Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LOIPON FILARAKI AKOY KALA......

 

DIAVASE TO UEMA POY ESTEILA STO FILO MAS EDO STO IDIO FORUM.....

 

AN DEN BGALEIS AKRH KANE RESET TO KINHTO KAI XANASTEILE ME ANOIKTO BT......

 

TO JAVA PREPEI NA EINAI .JAR KAI NA TO STELNEIS STO EIKONIDIO TOY PC POY UA LEEI OBEX PUSH ITEM... UA SOY PEI SYN/DEMENO KAI PATAS APODOXH.... AN SOPY LEEI ERROR ESTABLISHING CONECTION TOTE MALLON FTAIEI TO FIRM TOY KINHTOY..... KANE TO KOLPO ME TO RESET TOY KINHTOY KAI ME ANOIGMENO TO BT TOY SE

 

PS: TA EXEIS KANEI PAIR TO PC KAI TO KINHTO AN OXI ... KANTA KAI UA EXEI ENA TICK EPANO TO EIKONIDIO...

 

OK??

 

KALH EPITYXIA STA ... EHMMM GRAPTA SOY... :))

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Paidia pos mporo na sozo ta sms sto tilefono kai oxi stin karta? Peripou posa krataei i mnimi tilefonou?

 

Episis, mporo na steilo me bt paixnidia? fotos apo to kinito sto pc?

 

Kapoios pou exei to kalodio (den to vrisko pouthena), kai menei kentro athina kai mporei na mou kanei tin allagi se V600, kernao kafedes!!!

 

Euxaristo ek ton proteron...

 

 

Stelios.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ALTUS κορίτσι είναι τι φιλαράκι...χα χα!

Λοιπόν Στέλιο άκου τι θα κάνεις... Θα πας στο thread που αφορά το seem editing θα διβάσεις προσεκτικά όλα τα posts κια μετά θα κατεβάσεις το seemplayer μέσω εκείνου θα ενεργοποιήσεις αυτή την ιδιότητα και άλλες πολλές. Επίσης καλώδιο πάρε ένα τηλ. στο πλαίσιο να δεις αν έχουν το φτηνό που είναι για το Τ720 και κάνει 1.18 ευρώ.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει μόνο το πλαίσιο... ψάξτε λίγο και στα μικρά μαγαζάκια που πουλάνε αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Θελω να αγοραζω κινητο και ειμαι αναμεσα στα:

Motorola V525

SE T630 και

Sharp GX20

 

Σε Vodafone 60 , οι τιμες ειναι :

40

70 (αν και δεν το εχει πλεον στο site)

80

 

Θα ηθελα να μαθω την γνωμη σας για το V525 σε σχεση με τα αλλα 2 κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Loipon tha sou miliso os katoxos t630 k v525

Katarxin prosopika apokleio to gx20 den exei tpt parapano apo to 525 k katholou sindesimotita me hy!!!

 

proterimata t630 enanti v525:

1)perissoteros apothikeytikos xoros gia mnm...diataksi grammaton eykoli(opos sta nokia)

2)sindesimotita den antimetopisa kanena provilma

3)i mpataria krataei perissotero

 

proterimata v525:

1)clamshell prostasia othonis pliktrologiou apo gratsounies ktl

2)fovera anoteri othoni , kamera,ixous (san to gx20)

3)to voda live den exei katastrepsei to menu

 

geika eixa to t630 apo marti kai pnigike prin apo 2 vdomades....i othoni einai poli metria k eipa na dokimaso k ta moto pou eixa akousei polla logia...an eksairesoume to oti den mporo na peraso java sto kin mou(pragma pou mallon ftaiei sto diko mou til) k oti den exei extra xoro gia sms to til (an k mou eipan oti diorthonetai me kapoia anavathmisi) tha sou proteina to 525 an den eisai poromenos me programmatakia ktl kai thes ena til me oraia emfanisi ixous ktl..pare k mia 2i mpataria me 20 e kai kaneis ti douleia sou..

 

oti alli aporia exeis einai eyprosdekti

Link to comment
Share on other sites

den xreiazetai kan anabathmish gia apothikeush sms sth mnhmh tou kinhtou.Ginetai me seem editing.Proteinw fysika na pareis to v525 afou mporeis na to metatrepseis eukola se v600.Etsi kai apofeugeis to live kai exeis kai anabathmismeno menu pou einai poly pio omorfo kai paizeis kai videakia.
Link to comment
Share on other sites

xreiazesai ena kalwdiaki gia syndesh me to pc.Ti problhma exeis me thn java?

 

analytikes odhgies peri seem editing tha breis

edw

Link to comment
Share on other sites

den mporona ta peraso me bluetooth sto kin mou...metafero ixous ikones alla java me tipota...einai jar arxeia alla...:(

otan leo deksi klik kai send to bluetooth v525 mou leei sending to....kai files exchange...mipos me kapoia rithmisi mporo na to kano xeirokinita oste na dialego pou tha pigainei?gia na paei sto obex transfer item?

 

xreiazomai na peraso to bookreader!!!!PLEASE HELP.....

Link to comment
Share on other sites

VRE ANUROPE TO STELNEIS SIGOYRA STO OBEX PUSH ITEM (PUSH OXI ALLO!!!!!)

 

KAI ELEGXE AN EINAI SIGOYRA .JAR TO ARXEIO FORTONONTAS TO PROTA STO WINRAR KAI DES TI LEEI STH MPARA TOY NA EINAI JAR

 

AN STELNEIS EIKONES TOTE DEN YPARXEI KATI ALLO POY PREPEI NA FTAIEI

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξερει κανείς που μπορώ να βρω το flex της Vodafone Live! για το v525? το εχω αναβαθμίσει σε v600 και θέλω να το επαναφέρω στο αρχικό του λογισμικό για να το πουλήσω.

 

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στα site που έχουμε δώσει παραπάνω. Πιστεύω πιο πολλά θα πιάσει αναβαθμισμένο παρά ως V525.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το πρόβλημα με τα κολλήματα που είχε το κινητό, το πήγα στην Voda και δεν μου το αλλάξαν...

Μου είπαν ότι ναι μεν το πήγα μέσα στις 28 ημέρες που λέει η εγγύηση για πλήρη αντικατάσταση της συσκευής, αλλλά πιο κάτω η εγγύηση λέει ότι δεν πρέπει να έχει υπερβεί τα 30 συνολικού χρόνου ομιλίας και εγώ είχα κάνει 31 λεπτά...και για αυτό η motorola τους είπε να μην μου το αλλάξουν...!!!!

Γιατί ρε παίδια;;;

Θα το ξαναπουλούσαν και για αυτό δεν μπορούσαν να έχει χρησιμοποιηθεί με 31 λεπτά χρόνου ομιλίας;;;;

Που λέτε το αφήνω, στους απαράδεκτους υπαλλήλους του συγκεκριμένου υποκαταστήματος, η οποία κοπέλα που με εξυπηρέτησε μου είπε ότι δεν έχει ουτε καν συσκευή να μου δώσει για να κάνω την δουλειά μου όσο το κινητό θα επισκευαζόταν...Τέλος πάντων, το αφήνω και μου λένε σε μια άντε μιαμιση εβδομάδα θα είναι έτοιμο.Με παίρνουν στην μία εβδομάδα και μου λένε να πάω να το πάρω.Πάω εγώ και μου λένε ότι έκαναν λάθος και δεν ήταν τελικά το δικό μου...Τους τα είπα ένα χεράκι, που δεν έκαναν τον κόπο να με πάρουν ένα τηλέφωνο να μου το πουν για να μην πηγαίνω μέχρι εκεί, διότι με το που πήγα και λέω το επίθετό μου, μου λένε κατευθείαν ότι έκαναν λάθος κάτι που σημαίνει ότι το είχαν δει από ώρα.

Τέλος πάντων φεύγω και περνάει μιάμιση εβδομάδα και τους πέρνω τηλέφωνο, αλλά δεν το σήκωνε κανένας.Πέρνω στο τηλέφωνο εξυπηρέτησης της voda και μου λένε ότι είναι σίγουρα ανοιχτό, διότι ήταν τρίτη απόγευμα.

Σηκώνομαι νευριασμένος και πάω εκεί...Και μου λένε ότι δεν έχει έρθει ακόμα και επισκευάζεται ακόμα στην μοτορόλα!!!Τους λέω ότι με κοροϊδεύουν γιατί μου είπαν για μιάμιση εβδομάδα και μου είπαν ότι τους λέω ψέματα!!!!Έγινε χαμός!!!!Τους είπα μετά ότι έπαιρνα τηλέφωνο και δεν το σήκωναν και μου έδειξαν τρεις πελάτες που είχαν μέσα και μου είπαν ότι δεν μπορούσαν να σηκώσουν τα τηλέφωνα!!!!

Φεύγω για άλλη μία φορά και με παίρνουν μετά από τέσσερις μέρες στις 21:00, όταν δηλαδή είχαν κλείσει για να μου πουν ότι ήρθε!!!

Πάω την επομένη και το παίρνω επιτέλους!!!Βάζω την sim και δούλευε κανονικά.Φεύγω και μετά από τρία λεπτά το ανοίγω και είχε ξανακολλήσει!!!!

Πάω πίσω και έγινε πανικός!!!!!

Περίμενα την προϊσταμένη και όταν ήρθε άρχισα να χώνω...Και τι γυρνάει και μου λέει η αθεόφοβη...."Εμείς κύριε δεν πουλάμε κινητά αλλά υπηρεσία...."Εεεε, δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο!!!!!Της δείχνω ότι το κινητό είναι voda live και αυτοί έχουν βάλει το λογισμικό για να γίνει live και μου είπε ότι κάνω λάθος...Και μου είπε ότι υπερβάλω και θα φταίει ότι δεν είναι φορτισμένη η μπαταρία.Με τα πολλά είδε ότι δεν φταίει η μπαταρία και μου είπε να το ξαναφήσω εκεί...!!!!Με τίποτα όμως δεν το δέχτηκα.Το πήρα και το πήγα στην motorola και την επομένη το πρωΐ το είχα έτοιμο, πανέτοιμο!!!!!!

Συμπέρασμα:Είναι πρώτοι για να σου πάρουν τα λεφτά, αλλά μετά σου λένε εμείς δεν πουλάμε κινητά...Ε, τότε να τα αφήσουν στην motorola, να πηγαίνουμε να τα αγοράζουμε και να πηγαίνουμε μετά σε αυτούς για να παίρνουμε την σύνδεση.Τους συμφέρει;φυσικά όχι γιατί θα χάσουν το μερίδιό τους.

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Catantona (16 Σεπ. 2004 , 17:04)

 

Συμπέρασμα:Είναι πρώτοι για να σου πάρουν τα λεφτά, αλλά μετά σου λένε εμείς δεν πουλάμε κινητά...Ε, τότε να τα αφήσουν στην motorola, να πηγαίνουμε να τα αγοράζουμε και να πηγαίνουμε μετά σε αυτούς για να παίρνουμε την σύνδεση.Τους συμφέρει;φυσικά όχι γιατί θα χάσουν το μερίδιό τους.

 

 

Αν μπορείς πες μας και το μαγαζί στο οποίο έγινε η ιστορία. :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

PAIDAKI EGO XERO OTI AN TO PROBLHMA TOYS HTAN H ORA OMILIAS SE PLHROFORO OTI POLY EYKOLA YPARXEI EPILOGH POY SBHNEIS AYTON TON XRONO OMILIAS POLI EYKOLA....

 

ASE POY AN KANEIS ANBAUMISH (AYTOI DHL.) OLA TA XRONOMETRA MHDENIZONTAI .......

 

GIATI LENE PANTA M.......S AYTOI OI EYUYNOANEYUYNOI...

 

EGO UA SYNHSTOYSA EPISKEPSH XANA STO MAGAZI... ? TI LES ?:))

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

lene oti yparxei mia megalyterh ths orbit alla den to xw psa3ei sigoura.

thn au8entikh(san auth pou exeis) thn exei to plaisio peripou 20 eurw an 8ymamai kala!

MoBiLe:MOTO V525@V600

S/W: TRIPLETS_G_OB.09.4FR

Flex: SE6467AXXB411C (O2)

Seem mods = on

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Catantona (16 Σεπ. 2004 , 17:04)

Συμπέρασμα:Είναι πρώτοι για να σου πάρουν τα λεφτά, αλλά μετά σου λένε εμείς δεν πουλάμε κινητά...Ε, τότε να τα αφήσουν στην motorola, να πηγαίνουμε να τα αγοράζουμε και να πηγαίνουμε μετά σε αυτούς για να παίρνουμε την σύνδεση.Τους συμφέρει;φυσικά όχι γιατί θα χάσουν το μερίδιό τους.

 

 

Καλα λεω εγω οτι δεν ειναι να αγοραζεις ΠΟΤΕ απο αυτους!!!!!!Και δεν ξερουν τι τους γινεται και προσπαθουν να βγουν απο πανω!!!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε με την μπαταρία 1250mah της orbit. Εγω πάντως πέρασα από το γερμανό και μου είπαν ότι έχουν μόνο την αυθεντική της motorola και για 40e .... :o

Σε vodafon shops υπαρχει η 720mah για 22e....κατι καλύτερο βρήκατε ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...