Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

an xrhsimopeihs to handset manager tote tha se apogohteuso...mporeis na bazeis para polu mikra mp3 phgainontas sthn teleutaia epilogh!(nomizo)

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

geia sas! tha ithela ti gnomi sas! to sharp gx15 leei? se sxesi me to gx20? basika se ola polu kalutero to gx15 alla to mono arnitiko einai oti fainontai poly mikra ta pliktra, kai polu kollita to 1 anamesa sto allo... :wacko: kanena allo kalo???? se sxesi me to v525 poly kalutera ta sharp etsi?
Link to comment
Share on other sites

eirhnh: ego exo kanei seem kai otan exo balei ena wallpaper sthn kentrikh ouonh den fainetai h hmeromhnia, to vodafone kai apo kato ta menou ta exo kanei diafana opote blepo omorfa olh thn eikona poy uelo kai thn xairomai etsi pio poli...

an diavaseis to sxetiko forum me uema seem editing ua deis pos ginetai ekei ego steilei kai ena zip moy poy exei ayta ta earxeia poy xreiazesai.... (epishs exei kai anafora sms apo ekei)

 

2) ta mp3 ta stelneis apo to pc soy sto kinhto meso toy fakeloy pbex file transfer.... kane ton kopo kai diavase to forum moy sxetika me to pos na to kaneis ok???

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να σας περιγραψω 2 περίεργες συμπεριφορές του V525 το οποίο έχω εδώ και 2 εβδομάδες ποερίπου και υποψη δεν το έχω "πειράξει" καθόλου (ακόμα). Τη μία φορά του είχα βάλει μία υπενθίμιση στο ημερολόγιο, και το είχα κλειστό, και όταν ήρθε η ώρα της υπενθίμισης, άναψε το φως της εξωτερικής οθόνης, και δεν γινόταν τίποτα. Μόνο με βγάλσιμο της μπαταρίας συνήλθε. Και άλλη μία φορά (εχθές) εκεί που δοκίμαζα να επισυνάψω μία κινούμενη εικονα σε sms ξαφνικά έκανε κάτι σαν "reboot" και με έβγαλε στη ηλίθια οθόνη "How are you" και δεν προχωρησε παρα μόνο όταν πάτησα "OK", και με έβγαλε στην αρχική του οθόνη σαν να το άνοιξα μόλις !!!!!!!! Λες να είναι ελατωματικό !??? και αν το "πειράξω" και τελικά χρειαστεί να το πάω στο service να "μου την πούνε" κι όλας ??

 

Paco

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα το V 525 της γυναίκας μου σε ένα μαγαζί και το αναβάθμησα σε V 600 με Ελληνικό μενού κτλ. Το τηλεφωνάκι έγινε μπόμπα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα για όλους.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου εχει κανει 3-4 φορες reboot ενω εκανα πλοηγηση στο μενου και 1 φορα καθως τηλεφωνουσα. Μαλλον καποια εχουν προβληματακια αλλα αντε να το αποδειξεις αφου δε γινεται συνεχεια.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel (30 Αύγ. 2004 , 19:55)

 

Πήγα σήμερα το V 525 της γυναίκας μου σε ένα μαγαζί και το αναβάθμησα σε V 600 με Ελληνικό μενού κτλ. Το τηλεφωνάκι έγινε μπόμπα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα για όλους.

 

 

Poso sou stoixise ayth h anaba8mish?Ginetai se ola ta katasthmata?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω γεμίσει σίγουρα. Έχω βάλει πολύ λίγες φωτογραφίες (7-8) και λίγα ringtones (3-4). Μάλλον έχει να κάνει με την αναβάθμιση. Πήρα τηλ. και στο service της Motorola και μου είπαν το ίδιο, και θα μου το αναβαθμίσουν αυτοί δωρεάν με κάποιο firmware που έλαβαν πριν 2-3 ημέρες και λύνει αρκετά προβλήματα (έτσι λένε). Όσο για το firmware που έχω τώρα είναι το ακόλουθο :

FLEX : SE7428AXXG50BE

SOFTWARE : TRIPLETS_G_0B.09.1DR_VA1

DSP : 62E2E000

LANGUAGE : 0035

εκλπίζω να τα έγραψα σωστά, είμαι καινούργιος στην όλη ιστορία.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel (30 Αύγ. 2004 , 19:55)

 

Πήγα σήμερα το V 525 της γυναίκας μου σε ένα μαγαζί και το αναβάθμησα σε V 600 με Ελληνικό μενού κτλ. Το τηλεφωνάκι έγινε μπόμπα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα για όλους.

 

 

Πήρε και η δική μου ένα προχθές, αλλά είναι Vodafone live. Γίνεται και σ' αυτό; Ποιό μαγαζί είναι;

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Sergios (31 Αύγ. 2004 , 12:08)

 

Πήρε και η δική μου ένα προχθές, αλλά είναι Vodafone live. Γίνεται και σ' αυτό; Ποιό μαγαζί είναι;

 

 

Ναι γίνεται και τής γυναίκας μου Vodafone live ήταν. Για το μαγαζί όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ για να μην θεωριθεί ότι κάνω διαφίμιση, το κόστος είναι 20 ευρώ.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Exei kataferei kaneis me to V 525 na steilei mms meso ths TIM?Exo perasei oles tis ry8miseis sto kinito gia TIM MMS alla otan phga sto TIM center giati den mporousa na steilo mou eipan oti to protokollo tou V 525 den yposthrizetai apo thn TIM.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές σε ένα sevice της motorola και μου έκαναν τελείως δωρεάν την αναβάθμιση που έλεγα, μου έβαλαν

flex SE7428AXXG517B ,

TRIPLETS_G_0B.09.49R_V,

DSP 62E5D500

και γλώσσα 0031

και πραγματικά τα προβλήματακια που είχα με την υπενθύμηση του ημερολογίου κλπ. λύθηκαν και τώρα όλα λειτουργούν άψογα.

 

Μετά την αναβάθμιση βέβαια δεν λειτουργεί το handset manager της mobile action που είχα βγάζοντας μύνημα ότι δεν είναι συμβατό με το V525M !!!.

 

Μπορεί κάποιος να μου πει από που να κατεβάσω το MPT2 ??!!

 

Για τις ρυθμίσεις MMS διάβασα κάπου (αλλά δεν το έχω ψάξει) ότι στο motorola.gr΄έχει μία υπηρεσία που βάζει μοντέλο και δίκτυο και σου στέλνουν ένα SMS το οποίο ρυθμίζει αυτόματα τα πάντα (MMS, κλπ), μία δοκιμή θα πείσει, όποιον έχει πρόβλημα.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έκανα αναβάθμιση το V525 μου στη motorola για να λυθούν κάποια προβληματάκια και τώρα δεν δουλεύει το handset manager μου. Προσπαθώ να κατεβάσω το mobile phone tools από το Motclub αλλά δεν μου κατεβάσει το english upgrade 2.16 σαν να μην υπάρχει το αρχείο. Και μόνη της η παλιά έκδοση δεν μπορεί να δει το 525. Άλλη μια σελίδα που βρήκα η http://motorola.acidjazz.net/ που έχει υποθεται το πρόγραμμα για να το κατεβάσω επίσης έπαψε να λειτουργεί. Υπάρχει κάποια άλη σελίδα ???
Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pacopor ( 1 Σεπ. 2004 , 11:03)

 

Βρε παιδιά έκανα αναβάθμιση το V525 μου στη motorola για να λυθούν κάποια προβληματάκια και τώρα δεν δουλεύει το handset manager μου. Προσπαθώ να κατεβάσω το mobile phone tools από το Motclub αλλά δεν μου κατεβάσει το english upgrade 2.16 σαν να μην υπάρχει το αρχείο. Και μόνη της η παλιά έκδοση δεν μπορεί να δει το 525. Άλλη μια σελίδα που βρήκα η http://motorola.acidjazz.net/ που έχει υποθεται το πρόγραμμα για να το κατεβάσω επίσης έπαψε να λειτουργεί. Υπάρχει κάποια άλη σελίδα ???

 

 

http://www.v600.org

 

Θέλει registration αλλά έχει πολλύ πράγμα

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Skeftomai na agoraso to sigkekrimeno kai thelo na mou apantisete se 3 poli simantikes erotiseis:

1)exei ixo k donisi mazi?

2)posa sms xoraei?exei anafora sms?

3)se vl ekdosi to bluetooth einai ksekleidoto?

 

eyxaristo ek ton proteron perimeno me agonia

 

PS:to theoreite kali allagi apo to t630 pou pnigike?

Link to comment
Share on other sites

DeathAngel σε ευχαριστώ πολύ για τη σελίδα που μου έδωσες. Αλλά ψάχνοντας βρήκα τη σελίδα

http://www.siterocks.com/Default.aspx?tabid=29

 

η οποία τα έχει ΟΛΑ (PST, MPT, usb drivers, P2k....) ωραία και τακτοποιημένα και κατεβάζεις ότι θέλεις χωρίς registration κλπ. Τα κατέβασα και τα εγκατέστησα και όλα είναι ΟΚ.

 

Η τελική μου άποψη είναι ότι όποιος χρησιμοποιεί ακόμα το handset manager της mobile action μάλλον δεν έχει δει τα mobile phone tools. Ασύγκριτα καλύτερα. Απλώς πριν εγκαταστήσει τις δύο εκδόσεις να θα πρέπει οπωσδήποτε να απεγκαταστήσει το handset manager και ότι άλλο σχετικό (modem κλπ) και να συνδέσει το κινητό του στη usb όταν του ζητηθεί και όχι να το έχει συνδεμένο γενικώς.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Skeftomai na agoraso to sigkekrimeno kai thelo na mou apantisete se 3 poli simantikes erotiseis:

1)exei ixo k donisi mazi?

2)posa sms xoraei?exei anafora sms?

3)se vl ekdosi to bluetooth einai ksekleidoto?

 

eyxaristo ek ton proteron perimeno me agonia

 

PS:to theoreite kali allagi apo to t630 pou pnigike?

Link to comment
Share on other sites

akuro ro panw...kati dokimaza me to reply.

alh8eia pws bazeis to para8esh me to mhnuma enos prohgoumenou?

1)to v525 exei hxo kai donhsh mazi, alla xtupaei prwta h donhsh kai meta o hxos (oxi tautoxrona kai ta duo).

2) anafora sms exei kai egw thn briskw polu euxrhsthm aplws patas ena nai sto pedio "Anafora Paradoshs". h akribhs xwrhtikothta twn sms den kserw, auto den eksartatai prwta ap'ola apo thn sim karta?

3) to bluetooth einai ksekleidwto kai exw antallaksei hxous kai eiones eukola kai xwris problhma.

 

gia perissoteres texnikes leptomereies as apanthsei kapoios allos. pantws san kinhto einai para polu kala kai omorfo gia ta xrhmata tou.

Link to comment
Share on other sites

Βοηθηστε με σε κατι.. Θελω να παρω το Moto V525 αλλα με ενοχλει το Vodafone Live!. Μου ειπαν οτι αν βαλω Cosmote στο κινητο δε θα μπορω να στειλω MMS. Aν το παρω και το αναβαθμισω σε V600 και βαλω συνδεση cosmote, θα εχει το μενου της Vodafone ή το μενου της Motorola? Θα εχει ολες τι λειτουργιες? Η αναβαθμιση γινεται απο το service της αντιπροσωπειας ή απο μαγαζια?
there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...