Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι "παιζεται" σιγουρα με την μπαταρια σου...Το δικο μου μου κραταει οντως 4 μερες και με gprs καθημερινα και ομιλια, δεν ασχολουμαι ομως συνεχεια με το τηλεφωνο.

Τι χρηση του κανεις ? Εννοω, αν το δουλευεις συνεχεια π.χ. για να βγαζεις ολη μερα φωτογραφιες η να παιζει μουσικη ολη την ωρα, ε τοτε θα εχεις παρα πολυ μικροτερο χρονο αναμονης.

 

Επισης, εχεις κανενα animated screen saver η κατι αλλο που να γονατιζει την μπαταρια ??

 

Αν κανεις νορμαλ χρηση και κραταει μονο μια μερα, ζητα αντικατασταση.

 

Τίποτα, ούτε ραδιόφωνο, ούτε φωτογραφίες, ούτε mp3! Screensaver δεν έχω και έχω την εξοικονόμηση ενέργειας ενεργοποιημένη! Το αφήνω επίτηδες χωρίς να το σκαλίζω για να δω πόσο θα κρατήσει. Και ομιλία όχι πάνω από 10 λεπτά. Μάλλον θα το πάω στα κεντρικά της ΝΟΚΙΑ να ζητήσω αντικατάσταση μπαταρίας (σιγά μη δεχτούν!)

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

ΥΓ. Μπαταρία καινούρια ξέρετε πόσο κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδες... ερώτηση , αλλάζει ο ήχος από το ξυπνητήρι; δεν το έχω ψαξει πολυ αλλά απότι ειδα μαλλον οχι.... και πως αν αλλάζει.... από το προφιλ που ειδα οχι , ούτε και από τους ηχους ..εκτός και αν μου διεφυγε κάτι.

 

 

Φυσικά και αλλάζει φίλε μου!

 

Πήγαινε Ατζέντα-->Αφύπνιση-->Ήχος αφύπνισης-->Άνοιγμα έκθεσης και επέλεξε κάποιο δικό σου ήχο

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, ούτε ραδιόφωνο, ούτε φωτογραφίες, ούτε mp3! Screensaver δεν έχω και έχω την εξοικονόμηση ενέργειας ενεργοποιημένη! Το αφήνω επίτηδες χωρίς να το σκαλίζω για να δω πόσο θα κρατήσει. Και ομιλία όχι πάνω από 10 λεπτά. Μάλλον θα το πάω στα κεντρικά της ΝΟΚΙΑ να ζητήσω αντικατάσταση μπαταρίας (σιγά μη δεχτούν!)

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

ΥΓ. Μπαταρία καινούρια ξέρετε πόσο κοστίζει?

 

Πιεσε τους να το δεχτουν, ειναι προφανες οτι εχει προβλημα η μπαταρια σου...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω παιδιά τι φταίει. Κι εγώ κάθε μέρα στην πρίζα το έχω.

Η μπαταρία ΚΡΑΤΑΕΙ 1 ΜΕΡΑ. Αντε, βαριά. Με μία καλή χρήση...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω παιδιά τι φταίει. Κι εγώ κάθε μέρα στην πρίζα το έχω.

Η μπαταρία ΚΡΑΤΑΕΙ 1 ΜΕΡΑ. Αντε, βαριά. Με μία καλή χρήση...

οπως καταλαβαινεις,αποκλειεται με την ιδια περιπου χρηση να κραταει στον εναν 4 μερες κ στον αλλο 1, καποιο προβλημα υπαρχει...ρε παιδια, τη "στρωσατε" σωστα την μπαταρια σας??

Link to comment
Share on other sites

Οταν πατας να γραψει μια συνομιλια ακουγετε ο ηχος μια απο το ακουστικο και μια απο το μεγαφωνακι,ετσι εναι σε ολα η φταιει η version? εχω την 3.60.

Τι εγινε βρε παιδια κανεις δεν το εχει δοκιμασει?:wacko:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια κανεις δεν το εχει δοκιμασει?:wacko:

Στο δικό μου (version 3.60) μια χαρά παίζει !

No problem :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου (version 3.60) μια χαρά παίζει !

No problem :happy:

Τι να πω:wacko: σε μενα οταν γραφω μια συνομιλια ακουγετε εναλλαξ οταν μιλαω μια απο το ακουστικο και μια απο το μεγαφωνο.:worry: :worry:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

File objectref eyxaristw polly gia tis plirofories....

to ekana kai leei V 03.60...

 

οκ, κι εγω την ιδια εχω. Δεν ειναι κακη αλλα που και που τα κανει τα "κολπα" της...:)

Οποτε βρεις ευκαιρεια παντως, πηγαινε σ'ενα nokia center και κανε του update, να κερδισεις κατι (π.χ. σταθεροτητα) μπορεις, να χασεις κατι αποκλειεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Ήρθε ο καιρός να πάρω μνήμη και λέω να πάρω αυτήν στα 1gb

 

http://www.twinmos.com/flash/flash_p_microsd.htm#s

 

Την έχει πάρει κανείς? Tην βρήκα 31.30 ευρω εδώ http://www.megamarket.gr/twinmos1gbminisd-p-26970.html?sort=2a&keywords=mini%20sd

 

Επειδή η τιμή είναι πολύ καλή μήπως είναι αργή ή κανά παλιό μοντέλο. ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει αναβάθμιση στο firmware μόνος του χρησιμοποιώντας το phoenix servise sw 2004 ή 2006?

 

Εννοεις αυτο εδω :

http://www.yorku.ca/computing/facultystaff/software/win_downloads.html

 

πως μπορεις να κανεις αυτο που λες ???

Link to comment
Share on other sites

αναφέρομαι στη διαδικασία που αναφέρετε στο φορουμ i-phone και συγκεκριμένα εδώ

για την διαδικασία αναβάθμιση του firmware του τηλεφώνου (Upgrade BB5 firmware with DKU-2 / CA-53) και για τα τηλεφωνα:

 

Follow phones are BB5 phones.

 

- 3250 (RM-38)

- 6125 (RM-178)

- 6131 (RM-115)

- 6270 (RM-56)

- 6280 (RM-78)

- 6630 (RM-1)

- 6680 (RM-36)

- 6681 (RM-57)

- 6682 (RM-58)

- 7370 (RM-70)

- E60 (RM-49)

- N70 (RM-84)

- N70CH (RM-99)

- N90 (RM-42)

- N91 (RM-43)

- N80 (RM-92).

To kritikatsi
Link to comment
Share on other sites

αναφέρομαι στη διαδικασία που αναφέρετε στο φορουμ i-phone και συγκεκριμένα εδώ

για την διαδικασία αναβάθμιση του firmware του τηλεφώνου (Upgrade BB5 firmware with DKU-2 / CA-53) και για τα τηλεφωνα:

 

Follow phones are BB5 phones.

 

- 3250 (RM-38)

- 6125 (RM-178)

- 6131 (RM-115)

- 6270 (RM-56)

- 6280 (RM-78)

- 6630 (RM-1)

- 6680 (RM-36)

- 6681 (RM-57)

- 6682 (RM-58)

- 7370 (RM-70)

- E60 (RM-49)

- N70 (RM-84)

- N70CH (RM-99)

- N90 (RM-42)

- N91 (RM-43)

- N80 (RM-92).

 

 

Μαλιστα...το διαβασα, σχεδον ολο. Δεν ειναι και απολυτως safe παντως, καποιοι εμειναν με τη συσκευη στο χερι.

Μαλλον ειναι καλυτερα μια επισκεψη σε nokia center, ειμαστε στην εγγυηση αρα δωρεαν...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ένα προβληματάκι. Δεν μπορώ να στείλω SMS πλέον. Τόσο καιρό ήταν μια χαρά τώρα όταν πάω να στείλω SMS μου λέει " Δεν έχει οριστεί αριθμός κέντρου μηνυμάτων". Tι πρέπει να κάνω? Vodafone έχω.
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις ποτε η vodafone θα υποστηριζει το 6280 στο vodafone Live και να μπορουμε και εμεις να εχουμε Live tv κλπ στο κινητο

Πρέπει να είσαι ο μοναδικός άνθρωπος που θέλει να έχει κινητό Vf Live!! :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ.. Δεν μιλαω για το μενου του λαιβ, αλλα για υπηρεσιες...

Η συσκευη μου δεν βλεπει καθολου το πορταλ και δεν μπορω να εχω καμια υπηρεσια του live, οπως movile tv , welcome tones κλπ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το καλωδιο μου δεν κανει καλη επαφη,λιγο να κουνησω το κινητο και αποσυνδεεται. πρεπει να το πιεζω για να κανει επαφη κ ειναι σπαστικο... λετε να παω στη νοκια κ να το πω? θα το αλλαξουν?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το πήρα το κινητό και είναι άριστο.Τις ρυθμίσεις mms-gprs πού θα μπορέσουμε να τις βρούμε?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2341132752233.jpg

 

Rocky Balboa-The Italian Stallion

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το πήρα το κινητό και είναι άριστο.Τις ρυθμίσεις mms-gprs πού θα μπορέσουμε να τις βρούμε?

http://www.nokia.com.gr/6280/support

στο Λήψη Ρυθμίσεων

Link to comment
Share on other sites

Paidia einai KATAPLIKTIKO to Nokia 6280!!! To pira sta xeria mou... Alla dystixos den to exo:cry: . Alla liga xrimata m emeinan k tha to agoraso!!!:D

 

Apo ta katastimata tou Diktiou sou(Vodafone, Cosmote k.t.l.) i na pareis tilefono na sou tis steiloun... I me ena aplo sms. Tora ti 8a grapseis sto sms diko s provlima... De to site tou diktyou sou.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ένα προβληματάκι. Δεν μπορώ να στείλω SMS πλέον. Τόσο καιρό ήταν μια χαρά τώρα όταν πάω να στείλω SMS μου λέει " Δεν έχει οριστεί αριθμός κέντρου μηνυμάτων". Tι πρέπει να κάνω? Vodafone έχω.

 

Βαλε +306942190000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...