Jump to content

Ιδιωτικά πτυχία πιστοποίησης γνώσεων Η/Υ. Απάτη;


silvertaur
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

oxi δεν ειναι λογικο. Ισως μετα απο μερικα χρόνια. Το να εχει ανανεωσεις δεν σημαινει οτι εσυ που εξερες το μεχρι προτινος δεν ξερεις office
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

oxi δεν ειναι λογικο. Ισως μετα απο μερικα χρόνια. Το να εχει ανανεωσεις δεν σημαινει οτι εσυ που εξερες το μεχρι προτινος δεν ξερεις office

 

Δηλαδη ρε συ τωρα που το interface του Office αλλαξε ριζικα οι παλιοι δεν θελουν ανανεωση; Κουφο μου ακουγεται! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε συ τωρα που το interface του Office αλλαξε ριζικα οι παλιοι δεν θελουν ανανεωση; Κουφο μου ακουγεται! :confused:

 

Δηλαδη αν εχεις πτυχιο πολιτικου μηχανικου και εχει αλλαξει ριζικα ο Χ κανονισμος θα πρεπει να "ανανεωσεις" το πτυχιο σου; :lol: Απλα κοιτας να τον μαθεις. Αυτα ειναι για να τα αρπαζουν τα λαμογια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν εχεις πτυχιο πολιτικου μηχανικου και εχει αλλαξει ριζικα ο Χ κανονισμος θα πρεπει να "ανανεωσεις" το πτυχιο σου; :lol: Απλα κοιτας να τον μαθεις. Αυτα ειναι για να τα αρπαζουν τα λαμογια.

 

Καλα, κι εσυ πηγες και μου εφερες το πιο ακυρο παραδειγμα! :p

Οκ, δεν ξερω τι παιζει αλλα οσοι θελετε ecdl ψαχτε το πριν να τα σκασετε...και πειτε και σε μας τι γινεται! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλα, κι εσυ πηγες και μου εφερες το πιο ακυρο παραδειγμα! :p

Οκ, δεν ξερω τι παιζει αλλα οσοι θελετε ecdl ψαχτε το πριν να τα σκασετε...και πειτε και σε μας τι γινεται! :ninja:

 

Δεν διαφωνω οτι μπορει να θελει ανανεωση (ετσι ξερω και εγω), αυτο που λεω ειναι οτι ειναι μια -ακομα- αρπαχτη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω οτι μπορει να θελει ανανεωση (ετσι ξερω και εγω), αυτο που λεω ειναι οτι ειναι μια -ακομα- αρπαχτη.

 

OK, συμφωνουμε! :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αφου βγανουν καινουριες εκδοσεις office λογικο δεν ειναι να θελει ανανεωση;

Οσοι το χρειαζεστε πηγαιντε και παρτε το οταν θελησετε να βγειτε στην αγορα εργασιας ωστε να μην χρειαστει να το ανανεωσετε οταν ληξει. :)

 

Καταρχήν λογικό δεν είναι.. Τα officd-word-excel-access δεν αλλάζουν, ακόμα και αν τα office packs αλλάξουν;) Αν ήταν έτσι να ανανεώναμε κάθε 3 χρόνια και το δίπλωμα οδήγησης δίνοντας ξανά εξετάσεις..

 

2ον: Ούτε να το πάρουμε όταν θα χρειαστεί να μπούμε στην αγορά εργασίας, διότι όταν μπαίνεις εκεί μπαίνεις με όλα σου τα εφόδια..Εμείς φταίμε όμως (KAI εμεις πιο σωστά:mad:που πάμε και δίνουμε ΙΔΙΩΤΙΚΑ χαρτιά και ακούμε την κάθε μπαρούφα που μας λένε..)

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λοιπον, εχω νεα..;)

 

Οσοι εχουν ecdl πριν απ τις 01/01/2006 πρεπει να το ξαναπιστοποιήσουν διότι μετα τις 31/12/2006 δεν θα μετρά

 

Τροπος πιστοποίησης:

 

1) E - learning lessons update (σύστημα που το κάνεις μονος σου με 40 ώρες και περιπου 90 ευρώ - χωρίς καθηγητη)

 

2) 18 ώρες με καθηγητη (περιπου 150 ευρώ)

 

70 ευρώ για τις εξετάσεις + 25 για να βγει το διπλωμα ...Οπερ (που την θυμηθηκα αυτην την λεξη??:):)) περιπου 250 με καθηγητη και ολα τα συναφή..Ασε που καθε χρονο πρεπει να το ανανεωνουμε μεσω email (λεπτομερειες ακομα δεν ξερει κανεις..)

 

Ερωτησουλα: Επειδη εχω χασει τα cd με τις ενοτητες (εννοώ τα cd που ειχαν μεσα το πως γινονται οι εξετασεις) το χει κανεις να μου το στειλει? Για να το ξαναθυμηθω..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τελικα τσιμπεϊσον...παλι σου τον πιανουν...:ninja: (τι μου ΄λεγες για διπλωματα; )
Link to comment
Share on other sites

Καλά τόσο πολύ σας κόφτη η θέση στο δημόσιο;

Τελικά το Greek Dream είναι μια θέση στο δημόσιο :P

 

Γιατι μονο η θεση στο δημοσιο ειναι? Παντού πλέον ζητάνε χαρτιά με γνώσεις υπολογιστή:mad: Οπου και να πας "ecdl" χρειάζεσαι..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...