Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia apo wallpapers ok apo themata exei vrei kaneis tipota?sto zedge kai se merika alla den vrhka tipota.

κοιτα εδω http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=94328&page=14

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Aφου ειναι 208χ208:p

Το 6270 θελει 320χ240. Μπορεις να κατεβασεις wallpaper και αλλων κινητων ιδιας αναλυσης, πχ.S700, v3x, Sharp κτλ.:)

 

 

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ Κ700 ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ 1024*840 ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΓΙΑ ΦΟΝΤΟ ΤΗΝ ΕΔΙΧΝΕ ΟΚ, ΕΝΩ ΤΟ 6270 ΘΕΛΕΙ ΕΙΚΟΝΑ 240*320 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ Κ700 ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ 1024*840 ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΓΙΑ ΦΟΝΤΟ ΤΗΝ ΕΔΙΧΝΕ ΟΚ, ΕΝΩ ΤΟ 6270 ΘΕΛΕΙ ΕΙΚΟΝΑ 240*320 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ

 

και στο 6270 εάν βάλεις μεγαλύτερη εικόνα στη δείχνει μια χαρά. Το θέμα είναι όταν βάζεις μικρότερη από την ανάλυση της οθόνης. και το κ700 άφηνε περιθώριο..:happy:

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

και στο 6270 εάν βάλεις μεγαλύτερη εικόνα στη δείχνει μια χαρά. Το θέμα είναι όταν βάζεις μικρότερη από την ανάλυση της οθόνης. και το κ700 άφηνε περιθώριο..:happy:

nai sumfono ki ego !! tou perasa kati eikones apo to 7710 mou pou htan pio megale mia xara tis edeixne !!

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 sim Tim Free2Go.

Βάζω τη μία σε Motorola v3i και την άλλη σε Nokia 6270

Το Motorola δεν δέχεται sms άνω των 160 χαρακτήρων από το Nokia 6270.

 

ΜΟΝΟ μια φορά δέχθηκε, και αυτή ήταν την πρώτη φορά που δοκίμασα όταν μου αντέγραψαν την sim του Motorola σε καινούργια sim. ΑΓΝΩΣΤΟ το πώς και το γιατί...

 

ΟΛΟΙ οι άλλοι συνδιασμοί (άλλων συσκευών,sim κλπ) λειτουργούν κανονικά.

 

Γρίφος κανονικός.

 

Υπάρχει περίπτωση να έιναι θέμα firmware του 6270? Έχω το v03.53.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

:( :( Γεια σας παιδια! Μια ερωτηση,πηρα σημερα το απογευμα το 6270 και δεν ανοιγει με τιποτα,εχει συμβει σε κανεναν,ξερετε τι μπορει να εχει?
Link to comment
Share on other sites

:( :( Γεια σας παιδια! Μια ερωτηση,πηρα σημερα το απογευμα το 6270 και δεν ανοιγει με τιποτα,εχει συμβει σε κανεναν,ξερετε τι μπορει να εχει?

 

Το εβαλες στον φορτιστη ,και συνεχιζει να μην ανοιγει ?

Εαν ναι ,οπως εισαι (το πρωι δηλαδη :p ) για αλλαγη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

απο που το πήρατε ρε παιδιά? εγώ πουθενά δεν το βρήσκω. ολοι μου λένε οτι δεν είναι ετοιμοπαράδοτο!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

απο που το πήρατε ρε παιδιά? εγώ πουθενά δεν το βρήσκω. ολοι μου λένε οτι δεν είναι ετοιμοπαράδοτο!!!

Εγώ από microland. http://www.eml.gr σε μία από τις καλύτερες τιμές της αγοράς 303 €

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

απο που το πήρατε ρε παιδιά? εγώ πουθενά δεν το βρήσκω. ολοι μου λένε οτι δεν είναι ετοιμοπαράδοτο!!!

vasika ta xepoulane polu grigora ola ta katasthmata !! opote opou kai na sou poume na pas mporei na mn to exoun !!

Link to comment
Share on other sites

και στο 6270 εάν βάλεις μεγαλύτερη εικόνα στη δείχνει μια χαρά. Το θέμα είναι όταν βάζεις μικρότερη από την ανάλυση της οθόνης. και το κ700 άφηνε περιθώριο..:happy:

 

δλδ οταν βαζεις για ταπετσαρια μια εικονα π.χ 800*640 ,στην διχνει ολοκληρη? εμενα για να διξει μια εικονα ολοκληρη πρεπει να ναι 240*320..:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

voldenmortt μια χαρα ειναι το μεγεθος του και οι δυνατοτητες του..αλλωστε..αν θες το παιρνεις..παντως..για τα λευτα του..δεν θα βρεις πολλα τετοια κινητα ;)
Link to comment
Share on other sites

den sas peirazei pou einai xontro san kinito???

βεβαίως και μας πειράζει. όποιος πει το αντίθετο θα είναι ψεύτης. αλλά όμως, καλύτερα να είναι μεγάλο και να μην έχει ΚΑΜΙΑ έλλειψη παρά μικρό και να περιμένεις το επόμενο. Είναι και σε τιμή λουκούμι.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το μέγεθος δεν πιστεύω πως είναι και πρόβλημα.. και στο κάτω κάτω δεν είναι τεράστιο! υποφέρεται... και ειδικά όταν αντικρίζεις τις λειτουργείες του κινητού.. άποψη μου τουλάχιστον..
Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

δλδ οταν βαζεις για ταπετσαρια μια εικονα π.χ 800*640 ,στην διχνει ολοκληρη? εμενα για να διξει μια εικονα ολοκληρη πρεπει να ναι 240*320..:mad: :mad: :mad:

οχι, αν βαλεις ομως μια 480x640 θα στη δειξει αφου ταιριαζουν οι αναλογιες, αλλιως θα παραμορφωνε το αντικειμενο της φωτο ;)

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλες στον φορτιστη ,και συνεχιζει να μην ανοιγει ?

Εαν ναι ,οπως εισαι (το πρωι δηλαδη :p ) για αλλαγη.

Οχι δεν ανοιγε,το πηγα πισω στον Κωτσοβολο και μου δωσανε αλλο,ευτηχως αυτο δουλευει αψογα!!:)

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω πρόβλημα με τη δόνηση...(και είναι πρόβλημα, γιατί το ίδιο κινητό έχει μια φίλη και δεν ακούγεται έτσι!) να το πάω για service..? what I have to do?
Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η καρτούλα Kingston miniSD 1GB 53x απο το play247 στα 52,36...πολύ καλή και οικονομική ;) . Πάω να τη γεμίσω mp3... :D :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 6270.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΚΙΑ APLLICATION INSTALLER ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΡΧΕΙΑ SIS.TI NA KANΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ????
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 6270.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΚΙΑ APLLICATION INSTALLER ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΡΧΕΙΑ SIS.TI NA KANΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ????
Θέματα .sis δεν μπορείς να περάσεις. Η μορφή που υποστηρίζει το 6270 είναι .nth. Για θέματα δες εδω ;)

 

Welcome to myphone :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω πρόβλημα με τη δόνηση...(και είναι πρόβλημα, γιατί το ίδιο κινητό έχει μια φίλη και δεν ακούγεται έτσι!) να το πάω για service..? what I have to do?

kalispera!

pou tin agorases?

ksereis an sto mediamarkt 8a exei kai ekei toso ftines kartes?

Link to comment
Share on other sites

kalispera!

pou tin agorases?

ksereis an sto mediamarkt 8a exei kai ekei toso ftines kartes?

Υποθέτω σε εμένα απευθύνεσαι. Την κάρτα την πήρα απο το http://www.play247.gr. Απ 'οτι είδα σήμερα την έβγαλε απο το site, πράγμα που σημαίνει οτι (μάλλον) τελείωσαν τα αποθέματα. Μπές αύριο-μεθαύριο μήπως την έχει ;). Για το mediamarkt δεν γνωρίζω τιμές... :O
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...