τα στατιστικά, 2 αλλαγές μπαταρίας μέσα σε 1.5 μήνα και νομίζω ότι έχω συσκευή του 100€.

Που πήγαν εκείνα τα 6ωρα-7ωρα που έπιανα επί 3-4 μήνες!!!

08280e9171d8019a72dc862d73ab6ac7.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δε ξέρω τι άλλο να κάνω, αποκαρδιωτικά κάθε μέρα τα στατιστικά, 2 αλλαγές μπαταρίας μέσα σε 1.5 μήνα και νομίζω ότι έχω συσκευή του 100€.

Που πήγαν εκείνα τα 6ωρα-7ωρα που έπιανα επί 3-4 μήνες!!!

08280e9171d8019a72dc862d73ab6ac7.jpg

Στις Ρυθμίσεις - Θέση, δες αν έχεις ενεργοποιημένες τις δύο πρόσθετες επιλογές μέσα στο μενού Βελτίωση ακριβείας και στο Ακρίβεια τοποθεσίας Google. Έχω δει μεγάλη διαφορά με αυτές τις επιλογές ενεργοποιημένες.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Στις Ρυθμίσεις - Θέση, δες αν έχεις ενεργοποιημένες τις δύο πρόσθετες επιλογές μέσα στο μενού Βελτίωση ακριβείας και στο Ακρίβεια τοποθεσίας Google. Έχω δει μεγάλη διαφορά με αυτές τις επιλογές ενεργοποιημένες.

 

Sent from my Galaxy S10

Από day 1 απενεργοποιημένες τις έχω, και το wifi scanning και το bluetooth scanning.

Και με τα social disabled από χθες το απόγευμα πάλι τα ίδια χάλια είναι.

Είναι απίστευτο αυτό το πράγμα γιατί με αγχώνει στη δουλειά μου ότι δε θα βγάλει τη μέρα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμάσεις παλαιοτερο firm? ..ή και αλλαγή με άλλης χώρας?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ρύθμιση ή εφαρμογή δε φταίει για αυτό το χάλι. Αδερφέ φαίνεται ότι η συσκευή σου χάνει αρκετά στο standby καθώς στο γράφημα όλο κατεβαίνει η γραμμή. Το βράδυ πόσο χάνεις στο 8ωρο; Το ανησυχητικό είναι ότι λογικά από τη smartec το πήρες το τηλέφωνο με hard reset. Πέρασες ξανά το δικό σου backup? Το ξανασέταρες από την αρχή;

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...