Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια ερωτηση...Διαβασα πως το 6280 παιρνει miniSD.Μέχρι τί μέγεθος miniSD παίρνει?σηκώνει 1GB?

1 σηκώνει σίγουρα, μιας και έχω εγώ. Για 2 δεν είμαι σίγουρος! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

 

ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ?

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕΣΑ!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

ΦΙΛΙΚΑ Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

 

ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ?

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕΣΑ!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

ΦΙΛΙΚΑ Δημητρης

 

Γεια σου Δημητρη .

Αλλαγη γλωσσας δεν μπορεις να κανεις μονος σου .

Στοιχιζει 15€ σε nokia shop .

 

(Παρακληση: Μην γραφεις με κεφαλαια ,ειναι σαν να φωναζεις) :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει Nokia Shop που να μπορεις να παραγγείλεις προϊοντα μεσω Ιντερνετ?Γιατι ειδα μια ωραια θηκη για το 6280,αλλα δεν τη βρισκω πουθενα:(
Link to comment
Share on other sites

Πάρε καλύτερα το W900 κι εγώ Κ750 είχα πριν.Θα απογοητευτείς από την απουσία autofocus και από την κάμερα του σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει Nokia Shop που να μπορεις να παραγγείλεις προϊοντα μεσω Ιντερνετ?Γιατι ειδα μια ωραια θηκη για το 6280,αλλα δεν τη βρισκω πουθενα:(

 

 

http://www.targetsales.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεληξα και αγορασα τελικα το 6280:) παρα πολυ ωραιο κινητο εως απιστευτο για τα δεδομενα του:D υπαρχει περιπτωση να κατεβασω απο αλλου ηχο κλησης που να ακουει αυτος που με καλει οπως εχω και με την συνδεση μου vodafone live??ρωτησα στην vοdafone πως μπορω στο καρτοκινητο μου να το ενεργοποιησω και με παρεπεμψε στο 1440 που και πολλα πληρωσα και την δουλεια μου δεν εκανα.δεν μου εχει μενου vodafone live η εμενα μου φαινεται το 6280?αν εχει ειναι απλα τα πραγματα.εγω δεν ειδα πουθενα παντως

SAXO VTS-ex Mazda 6 MPS

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

MAZDASPEEDCLUB

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κι εγώ τους χρήστες του 6280. Υπάρχει περίπτωση να χρεώνεται 2ο μήνυμα για λιγότερους από 160 χαρακτήρες στο sms στο συγκεκριμένο κινητο? Μου ήρθε λογαριασμός από τη Vodafone και βλέπω χρεώσεις σε μηνύματα από 2 έως 5 φορές την ίδια ώρα. Τα μηνύματα που στέλνω συνήθως δεν είναι μεγάλα. Από τη Vodafone μου είπαν μήπως φταίει η συσκευή. Αν έχει υπόψη του κανείς να μου πει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κι εγώ τους χρήστες του 6280. Υπάρχει περίπτωση να χρεώνεται 2ο μήνυμα για λιγότερους από 160 χαρακτήρες στο sms στο συγκεκριμένο κινητο? Μου ήρθε λογαριασμός από τη Vodafone και βλέπω χρεώσεις σε μηνύματα από 2 έως 5 φορές την ίδια ώρα. Τα μηνύματα που στέλνω συνήθως δεν είναι μεγάλα. Από τη Vodafone μου είπαν μήπως φταίει η συσκευή. Αν έχει υπόψη του κανείς να μου πει.

Ευχαριστώ.

Πήγαινε στο Μηνύματα/Ρυθμίσεις μηνυμάτων/Μηνύματα κειμένου/Υποστήριξη χαρακτήρων. Αν είναι στο Πλήρης τότε στέλνει 2ο μήνυμα στους 70 χαρακτήρες. Βάλ'το στο Περιορισμένη.

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis an yparxei word kai excel gia to 6280?kai an nai pou mporo na to vro?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/4395aniheart.gif

nokia 5110, motorolla v3688, ericson 768, nokia 8210, ericson t66, nokia 8310, panasonic x70, panasonic x60, nokia 3120,nokia 2600, mitac mio 8380, sharp gx15, samsung e700,nokia 6230,nokia 6060,sharp v802, motorola v3, samsung x450, panasonic vs3, vk2000,nokia 6280,lg chokolate,NOKIA 6500 SLIDE SAMSUNG GALAXY, IPHONE 4S...kai synexizo!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia exo kai ego to 6280 epo ton aprilio kai auto pou mou tin spaei einai oti otan dexomai ena minima kai pao na do ti ora irthe mou deixnei oti na nai ora.....mipos 3erete ti prepei na kano ?
Vespa
Link to comment
Share on other sites

re paidia exo kai ego to 6280 epo ton aprilio kai auto pou mou tin spaei einai oti otan dexomai ena minima kai pao na do ti ora irthe mou deixnei oti na nai ora.....mipos 3erete ti prepei na kano ?

Το μοναδικό σημείο (που έχω βρει εγώ) από το οποίο μπορείς να δεις την ώρα που ήρθε το μήνυμα είναι εαν πας (ενώ το διαβάζεις) στο Επιλογές/Στοιχεία Μηνύματος. Έτσι το κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό σημείο (που έχω βρει εγώ) από το οποίο μπορείς να δεις την ώρα που ήρθε το μήνυμα είναι εαν πας (ενώ το διαβάζεις) στο Επιλογές/Στοιχεία Μηνύματος. Έτσι το κάνεις;

 

nai file mou etsi kano kai ego alla den mou vgazei tin sosti ora....

Vespa
Link to comment
Share on other sites

nai file mou etsi kano kai ego alla den mou vgazei tin sosti ora....

Και υποθέτουμε ότι τα μηνύματα έρχονται από την Ελλάδα και όχι από το εξωτερικό και πως έχεις βάλει σαν Ζώνη Ωρας στις ρυθμίσεις GMT+3, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση εαν ξερει καποιος...

Οταν μετεφερα τον καταλογο μου απο το 6230ι στο 6280 μου, μου εμφανιζει ολες τις καταχωρισεις με ετοιμες φωνιτικες κλησεις, κατι που το τηλεφωνο μεταφραζει μονο του στα ελληνικα το ονομα που υπαρχει καταχωρημενο, με δικη του ομως " προφορα" και φυσικα δεν αναγνωριζει την δικη μου φωνη

ξερει κανεις πως μπορω να αλλαξω αυτη την φραση με δικη μου, γιατι δεν εχω βρει κατο στο μενου του?

ευχαριστω εκ τον προτερων

Link to comment
Share on other sites

A ωραια, οποτε δεν εχουμε φωνητικες κλησεις?

Προσωρινα φανταζομαι.... :(

Τι σημαίνει "δεν έχουμε φωνητικές κλήσεις". Έχουμε και παρα-έχουμε! Αυτό το αναγνωριστικό που βάζει αυτόματα από μόνο λειτουργεί χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Και υποθέτουμε ότι τα μηνύματα έρχονται από την Ελλάδα και όχι από το εξωτερικό και πως έχεις βάλει σαν Ζώνη Ωρας στις ρυθμίσεις GMT+3, σωστά;

Η Ελλάδα είναι στη ζώνη GMT+2 και όχι GMT+3...;)

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

Η Ελλάδα είναι στη ζώνη GMT+2 και όχι GMT+3...;)

GMT+2 + DST = GMT+3 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...