Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia sas paidia ti ginete :)

 

Molis pira sta xeria mou to V525 :D

 

Exo 2 apories :cool: prota apola poses ores thelei gia na fortistei katallila i mpataria tou tin proti fora pou tha to fortiso?

 

kai 2teri to kalodia tou usb gia na enonnete me PC einai idiko? i mporo na paro ena allo to idio alla oxi apo tin motorola?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

S O S !!!!!

 

<<1>> Ρε παιδια απο χθες που πηρα το κινητο προσπαθω να ενεργοποιησω τα MMS αλλα τιποτα. :cry:

Χρησιμοποιω κοσμοκαρτα. Απο τη σελιδα της μοτορολα εκανα τη διαδικασια και επελεξα COSMOTE MMS GPRS.

Μηπως επρεπε να επιλεξω την απο κατω επιλογη??

Βεβαια μου ηρθαν οι ρυθμισεις κανονικα. Eπισης εστειλα τη λεξη MMS στο 1651

αλλα προς το παρον μου στελνουν mms για τα οποια μου βγαζει κατι πληροφοριες στα εισερχομενα,κανω φορτωση και μετα απο λιγο μου εμφανιζεται

στο υλικο μου μια μαυρη εικονα και μου λεει οτι ειναι ''κατεστραμενη'' .

 

<<2>> ALTUS στις οδηγιες που δινεις για να περασουμε java παιχνιδια στο κινητο , λες οτι χρειαζονται τα αρχεια '' jar '' . απο τη σελιδα που εχει δοθει πιο πανω εχω κατεβασει καποια παιχνιδια

αλλα σε καθε παιχνιδι υπαρχουν μεσα πολλα αρχεια (οχι jar) και φακελοι.

Τι ακριβως πρεπει να περασουμε στο κινητο????

Παντως εχεις δικιο, κι εγω με το bluetooth dongle (της omnius απο το πλαισιο) ,στις 10 προσπαθειες να στειλω στο κινητο εικονες και μηνυματα, μια μονο φορα τα καταφερα!!!!!!! :cry:

 

Αν καποιος ξερει κατι ας βοηθησει.

Ευχαριστω........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες και συγχαρητήρια για το επίπεδο του forum

 

Μπαίνω κατ'ευθείαν στο ψητό: εδώ και ένα μήνα περίπου, έψαχνα μανιωδώς στο internet για να καταλήξω στο κινητό που θα αγοράσω. Έτσι λοιπόν, έφτασα στο συμπερασμα ότι το v600 είναι ότι καλύτερο που μπορεί να ανταποκριθεί σε αυτά που θέλω. ΟΜΩΣ, εκτός του ότι βρήκα τι κινητό θα πάρω, βρήκα και κάτι που δεν μου άρεσε καθόλου:ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ. Ενδεικτικά όποιος έχει όρεξη ας πάει στα παρακάτω για να το διαπιστώσει:

http://www.phonescoop.com

http://www.howardforums.com

http://www.mobile-review.com

 

Τα παράπονα των χρηστών είχαν να κάνουν με διάφορα χαρακτηριστικά, είτε του στυλ "κλείνει μόνο του τη νύχτα" είτε "έχει bugs" ,κλπ-κλπ....Λογικό είναι να έχω αρχίσει να φοβάμαι για το v600 τελικά. Επίσης, αυτό που παρατήρησα, είναι ότι του ίδιου είδους προβλήματα έχει και το v525. Έχω ήδη στείλει mail στην Motorola UK με ύφος που τους "στριμώχνει", ακόμα δεν έχω κάποια απάντηση....(και ούτε νομίζω ότι θα έχω...)....Με λίγα λόγια, όχι μόνο περίμενα σαν τον (............) τόσο καιρό, αλλά το κινητό που περιμένω έχει και προβλήματα...

 

Αυτό που θα ήθελα από σας, είναι από τους κατόχους του v525 να αναφερθούν οι όποιες μαλ.....ς που το κινητό τους έχει κάνει, για να μας ανοίξετε τα μάτια...

 

ΥΓ: το post το έκανα και στο thread του v600 αλλά το θεώρησα σκόπιμο να πουν και τα παιδιά με το v525 τις εντυπώσεις τους

Link to comment
Share on other sites

1)Το V500 αναμένεται να έρθει;

2)Πότε περίπου;

3)Θα έχει μεγαλύτερη τιμή από το V525;

4)Ποιες διαφορές θα έχουν;

 

Αυτό που θα ήθελα να αναφέρω πληροφοριακά είναι ότι μερικοί μας εκμεταλλέυονται και "φουσκώνουν" τις τιμές..

κοιτάξτε εδώ http://mobile-review.com/forum2/showthread.php?s=&threadid=6707 την τιμή του V525 στην Ευρώπη,

ενώ εδώ εμείς το αγοράζουμε με 265 ευρώ από Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις που βρισκονται οι drivers της widcomm για το bluetooth 1.4.2;Ψαχνω στο site που λεει ο ALTUS αλλα δεν τους βρισκω.Καμια βοηθεια κανεις; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgosf (23 Φεβ. 2004 , 01:21)

 

κοιτα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=15313&perpage=20&pagenumber=1

 

Ψαχνω σε αυτο το site αλλα δεν βρισκω τιποτα
Link to comment
Share on other sites

paidia eimai se dillima...eimai anamesa sto V525 kai sto panasonic X60...to X60 mou dinei mia asfalia ta motorola pote den ta embisteyomoun..eixa doulepsei kapote to T720i kai itan poli argo kinito...voithiste me pio na parw?????????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος triviz (23 Φεβ. 2004 , 11:56)

 

paidia eimai se dillima...eimai anamesa sto V525 kai sto panasonic X60...to X60 mou dinei mia asfalia ta motorola pote den ta embisteyomoun..eixa doulepsei kapote to T720i kai itan poli argo kinito...voithiste me pio na parw?????????

 

Σαν δυνατότητες το 525 είναι καλύτερο. Και μέχρι στιγμής όσα έχουν έρθει στην Ελλάδα δεν έχουν βγάλει κάτι. Θα πρότεινα το 525! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petros61 (23 Φεβ. 2004 , 18:23)

 

re paidia pira proxthes to kinito kai h mpataria mou kratise mia mera!!!ti ginetai me tin mpataria?poso krataei?mipos exei problima to kinito?

 

 

Proti fora re sy epiases to kinito... poso i8eles na sou kratisei... fantazomai 8a tou vgales kai ta matia na to psaxneis!

 

Tha strwsei i mpataria tou se 2-3 fortiseis.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Bloodimir/5975/61437/0/bld-axe.jpg |)347|-| 4\/3|\|G3R
Link to comment
Share on other sites

Πετρος61 οι φωτογραφιες που εχει μεσα μαλλον δεν σβηνονται , εαν βρω καποιο τροπο να το κανω θα σας τον πω !
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Η μπαταρια μου κράτησε 2 μέρες και κάτι με πολύ χρήση(πέρασα 78 μνήμες,μίλησα 18' περίπου άσε την κάμερα...). Πρώτη φόρτιση άφησα 16 ώρες,δεύτερη είχε διάρκεια 3 ώρες,τρίτη 1 και 55.

 

Και 2 ερωτήσεις,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος.

 

1.Απενεργοποιείται το GPRS? Αν ναι πως?

 

2.Πως μπορώ να δω ακριβώς πόσο χρόνο έχω μιλήσει?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

WIRELESSMAN καλημερα

 

 

Για το 1 δεν το ξέρω και αν το γνωριζει κανενας φιλος καλο θα ηταν να μας το ελεγε.

 

Για το 2 πας στο μενου Τελευταίες Κλήσεις και μετα στο Χρόνος Κλήσης και μετα στο Εξερχόμενες !!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας φιλος πως μπορω να απαλλαγω απο το Logo της Vodafone που εμφανιζεται στην οθονη μου και μου χαλαει τις φωτογραφιες που εχω σαν Wallpapper ???????? Το V525 εχω !
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

kalispera

 

otan erxetai ena sms mporei na sou vgazei tin photo pou exeis valei se afton pou se kaei?

 

eixa palia to t720 kai sta onomata itan poli periergo pleon se ena onoma mporeis na valeis ola ta til?

 

efxaristo gia tis apantiseis sas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...