Jump to content

Αγορά νέου κινητού (250)


Worrion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σας. είμαι στην φάση της έρευνας για νέο κινητό. προσανατολίζομαι στο Xiaomi Redmi Note 6 Pro (64GB). Αλλά θέλω να ρωτήσω κ τις δικές σας προτάσεις. τα χρήματα που σκέφτομαι να επενδύσω είναι max 250 ευρώ. Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων! :)
Link to comment
Share on other sites

Ή καβατζώνεις αρκετά από τα 250 και πας στο 6αρι η δίνεις ακόμη 35 και παίρνεις poco που θα σε βγάλει 2 χρόνια άνετα
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας. είμαι στην φάση της έρευνας για νέο κινητό. προσανατολίζομαι στο Xiaomi Redmi Note 6 Pro (64GB). Αλλά θέλω να ρωτήσω κ τις δικές σας προτάσεις. τα χρήματα που σκέφτομαι να επενδύσω είναι max 250 ευρώ. Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων! :)

 

Συμπλήρωσε αυτόν τον οδηγό πρώτα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=453621

Link to comment
Share on other sites

πριν περίπου 2μιση χρόνια είχα πάρει το Xiaomi Redmi Note 3 Pro (την σπέσιαλ έκδοση του). το έχω λιώσει το κινητό αυτό, αυτά τα χρόνια, και έτσι προσανατολίστηκα στο Xiaomi Redmi Note 6 Pro! Αλλά είπα μήπως υπάρχει και καμιά καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά!
Link to comment
Share on other sites

Redmi Note 7..νομιζω πως έχει αρχίσει να κυκλοφορεί σιγά σιγά.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι οκ με το μέγεθος... Mi Max 3... τρομερό σε όλα του...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Pocophone F1 (64GB) και αυτό κοίταξα. Στο ψάξιμο είμαι ακόμα! Το τωρινό κινητό μου δεν το βλέπο να αντέχει και πολλή ακόμα!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειμαι κ εγω σε παρόμοια αναζήτηση πιο έχει καλύτερη οθόνη ? κ εγώ κοιτάω το pocophone που λέτε εδώ άλλα μένω επαρχία υποστηρίζει 4g ? επισης θα ήθελα να ρωτήσω αν σε xιaomi υπάρχει amoled οθόνη ?

Thnx

Edited by stelioskrete
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειμαι κ εγω σε παρόμοια αναζήτηση πιο έχει καλύτερη οθόνη ? κ εγώ κοιτάω το pocophone που λέτε εδώ άλλα μένω επαρχία υποστηρίζει 4g ? επισης θα ήθελα να ρωτήσω αν σε xιaomi υπάρχει amoled οθόνη ?

Thnx

 

Μια χαρά υποστηρίζει 4G και έχει και Β20 οπότε είσαι κομπλέ ανεξαρτήτως παρόχου... Amoled έχει το Mi 8, αλλά θα πρέπει να ανέβεις σε σχέση με το Poco...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά υποστηρίζει 4G και έχει και Β20 οπότε είσαι κομπλέ ανεξαρτήτως παρόχου... Amoled έχει το Mi 8, αλλά θα πρέπει να ανέβεις σε σχέση με το Poco...

 

Το poco δλδ τι οθόνη εχει ? Το mi8 lite να φανταστώ οχι ε ?

 

Thnx

Edited by stelioskrete
Link to comment
Share on other sites

Το poco δλδ τι οθόνη εχει ? Το mi8 lite να φανταστώ οχι ε ?

 

Thnx

 

IPS LCD όπως και το Mi 8 Lite... Αν καίγεσαι τόσο πολύ για Amoled και δε μπορείς να πας για το Mi 8, δες το Samsung Α7 που υπάρχει σε καλή τιμή....

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω με τιμολόγιο οπότε πέφτει η τιμή ...να πάω σε mi8 ?με ενδιαφέρει κ το χαμηλό sar λόγο μωρού στο σπίτι ...

 

Thnx

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα να ρωτήσω...το sar είναι οταν μιλάμε στο τηλέφωνο η κ σε κατάσταση αναμονής

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω με τιμολόγιο οπότε πέφτει η τιμή ...να πάω σε mi8 ?με ενδιαφέρει κ το χαμηλό sar λόγο μωρού στο σπίτι ...

 

Thnx

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα να ρωτήσω...το sar είναι οταν μιλάμε στο τηλέφωνο η κ σε κατάσταση αναμονής

 

Θα παίρνει τηλέφωνα το μωρό; :) Το Sar είναι μια μέτρηση που αφορά την επαφή του ανθρώπου με το κινητό όταν μιλάει, δεν λέει τίποτα για το κινητό σε κατάσταση αναμονής ή ακόμα περισσότερο για την επίδραση του σε τρίτους που είναι μακριά.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που λέτε για το sar του κινητού (Και εγώ το κοιτάζω δεν θέλω να ναι στο Θεό) Μάθετε Όμως πως το ρούτερ και το ασύρματο τηλεφωνο που πλέον υπάρχει σε κάθε σπίτι,ακτινοβολούν πολλαπλάσια από το κινητο (Και το μωρό δεν έχει δουλειά με το κινητό,γιατί όταν μεγαλωσει δεν θα ξέρει να επικοινωνήσει με άνθρωπό) όποτε κλείνουμε κάνα ρουτερακι το βραδύ που μας είναι άχρηστο,γιατί αν αναλογιστούμε την ακτινοβολία που εκπέμπει το δικό μας ρούτερ,του απο πανω,του απο κάτω και του δίπλα κλαφτα :/
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που λέτε για το sar του κινητού (Και εγώ το κοιτάζω δεν θέλω να ναι στο Θεό) Μάθετε Όμως πως το ρούτερ και το ασύρματο τηλεφωνο που πλέον υπάρχει σε κάθε σπίτι,ακτινοβολούν πολλαπλάσια από το κινητο (Και το μωρό δεν έχει δουλειά με το κινητό,γιατί όταν μεγαλωσει δεν θα ξέρει να επικοινωνήσει με άνθρωπό) όποτε κλείνουμε κάνα ρουτερακι το βραδύ που μας είναι άχρηστο,γιατί αν αναλογιστούμε την ακτινοβολία που εκπέμπει το δικό μας ρούτερ,του απο πανω,του απο κάτω και του δίπλα κλαφτα :/

 

Η αλήθεια είναι ότι ούτε το sar, ούτε η ακτινοβολία των ρουτερ έχει αποδειχθεί ότι βλάπτουν. Η ακτινοβολία είναι μέσα στα επιτρεπτά όρια.

Link to comment
Share on other sites

μολις δειτε το βιντεο θα σας λυθουν ολες οι αποριες σχετικα με το sar

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...