Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά που αναφέρω είναι από 6 s9+ και 4 note 9 που πέρασαν από τα χέρια μου. Δυστυχώς, δεν κάνω κάτι λάθος...

Mate 10 pro και mate 20 pro έχουν περίπου 30% καλύτερη αυτονομία στην πράξη, πάντα με τα δικά μου σενάρια χρήσης ...

 

Εγω θεωρώ ότι κάτι έκανες λάθος. Δε γίνεται να χάνει σε ανάγκη 35% ότι και να γίνει.

Edited by XP130TD

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρώ ότι κάτι έκανες λάθος. Δε γίνεται να χάνει σε ανάγκη 35% ότι και να γίνει.

 

Μετα απο 10 συσκευες φρεσκοσεταρισμενες, πες οτι εκανα λαθος.

Λαθος και το notebookcheck που μετρησε μπαταρια στο 69% μετα απο 14 ωρες με το κινητο να καθεται?

csm_Screenshot_20190228_220951_Device_care_d2c486859b.jpg

csm_Screenshot_20190228_221003_Settings_52854c1113.jpg

 

Δεν εχει σημασια να επεκταθουμε, τα samsung εχουν standby αυτονομια για κλαματα κι αυτο δεν αλλαζει... ;) (εκτος αν ασχοληθεις να σκοτωσεις μπολικες διεργασιες, κλεισεις ολα τα push και γενικα μετατρεψεις ενα smart σε dump phone...). Αυτο που αποτυπωσε το notebookcheck ειναι αυτο ακριβως που βιωσα σε καμια 150αρια συσκευες samsung που περασαν απο τα χερια μου απο το note 1 μεχρι σημερα...

Το αν αξιζει ή οχι η συσκευη, τα ειπαμε παραπανω (η καλυτερη για το πρωτο μισο του ετους), αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 10 συσκευες φρεσκοσεταρισμενες, πες οτι εκανα λαθος.

Λαθος και το notebookcheck που μετρησε μπαταρια στο 69% μετα απο 14 ωρες με το κινητο να καθεται?

csm_Screenshot_20190228_220951_Device_care_d2c486859b.jpg

csm_Screenshot_20190228_221003_Settings_52854c1113.jpg

 

Δεν εχει σημασια να επεκταθουμε, τα samsung εχουν standby αυτονομια για κλαματα κι αυτο δεν αλλαζει... ;) (εκτος αν ασχοληθεις να σκοτωσεις μπολικες διεργασιες, κλεισεις ολα τα push και γενικα μετατρεψεις ενα smart σε dump phone...). Αυτο που αποτυπωσε το notebookcheck ειναι αυτο ακριβως που βιωσα σε καμια 150αρια συσκευες samsung που περασαν απο τα χερια μου απο το note 1 μεχρι σημερα...

Το αν αξιζει ή οχι η συσκευη, τα ειπαμε παραπανω (η καλυτερη για το πρωτο μισο του ετους), αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια...

 

Ρε συ,όλα τα τα τελευταία τς έχω πάρει επί 2 τουλάχιστον. Ποτέ δεν είχα τέτοιο θέμα με αναμονή. Πχ βράδυ που η γυναίκα μου τα αφήνει ανοιχτά και χωρίς να κλείνει apps κλπ δεν έχει χάσει ποτέ πάνω από 6% όλη νύχτα με το χειρότερο όλων, από s7 μέχρι note 9..δε γίνεται να μου λες ότι στο 14ωρο χάνουν 35..

35 χάνουν με χρήση κανονική.

Θεωρώ λοιπόν ότι το σ10 θα έχει κορυφαία αυτονομία και συνολικά θα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αν δεν δούμε καμία πατάτα τον επόμενο μήνα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ,όλα τα τα τελευταία τς έχω πάρει επί 2 τουλάχιστον. Ποτέ δεν είχα τέτοιο θέμα με αναμονή. Πχ βράδυ που η γυναίκα μου τα αφήνει ανοιχτά και χωρίς να κλείνει apps κλπ δεν έχει χάσει ποτέ πάνω από 6% όλη νύχτα με το χειρότερο όλων, από s7 μέχρι note 9..δε γίνεται να μου λες ότι στο 14ωρο χάνουν 35..

35 χάνουν με χρήση κανονική.

Θεωρώ λοιπόν ότι το σ10 θα έχει κορυφαία αυτονομία και συνολικά θα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αν δεν δούμε καμία πατάτα τον επόμενο μήνα

 

Όπως και να'χει, θα ξέρουμε την αλήθεια σε λίγες μέρες.

Έλεγα να κρατηθώ και να περιμένω το Note 10, αλλά η σύζυγος γλυκοκοιτάει το Note 9 μου.

Θα γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου όταν το χρησιμοποιήσω για μερικές μέρες.

Ακόμα κολλάω στο χρώμα, εδώ στη χώρα είναι διαθέσιμο σε μαύρο, λευκό και πράσινο.

Προς το λευκό κλίνω, αλλά θα πάω να τα δω κι από κοντά.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Α5 2016, α5 2017, σ9+ Και α8. Κανένα δεν είχε θέμα με battery drain. Μιλώντας για προσωπικές μου συσκευές.

 

Για το καινούριο θα δούμε από κοντά, θεωρώ ότι θα είναι τέρας.

 

Άντε φτάσαμε στην Κυριακή ήδη :D

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να'χει, θα ξέρουμε την αλήθεια σε λίγες μέρες.

Έλεγα να κρατηθώ και να περιμένω το Note 10, αλλά η σύζυγος γλυκοκοιτάει το Note 9 μου.

Θα γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου όταν το χρησιμοποιήσω για μερικές μέρες.

Ακόμα κολλάω στο χρώμα, εδώ στη χώρα είναι διαθέσιμο σε μαύρο, λευκό και πράσινο.

Προς το λευκό κλίνω, αλλά θα πάω να τα δω κι από κοντά.

 

Επειδή είχα και Huawei, mate 10 pro αλλά δεν έχει αλλάξει πολύ από τότε, ίδια αναμονή είχαν χοντρικά.

Προσωπικά θα το πάρω σίγουρα, έχω καταλήξει σε s10 plus λευκό ή πράσινο καθώς το πράσινο είναι σαν ασημί με λίγο emerald μέσα, πολύ λίγο και λέει..

Είναι πιο μικρό από note 9 και από s9 plus, πολύ κοντά στις διαστάσεις του v30 που είναι το τέλειο για μένα, και σε συνδυασμό με το τέλειο πακέτο ίσως είναι το πρώτο κινητό που θα κρατήσω τουλάχιστον 1 χρόνο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

[/img]

 

Αυτο που αποτυπωσε το notebookcheck ειναι αυτο ακριβως που βιωσα σε καμια 150αρια συσκευες samsung που περασαν απο τα χερια μου απο το note 1 μεχρι σημερα...

Flat line όνειρο. d5efde77852ff035ca2e8bd839f035ad.jpg Note3
Link to comment
Share on other sites

Flat line όνειρο. d5efde77852ff035ca2e8bd839f035ad.jpg Note3

Ναι αλλα με offical rom της samsung ή μηπως με καποια προσαρμογμενη ROM και αν και τοτε ποια απ ολες ειναι στο xda ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α5 2016, α5 2017, σ9+ Και α8. Κανένα δεν είχε θέμα με battery drain. Μιλώντας για προσωπικές μου συσκευές.

 

Για το καινούριο θα δούμε από κοντά, θεωρώ ότι θα είναι τέρας.

 

Άντε φτάσαμε στην Κυριακή ήδη :D

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγω εχω το Α3 2016 και πεφτει σαν νερο η μπαταρια του καθως και στο S9 μου επισης. Στο Note 9 μου δεν πεφτει μεσα σε 1-2 μερες με χαλαρη χρηση. Παλι στο S7 που εχει η μητερα μου πεφτει και σε αυτο ομως καθε βραδυ το φορτιζει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

 

Aν ειναι να δινουν οι πελατες 900αρια και 1000αρια για μια συσκευη, και μετα να κανουν καμια 10αρια ταρζανιες και κοψιματα για να κανουν την συσκευη να δουλευει οπως ΘΑ επρεπε να δουλευει, ας το αφησουμε καλυτερα. Nokia 3310 που κραταει 1 εβδομαδα και τουλαχιστον θα μπορεις να παρεις τηλεφωνο.

 

Αυτο δεν το λεω μονο για την Samsung. Και η Xiaomi π.χ, που εχω εγω, δεν παει πισω. Αλλα τουλαχιστον εκει εχεις το "θετικο" οτι εδωσες "μονο" 350-400 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι να δινουν οι πελατες 900αρια και 1000αρια για μια συσκευη, και μετα να κανουν καμια 10αρια ταρζανιες και κοψιματα για να κανουν την συσκευη να δουλευει οπως ΘΑ επρεπε να δουλευει, ας το αφησουμε καλυτερα. Nokia 3310 που κραταει 1 εβδομαδα και τουλαχιστον θα μπορεις να παρεις τηλεφωνο.

 

Αυτο δεν το λεω μονο για την Samsung. Και η Xiaomi π.χ, που εχω εγω, δεν παει πισω. Αλλα τουλαχιστον εκει εχεις το "θετικο" οτι εδωσες "μονο" 350-400 ευρω.

 

Γιαυτο και θελει ο κοσμος μεγαλες μπαταριες 4000 τουλαχιστον,γιατι οταν μεγαλωνεις σε ιντσες και αναλυση αλλα μενεις στις ιδιες μπαταριες,υπαρχει θεμα.

 

Και ασε που τα Xiaomi ειναι value κινητα μονο στο Launch.Ποιος θα παει να αγορασει τωρα Mi8 απο αλυσιδα στα 450-500ευρω οταν βρισκει στα ιδια χρηματα S9+(πανω κατω σε τιμη).

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι να δινουν οι πελατες 900αρια και 1000αρια για μια συσκευη, και μετα να κανουν καμια 10αρια ταρζανιες και κοψιματα για να κανουν την συσκευη να δουλευει οπως ΘΑ επρεπε να δουλευει, ας το αφησουμε καλυτερα. Nokia 3310 που κραταει 1 εβδομαδα και τουλαχιστον θα μπορεις να παρεις τηλεφωνο.

 

Αυτο δεν το λεω μονο για την Samsung. Και η Xiaomi π.χ, που εχω εγω, δεν παει πισω. Αλλα τουλαχιστον εκει εχεις το "θετικο" οτι εδωσες "μονο" 350-400 ευρω.

 

Κοίτα να δεις, δίνεις 900 ευρώ για ένα κάρο πράγματα, ένα από αυτά για πολλούς είναι το bloat... Πχ το samsung health άλλος το θέλει άλλος όχι. Και πολλά άλλα. Γενικά δεν υπάρχει σωστή απάντηση, για μένα που είμαι ψαγμενος δε με πειράζει γιατί βγάζω ότι δε θέλω αλλά για τον πατέρα μου και τη μάνα μου αν δεν τους τα εστηνα εγώ θα ήταν πρόβλημα γιατί θα είχαν πολύ πράμα που θέλει πέταμα, κόψιμο κλπ. Δυστυχώς ή ευτυχώς ετσι είναι. Και Mercedes S class να πάρεις, θέλει ψάξιμο και στήσιμο, δε σημαίνει ότι επειδή την πήρες 100.000 θα μαντευει τι χρειάζεσαι και τι όχι. Γιαυτό όλα αυτά τα θεωρώ περιττά σε ένα φόρουμ. Εδώ ξέρουμε γιατί διαλέγουμε την κάθε εταιρεία και είμαστε για να βοηθάμε αυτούς που δεν ξέρουν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις, δίνεις 900 ευρώ για ένα κάρο πράγματα, ένα από αυτά για πολλούς είναι το bloat... Πχ το samsung health άλλος το θέλει άλλος όχι. Και πολλά άλλα. Γενικά δεν υπάρχει σωστή απάντηση, για μένα που είμαι ψαγμενος δε με πειράζει γιατί βγάζω ότι δε θέλω αλλά για τον πατέρα μου και τη μάνα μου αν δεν τους τα εστηνα εγώ θα ήταν πρόβλημα γιατί θα είχαν πολύ πράμα που θέλει πέταμα, κόψιμο κλπ. Δυστυχώς ή ευτυχώς ετσι είναι. Και Mercedes S class να πάρεις, θέλει ψάξιμο και στήσιμο, δε σημαίνει ότι επειδή την πήρες 100.000 θα μαντευει τι χρειάζεσαι και τι όχι. Γιαυτό όλα αυτά τα θεωρώ περιττά σε ένα φόρουμ. Εδώ ξέρουμε γιατί διαλέγουμε την κάθε εταιρεία και είμαστε για να βοηθάμε αυτούς που δεν ξέρουν..

 

Το να βαζει η καθε εταιρεια καποιες υπηρεσιες/εφαρμογες στις συσκυες της ενοειται οτι μπορει να το κανει. Αλλα θα πρεπει να λειτουργει σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι θεϊκό που υπάρχει αντιπαράθεση για κινητό που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και δεν το έχει κανείς στα χέρια του...

Κάποιοι έχουν βγάλει συμπεράσματα για την μπαταρία για την cpu και την gpu του τηλεφώνου για lag κτλ...

Αφού δεν έχει βγει κάποιος να μας πει ότι έχει πρόβλημα στο σήμα και δεν ακούει καλά κάτι είναι και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Το να βαζει η καθε εταιρεια καποιες υπηρεσιες/εφαρμογες στις συσκυες της ενοειται οτι μπορει να το κανει. Αλλα θα πρεπει να λειτουργει σωστα.

 

Προφανώς αλλά δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα στο sw της samsung, ίσα ίσα είναι άψογο τα τελευταία 2 χρόνια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είναι θεϊκό που υπάρχει αντιπαράθεση για κινητό που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και δεν το έχει κανείς στα χέρια του...

Κάποιοι έχουν βγάλει συμπεράσματα για την μπαταρία για την cpu και την gpu του τηλεφώνου για lag κτλ...

Αφού δεν έχει βγει κάποιος να μας πει ότι έχει πρόβλημα στο σήμα και δεν ακούει καλά κάτι είναι και αυτό.

 

Κοίτα, το να μιλάς λίγο θεωρητικά με βάση το παρελθόν όσο δεν έχουμε κανένα δείγμα δεν είναι κακό, το να προεξοφλουμε καταστάσεις όμως και μάλιστα με λάθος συμπεράσματα από προηγούμενα μοντέλα, ναι είναι θέμα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος dev φτιάξει εφαρμογή να δουλεύει η τρύπα σαν notification led θα κονομήσει...

Βασικά αν γίνετε σίγουρα θα το κάνουν.. σίγουρα φράγκα...

Η Samsung δεν θα το κάνει, θέλει να προώθηση την always on display αλλιώς θα υπήρχε ρύθμιση στα settings της συσκευής. Μεγάλη πατάτα που το εξαφάνισε, για εμένα τουλάχιστον είναι πολύ χρήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος dev φτιάξει εφαρμογή να δουλεύει η τρύπα σαν notification led θα κονομήσει...

Βασικά αν γίνετε σίγουρα θα το κάνουν.. σίγουρα φράγκα...

Η Samsung δεν θα το κάνει, θέλει να προώθηση την always on display αλλιώς θα υπήρχε ρύθμιση στα settings της συσκευής. Μεγάλη πατάτα που το εξαφάνισε, για εμένα τουλάχιστον είναι πολύ χρήσιμο.

Μα δεν διάβασες τι γράφει το παραπάνω άρθρο?

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν διάβασες τι γράφει το παραπάνω άρθρο?

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Το διάβασα.. Χλομό να είναι αλήθεια.

Γιατί δεν το έκανα από την αρχή;

Μακάρι να το κάνουν εγώ αυτό θέλω, είναι το μόνο που δεν έχει αυτή η συσκευή για να είναι τέλεια (για εμένα).

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα.. Χλομό να είναι αλήθεια.

Γιατί δεν το έκανα από την αρχή;

Μακάρι να το κάνουν εγώ αυτό θέλω, είναι το μόνο που δεν έχει αυτή η συσκευή για να είναι τέλεια (για εμένα).

Πολλές εταιρείες αναβαθμίζουν τα λογισμικά αφού έχουν κυκλοφορήσει οι συσκευές. Να σου θυμίσω ότι το add-on της κάμερας με το insta έγινε release την περασμένη εβδομάδα.

 

Fingers crossed!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολλές εταιρείες αναβαθμίζουν τα λογισμικά αφού έχουν κυκλοφορήσει οι συσκευές. Να σου θυμίσω ότι το add-on της κάμερας με το insta έγινε release την περασμένη εβδομάδα.

 

Fingers crossed!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Σε Galaxy s9+ για να βγάλει την ημέρα πρέπει να ρίξω την οθόνη σε hd, όχι παιχνίδια κτλπ.απλή απαιτητική χρήση χωρίς να το έχω σκαλίσει α.Δυστυχώς χωλαινουν στο τομέα της μπαταρίας μέχρι τώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Σε Galaxy s9+ για να βγάλει την ημέρα πρέπει να ρίξω την οθόνη σε hd, όχι παιχνίδια κτλπ.απλή απαιτητική χρήση χωρίς να το έχω σκαλίσει α.Δυστυχώς χωλαινουν στο τομέα της μπαταρίας μέχρι τώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

3500 με 4100 μπαταρία ε μια διαφορά θα την έχουν.. 600mAh δεν τα λες και λίγα. Υποτίθεται ότι το πάνελ του S10 έχει μικρότερη κατανάλωση όπως και η cpu, βάλε και τα +600.

Τι αποτέλεσμα βγαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Σε Galaxy s9+ για να βγάλει την ημέρα πρέπει να ρίξω την οθόνη σε hd, όχι παιχνίδια κτλπ.απλή απαιτητική χρήση χωρίς να το έχω σκαλίσει α.Δυστυχώς χωλαινουν στο τομέα της μπαταρίας μέχρι τώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εντάξει άμα θες να παίζεις παιχνίδια, να το λιώνεις κλπ, έχεις απαιτήσεις να βγάζει όλη την μέρα ? Αντε να σε βγάλει κάνα mate οριακά, αλλά αυτό δεν είναι απάντηση για την αυτονομία των samsung. Ο Βαγγέλης μίλησε για κακή απόδοση στην αναμονή, και εσύ λες για gaming.. Συγγνώμη ρε παίδες αλλά αν θέλετε να παίζετε οκ, υπάρχουν και άλλες συσκευές. Μην τα κοιτάτε. Αφήστε εμάς που κάνουμε χρήση κινητού να τα απολαύσουμε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...