Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα..Στο ΝΟΚΙΑ SHOP στην Εγνατια Θεσσαλονίκης έφεραν ένα κομμάτι και πουλήθηκε σχεδόν την ίδια ώρα στην τιμή των 270€ (μαζί με το ΦΠΑ!!).

 

Ποιός πήρε το 6111? ΟΕΟ!

 

Επίσης μου έιπε ο πωλητής ότι δεν ξέρει πότε θα του φέρουν και άλλα!Άντε να δούμε..

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε οτε shop που ρωτησα μου ειπαν οτι κανει 114(χωρις φπα)

Δικαιουμαι επιδοτηση 100 ευρω και μου ειπαν θα βαλεις 19 ευρω απο πανω.

Δεν μου λυθηκε ακομα η απορια γιατι δεν το ειχαν ετοιμοπαραδοτο,το περιμενω για δευτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati.

kanoun sindeseis ta nokia shops? an oxi na perimeno dld to plaisio pou pithanon na to exei k se kaliteri timi apo ton germano. vevaia ston germano exoume k tin ekptosi 25% se periptosi aposirsis palaiou kinitou. akoma k axristou. exete to ipopsin. oxi gia poli kairo omos... paidia koitakste k tin selida tou germanou...

Link to comment
Share on other sites

@mpempoulinos : Τα nokia shops δεν κανουν συνδεσεις,αγοραζεις μονο την συσκευη ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λάθος nervous στα Nokia Shops κάνουν συνδέσεις. Βλέπε Βασ. Όλγας, Θεσσαλονίκη.
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Λάθος nervous στα Nokia Shops κάνουν συνδέσεις. Βλέπε Βασ. Όλγας, Θεσσαλονίκη.

 

H εξαιρεση ειναι τοτε :rolleyes:

Στην Αθηνα δεν εχω πετυχει κανενα,ή ειναι κατι νεο ,thanks :confused:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στην γειτονιά μου είναι. Πως και δεν το πήρα χαμπάρι; Θα το τσεκάρω σύντομα. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό είναι καλές;;; Με ανησυχεί που είναι μόνο 1 megapixel!!!

Κατά τ' άλλα είναι τέλειο!!! Μακάρι να το έχουν και σε ροζ!!!

Πάντως όποιος το έχει αγοράσει ας μας πει για την ποιότητα της κάμερας!!!

Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

an thimamai kala to 6230i eixe 1mpix camera...?

an nai... tha exoun ton idio aisthitira... opote psakse photos apo 6230i...

 

"kales" tha einai... tipota to idietairo... tipota to kako...

 

2mpix den evalan giati katarxin exei mikri kai oxi epektasimi mnimi kai oi diplasies photos tha dimiourgousan provlima... kai episis isos o aisthitiras 2mpix na min xorouse se toso mikro kinito...

me 23MB mnimi... ti na protovaleis... ta 2mpix tha itan axrista...

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό είναι καλές;;; Με ανησυχεί που είναι μόνο 1 megapixel!!!

Κατά τ' άλλα είναι τέλειο!!! Μακάρι να το έχουν και σε ροζ!!!

Πάντως όποιος το έχει αγοράσει ας μας πει για την ποιότητα της κάμερας!!!

Είναι απλά καλή. Αν δεν έχεις πολύ σταθερό χέρι, μερικές φορες αν το αντικείμενο κινήτε βγαίνει παραμορφωμένο. Ένα αυτοκίνητο που τράβηξα (δυστυχός δεν την κράτησα) που κινούνταν μέτρια βγήκε σαν να γέρνει προς τα πίσω. Σε καλές συνθίκες δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν οι φωτογραφίες είναι σαν του 6230i, δεν υπάρχει πρόβλημα. Έχω το k700i που βγάζει μέτριες φωτογραφίες! Το 6230i τις βγάζει καθαρές! Ακόμα και στο pc είναι πολύ καλές! Αυτό μ'ενδιαφέρει! Αν ήθελα φοβερή ποιότητα θα έπαιρνα μια ψηφιακή μηχανή!!! Απλώς εγώ θέλω κάτι καλύτερο απ' αυτό που ήδη έχω!!!

Σας ευχαριστώ πολύ eNeRGY και ioterl!

Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

το ειδα κι εγω χτες το 6111,παιδια μου αρεσε παρα πολυ,πολυ μικρο και παρα πολυ ομορφο,την τιμη του την βρισκω καλη,παντως μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πηρα και γω το 6111 πριν μια εβδομαδα.. Υπαρχει ενα προβλημα ομως, ενεργοποιω την δονηση αλλα το μονο που κανει ειναι ενα πολυ σιγανο ηχο και το κινητο δεν δονειται καθολου. Αντιμετωπιζει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

πηρα και γω το 6111 πριν μια εβδομαδα.. Υπαρχει ενα προβλημα ομως, ενεργοποιω την δονηση αλλα το μονο που κανει ειναι ενα πολυ σιγανο ηχο και το κινητο δεν δονειται καθολου. Αντιμετωπιζει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?

 

Εγώ όχι. Χτυπάει και δονείται κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά σε όσους το πήραν :) . Να ρωτήσω έχει επιτέλους μετρητή στην οθόνη κατά τη διάρκεια της κλήσης ή σου βγάζει κλασικά το χρόνο του τηλεφωνήματος αφού πατήσεις το κόκκινο τηλεφωνάκι όπως τα παλιά; Το photocall είναι καλό, διακρίνεται ποιος είναι στη φωτό; Επίσης κάποιος μίλησε για ποιότητα ακουστικού όχι τόσο καλή, τι λέτε σχετικά;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν έχει έρθει στην Ελλάδα σε άσπρο χρώμα;

Σε όλα τα ελληνικά e-shops το βλέπω να είναι μαύρο, εκτός της microland όπου στην φωτογραφία είναι άσπρο, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει κάτι.

 

Ρωτάω γιατί πιστεύω ότι το άσπρο είναι πολύ πιο όμορφο από το μαύρο ;)

Link to comment
Share on other sites

Γενικα..δεν εχει ερθει ακομα!Εχει ερθει σε ελαχιστα κομματια και νομιζω οτι η πλειοψηφια αυτων ειναι μαυρα.Κανε υπομονη,σε 1-2 βδομαδες θα κυκλοφορησει ''κανονικα'' απ'οτι εχω καταλαβει..
Link to comment
Share on other sites

O Γερμανος σε αποκλειστικοτητα το εχει και σε ΡΟΖ. Κανω ερευνα για την κοπελα μου. Το μονο που θελω να δω ειναι η αναλυση της οθονης που πιστευω πως ειναι πολυ κατω απο τον μεσο ορο της αγορας και η μικρη μνημη που δυστυχως δεν επεκτεινεται... Κατα τα αλλα πρεπει να ειναι καλο...

 

Shared Memory for Storage: 22 MB :(

Resolution: 128 x 160 :( :(

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σαν του 6230 δεν θα είναι και χάλια!!! Εξάλλου κινητό είναι, όχι ψηφιακή μηχανή!!! Αν πάντως κάπιος το έχει ας μας στείλει φωτό!!!!
Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...