Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γίνετε ούτε 1 στα 100 να ισχύει αυτό το τεστ. Δηλαδή το s10 με 3400 μπαταρία ίδια specs και μικρή διαφορά στην οθόνη θα πρέπει να είναι στην πρίζα μόνιμα;

 

Ακριβως αυτο.Μαπα το καρπουζι...στην περιπτωση μας,το συγκεκριμενο συγκριτικο

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

 

Μηπως αυτό είναι direct αγορά απο Samsung. Εδώ αοι Amazon δεν γράφει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχε αναφερθεί νωρίτερα αλλά οι συσκεύες ήδη βρίσκονται στις αποθήκες των μεγάλων αλυσίδων της χώρας.

Λογικα το ιδιο θα ισχυ και για την Κυπρο απλος θα αργησουν να μας τα παραδινουν και θα τα παρουμε στις 8/3/2019 παρασκευη αντι προοδα. Απορο ομως γιατι το κανουν αυτο μηπως θα καλυψουν και τις προπαραγγελιες τις προτελευταιες δυο μερες (6/3/2019 - 7/3/2019 ;) ή αυτες θα παρουν αναβολη και παραταση μικρη ; Παντως εγω το δικο μου το προπαραγγειλα απο τις 21/2/2019 για να μαι σιγουρος οτι θα το παραλαβω πρωτος το κανονικο το S10.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι Πότε βγαίνει το s10 Plus κανονικά στην αγορά για Ελλάδα???

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την Παρασκευή
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει και έχουν αρχίσει τα όργανα.προσωπικα πιστεύω ότι πλέον η σύγκριση δεν θα γίνεται με αλλά μοντέλα π.χ iphone αλλά περισσότερο με τα προηγούμενα μοντέλα της εταιρείας π.χ s9 και το αν αξίζει η αναβάθμιση ή όχι με το αντίστοιχο κόστος.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έλεγα να περιμένω για το fold τώρα διαβάζω να δώσει προσφορά για ανταλλαγή και άρχισα να σκέφτομαι κ για το s10 plus. Αν δώσει ανταλλαγή και ακουστικά θα είναι σούπερ αν κ δύσκολο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το fold πιθανότατα δε θα έρθει καν Ελλάδα μου είπαν απο Samsung

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Εννοείται πως είναι καραγκιοζιλικι αυτό.. Έστω εκατό τεμάχια η 500 θα μπορούσαν να φέρουν

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Επειδή από ότι ενημερώθηκα σήμερα από Πλαίσιο ότι θα αποσταλεί την Παρασκευή 8 Μαρτίου μένω επαρχία και εγώ θα το παραλάβω την επόμενη εργάσιμη δηλαδη 11 Μαρτίου.Επισης υπάρχει νήμα για Θήκες Samsung Galaxy s10 plus;Απλά αν γνωρίζει κάποιος η θήκη Samsung Galaxy s10 plus S-View Flip Cover αν κανει γρατζουνιές-αραχνιές στην οθόνη;Είχα πολύ κακή εμπειρία με την αντίστοιχη θήκη του s6 edge.
Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα ισχύει αυτό πολύ κάσα η μπαταρία...

 

https://techmaniacs.gr/samsung-galaxy-s10-ta-prota-test-aytonomias-eftasan/

 

Το s10 δηλαδή θα κλείνει μέχρι το μεσημέρι;

 

Μπαζει απο παντου το παραπανω αποτελεσμα παντως και δεν αναφερομαι μονο στα νουμερα του S10+ που το βγαζει κατω και απο το S8+ και S9+(εδω γελαμε).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Επειδή από ότι ενημερώθηκα σήμερα από Πλαίσιο ότι θα αποσταλεί την Παρασκευή 8 Μαρτίου μένω επαρχία και εγώ θα το παραλάβω την επόμενη εργάσιμη δηλαδη 11 Μαρτίου.Επισης υπάρχει νήμα για Θήκες Samsung Galaxy s10 plus;Απλά αν γνωρίζει κάποιος η θήκη Samsung Galaxy s10 plus S-View Flip Cover αν κανει γρατζουνιές-αραχνιές στην οθόνη;Είχα πολύ κακή εμπειρία με την αντίστοιχη θήκη του s6 edge.

 

Η επόμενη εργάσιμη θα είναι στις 12 γιατί έχουμε καθαρά Δευτέρα στις 11 Μάρτη. Κανονικά πρέπει να φροντίσουν να την έχεις κ συ απτις 8 γιατί σίγουρα θα την έχουν στο κατάστημα. Απτις 7 του μήνα έτσι γίνεται συνήθως αποτι ξέρω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μηπως αυτό είναι direct αγορά απο Samsung. Εδώ αοι Amazon δεν γράφει τίποτα.

 

 

 

Έχει την προσφορά με την προπαραγγελια...

Μίλησα και με Αμαζον....

Το πρόβλημα είναι με την διαδικασία που δείχνει να είναι για "Ιταλούς"....με το κωδικό που ζητάει....

 

Αλλά αφού το Amazon.it πουλάει πχ σε όλη την Ευρώπη....τι γίνεται?c2f5c6678741a652da0e875277c918ef.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως έχουμε τόσο διαφορετικές αναφορές σχετικά με την μπαταρία. Εδώ του βγάζει 8ωρες και 50λεπτα με 18% υπόλοιπο μπαταρίας, κανονική χρήση μέσα στην μέρα, εντυπωσιακό αποτέλεσμα αν μη τι αλλο! Δεν ξέρω αν θα το πάρω αλλά θεωρώ εκεί γύρω θα παίζει η μπαταρία

 

Από κοντά που το είδα είναι εντυπωσιακό, το λευκό είναι πραγματικά απίστευτα όμορφο, αλλάζει απόχρωση σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Επειδή από ότι ενημερώθηκα σήμερα από Πλαίσιο ότι θα αποσταλεί την Παρασκευή 8 Μαρτίου μένω επαρχία και εγώ θα το παραλάβω την επόμενη εργάσιμη δηλαδη 11 Μαρτίου.Επισης υπάρχει νήμα για Θήκες Samsung Galaxy s10 plus;Απλά αν γνωρίζει κάποιος η θήκη Samsung Galaxy s10 plus S-View Flip Cover αν κανει γρατζουνιές-αραχνιές στην οθόνη;Είχα πολύ κακή εμπειρία με την αντίστοιχη θήκη του s6 edge.

 

Καλησπέρα, και γω από το Πλαίσιο το περιμένω στην εξέλιξη παραγγελίας τι σου βγάζει;

Εμένα γράφει Εκτιμώμενη Ημερομηνία Παράδοσης: 7/3/2019 Εκτιμώμενη Ώρα Παράδοσης: 09:00 - 17:00

Αν το δώσουν 7 στο courier και το πάρω 8 θα είναι μια χαρά...

 

Επίσης για ασφάλεια τι προτείνετε; Επικοινώνησα με Ξηρογιαννόπουλο και είπανε ότι σταμάτησε η συνεργασία με Generealli, έχει κάποιος κάτι εναλλακτικό;; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα,

με προπαραγγελία κυριακή βράδυ Πλαίσιο, με πηραν σήμερα οτι δεν επαρκούν τα κομμάτια για αποστολή παρασκευή. και πως θα παραλαβουν την επομενη εβδομαδα πάλι. Ξέρετε σε άλλα καταστήματα τι γινεται μηπως και την αλλάξω?

Link to comment
Share on other sites

Παει βάσει προτεραιότητας , όσοι προ παραγγείλουν τωρα θα πάρουν στο δεύτερο «κύμα» αποστολών.

Μπορείς να βάλεις προπαραγγελια και στο public, δεν υπάρχει υποχρέωση αγοράς σε αντίθεση πχ με media markt που είχε υποχρεωτική αγορά.

 

Εμενα μου είπαν απο Κωτσόβολο πως θα έχω ενημέρωση αυριο αν θα παραλάβω Παρασκευή. Κανονικά αυτο πρέπει να γίνει αφού έχω προ παραγγείλει απο 21/2.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προπαραγγελία 24/2 512 s plus με είχαν καλέσει τη προηγούμενη Παρασκευή για να δούν αν ισχύει το ενδιαφέρον και ότι η συσκευή θα είναι στο κατάστημα που είχα βάλει για παραλαβή τη Παρασκευή 9/3, απο πλαίσιο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προπαραγγελία 24/2 512 s plus με είχαν καλέσει τη προηγούμενη Παρασκευή για να δούν αν ισχύει το ενδιαφέρον και ότι η συσκευή θα είναι στο κατάστημα που είχα βάλει για παραλαβή τη Παρασκευή 9/3, απο πλαίσιο

 

Παρασκευή 8/3 μάλλον θέλεις να πείς!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως έχουμε τόσο διαφορετικές αναφορές σχετικά με την μπαταρία. Εδώ του βγάζει 8ωρες και 50λεπτα με 18% υπόλοιπο μπαταρίας, κανονική χρήση μέσα στην μέρα, εντυπωσιακό αποτέλεσμα αν μη τι αλλο! Δεν ξέρω αν θα το πάρω αλλά θεωρώ εκεί γύρω θα παίζει η μπαταρία

 

Από κοντά που το είδα είναι εντυπωσιακό, το λευκό είναι πραγματικά απίστευτα όμορφο, αλλάζει απόχρωση σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Δεν νομιζω να υφιστανται τετοιοι χρονοι,αλλα σιγουρα δεν θα προβληματιζεσαι να βγαζεις μερα.

 

Σιγα μην δε το παρεις:p:p

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει για πιο λόγο ζητούν προ παράγγειλα αφού θα το δώσουν την μέρα κυκλοφορίας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει για πιο λόγο ζητούν προ παράγγειλα αφού θα το δώσουν την μέρα κυκλοφορίας.

 

Για να το πάρεις την ημέρα κυκλοφορίας, καθώς θα εξαντληθεί. Λογικά. Πέρα από αυτό όμως είναι και ψυχολογικό το θέμα αφού δίνουν και δώρο μαζί ώστε να τονοσουν τις πωλήσεις καθώς ο 1ος μήνας, η 1η μέρα κλπ μετράνε ακόμα και στην χρηματιστήριακη αξία, ασχέτως άλλων παραγόντων, αλλά δίνουν μια εικόνα για την πορεία και την διεισδυτικοτητα του προϊόντος..που όταν είναι η κορυφαία ναυαρχίδα της κάθε εταιρείας μας νοιάζει πολύ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...