Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το καλωδιο μου δεν κανει καλη επαφη, κ πρεπει να το πιεζω με το χερι για να πιασει. το καθαρησα με οινοπνευμα αλλα τιποτα... λετε να παω στη νοκια?

επισης δεν ξερω τι εχει παθει,μπορει να εχασε κανα driver αλλα δεν μου το αναγνωριζει σαν αφαιρουμενο δισκο οταν παταω λειτουργια αποθηκευσης δεδομενων.(λεει αλλαξτε το UI του τηλεφωνου)

και πρεπει καθε φορα να βαζω την καρτουλα στο reader.(1gb) υποαναχωρηση δεν γινεται στο προγραμμα οδηγησης... εκανα και format την καρτα... χειρωτερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδες,

εμενα εχθες καποια στιγμη εκει που χτυπαγε λογω εισερχομενης κλησης εκανε crash και restart μετα απο εκεινη την στιγμη οταν μιλαω στο τηλεφωνο δεν ακουγα καλα τους συνομιλητες μου μεσω του ακουστικου οπου νομιζεις οτι κανει καποιους κραδασμους η σαν μονοφωνικους ηχους!

Εν αντιθεση με το μεγαφωνο οπου ειναι ενταξει.

 

Ακριβώς το ίδιο έχει πάθει κ το δικό μου και είναι πολύ ενοχλητικό:mad:

(άν και δε θυμάμαι αν το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά από crash)

Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Eμενα παντως μου το παρουσιασε μετα την αναβαθμιση που του εκανα !

Περασε καμια εβδομαδα που εκανα την αναβαθμιση(τελευταια εκδοση)και μου το εκανε!

Δεν θελω να πιστευω οτι εχει χαλασει η μεμβρανη του ηχειου και οτι αν το ξαναπερασουμε αναβαθμιση θα διορθωθει και ηταν ενα ατυχες συμβαν!

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την εξής σκληρή πλαστική θήκη από ebay.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/539356

Καλή φαίνεται, αλλά το ακόμη καλύτερο είναι ότι "σφίγγει" το κινητό, και πλέον δεν τρίζει!

 

Γενικώς αξίζει κανεις να αγοράσει κατι τέτοιο?Το έχει δοκιμάσει άλλος?είναι όντως αρκετά διαφανο ωστε να μη χαλάει τα χρώματα στην οθόνη?Αν είσαι 100% ικανοποιημένος βγαλε κανενα λινκ γιατι εψαξα και βρήκα χιλιάδες τέτοια αλλα δεν ξερεις τι θα σου στείλουν οποτε βαλε το δοκιμασμενο να το τσιμπησω... thx!

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς αξίζει κανεις να αγοράσει κατι τέτοιο?Το έχει δοκιμάσει άλλος?είναι όντως αρκετά διαφανο ωστε να μη χαλάει τα χρώματα στην οθόνη?Αν είσαι 100% ικανοποιημένος βγαλε κανενα λινκ γιατι εψαξα και βρήκα χιλιάδες τέτοια αλλα δεν ξερεις τι θα σου στείλουν οποτε βαλε το δοκιμασμενο να το τσιμπησω... thx!

Εμένα πάλι δε με βόλεψε (αλλά δεν είμαι και των θηκών γενικότερα)...

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς αξίζει κανεις να αγοράσει κατι τέτοιο?Το έχει δοκιμάσει άλλος?είναι όντως αρκετά διαφανο ωστε να μη χαλάει τα χρώματα στην οθόνη?

Δυστυχώς θα σε απογοητεύσω, προσωπικά το δικό μου το πήρα σε γκρι απόχρωση (δεν είναι το εντελώς το διαφανές) κι έτσι όσο να είναι η οθόνη επηρρεάζεται και δεν είναι τόσο φωτεινή, όσο είναι χωρίς το κάλυμα. Αλλά επειδή το βάζω-βγάζω σε τσέπη παντελονιού (και σε τσέπες γενικώς) θεώρησα ότι είναι η καλύτερη λύση για να προστατεύεται το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ http://www.zedge.net ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ http://www.iphone-forum.org ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Η 64ΑΡΑ miniSD ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΙΑ miniSD 1G ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ??PLEASE!!!!!!!:D
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ, ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ http://www.zedge.net ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ http://www.iphone-forum.org ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Η 64ΑΡΑ miniSD ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΙΑ miniSD 1G ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ??PLEASE!!!!!!!:D
Ρίξε μια ματιά εδω για να πάρεις ιδέες :happy:. Πολύ οικονομική είναι και αυτή ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδω για να πάρεις ιδέες :happy:. Πολύ οικονομική είναι και αυτή ;)

 

Παιδια Καλησπερα επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω το 6280

Ειναι καλο κινητο τι λεει:

 

Μουσικη,Βιντεο παιζει καλα τι φορματ

Επισης απο εφαρμογες , παιχνιδια , themes, Screensavers τι υπαρχει;

 

 

H μνημη του που ειναι μικρη δεν ειναι προβλημα;

H ολα τρεχουν απο τις miniSD ;

 

Ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ 6280 ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΞΟΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥ ΗΧΕΙΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΣΟΥ
ΠΑΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ:p
Link to comment
Share on other sites

:wacko: ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΑΓΙΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΡΑΓΙΣΜΑΤΑ!1:cry: ΔΙΑΘΕΤΕΙ Η ΝΟΚΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ???ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!!!!!!!!:( :!:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ, ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπερα επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω το 6280

Ειναι καλο κινητο τι λεει:

- προσωπικά, είμαι πολύ ευχαριστημένη. Μου αρέσει το design του, σχετικά καλή αυτονομία, μέτρια κάμερα (σε σύγκριση με άλλες 2mp), καλό βίντεο, ωραία φωτεινή οθόνη. Το μόνο μειονέκτημα, ψιλοτρίζει. Επίσης σε κάποια, ο sliding μηχανισμός είναι χαλαρός, με αποτέλεσμα το κάτω μέρος να κουνιέται πολύ.

 

Μουσικη,Βιντεο παιζει καλα τι φορματ

- Βίντεο γράφει σε 3gp. Μουσική παίζει αρχεία mp3, aac, wav, mp4

 

Επισης απο εφαρμογες , παιχνιδια , themes, Screensavers τι υπαρχει;

-Υπάρχουν πάρα πολλά και καλά.

 

H μνημη του που ειναι μικρη δεν ειναι προβλημα;

H ολα τρεχουν απο τις miniSD ;

- Java, μουσικά αρχεία, βίντεο, θέματα, τα αποθηκεύεις στην κάρτα. Μάλλον καλύτερα να αγοράσεις μία μεγαλύτερης χωρητικότητας, η 64ΜΒ που υπάρχει στο πακέτο είναι πολύ μικρή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

:wacko: ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΑΓΙΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΡΑΓΙΣΜΑΤΑ!1:cry: ΔΙΑΘΕΤΕΙ Η ΝΟΚΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ???ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!!!!!!!!:( :!:
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!!!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ, ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει σαν ανταλλακτικο και μπροστα και πισω!

Το πισω βγαινει πανευκολα το μπροστινο θελει εργαλειακι απο nokia shop

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειχε καποιο τριξιμο το ακουστικο το πηγα σε nokia shop και το πηρα αυθημερον,αλλαχτηκε η μεγαφωνικη καψα.

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

- προσωπικά, είμαι πολύ ευχαριστημένη. Μου αρέσει το design του, σχετικά καλή αυτονομία, μέτρια κάμερα (σε σύγκριση με άλλες 2mp), καλό βίντεο, ωραία φωτεινή οθόνη. Το μόνο μειονέκτημα, ψιλοτρίζει. Επίσης σε κάποια, ο sliding μηχανισμός είναι χαλαρός, με αποτέλεσμα το κάτω μέρος να κουνιέται πολύ.

 

 

- Βίντεο γράφει σε 3gp. Μουσική παίζει αρχεία mp3, aac, wav, mp4

 

 

-Υπάρχουν πάρα πολλά και καλά.

 

 

- Java, μουσικά αρχεία, βίντεο, θέματα, τα αποθηκεύεις στην κάρτα. Μάλλον καλύτερα να αγοράσεις μία μεγαλύτερης χωρητικότητας, η 64ΜΒ που υπάρχει στο πακέτο είναι πολύ μικρή.

 

Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση σου.Το παρηγγειλα ηδη.Φαινεται αξιολογο

κινητο.Οταν λες σε μερικα ειναι χαλαρος ο μηχανισμος sliding ,δηλαδη

αναλογα που θα πεσουμε;Και αν οντως πεσω σε χαλαρο τι κανουμε;

Μπορω να το παω για αντικατασταση-επιδιορθωση;

 

Aπο εκδοση Firmware που βρισκομαστε; Μηπως ξερετε ποια ειναι η τελευταια;

 

Tα πολλα και καλα που αναφερεις που βρισκονται; Exουμε Links;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Και αν οντως πεσω σε χαλαρο τι κανουμε;

Μπορω να το παω για αντικατασταση-επιδιορθωση;

Αυτό νομίζω εξαρτάται από την πολιτική του μαγαζιού που θα το αγοράσεις. Αν όντως παίζει πολύ και επιμείνεις, πιθανόν να στο αλλάξουν. Μην μεριμένεις πάντως μηχανισμό σαν του Samsung που βλέπω στο avatar σου.

 

Aπο εκδοση Firmware που βρισκομαστε; Μηπως ξερετε ποια ειναι η τελευταια;

- H τελευταία είναι η 3.81

 

Tα πολλα και καλα που αναφερεις που βρισκονται; Exουμε Links;

δες εδώ http://www.iphone-forum.org και εδώ http://www.zedge.net Και τα δύο site θέλουν εγγραφή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει σαν ανταλλακτικο και μπροστα και πισω!

Το πισω βγαινει πανευκολα το μπροστινο θελει εργαλειακι απο nokia shop

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ, ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την εξής σκληρή πλαστική θήκη από ebay.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/539356

Καλή φαίνεται, αλλά το ακόμη καλύτερο είναι ότι "σφίγγει" το κινητό, και πλέον δεν τρίζει!

Καλησπέρα. Ειναι καλη η θήκη κατα τη γνωμη σου? αξιζει η αγορα τηs? Σε παρακαλω αν μπορειs να μου στειλειs με pm το site που την αγορασεs. Thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλω αν μπορειs να μου στειλειs με pm το site που την αγορασεs. Thanks

 

Ριξε μια ματια αν θες ψαχνοντας στο e-bay για 6280 hard case

http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=6280+hard+case&category0=

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Hey_Now Eυχαριστω πολυ και παλι για τις απαντησεις σου.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους τους κινητομανείς.......Νεος στο forum δεν ειμαι αλλα το παρακολουθω χρονια......και ειχα ενα προβλημα και ειπα να σας συμβουλευτω.....Λοιπον.....Ο Αδερφος μου ειναι κατοχος του 6280 και ακουστε να δειτε τι εγινε....πηρε ο ανηψιος του το κινητο και εκει που επεζε τσουπ ατυχιμα του επεσε σε λεκανη με νερα.....το κινητο ηταν off για 2 μερες αλλα μετα επανηλθε...το μονο προβλημα ειναι οτι οταν πας να μπεις στην καμερα ψιλοκολαει και μετα βγαζει ενα μηνυμα το οποιο λεει ο χειρισμος απετυχε......Λοιπον θελω να ρωτισω επειδη οπωσ καταλαβενετε εγγυηση δεν το καλυπτη αυτο (επειδη επεσε σε νερο) γινετε κατι να φτιαξει???? με αναβαθμηση λογισμικου λετε να φτιακσει η πρεπει να γινει ολικο service και αν γνωριζετε (αν εχει τυχει δηλαδη σε κανεναν αλλον παλαιοτερα) ποσο θα μου κοστισει..........Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Δυο μερες τωρα δεν το πηγες για service; Πρεπει να καθαριστει παραυτα γιατι οξειδωνεται. Μην το αναβεις και ασε εξω την μπαταρια.
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν μπορούμε στα βιντεάκια (3gp) που τραβάμε να βγάλουμε τον ήχο σε ξεχωριστό αρχείο, πχ mp3; Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα;

Επίσης με ποιό πρόγραμμα μπορούμε να μετατρέψουμε τα 3gp σε άλλη μορφή;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...