Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε τι τιμες?Εγω δεν εχω καταφερει να το βρω σε καποια ιστιοσελιδα.

 

στο http://www.gsmarena.com λεει οτι κυκλοφορει εδω και μια εβδομαδα στην ευρωπη.

Που πηρα τηλ στην ΝΟΚΙΑ στα κεντρικα μου ειπανε τελος Νοεμβριου Ελλαδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

germania pantos de kikloforei... peran ligon "afthereton" komation.

mono ena site vasika eida na paradidei kai afto eixe kitrini simeoula (periorismena komatia)...

anyway, apo timi exei peripou 30euro kato apo to 6270 diladi peripou 270euro. i enarksi poliseon sti germania einai gia tin evdomada 48 (mia prin ton 6270&6280) diladi apo 28noemvri...

afta!

Link to comment
Share on other sites

http://www.nokia.com.gr/nokia/0,,75896,00.html Και στην ελληνική ιστοσελίδα της Νόκια. :)

Κρίνοντας από το βιντεάκι, μάλλον η Νόκια θέλει να το λανσάρει πιο πολύ ως ένα στυλάτο γυναικείο κινητό; :rolleyes:

Είναι σίγουρα συμπαθητικό όμως.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γνωρίζουμε επίσημη ημέρα κυκλοφορίας στην Ελλάδα?Λογικά πάντως,όσον αφορά την τιμή, αφού το 6270 θα είναι στα 320 € με ΦΠΑ το 6111 θα παίζει στα 280-300 € έτσι?
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έρχεται σε περίπου 10 μέρες!!!!!! Το μόνο αρνητικό είναι η κάμερα!!! Μόνο 1 megapixel;;;; Είναι πάρα πολύ λίγο, τη στιγμή που τα υπόλοιπα καινούρια κινητά της NOKIA είναι στα 2!!!! Οι φωτό θα είναι πολύ χάλια;;;; Κατά τ' άλλα το κινητό είναι άψογο!!!!!

 

Υ.Γ. Αγαπητέ wael δεν είμαι ψώνιο! :O Ένας φίλος μου έκανε το register και μ'έγραψε έτσι! Πολύ θα ήθελα να αλλάξω το όνομα αλλά δεν γίνεται!!! :O

Ό,τι δεν πάρεις μοναχός κανείς δεν θα 'ρθει να στο δώσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει ήδη κυκλοφορήσει στα 280€. Η αλήθεια είναι οτι είναι πολύ όμορφο αλλά δυστυχώς δεν πληρεί τις προδιαγραφές μου για να το αγοράσω!!!! :cry:

:tease:

 

ο παπάς ο παχύς ο παπαπαπαπαχύς, έφαγε παχιά φακή! γιατί παπά παχύ έφαγες παχιά φακή???!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει ήδη κυκλοφορήσει στα 280€. Η αλήθεια είναι οτι είναι πολύ όμορφο αλλά δυστυχώς δεν πληρεί τις προδιαγραφές μου για να το αγοράσω!!!! :cry:

 

 

Μηπως κανεις λαθος στην τιμη ,κοιτα εδω http://www.oteshop.gr/business/mob_nok6111.htm

 

το εχει 114 (χωρις φπα) τελικη 140-145

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paragelies online de kanei o ote na paragilo kamia 10aria me toso lathos timi????

270-300 tha erthei... kai os gnoston o germanos einai gnostos gdartis...

to plaisio tha to ferei kana 15ari kato apo ton germano...

ipomoni...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα. Είναι πολύ καλό. Ένα πολύ θετικό είναι ότι επιτέλους υπάρχει η επιλογή στο ευρετήριο να εμφανίζονται οι επαφές με το όνομα ή το επώνυμο. Το πιο αρνητικό είναι η όχι και τόσο καλή ποιότητα του ήχου του ακουστικού. Τα υπόλοιπα στην πορεία... :)
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα. Είναι πολύ καλό. Ένα πολύ θετικό είναι ότι επιτέλους υπάρχει η επιλογή στο ευρετήριο να εμφανίζονται οι επαφές με το όνομα ή το επώνυμο. Το πιο αρνητικό είναι η όχι και τόσο καλή ποιότητα του ήχου του ακουστικού. Τα υπόλοιπα στην πορεία... :)

Καταρχήν με γειά σου!

Παράξενο αυτό για Νόκια. :worry:

Ίσως να βελτιωθεί με μελοντική αναβάθμιση.

Πολύ "φάτσα" αυτό το κινητάκι πάντως! :)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα. Είναι πολύ καλό. Ένα πολύ θετικό είναι ότι επιτέλους υπάρχει η επιλογή στο ευρετήριο να εμφανίζονται οι επαφές με το όνομα ή το επώνυμο. Το πιο αρνητικό είναι η όχι και τόσο καλή ποιότητα του ήχου του ακουστικού. Τα υπόλοιπα στην πορεία... :)

 

 

Ποσο το πηρες? Και απο που?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

piga ston germano k to eida apo konta. to kinito einai apla kinitaki. kompso alla k stivaro opos to d500 tis samsung. ligo pio mikro. arketa efxaristo sto xeri. voliko. akoma k gia aftous pou grafoun minimata polla. megala diakrita pliktra. eipan pos i diathesimotita einai mikri. gia afto opoios prolavainei. sta 297 o germanos. stis 2 ores me tin vodafone sta 191. o ote kapoio lathos tha exei kanei. opos k o germanos pou palia to anefere me 2 Megapixel. kala tha'tan. ta ipoloipa as ta akousoume kalitera apo ton filo mas pou exei idi to kinito.
Link to comment
Share on other sites

Ποσο το πηρες? Και απο που?

 

290 ευρώ από το nokia shop Αγ. Αναργύρων (τηλ. 2102693308). Είχε άλλα δύο. Πρώτη φορά είδα nokia s40 με 'κλασική' ένδηξη μπαταρίας και σήματος. Το Τ9 είναι πολύ καλό με πρόβλεψη της λέξης. Η αναφορά παράδοσης είναι στο στιλ των s60. Δηλαδή εμφανίζεται στην οθόνη γιά λίγο και μετα την βρήσκεις στον φάκελο 'αναφορές παράδοσης'. Ενώ στον φάκελο 'απεσταλμένα' τα μηνύματα που παραδόθηκαν είναι τσεκαρισμένα. Στην αποστολή μηνύματος υπάρχει η επιλογή να βάλεις αριθμό παραλίπτη, να τον βρεις από το ευρετήριο ή να χρησημοποιήσεις κάποιον από τους τελευταίους που έστειλες μήνυμα! Δηλαδή έχει αντιγράψει πολλά στοιχεία από τα sonyericsson (και καλά έκανε).

Link to comment
Share on other sites

epitelous ston germano... sta 297 evro

ta 280 tis kirias apo pano mou den ksero apo pou einai. as mas pei i idia

 

Η τιμή είναι απο Nokia Shop φίλε μου..

:tease:

 

ο παπάς ο παχύς ο παπαπαπαπαχύς, έφαγε παχιά φακή! γιατί παπά παχύ έφαγες παχιά φακή???!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που περασα χθες απο Στουρναρη δεν υπηρχε ουτε σε Microland ουτε σε Γερμανο.Στο πλαισιο δεν ειχαν ιδεα ποτε θα ερθει και στο ote-shop μου ειπαν οτι και δεν εχει ερθει και δεν το εχουν τιμολογησει ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...