Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O_GIANNAKIS

το προβλημα με τη usb που ειχες στο pc suite το διορθωσες?εχω το ιδιο προβλημα αλλα η επανεγκατασαση του pc suite δεν βοηθησε και παιρνω το ιδιο μην.σε μενα στην αρχη δουλευε κανονικα αλλα αφου απεγκατεστησα καποια αλλα προγραμματα μου εφανιζει το μην που αναφερεις.

 

ayto to provlhma yphrxe hdh apo to prohgoumeno pc suuite.to provlhma einai sto service pack 2 ton windows.me to sp1 douleyei kanonika

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια γεια σας κι απο μενα.

Παρατηρησα πως οταν με καλει καποιος, ο ηχος κλησης δυναμώνει σταδιακά,ενω το εχω ρυθμισει στο "συνεχή ήχο" κι οχι στην αυξανόμενη ένταση.Όπως επίσης το ιδιο μου συμβαινει κ στα μηνυματα.Για παράδειγμα,έχω ηχογραφήσει τη λέξη "μήνυμα" ως ΜΡ3 κ μου ακουγεται παρα πολυ χαμηλόφωνα.Γιατι συμβαίνουν αυτά?

Bugs της συσκευής. :) Το ίδιο λογικά πρέπει να σου συμβαίνει και στο ξυπνητήρι. Έχεις περάσει την τελευταία αναβάθμιση;

 

σε προηγουμενο ποστ μου ελεγα για ΜΡ4, εννοουσα αρχειο βιντεο κ οχι ηχου.(δεν μιλαω για τα mpeg4). Λοιπον..το προηγουμενο τηλεφωνο μου (Ν70) τραβουσε βιντεο σε μορφη ΜΡ4.Δοκιμασα να περασω ενα βιντεο ΜΡ4 στην καρτα μνημης κ ενω εγινε η μεταφορα, δεν εδειχνε καθολου εικονα,αλλα εκτος αυτου, ο ήχος του βιντεο ενω ξεκινουσε, σε 2 δευτερολεπτα σταματουσε κ εβγαζε μηνυμα λαθους.Τελικα ποια αρχεια βιντεο παιζει κ τι αλγόριθμους χρησιμοποιει κατα την εγγραφη ενος βιντεο?

 

mp4 δεν υποστηρίζει καθόλου το 6270. Βιντεοσκοπεί σε μρφή 3gp και μόνο αυτό μπορεί να αναπαράγει. Δυστυχώς πήγες σε κατώτερο κινητό. :p

Link to comment
Share on other sites

Ποία είναι η τελευταία version λογισμικού?

Πως τη βλέπεις?

Που γίνεται?

 

*#000# sthn katastash anamonhs sou deixnei poia ekdosh software exeis.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λύθηκε μόνο του!

 

Ίσως επειδή η μπαταρία ήταν καινούρια και δεν είχε φτάσει ακόμη στη μέγιστη αυτονομία της Γενικά χρειάζονται κάποιοι κύκλοι φορτίσεων και αποφορτίσεων μέχρι να γίνει αυτό. Μάλλον αυτός είναι ο λόγος που τώρα δεν έχεις πρόβλημα.

 

Επίσης παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η χρήση. Όλοι όταν παίρνουμε ένα νέο κινητό είμαστε ενθουσιασμένοι, πειραματιζόμαστε, το ψάχνουμε συνέχεια, με αποτέλεσμα ο φωτισμός να μένει ανοικτός πολλή ώρα. Η κατανάλωση του φωτισμού της οθόνης και των πλήκτρων είναι σχεδόν η ίδια με αυτή μιας συνομιλίας. Έτσι, η μπαταρία εξαντλείται γρήγορα. Μετά από λίγο καιρό που πλέον έχουμε εξοικειωθεί με το νέο μας κινητό και δεν το χρησιμοποιούμε τόσο πολύ, ο φωτισμός λειτουργεί για λιγότερη ώρα και η αυτονομία αυξάνεται σημαντικά.

 

*#000# sthn katastash anamonhs sou deixnei poia ekdosh software exeis.

 

Μικρή διόρθωση: είναι *#0000# (τέσσερα μηδενικά)

 

Η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού αυτή τη στιγμή είναι η [edit] v3.66 (το ενημέρωσα, thanks @ valourdo, μάλλον έχασα κάποια εξέλιξη :O )

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Μικρή διόρθωση: είναι *#0000# (τέσσερα μηδενικά)

 

Η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού αυτή τη στιγμή είναι η v3.51

 

Απολογουμαι:O Συμπέρασμα:

 

Η υπερβολική βιασύνη και η υπερβολική σιγουρια είναι αποφαστικός παράγοντας λάθους...

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή η μπαταρία ήταν καινούρια και δεν είχε φτάσει ακόμη στη μέγιστη αυτονομία της Γενικά χρειάζονται κάποιοι κύκλοι φορτίσεων και αποφορτίσεων μέχρι να γίνει αυτό. Μάλλον αυτός είναι ο λόγος που τώρα δεν έχεις πρόβλημα.

 

Επίσης παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η χρήση. Όλοι όταν παίρνουμε ένα νέο κινητό είμαστε ενθουσιασμένοι, πειραματιζόμαστε, το ψάχνουμε συνέχεια, με αποτέλεσμα ο φωτισμός να μένει ανοικτός πολλή ώρα. Η κατανάλωση του φωτισμού της οθόνης και των πλήκτρων είναι σχεδόν η ίδια με αυτή μιας συνομιλίας. Έτσι, η μπαταρία εξαντλείται γρήγορα. Μετά από λίγο καιρό που πλέον έχουμε εξοικειωθεί με το νέο μας κινητό και δεν το χρησιμοποιούμε τόσο πολύ, ο φωτισμός λειτουργεί για λιγότερη ώρα και η αυτονομία αυξάνεται σημαντικά.

 

 

 

Μικρή διόρθωση: είναι *#0000# (τέσσερα μηδενικά)

 

Η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού αυτή τη στιγμή είναι η v3.51

paides emena exei ginei anaba8mysh kai me *#0000# bgazei ta

 

Nokia 6270

V 03,66

11-01-06

rm-56

© Nokia

 

 

Και ενα προβλημα που αντιμετοπιζω είναι πως δεν κρατα τις ταχειες κλεισεις

σβηνονται !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

loipon,molis gyrisa apo thn nokia ths vouliagmenhs opou egine anavathmish.to provlima ston hxo diorthwnetai.epanakinhseis den mou exei kanei mexri twra k as elpisw oti tha meinei etsi.

 

to parapono mou einai oti to provlima me tis lanthasmenes wres,paralavhs twn msg k twn anaforwn,apo tis kanonikes paramenei.exw rithmisei zwnh wra GTM+2 alla oi anafores einai dyo wres prin rhn kanonikh wra.

 

to parathrhse kanenas allos?prepei na dw an einai provlima syskeyhs h provlima logismikou.

 

sigoura den einai provlima diktyou giati to parathrhsa toso me vodafone oso k me cosmote.

 

an borei as voithisei kapoios pou exei to thl.

Link to comment
Share on other sites

to parapono mou einai oti to provlima me tis lanthasmenes wres,paralavhs twn msg k twn anaforwn,apo tis kanonikes paramenei.exw rithmisei zwnh wra GTM+2 alla oi anafores einai dyo wres prin rhn kanonikh wra.

 

to parathrhse kanenas allos?prepei na dw an einai provlima syskeyhs h provlima logismikou.

 

sigoura den einai provlima diktyou giati to parathrhsa toso me vodafone oso k me cosmote.

 

an borei as voithisei kapoios pou exei to thl.

 

Γειτονα :) , δεν το εχω το 6270 ,αλλα μηπως εχει ρυθμιση για θερινη ωρα ?

Συνηθως υπαρχει κατι τετοιο. Βαλτην απενεργοποιημενη .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τις ηπιότερες φορές χρήσης πόσες μέρες κρατάει η αυτονομία ;

Ίσως επειδή η μπαταρία ήταν καινούρια και δεν είχε φτάσει ακόμη στη μέγιστη αυτονομία της Γενικά χρειάζονται κάποιοι κύκλοι φορτίσεων και αποφορτίσεων μέχρι να γίνει αυτό. Μάλλον αυτός είναι ο λόγος που τώρα δεν έχεις πρόβλημα.

 

Επίσης παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η χρήση. Όλοι όταν παίρνουμε ένα νέο κινητό είμαστε ενθουσιασμένοι, πειραματιζόμαστε, το ψάχνουμε συνέχεια, με αποτέλεσμα ο φωτισμός να μένει ανοικτός πολλή ώρα. Η κατανάλωση του φωτισμού της οθόνης και των πλήκτρων είναι σχεδόν η ίδια με αυτή μιας συνομιλίας. Έτσι, η μπαταρία εξαντλείται γρήγορα. Μετά από λίγο καιρό που πλέον έχουμε εξοικειωθεί με το νέο μας κινητό και δεν το χρησιμοποιούμε τόσο πολύ, ο φωτισμός λειτουργεί για λιγότερη ώρα και η αυτονομία αυξάνεται σημαντικά.

 

 

Μικρή διόρθωση: είναι *#0000# (τέσσερα μηδενικά)

 

Η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού αυτή τη στιγμή είναι η [edit] v3.66 (το ενημέρωσα, thanks @ valourdo, μάλλον έχασα κάποια εξέλιξη :O )

lumia 950XL DUAL - LG G4 DUAL

jazzgroove.org

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος τρόπος για να επιλέξεις τον δικό σου ήχο στο ημερολόγιο είναι να φτιάξεις ένα νέο theme στο Nokia Series 40 Theme Studio 2.0 και να εισάγεις μέσα στο theme έναν δικό σου ήχο :wacko:

Ευχαριστώ για την απάντησή σου. Αν είναι να φτιάξω ολόκληρο θέμα για να αλλάξω τον ήχο στο ημερολόγιο... ας μείνει με αυτόν τον ήχο που έχει. :lol:

 

Προς όσους έχουν κάνει αναβάθμιση στην v.3.66: Τι βελτιώνει τελικά; Ισχύει αυτό που διάβασα παραπάνω ότι ο ήχος κλήσης πλέον δεν είναι βαθμιαία αυξανόμενος, αλλά ακούγεται από την αρχή δυνατός;

Αύριο κλείνω μια εβδομάδα με το κινητό. :D

Δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα. Μόνο μία φορά μου κόλλησε στην Έκθεση και αναγκάστηκα να το επανεκκινήσω. Πιστεύεται ότι πρέπει να κάνω αναβάθμιση;

 

Και κάτι τελευταίο: Εγκατέστησα το pc suite της Nokia και στη διαδικασία εγκατάστασης μου ζήτησε sp1. Εγώ δεν έχω. Παρ' όλα αυτά μου το εγκατέστησε κανονικά. Βέβαια, μέσω του pc suite της Nokia δεν εγκατέστησα τίποτα ακόμα. Υπάρχει περίπτωση να μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;

Μόνο συγχρονισμό έκανα και μου πέρασε όλες τις επαφές μου στο Outlook Express. Στο Microsoft Outlook τι περισσότερο μπορεί να περάσει; Πού μπορώ να βρω το Microsoft Outlook;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το pc suite της Nokia και στη διαδικασία εγκατάστασης μου ζήτησε sp1. Εγώ δεν έχω. Παρ' όλα αυτά μου το εγκατέστησε κανονικά. Βέβαια, μέσω του pc suite της Nokia δεν εγκατέστησα τίποτα ακόμα. Υπάρχει περίπτωση να μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;

Μόνο συγχρονισμό έκανα και μου πέρασε όλες τις επαφές μου στο Outlook Express. Στο Microsoft Outlook τι περισσότερο μπορεί να περάσει; Πού μπορώ να βρω το Microsoft Outlook;

 

--------------------------------------------------------------------------

 

 

apo oti gnorizo to sto sp2 uparxoun provlhmata me thn xrhsh tou bluetooth metaksy kinhtou kai pc.kata ta alla leitourgei kanonika.

to micr outlook tha to vreis mono an ksanakaneis install to microsoft office.

to monadiko allo pou mporei na perasei einai kai shmeioseis apo to hmerologio.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή η μπαταρία ήταν καινούρια και δεν είχε φτάσει ακόμη στη μέγιστη αυτονομία της Γενικά χρειάζονται κάποιοι κύκλοι φορτίσεων και αποφορτίσεων μέχρι να γίνει αυτό. Μάλλον αυτός είναι ο λόγος που τώρα δεν έχεις πρόβλημα.

 

Επίσης παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η χρήση. Όλοι όταν παίρνουμε ένα νέο κινητό είμαστε ενθουσιασμένοι, πειραματιζόμαστε, το ψάχνουμε συνέχεια, με αποτέλεσμα ο φωτισμός να μένει ανοικτός πολλή ώρα. Η κατανάλωση του φωτισμού της οθόνης και των πλήκτρων είναι σχεδόν η ίδια με αυτή μιας συνομιλίας. Έτσι, η μπαταρία εξαντλείται γρήγορα. Μετά από λίγο καιρό που πλέον έχουμε εξοικειωθεί με το νέο μας κινητό και δεν το χρησιμοποιούμε τόσο πολύ, ο φωτισμός λειτουργεί για λιγότερη ώρα και η αυτονομία αυξάνεται σημαντικά.

 

 

 

Μικρή διόρθωση: είναι *#0000# (τέσσερα μηδενικά)

 

Η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού αυτή τη στιγμή είναι η [edit] v3.66 (το ενημέρωσα, thanks @ valourdo, μάλλον έχασα κάποια εξέλιξη :O )

Δεν μου λύθηκε μόνο του το πρόβλημα της μπαταρίας,αλλά αυτό με την ώρα τοων μηνυμάτων!

Link to comment
Share on other sites

Tι πρέπει να κάνω back up πριν την αναβάθμιση?

 

Αυτο εξαρταται απο εσενα και τι θελεις να κρατησεις (π.χ.επαφες,ρυθμισεις,κτλ).:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Απο προχθες...μου κάνει επανεκίνηση κάθε φορα που το ανοιγώ!!!Εχω το κινητο 1,5 μήνα και συνολικα μεχρι τωρα να ειχε κάνει αλλες 2 φορές. Και τώρα κάθε φορα που το ανοίγω μέχρι να πιάσει σήμα βλέπω το how are you της voda δυο με τρεις φορές!!!!

 

Το χεί κανείς άλλος?

 

Αναβάθμισή γίνεται σε nokia shop mono?ανεξάρτητα απο το που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυο ερωτησεις σε αυτους που το εχουν

 

1.- συχρονιζει επαφες μεσω του outlook ??? εχω 80 επαφες και .....

2.- εχει να εμφανιζει την εικονα του καλουντος στην οθόνη ????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εξαρταται απο εσενα και τι θελεις να κρατησεις (π.χ.επαφες,ρυθμισεις,κτλ).:)

Θέλω να κρατήσω αυτά που έχει το κινητό τώρα,αυτή τη στιγμή( τηλέφωνα,μηνύματα,θέματα,ήχους κτλ).Ολα αυτά τα κάνω back up?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κρατήσω αυτά που έχει το κινητό τώρα,αυτή τη στιγμή( τηλέφωνα,μηνύματα,θέματα,ήχους κτλ).Ολα αυτά τα κάνω back up?

 

Ναι, μέσω του PC Suite. Ένα copy-paste αρκεί. :)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμη που διάβασα το τηλ. βγαινει σε 3 εκδοσεις

1. απο νοκια

2. απο σινγαπουρη

3. απο Γερμανία

 

το δικο μου είναι απο γερμανια

Ξέρει κανεις τπτ.

 

Οταν βαζω τα ακουστικά και πατω το πληκτρο για φωνητηκη κληση σφυριξα!!!!!

εβγαλε 4 επαφες και ειπε απο τα ακουστικα ενα μηνυμα μαλλον στα αραβικα

για καποιος να το κάνει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμη που διάβασα το τηλ. βγαινει σε 3 εκδοσεις

1. απο νοκια

2. απο σινγαπουρη

3. απο Γερμανία

 

το δικο μου είναι απο γερμανια

Ξέρει κανεις τπτ.

 

Οταν βαζω τα ακουστικά και πατω το πληκτρο για φωνητηκη κληση σφυριξα!!!!!

εβγαλε 4 επαφες και ειπε απο τα ακουστικα ενα μηνυμα μαλλον στα αραβικα

για καποιος να το κάνει!!!!!!

osa exw dei(kai exw dei pola)einai ola apo germania.ayto me tin fonitiki klisi to eipa kai pio palia oti apothikeyei mono tou tis fonitikes frasis kai otan patas giafonitiki klisi ena onoma to ksanaleei to kinito kai pairni aytomata.an pas se ena onoma patisis stoixeia kai meta epiloges pano sto onoma sou vgazei tin anaparagogi fraseis pata epilogi na deis oti exei to onoma apothikeymeno se fwni!:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

kalispera mia erotisi endiaferomai na to agoraso alla den jero se ti xromata vgainai kai i cosmote exoun teliosei ta apohemata tous gia na mou poune mipos kapios mporei na me voihisei !!!!!!an iparxoun kai fotos akoma kalitera!!!!euxaristo:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το κινητό σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλό. Το μόνο πράγμα που με χαλάει είναι η μπαταρία! Το έχω 5 μέρες και η μπαταρία μετα βίας κρατάει 2 μέρες. Ίσως να είναι η χρήση, αν και λόγο της δουλειάς δεν μου μένει και πολύ ώρα για να το χαρώ:( …… Ελπίζω να στρώσει λίγο και να κρατάει κάνα 3μερο τουλάχιστον. :D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προσπαθηστε να ειστε λιγο σαφης στα post σας γιατι στο τελος θα χρειαζομαστε μεταφραστη για να καταλαβουμε τι θελετε να πειτε.

Η ελληνικη γλωσσα εχει κοματα και τελειες.Λιγο συντακτικο δε βλαπτει..

Κι εκτος αυτου...οταν καναμε ολοι μας ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΤΟΥ FORUM ελεγε ρητως οτι πρεπει να γραφουμε με "πεζα ελληνικα"!!!

Μηπως πρεπει να το επιληφθουν οι "ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ"?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προσπαθηστε να ειστε λιγο σαφης στα post σας γιατι στο τελος θα χρειαζομαστε μεταφραστη για να καταλαβουμε τι θελετε να πειτε.

Η ελληνικη γλωσσα εχει κοματα και τελειες.Λιγο συντακτικο δε βλαπτει..

Κι εκτος αυτου...οταν καναμε ολοι μας ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΤΟΥ FORUM ελεγε ρητως οτι πρεπει να γραφουμε με "πεζα ελληνικα"!!!

Μηπως πρεπει να το επιληφθουν οι "ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ"?

 

Λοιπον οι Ο.Π.Χ. αναφερουν ακριβως:

 

Η μεταγραφή των ελληνικών με τη χρήση του λατινικού αλφαβήτου (πρακτική ευρέως γνωστή ως greeklish) δεν αποτρέπεται, ωστόσο αποθαρρύνεται.

 

Και επισης:

 

«Μπορείτε να ασκείτε κριτική στις ιδέες όχι όμως και στους ανθρώπους». Πιο συγκεκριμένα: Τα μέλη του myphone.gr μπορούν να ασκήσουν κριτική στις ιδέες, εφόσον αιτιολογήσουν την άποψή τους με την παράθεση των απαιτούμενων στοιχείων. Ωστόσο, δεν θα πρέπει να ασκούν κριτική στους ανθρώπους.

 

Οποτε συμφωνα με το 2ο quote μου σε παρακαλω να μην κανεις τετοια σχολια για αλλους χρηστες.Πολυ απλα αν κρινεις οτι ενα post ειναι δυσαναγνωστο προς εσενα το προσπερνας, δεν το διαβαζεις και δεν απαντας.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...