Jump to content

Redmi Note 7 Pro


tigreos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βεβαίως και το poco έχει αυτές οι διαφορές αλλά αν η κάμερα του Νότε 7 αποδειχθεί καλύτερη τα υπόλοιπα υπέρ του poco δεν με ενδιαφέρουν προσωπικά.Καμερα, οθόνη,αυτονομία κοιταω.Οι επιδόσεις στα παιχνίδια η, benchmarks κτλ μου είναι αδιάφορα.Ειναι θεμα προτεραιοτήτων και χρήσης του καθενός... Edited by monster1971
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 106
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O συνιδρυτής και πρόεδρος του ομίλου Xiaomi, Lin Bin, ανέβασε ένα δείγμα φωτογραφίας του Redmi Note 7 Pro.

 

Redmi-Note-7-Pro-Y.jpg

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Note 7 vs poco camera

Ενδιαφέρον!!!

ποιο εχει καλυτερη καμερα δλδ ?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτός τα λέει ωραία εδώ. Ντόμπρα και σταράτα!

Αν poco και Νοτε7 έχουν την ίδια τιμή συμφέρει poco, Αν και προσωπικά σαν εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα το Note 7, Αλλά είναι θέμα υποκειμενικό!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στην ... Κίνα, μετά την Ινδία.

Σε εμάς όχι ακόμη. Άλλωστε θα βγει global version με πολλές μπάντες τελικά (η αγορά Κίνας-Ινδίας χρησιμοποιεί διαφορετικές απο εμάς οπότε δεν έχουμε ίδια έκδοση τηλεφώνου). Μετά την αγορά Κίνας, θα έχουμε και εμείς νεότερα για global version.

Και για να μην γεμίζουμε το φόρουμ σχετικά με το πότε (μόνο), πάρτε άλλο ενα review:

https://www.techradar.com/reviews/redmi-note-7-pro

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στην ... Κίνα, μετά την Ινδία.

Σε εμάς όχι ακόμη. Άλλωστε θα βγει global version με πολλές μπάντες τελικά (η αγορά Κίνας-Ινδίας χρησιμοποιεί διαφορετικές απο εμάς οπότε δεν έχουμε ίδια έκδοση τηλεφώνου). Μετά την αγορά Κίνας, θα έχουμε και εμείς νεότερα για global version.

Και για να μην γεμίζουμε το φόρουμ σχετικά με το πότε (μόνο), πάρτε άλλο ενα review:

https://www.techradar.com/reviews/redmi-note-7-pro

 

Το τηλεφωνο δηλαδη εχει σκελετο απο αλουμινιο σε σχεση με το ΝΟΤΕ 7?

Εαν ναι τοτε ειναι πραγματικα ευκαιρια σε αυτα τα λεφτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με χαλάει, Αν πραγματικά ισχύει είναι η ποιότητα κατασκευής. Σε κάποια κλιπάκια στο YouTube το δείχνει να λυγίζει εύκολα. Το Note 5 και 6 είναι τανκ... Θα το δούμε στην πράξη!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το pro αυτό....

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Note ή PRo?? ειναι πιο φτηνό?
Είναι 2 συσκευές σχεδόν ίδιες να το πω έτσι.: Redmi note 7 και redmi note 7 pro....

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παντως απο οτι ακουω και διαβαζω το Note ειναι πολυ πλαστικουρα και σπαει παρα πολυ ευκολα ........απο κριτικες και αξιλογησεις!!!!
Link to comment
Share on other sites

[/color]Όλοι το γύρισαν σε πλαστικό μου φαίνεται σε αυτή την κατηγορία... και το αντίστοιχο Α50 της Σαμσουνγκ τα ίδια ψεύτικα υλικά και με χειρότερη καμερα..Το Νότε 5 που έχω έχει φάει σούπες και ούτε κιχ δεν κάνει,με εν τζάμακι μόνο και την ψιλή θήκη της μαμάς του....το ΝΟΤΕ6 το ίδιο επίσης...γιατί το χάλασαν τώρα??? @)€+_€@....
Link to comment
Share on other sites

παντως απο οτι ακουω και διαβαζω το Note ειναι πολυ πλαστικουρα και σπαει παρα πολυ ευκολα ........απο κριτικες και αξιλογησεις!!!!
Σε αυτά τα λεφτά σχεδόν όλα τα κινιτα είναι πλαστικουρα και μάλιστα κακής ποιότητας, ακόμη και huawei κουτσά κουτσά ατα φτινα η πλαστικό έβαλε η αλουμίνιο χειρότερο από το πλαστικό
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω όλοι θα προτιμούσαμε 15 ευρω παραπάνω και αλουμίνιο.
Σε ορισμένα site λέει ότι είναι συνδυασμός γυαλιού και μετάλλου. Τώρα τι ακριβώς παίζει θα το δούμε στην πορεία.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ΝΟΤΕ6 64αρι έχει 160 ευρώ τώρα και είναι αλουμινίο όπως και το 5αρι....μου φαίνεται η χιαομι έκανε τσιγκούνιες στην κατασκευή...για να κρατήσει χαμηλά το κόστος!
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ακριβο να ειναι αυτο το ρημαδι το αλουμίνιο; Οπως και να το κανουμε το μεταλλο δειχνει στιβαροτητα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...