Jump to content

Redmi Note 7 Pro


tigreos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 106
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Τώρα πόσα από αυτά είναι αλήθεια....

Διαφήμιση είναι.

Στην πραγματικότητα όπως δείχνει ο jerryrigeverything παρακάτω σπάει σαν γκοφρετα στα δύσκολα.

 

 

Sent from my SM-T715 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το βίντεο αναφέρεται στο 7 όχι για το Pro. Πριν βγάλουμε συμπεράσματα θα πρέπει να περιμένουμε να τεστάρει με τον ίδιο τρόπο και το Pro και μετά να δούμε αν θα την θάψουμε την Xiaomi η όχι...
Link to comment
Share on other sites

Και το mi5 το είχε σπάσει εύκολα σχετικά. Ωστόσο εγώ το έχω τρίτο χρόνο τώρα και δεν μου έχει κάνει κιχ.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Και το mi5 το είχε σπάσει εύκολα σχετικά. Ωστόσο εγώ το έχω τρίτο χρόνο τώρα και δεν μου έχει κάνει κιχ.

Όχι απλά εύκολα... πανέυκολα! Και εγώ το είχα το Μι5 για +2 χρόνια στα χέρια μου και τώρα σχεδόν 6μήνες ένας έφηβος και δεν έχει πάθει ούτε γρατζουνιά. Από την άλλη το pocophone που έχω που τα reviews το βγάζουν σκυλί, προστατευμένο με κρύσταλο και θήκη Ringke FusionX σε μιά πτώση από 70-80 εκ. σε πλακάκι, έσπασε.... Δυστυχώς τα τεστ δεν λένε όλη την αλήθεια αφού δεν γίνεται να δοκιμάσεις τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το το Note 5 έχει πέσει το ύψος του αυτιού στην άσφαλτο με μόνη προστασία το τζαμάκι και την απλή θήκη της μαμάς του την διαφανή. Η θήκη βγηκε από την πτώση και το τζαμάκι πάνω δεξιά ράγισε. Από τότε έχει φάει 3-4 πτώσης από μικρότερο ύψος και το μόνο που έχω κάνει μετά από εννέα μήνες είναι να του αλλάξω το τζαμάκι. Δεν έχει ούτε γρατζουνιά... Κτήνος!
Link to comment
Share on other sites

Ποτε αναμένεται να κυκλοφορήσει και σε τι τιμη?. Αξιζει να περιμενω να το παρω η να παω για το ποκο?
Αν θέλεις καλύτερο επεξεργαστή, δε σε νοιάζει το notch του poco, δε σε νοιάζει να μην έχει ir blaster, πήγαινε στο poco
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ποτε αναμένεται να κυκλοφορήσει και σε τι τιμη?. Αξιζει να περιμενω να το παρω η να παω για το ποκο?

 

Αν η καθημερινότητά σου περιλαμβάνει περιστασιακή χρήση του τηλεφώνου, δηλαδή "λίγο απ όλα" του στύλ που και που παίζω κανένα παιχνιδάκι, περιστασιακό browsing, τραβάω καμια φωτό όποτε λάχει και το χρησιμοποιείς κυρίως για κλήσεις και να βλέπεις τα email μου τότε και το redmi είναι μια χαρά. Αν ανεβάζεις στο facebook, τραβας selphie και τις ποστάρεις παντού, ανεβάζεις στο instagram ότι αγοράζεις κάθε μέρα, παίζεις απαιτητικά παιχνίδια στο κινητό κτλ τότε με το poco θα κάνεις την δουλειά σου πιο γρήγορα. Και με το redmi θα τα κάνεις πάλι απλά είναι λιγάκι πιο αργό.

Σ.Σ. το παράδειγμα εντελώς τυχαίο

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται τελικά ότι δεν θα φανεί από τα μέρη μας...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, το περίμενα με ανυπομονησία για αντικατάσταση του πιστού μου RN4x.... Υπάρχει κάτι άλλο με μεγάλη μπαταρία, ραδιόφωνο, καλή κάμερα και ir?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην βγει global έκδοση, μπορεί να αργήσει κάνα δίμηνο αλλά θα βγει

 

sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όποιος καίγεται τώρα για κινητό Νότε 6 pro 64ari στα 160 ευρώ...αλλιώς σε 6 μήνες 7αρι προ κάτω από 200. αποκλείεται να μην βγει global...p
Link to comment
Share on other sites

 

Φαίνεται τελικά ότι δεν θα φανεί από τα μέρη μας...

Μάλλον το έβγαλαν φήμη για να μην πιάσει πάτο το σκέτο note 7
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Όποιος καίγεται τώρα για κινητό Νότε 6 pro 64ari στα 160 ευρώ...αλλιώς σε 6 μήνες 7αρι προ κάτω από 200. αποκλείεται να μην βγει global...p

 

Εξαιρώντας τους gadgetακηδες ο μέσος χρήστης προχωράει σε αντικατάσταση παλιάς συσκευής για πρακτικούς λόγους, πχ απώλεια, προβληματική χρήση λόγω παλαιότητας, φθορά κλπ κλπ. Συνεπώς αν βγει προ και έρθει Ελλάδα στο 6μηνο πέραν των παραπάνω κατηγοριών που απλά θα το βρουν τότε μπροστά τους, νομίζω θα χαθεί μεγάλο κομμάτι της "ενθουσιώδους" πώλησης.

 

Την συμφέρει άραγε την εταιρεία κάτι τέτοιο, συνυπολογίζοντας την πληθώρα των προϊόντων που βγάζει τόσο συχνά?

 

Μάλλον το έβγαλαν φήμη για να μην πιάσει πάτο το σκέτο note 7

 

Συνεχίζοντας την πιο πάνω σκέψη μου, ακόμη και αν βγει προ μοντέλο, και έχει βγει αυτή η δήλωση για να μην πατώσει το απλό. Ποιος μπορεί να είναι ο σχεδιασμός της εταιρείας που να καταφεύγει σε τέτοια τεχνάσματα για τα προϊόντα της? Γιατί να μη βγει ένα μοντέλο μόνο?

 

Είναι λίγο οφ τόπικ αλλά είναι κάτι που με προβλημάτισε καθώς περιμένω και εγώ το προ για να αγοράσω, και αναρωτιέμαι αν υπάρχουν "απαντήσεις".

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έγινε επίσημη δήλωση, πιστεύω ότι δυστυχώς δεν θα έρθει. Άλλωστε δεν είναι το μόνο κινητό που δεν θα βγει σε global version.
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έγινε επίσημη δήλωση, πιστεύω ότι δυστυχώς δεν θα έρθει. Άλλωστε δεν είναι το μόνο κινητό που δεν θα βγει σε global version.
Από που προκύπτει ότι είναι επίσημη δήλωση?

Edit : χμμ ίσως και να μην είναι fake η είδηση. Θα δείξει...

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θα βγάλουν global έκδοση δεν μπορώ να το καταλάβω.....

 

https://news.xiaomi-miui.gr/redmi-note-7-pro-will-never-get-global-version/

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θα βγάλουν global έκδοση δεν μπορώ να το καταλάβω.....

 

https://news.xiaomi-miui.gr/redmi-note-7-pro-will-never-get-global-version/

 

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγάζουν note 7 και δεν βγάζουν μια και καλή το pro από την αρχή να ξεσκιστεί στις πωλήσεις..... Εγώ ήθελα να το περιμένω αλλά μάλλον πάω για Poco....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θα βγάλουν global έκδοση δεν μπορώ να το καταλάβω.....

 

https://news.xiaomi-miui.gr/redmi-note-7-pro-will-never-get-global-version/

Μάλλον θα έρθει, αλλά όχι σαν Redmi Note7 Pro, αλλά σαν το επόμενο Mi A3 ή Mi A3 lite :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν η καθημερινότητά σου περιλαμβάνει περιστασιακή χρήση του τηλεφώνου, δηλαδή "λίγο απ όλα" του στύλ που και που παίζω κανένα παιχνιδάκι, περιστασιακό browsing, τραβάω καμια φωτό όποτε λάχει και το χρησιμοποιείς κυρίως για κλήσεις και να βλέπεις τα email μου τότε και το redmi είναι μια χαρά. Αν ανεβάζεις στο facebook, τραβας selphie και τις ποστάρεις παντού, ανεβάζεις στο instagram ότι αγοράζεις κάθε μέρα, παίζεις απαιτητικά παιχνίδια στο κινητό κτλ τότε με το poco θα κάνεις την δουλειά σου πιο γρήγορα. Και με το redmi θα τα κάνεις πάλι απλά είναι λιγάκι πιο αργό.

Σ.Σ. το παράδειγμα εντελώς τυχαίο

 

Πιο πολυ θελω να τραβαω φωτο ειτε σελφι ειτε κανονικα. Να παιζω κανα παιχνιδακι που και που και τα αλλα να βλεπω νετφλιξ η γιουτιουμπ και να αραζω φβ ινστα. Btw ειδα οτι παιζει να μην βγει γκλομπαλ εκδοση οποτε αρχιζω να μαζευω για το ποκο σιγα σιγα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...