Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχεις αργήσει ήδη να του βάλεις θήκη να ξέρεις :p

 

Ναι το ξέρω. Ψάχνω μια συγκεκριμένη γι αυτό και καθυστέρισα. Κατα τα άλλα το προσέχω σαν τα ματιά μου, το ποιο σκληρό πράγμα που ακουμπησε είναι το χέρι μου χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω. Ψάχνω μια συγκεκριμένη γι αυτό και καθυστέρισα. Κατα τα άλλα το προσέχω σαν τα ματιά μου, το ποιο σκληρό πράγμα που ακουμπησε είναι το χέρι μου χαχαχα.

 

Και στα χέρια Nivea :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το iphone to 4 το βρισκσεις μεταχειρισμενο στην Ολλανδια στα 220 με 230 ευρο παντως.. τωρα εδω η τιμη ειναι πανω απο 250..
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί από μέλη εδώ στο φόρουμ όμως ότι πήγαν στην ελληνική αντιπροσωπεία της εκάστοτε εταιρείας και τους λέγανε τρέλες για το θέμα της εγγύησης.

:(

 

το ζήτημα δεν ειναι αν τους λενε τρελες, αλλα τι πραγματικά ισχύει με την εγγύηση για κινητά που είναι αγορασμένα π.χ. από Γερμανία. Ξερει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά,

 

μου δίνει ένας φίλος το iphone 4 100ευρώ.

 

Από ότι διαβάζω είναι καλή η τιμή (εντάξει ο φίλος είναι κολλητός...)

 

Ο μόνος προβληματισμός μου είναι μήπως το κινητό είναι πλέον ξεπερασμένο από άποψη τεχνολογίας.

Διότι είναι κ 3 ετών...

 

Τι λέτε να το πάρω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

μου δίνει ένας φίλος το iphone 4 100ευρώ.

 

Από ότι διαβάζω είναι καλή η τιμή (εντάξει ο φίλος είναι κολλητός...)

 

Ο μόνος προβληματισμός μου είναι μήπως το κινητό είναι πλέον ξεπερασμένο από άποψη τεχνολογίας.

Διότι είναι κ 3 ετών...

 

Τι λέτε να το πάρω;

 

Να το πάρεις χωρίς δεύτερη σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

μου δίνει ένας φίλος το iphone 4 100ευρώ.

 

Από ότι διαβάζω είναι καλή η τιμή (εντάξει ο φίλος είναι κολλητός...)

 

Ο μόνος προβληματισμός μου είναι μήπως το κινητό είναι πλέον ξεπερασμένο από άποψη τεχνολογίας.

Διότι είναι κ 3 ετών...

 

Τι λέτε να το πάρω;

πρωτον το 4 αρι ακομα δεχεται τουλαχιστον για την ωρα υποστηριξη.Mπορει το ιος 7 να μη το παρει ομως

δευτερον εχει ακομα μαματη εφανιση:)

τριτον εχει ακομα τη τελεια ρετινα:D

τεταρτον η καμερα βγαζει ακομα καλες φωτος και βιντεος:p

πεμπτον το ειχα το δωσα για μια windows συσκευη ανταλλαγη δηλ και το ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ:cry:

6 ΓΝΩΡΙΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ.πουλαει και αλλα αιφον;;:lol:

7 εαν δεν το παρεις στα 100 ευρω μετα πηγαινε και δωσε 300 που ζητανε οι κερδοσκοποι στα φορουμς :X

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παιδια ιφονε 5 16 gb αγορασμενο πριν ενα μηνα ακριβως σε λευκο αριστη κατασταση σαν καινουργιο απο birdphone EU ποσο το κοστολογειται??
Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα περιπου 500Ε με 480...

και εγω 500 λεω γιατι δεν ειναι σαν καινουργιο σαν τα ματια μου το προσέχω. αξιζει λες να το πουλησω κ οταν βγω απο στρατο να παρω το 5σ η χαζομαρα?

Link to comment
Share on other sites

Η προσωπική άποψη είναι πως όχι, δεν αξίζει να το πουλήσεις για το 5S.

Μπορείς να περάσεις ανετότατα έναν ακόμη χρόνο, και να το αντικαταστήσεις με το επόμενο μοντέλο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

για μενα μην το πουλησεις και αλλαζεις οταν βγει το επομενο με καινουριο design και οθονη.Στην καθημερινοτητα σου δεν θα αλλαζει κατι

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα πάλι τώρα που πιάνει αυτη την τιμή δώστο.Αργότερα και όταν βγεί το άλλο iPhone θα πιάνει τόσα?Αποκλείεται.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα πάλι τώρα που πιάνει αυτη την τιμή δώστο.Αργότερα και όταν βγεί το άλλο iPhone θα πιάνει τόσα?Αποκλείεται.

 

Όταν βγει το iPhone 6, οι περισσότεροι θα ζητάνε το 5S σε μεταχειρισμένο, ελάχιστοι θα ζητάνε το 5.

Εγώ είμαι υπέρ του να το κρατήσεις εκτός κι αν είσαι power user και χρειάζεσαι τα 64bit της ισχύος του νέου iPhone.

 

iPhone 5 16Gb, 2 μηνών άριστο (ίχνος γρατζουνιάς !!) πόσο να το πουλήσω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 3gs 16αρι αψογο ποσο λετε να πιασει? Επισης σκεφτομαι να πουλησω και το δικο μου το iphone 4 32gb ποσο θα πιασει?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 3gs 16αρι αψογο ποσο λετε να πιασει? Επισης σκεφτομαι να πουλησω και το δικο μου το iphone 4 32gb ποσο θα πιασει?
150 το πρωτο και 300 το δευτερο.πλεον το 3gs θα το αγοραζε καπιος για να δοκιμασει τι εστι αιφον.πανω απο 150 βρισκεις πιο δυνατα μοντελα
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

iPhone 3GS όχι πάνω απο 100, το 4αρι όχι πάνω απο 250!

Εγώ λέω να δώσω 430 για το 5αρι, αξίζει ή να περιμένω μήπως πέσουν κι άλλο; Τι λέτε;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το 4αρι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ αυτη την στιγμή παίζει στα 300ε. Κοιτάξτε στο skroutz. Γιατι καποιος να δωσει 300ε για μεταχειρισμένο; Πανω απο 150ε δεν αξιζει το iphone 4. Το 3gs ουτε 50ε
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω ποια θα ήταν η σωστή τιμή. Απο την στιγμή που πωλείται 300ε καινούργιο, δεν είναι δυνατον να δώσεις 250ε για κινητο μεταχειρισμένο 3ετιας ή 2ετιας
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια λεπτομέρεια.

Αυτο που πωλείται στην αγορά, είναι με 8 GB. Οι περισσότεροι που πουλάνε έχουν το 16άρι.

 

Δική μου εκτίμηση:

Ένα iPhone 4, σε παρά πολύ κατάσταση, μπορεί να πουληθεί 180€ και πάνω.

Και με 20€ νομίζω, μπορείς να έχεις και νέα μπαταρία.

200€ λοιπόν με νέα μπαταρία και με 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα , iphone 5 16αρι απο γερμανο ( δηλαδη ελληνικο ) σε αριστη κατασταση, αχρησιμοποιητο ( λογο αντικαταστασης ) ποσο περιπου κοστολογειτε ξερει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εξαρτάται από το υπόλοιπο εγγύησης. Αν μπορούσες να πάρεις 500 ευρώ θα έπρεπε να ήσουν πολύ ευχαριστημένος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...