Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 9 Μάρ. 2004 , 00:02)

 

zhtw ta korakistika re !!! oxi pou 8a mou bgei o k..s na psaxnw ta ellinika grammata panw sto pliktrologio kai na grafw mia leksi to lepto,sorry pedia alla auto de to kanw oute na mou to pei o 8eos o idios opoios 8elei as grafei ellinika egw prwtimo auta pou me boleuoun.:whistle:

 

Η μαγκιά σου περισσεύει.Αν για 3 μέρες γράφεις με Ελληνικά ΔΕΝ θα ψάχνεις τα γράμματα στο πληκτρολόγιο.ΣΕ κανένα διεθνώς φόρουμ δεν γράφουν με κορακίστικα.Οσον αφορά για το θα βγει ο κ...ς να σου την πεί,βλέπω ότι συνεισφέρεις τα μάλα 3 μήνες στο φόρουμ με την μαγκιά σου

ΟΣΟΝ αφορά την λειτουργία του κινητού ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΑΡΤΑ ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ καρτοκινητή είτε σύνδεση ,ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΔΙΚΤΥΟΥ ,και ας είναι η συσκευή live.Τα έχω δοκιμάσει με όλα.Απλά πάτε στο http://www.motorola.gr και ζητάτε να σας σταλούν οι ρυθμίσεις ανάλογα του δικτύου που είστε από το V500 .Δουλεύουν άψογα και μπορείτε να στείλετε ΜΜΣ και ΤΙΜ και ΚΟΣΜΟΤΕ και να λάβετε.

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DuAl_SuN (10 Μάρ. 2004 , 17:44)

 

To yliko mou>Eikones>Menou Eikonwn>Katigories>Nea Katigoria kai me petaei pali stis eikones ... to kanei kai se allous ???? Mathate an exei vgei anavathmisi logismikou apo tin MOtorola ? Peite mou an auto pou mou kanei me tin dimiourgia katigoriwn einai provlima i oxi gia na paw na allaksw to kinito. Oson afora to minima me tis anafores minimatwn mou emfanizete alla molis kanw restart eksafanizete i anafora kai ksanabenw sta eiserxomena ...

 

Προσπάθησε και συ στα Ελληνικά σε παρακαλώ.Αυτα που αναφέρεις είναι μικρά bug του κινητού,θα πάς Πανεπιστημίου 56 στην στοά για μια αναβάθμιση.Η νεότερη έκδοση του λογισμικού που θα λύνει δια παντός τα προβλήματα στην αναφορά αναμένεται τέλος Μαρτίου. :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια πολυ ωραιο το κινιτακι..το εχει ενας φιλος μου..μια απορια ομως..μπορεις να εχεις και και ηχο και δονηση ταυτοχρονα?? βαζει στην επιλογη ηχος και δονηση αλλα οταν τον παιρνουν στην αρχη δονειται και κατοπιν παυει να δονειται και κουδουνιζει μονο..γνωριζει κανεις?? ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kinitoneidimonas (10 Μάρ. 2004 , 18:04)

 

Προσπάθησε και συ στα Ελληνικά σε παρακαλώ.Αυτα που αναφέρεις είναι μικρά bug του κινητού,θα πάς Πανεπιστημίου 56 στην στοά για μια αναβάθμιση.Η νεότερη έκδοση του λογισμικού που θα λύνει δια παντός τα προβλήματα στην αναφορά αναμένεται τέλος Μαρτίου. :)

 

 

Εγώ θα γράψω στα ελληνικά ... ελπίζω εσύ να μου απαντήσεις ... έχει πρόβλημα το δικό μου κινητό ή είναι bug του λογισμικού ???? Να ξέρω γιατί αν είναι πρόβλημα του κινητού μου να πάω να το αλλάξω. Και κάτι άλλο ... πόσες μέρες το κρατάνε για αναβάθμιση μήπως ξέρεις ?>??

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DuAl_SuN (10 Μάρ. 2004 , 18:42)

 

Εγώ θα γράψω στα ελληνικά ... ελπίζω εσύ να μου απαντήσεις ... έχει πρόβλημα το δικό μου κινητό ή είναι bug του λογισμικού ???? Να ξέρω γιατί αν είναι πρόβλημα του κινητού μου να πάω να το αλλάξω. Και κάτι άλλο ... πόσες μέρες το κρατάνε για αναβάθμιση μήπως ξέρεις ?>??

 

Eίναι πρόβλημα λογισμικού,αν μετά από το ξαναπέρασμα δεν σου δουλεύει σωστά τότε θα σου το αλλάξουν,μόνο αυτό με την αναφορά μπορεί να μην λυθεί γιατί είναι το ίδιο λογισμικό.

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpetka2001 (10 Μάρ. 2004 , 18:24)

 

παιδια πολυ ωραιο το κινιτακι..το εχει ενας φιλος μου..μια απορια ομως..μπορεις να εχεις και και ηχο και δονηση ταυτοχρονα?? βαζει στην επιλογη ηχος και δονηση αλλα οταν τον παιρνουν στην αρχη δονειται και κατοπιν παυει να δονειται και κουδουνιζει μονο..γνωριζει κανεις?? ευχαριστω..

 

δεν γίνεται...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δηλαδη καποιο bug ετσι?? ειναι καθαρα λειτουργικο θεμα..λιγο χαζομαρα βεβαια για μενα παντα..γιατι θεωρω χρησιμο τη δονηση και τον ηχο μαζι..θα ειναι το ιδιο και στο v600?? γενικα σε ολα τα motorola ετσι ειναι?? ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

LOIPON NARCOTIC KAUOS KAI OLOI OI V525 FANS

 

VRHKA TO PROBLHMA TON NOKIA GAMES GIA NA TREXOYN!!!!!!!

 

AKOYSTE PAIDIA!!!!

 

KATEBASTE ENA JAVA PAIXNIDI ME YPOFOLDER POY NA LEGETAI COM, APO TIS DIEYUYNSEIS POY EXO DOSEI STO ALLO MOY THREAD SXETIKO ME TA PAIXNIDIA.

 

TO FOLDER AYTO (COM) KANTE TO COPY PASTE STO DESKTOP SAS TOY PC..... (GIA NA TO EXETE PROXEIRO).

 

TORA OTI JAVA (JAR) PAIXNIDI EXETE KAI AS EINAI T610 H NOKIA S SERIES H 3510, 7650 K.T.L. , ANOIXTE ME WINRAR TO .JAR ARXEIO KAI KANTE PASTE MESA H GRAB N DROP TO FAKELO COM......:)))

 

KLEISTE TO WINRAR... KAI STEILTE TO STO KINHTO!!!

 

99% TA PAIXNIDIA EKEI POY DEN PAIZANE UA TREXOYN .....!!!

 

KATAPLHKTIKO!!!

 

PARATHRHSA OTI AYTO TO FOLDER EXEI KAPOIA YPOFOLDERS NOKIA/ UI/ SOUNDS NOMIZO TA OPOIA ORIOUETOYN TO MEGEUOS THS OUONHS KAI TOYS HXOYS (ENERGOPOIHSH) EINAI AYTO POY UELOYN MALLON TA JAVA MAS GIA NA PAIZOYN....

 

EPEIDH DOKIMASA NA BGALO APO AYTO TO FOLDER COM KAPOIA STOIXEIA DEN EIXA KALYTERO META APOTELESMA MALISTA EPAIZAN SE MIKROTERH OUONH... OPOTE TO FOLDER COM OPOS TO VRIKATE ETSI NA TO STEILETE XORIS PEIRAMATISMOYS OK????

 

FILIA KAI PERIMENO APANTHSEIS !!!!!!

 

ALTUS V525 POWER!!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορυ για τα λατινικα αλλα καιγομαι!!!!!!!!!!

 

πιστευω να αξιζει το HINT μου για τα παιχνιδια γιατι ανοιγει μια τεραστια συλλογη απο παιχνιδια tvn NOKIA , T620, KT.L.

 

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

 

[sORRY ΚΙΝΗΤΟΕΙΔΗΜΟΝΑ!!!] καλημερα σε ολους!!!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DuAl_SuN (10 Μάρ. 2004 , 17:32)

 

loipon ki alli erwtisi ... prospathw na ftiaksw katigories stis eikones alla kathe fora pou pataw "Nea katigoria" me petaei sto arxiko menu. To exoun ki alloi auto to programma ? Aurio skeftomai na to paw gia allagi to kinito stin vodafone logo pollwn provlimatwn

 

 

Πηγαινε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=21217

Τελευταιο post .

 

Το δοκιμασα και εγω και δουλευει !!!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

4 ερωτήσεις: (δε νομίζω ότι έχουν αναφερθεί)

1) Πόσα μηνύματα χωράει;

2) Υπάρχει δυνατότητα δημιουργίας φακέλων, όπως στα NOKIA, στους οποίους τοποθετείς κάποια μηνύματα;

3) Άκουσα ότι έχει προφίλ. Μπορεί να τοποθετηθεί "παροδικό" προφίλ, όπως στα NOKIA, δηλαδή πχ. αθόρυβο, αλλά μέχρι τις 12.00 και μετά να επανέλθει στο προφίλ που βρισκόταν;

4) Αναφέρθηκε ότι γράφοντας SMS με ελληνικά δεν υπάρχει πρόβλημα με τους unicode χαρακτήρες, ενώ οι ελληνικοί χαρακτήρες προηγούνται των λατινικών. Αυτό ισχύει μόνο για την live έκδοση, ή και για το V500; Γενικώς υπάρχουν άλλες διαφορές στο μενού μεταξύ των δύο εκδόσεων;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

 

Ισχύει ότι το T9(itap) είναι μόνο για την αγγλική γλώσσα?

 

Αναβάθμιση το κινητού την κάνουμε μόνοι μας? Αν όχι η motorolla έχει

service center σε όλη την Ελλάδα? Έχει δοκιμάσει κανένας

την μετατροπή που λέει to motoclub?

 

Τελικά πήρε κανένας αυτό το καλώδιο από το Γερμανό?

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smyrosnik (11 Μάρ. 2004 , 15:12)

 

Καλησπέρα..

 

1) Ισχύει ότι το T9(itap) είναι μόνο για την αγγλική γλώσσα?

 

2) Αναβάθμιση το κινητού την κάνουμε μόνοι μας?

3) Αν όχι η motorolla έχει service center σε όλη την Ελλάδα?

4) Έχει δοκιμάσει κανένας την μετατροπή που λέει to motoclub?

 

5) Τελικά πήρε κανένας αυτό το καλώδιο από το Γερμανό?

 

1) Έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες και η απάντηση είναι ότι υποστηρίζει και την ελληνική γλώσσα.

 

3) Εξουσιοδοτημένα Motorola Service Centers υπάρχουν στις εξής πόλεις: Αθήνα, Πειραιάς, Ηράκλειο, Πάτρα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Ιωάννινα, Κομοτηνή, Αγρίνιο, Αλεξανδρούπολη, Τήνος, Ζάκυνθος, Ηγουμενίτσα, Θήβα, Καβάλα, Καλαμάτα, Κέρκυρα, Αργοστόλι, Κοζάνη, Κόρινθος, Κως, Λαμία, Μυτιλήνη, Νάξος, Ναύπλιο, Ξάνθη, Ορεστιάδα, Πάρος, Πρέβεζα, Ρόδος, Σπάρτη, Σύρος, Τρίπολη, Χαλκίδα, Χίος, Λευκωσία. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο όλα τα services μπορούν να σου κάνουν αναβάθμιση ή προωθούν τα κινητά σε μεγαλύτερες πόλεις.

 

Για τα 2, 4 και 5 ας απαντήσουν καλύτερα οι κάτοχοι του κινητού. :)

Link to comment
Share on other sites

Μολις τσιμπησα το κινητο, το εβαλα να φορτισει κατα τις 7:45 και

πριν λιγο περιπου 9:45 μου λεει η φορτιση ολοκληρωθηκε.

Μου ειπαν οτι η πρωτη φορτιση ομως θελει 8 ωρες.

Τι γινεται; Χαλασμενο ειναι; Να το αφησω να συμπληρωθουν οι 8

ωρες κ ας μην δειχνει πως φορτιζει;

 

Αν ειναι καποιος μεσα ας μου απαντήσει plzz

Link to comment
Share on other sites

Αν και σταματάει η φόρτιση , ροή ρεύματος συνεχίζεται γι'αυτό λένε είναι καλό οι πρώτες φορτίσεις να ειναι γύρω στις 8 ώρες.
Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johny-B (11 Μάρ. 2004 , 20:30)

 

1) Έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες και η απάντηση είναι ότι υποστηρίζει και την ελληνική γλώσσα.

 

3) Εξουσιοδοτημένα Motorola Service Centers υπάρχουν στις εξής πόλεις: Αθήνα, Πειραιάς, Ηράκλειο, Πάτρα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Ιωάννινα, Κομοτηνή, Αγρίνιο, Αλεξανδρούπολη, Τήνος, Ζάκυνθος, Ηγουμενίτσα, Θήβα, Καβάλα, Καλαμάτα, Κέρκυρα, Αργοστόλι, Κοζάνη, Κόρινθος, Κως, Λαμία, Μυτιλήνη, Νάξος, Ναύπλιο, Ξάνθη, Ορεστιάδα, Πάρος, Πρέβεζα, Ρόδος, Σπάρτη, Σύρος, Τρίπολη, Χαλκίδα, Χίος, Λευκωσία. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο όλα τα services μπορούν να σου κάνουν αναβάθμιση ή προωθούν τα κινητά σε μεγαλύτερες πόλεις.

 

Για τα 2, 4 και 5 ας απαντήσουν καλύτερα οι κάτοχοι του κινητού. :)

 

 

Μπορείς να μου πεις στη Λάρισα που έχει Service , γιατί μπήκα στη Motorola και όταν πατάω να μου δείξει τα εξουσιοδοτημένα service λέει "δεν βρέθηκε"

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Όπως σωστά ανέφερε ο Johny-B

 

τα περισσότερα services centers δεν μπορούν να σου κάνουν αναβάθμιση και προωθούν τα κινητά σε μεγαλύτερες πόλεις (Αθήνα, Θεσ/νίκη κτλ)

 

Ρε παιδιααά κάνα manual της προκοπής παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smyrosnik (11 Μάρ. 2004 , 22:32)

 

Μπορείς να μου πεις στη Λάρισα που έχει Service , γιατί μπήκα στη Motorola και όταν πατάω να μου δείξει τα εξουσιοδοτημένα service λέει "δεν βρέθηκε"

 

Για τα παραπάνω συμβουλεύτηκα το ένθετο "οδηγός αγοράς" γνωστού περιοδικού κινητής τηλεφωνίας. Σύμφωνα λοιπόν με αυτό, το service στην Λάρισα είναι το TELSERVICE, Ολυμπιωτίσσης 2-4 κέντρο, τηλ. 2410620890. :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πήρε κανείς το καλώδιο που λέγαμε απο Γερμανό να μας

πεί αν αξίζει;

 

Καλά ρε παιδιά αυτο το βονταφον λάιβ τη χρέωση έχει... θάνατος

είναι!

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο πόση είναι η χρέωση στην πλοήγηση στο vodafone-live? εγώ πριν λίγο κατάφερα να κάνω το τηλέφωνο να λειτουργεί σαν modem με τον υπολογιστή και να μπαίνει internet αλλά το voice gateway δεν λέει να λειτουργήσει.
Link to comment
Share on other sites

0,01 ευρώ/ kb.... Και γαμώ τις χρεώσεις :cry: !

Κανένα site για τσάμπα iMelodies??????? :!:

Όχι για download αναγκαστικά, ας έχει και τη σύνθεση μόνο να την αντιγράψω. Για δείτε αν παίζει τίποτα... Thanx

'70s
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω δοκιμάσει τα πάντα, έχω κάνει 100 φορές τις ρυθμίσεις για MMS απ' τη motorola (κάνω την ενημέρωση) αλλά παρ' όλα αυτά όποτε προσπαθώ να στείλω MMS συνεχίζει να λέει ''Αδύνατη η αποστολή''. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smaropapa (13 Μάρ. 2004 , 19:22)

 

Ρε παιδιά, έχω δοκιμάσει τα πάντα, έχω κάνει 100 φορές τις ρυθμίσεις για MMS απ' τη motorola (κάνω την ενημέρωση) αλλά παρ' όλα αυτά όποτε προσπαθώ να στείλω MMS συνεχίζει να λέει ''Αδύνατη η αποστολή''. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει;

 

Τι δίκτυο έχεις???Και πως λες εκανες ενημέρωση??Σου ηρθαν με μυνημα οι ρυθμίσεις??

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...