Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WIRELESSMAN (27 Ιαν. 2004 , 16:40)

 

ΗΡΘΕ!!!! ΗΡΘΕ!!!!! ΤΟ ΕΧΕΙ Η VODA 265 EURO Η ΣΥΣΚΕΥΗ , 94 € ΣΤΟ 60'.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΛΙΓΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ( ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ )

 

Καλώς το! Λίγα λίγα τα φέρνουν τα άτιμα. Και το 500άρι φαίνεται να αργεί κι άλλο...

 

@bergyr

Φίλε μου το κινητό έχει ανοιχτή ακρόαση, σωστά;

Είναι καλή; (και για εσένα και για αυτόν που σε ακούει όταν την χρησιμοποιείς)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ανοιχτή ακρόαση είναι άψογη, ακόμη και με μια γραμμή σήμα.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος narcotic (26 Ιαν. 2004 , 21:15)

 

File akou, prwta prwta de m'aresei o tropos pou mou milas kai den exeis KANENA dikaiwma na me eirwnevesai! Kai ama ikseres elaxista apo java kai kinita tha katalavaines oti yparxoun paixnidia (twn leistwn etaireiwn) pou einai generic kai den apefthynontai se ena mono montelo kinitou, alla leitourgoun se arketa diaforetika montela...afto einai kai to proterima tis JAVA pou ekmetallevontai oi sxediastes paixnidiwn!

Loipon, epeidi den eimai edw gia na sou eksigisw afta ta pramata, thelw mono na sou pw pws edw mpainoume gia na lynoume tis apories mas kai na voithame tous allous...Sto katw katw, opoios den kserei (katalaves ti ennow) DEN APANTA! :down: :down: :down:

 

PS: Kai to pio vasiko pou ksexasa...DEN XREIAZETAI SYMBIAN GIA NA PAIKSEIS JAVA PAIXNIDIA!

 

 

file bergyr tha mporouses se parakalw poly na dokimaseis sto kinito sou an telika doulevoun ta java paixnidia twn series 60? An den mporeis na vreis, dwse email na sou steilw merika

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr (27 Ιαν. 2004 , 21:13)

 

Η ανοιχτή ακρόαση είναι άψογη, ακόμη και με μια γραμμή σήμα.

 

Πολύ καλό αυτό.

Thanks! :)

Link to comment
Share on other sites

Να Ρωτήσω και εγώ κάτι ....

 

είναι δυνατό το ηχείο του όταν μιλάς? Ακούς πολύ δυνατά σε θορυβώδες περιβάλλον η όχι ? γιατί ας πούμε με το Σταρτακ και τα 3688/90 δεν άκουγες τίποτα....

 

Σε σύγκριση με το Ε700 πως είναι ???

:X
Link to comment
Share on other sites

Οι κλέφτες της motorola και της vodafone κατ'επέκταση, απέσυραν το κινητο απο το site, και μετα απο τηλεφωνική μου επικοινωνία μου ειπαν οτι έγινε λάθος και το κινητο τιμάται περί τα 50€ περισότερο. Τέλος για μένα!!!! Καλό θα ήταν να σνομπάρουμε το κινητό ολοι μας μήπως και βάλουν μυαλό. Του πουσ.... , υπάρχουν και άλλα καλά κινητά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πρώτη φορά γράφω αν και σας διαβάζω καιρο. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι εκτός από μπλέ δόντι, από υπέρυθρες το V525 πώς πάει? Και επειδή σε μια βδομάδα πάω για άλλο κινητάκι, τί προτείνετε Ζ600 ή V525? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Link to comment
Share on other sites

Oops!! Sorry. Μόλις είδα ότι IrDA απουσιάζει. Δεν είναι ό.τι καλύτερο αυτό. Πάντως η ερώτηση μου παραμένει: Ζ600 ή V525?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Terrys (28 Ιαν. 2004 , 16:00)

 

Oops!! Sorry. Μόλις είδα ότι IrDA απουσιάζει. Δεν είναι ό.τι καλύτερο αυτό. Πάντως η ερώτηση μου παραμένει: Ζ600 ή V525?

 

apantish=V600 sto poly xalaro(kalws ir8es sto group ths ypomonhs :D )

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (28 Ιαν. 2004 , 05:09)

 

Να Ρωτήσω και εγώ κάτι ....

 

είναι δυνατό το ηχείο του όταν μιλάς? Ακούς πολύ δυνατά σε θορυβώδες περιβάλλον η όχι ? γιατί ας πούμε με το Σταρτακ και τα 3688/90 δεν άκουγες τίποτα....

 

Σε σύγκριση με το Ε700 πως είναι ???

 

Φίλε mplip με το samsung E700 είναι σαν να έχεις ανοιχτή ακρόαση.Ακούγεται τόσο δυνατά και καθαρά που πρέπει να το χαμηλώσεις για να μην ακουνε και οι γύρω.Δεν ξέρω τι γίνεται με τα motorola,αλλά έχω το Ε700 και το λέω με σιγουριά.Και σε club μέσα να είσαι ακους τα πάντα πεντακάθαρα. ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

apantish=V600 sto poly xalaro(kalws ir8es sto group ths ypomonhs )

 

Ναι αλλά και το V600 θα έρθει σε κανένα μήνα και θα κάνει και €150-200 πιο πολλά από Ζ600.Εγώ για V525 ή Ζ600 ρώτησα.τι προτείνετε και γιατί;

Link to comment
Share on other sites

emena moy aresei para poly to V600 alla moy arese kai to Z600 mexri na to piaso sta xeria moy.Molis to epiasa moy fanhke psilopseytiko kai xontro. Tora an de do kai ta allo de mporo na paro gnomh.pantos fainetai pi opoiotiko to motorola
Link to comment
Share on other sites

emena proswpika to v525 den mou arese kai toso to gegonos oti exei arketo paxos. To v600 se antithesh otan to epiasa mou edwse entelws allh aisthisi kai mporw na pw oti axizei para poly san kinito. Dustuxws epaixa me to vodafone v600 kai to menu htan elleino
Link to comment
Share on other sites

Aυριο επιτελους γινομαι κατοχος του v525 ! ! ! :)

 

Επειδη ξαναρωτησα αλλα δε μου απαντησε κανεις,

ξερετε αν θα αντημετοπισω καποιο προβλημα επειδη θα χρησιμοποιω cosmokarta.

Ξερει κανεις αν αλλαζοντας τις ρυθμισεις του ''vodafone live'' se ''mycosmos'' αν θα αντικατασταθει και το μενου της vodafone?????

 

Επισης επειδη εχω ζαλιστει :cry: απο τα προβληματα εγκαταστασης διαφορων ''USB BLUETOOTH''

που αναφερουν στο forum, σας παρακαλω να μου προτινει ενα , καποιος που το εχει δοκιμασει στο ν525.

 

Σας ευχαριστω πολυ και συνεχιστε τη συζητηση

για να συνεχισουμε να μαθαινουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Deceiver (30 Ιαν. 2004 , 01:15)

 

emena proswpika to v525 den mou arese kai toso to gegonos oti exei arketo paxos. To v600 se antithesh otan to epiasa mou edwse entelws allh aisthisi kai mporw na pw oti axizei para poly san kinito. Dustuxws epaixa me to vodafone v600 kai to menu htan elleino

 

pou epiases v600? na paw kai egw na xarw ligo??

an to menou tou v600 einai estw kai poaromio me tou v525 apla 8a anaferw oti pio praktiko menu den yparxei :whistle:

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος wccv01 (21 Ιαν. 2004 , 17:35)

 

Πήγαινε στο http://www.motorola.gr, ρυθμίσεις δικτύου, διάλεξε το V525 με δίκτυο Cosmote και θα σου έρθει ένα SMS με τις ρυθμίσεις. Κάνε το 2 φορές, μία φορά για GPRS ρυθμίσεις και μία για MMS. Όρισε το GPRS προφίλ ως τρέχον

 

WCCV01

Είχες απόλυτο δίκιο! Αν και δεν υπήρχε επιλογή για V525, επέλεξα V500 και λειτούργησε μια χαρά! Ευχαριστώ! :)

 

Να μην πω τίποτα για την Cosmote της οποίας το CC ακόμη δεν έχει ιδέα ότι υπάρχουν ρυθμίσεις για το V525! :mad:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgosf (30 Ιαν. 2004 , 01:38)

 

Aυριο επιτελους γινομαι κατοχος του v525 ! ! ! :)

 

Επειδη ξαναρωτησα αλλα δε μου απαντησε κανεις,

ξερετε αν θα αντημετοπισω καποιο προβλημα επειδη θα χρησιμοποιω cosmokarta.

Ξερει κανεις αν αλλαζοντας τις ρυθμισεις του ''vodafone live'' se ''mycosmos'' αν θα αντικατασταθει και το μενου της vodafone?????

 

Επισης επειδη εχω ζαλιστει :cry: απο τα προβληματα εγκαταστασης διαφορων ''USB BLUETOOTH''

που αναφερουν στο forum, σας παρακαλω να μου προτινει ενα , καποιος που το εχει δοκιμασει στο ν525.

 

Σας ευχαριστω πολυ και συνεχιστε τη συζητηση

για να συνεχισουμε να μαθαινουμε! :)

 

ΔΕΝ θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα με την κοσμοκάρτα,αλλά φυσικά το μενου δεν αλλάζει σε

mycosmos,και ολα τα νεα bluetooth δεν εχουν πρόβλημα,οπως το Bluetreck G2 που το θεωρώ το καλύτερο και φτηνότερο,το Jabra BT-250,kai to Motorola HS-810 από ορίτζιναλ.

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω kinitoneidimona!!

Ατυχια παντως! :mad: Μου ειχαν πει στη vodafone πατρας οτι θα εφαιρναν το ν525 σημερα, αλλα τιποτα. :cry:

αντε να δουμε ποτε θα εμφανισουν!!! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

kinitoneidimona εννοουσα ''USB BLUETOOTH''. τις συακευες που συνδεονται στον υπολογιστη για μεταφορα δεδομενων.

οχι ΒΤ headsets. :)

 

Παντως ισχυει ακομα η ερωτηση μου αν εχει καποιος να μου προτινει καποιο USB BLUETOOTH για το ν525 .

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgosf (31 Ιαν. 2004 , 04:06)

 

kinitoneidimona εννοουσα ''USB BLUETOOTH''. τις συακευες που συνδεονται στον υπολογιστη για μεταφορα δεδομενων.

οχι ΒΤ headsets. :)

 

Παντως ισχυει ακομα η ερωτηση μου αν εχει καποιος να μου προτινει καποιο USB BLUETOOTH για το ν525 .

ευχαριστω

 

Εννοείς bluetooth dongle, το παπαράκι που μπαίνει σε USB θύρα του PC, έτσι; Κατά πάσα πιθανότητα όλα θα δουλεύουν αλλά στο Πλαίσιο υπάρχει το Omnius CL.2 με 50 Ευρώ. Κάπoυ έχω ακούσει ότι δουλεύει άψογα με το V525

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Re pedia ti ginetai me to v525?Thelei na to parei ena filaraki alla sto germano pou rotisa edo sti larisa lene gia 1o dekaimero fevrouariou.Stin athina exei ftasei?
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

GTV germania to epiasa to v600 :) htan ligo meta thn prwtoxronia. To v525 htan hdh apo arxes dekembrh diathesimo. To v600 gia na xerete tha vgei sthn ellada to nwritero telos februariou mias kai sthn germania tetoia kairo tha vgei kai san kinito ektos sumbolaiou.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος skiabox ( 1 Φεβ. 2004 , 16:25)

 

Re pedia ti ginetai me to v525?Thelei na to parei ena filaraki alla sto germano pou rotisa edo sti larisa lene gia 1o dekaimero fevrouariou.Stin athina exei ftasei?

 

Κυκλοφορεί κανονικά από τότε που ξεκίνησα αυτό το τόπικ(12ο)αλλά επειδή εκανε τρελές πωλήσεις εδω και 15 μέρες έχει ελλειψη,αλλά από αύριο έρχονται τα νέα αποθέματα... :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...